טעויות בעלי עסקים בעת בחירת מארח אתרים

אירוח אתרים הוא שירות בעל ערך שאותו משתמשים כיום אלפי עסקים ברחבי העולם כיתרון אסטרטגי לניהול עסקים.


בין היתרונות שמציע אירוח אתרים:

 • הפחתת עלויות בבניית תשתיות IT הספקים מספקים את מערכות החומרה והתפעול, ועשויים לספק שירותי יישומים ותמיכה
 • זמינות – שירותי אירוח אתרים מבטיחים זמן פעולה של המערכת בסביבות 100% או בקרבתו, עם זמינות 24/7/365
 • חיסכון בכוח אדם – מבטל או מצמצם מאוד את הצוות הטכני בבית הדרוש. חוסך הוצאות גיוס ושימור, כמו גם עלויות מתמשכות כמו הטבות והכשרה טכנית
 • אבטחה שירותי אירוח מספקים פונקציות כמו סינון דואר זבל, איתור וירוסים, הגנות מפני התקפות מניעת שירות, חומת אש והתפרצות רשת.

עם כל מה שאירוח אתרים הולך על זה, יש אמצעי זהירות מסוימים שצריך לנקוט בעת קבלת ההחלטה הקריטית להפקיד פונקציות קריטיות-עסקיות לשירותי אירוח אתרים..

ישנן מספר טעויות שבעלי עסקים מבצעים בבחירת שירות אירוח אתרים. כדי לעשות זאת נכון, המשך לקרוא!

תחילת העבודה עם אירוח אתרים

איש רץ עם רקע מחשב

קבלת החלטה לשלב אירוח אתרים כחלק משלכם פעולה עסקית הוא תהליך פשוט יחסית, כפי שמראים היתרונות שלמעלה. זה אפילו יכול להיות קל למדי להצדקת עלות, עם השקעה בהחזר השקעה שהיא כמעט מיידית, לעתים קרובות ללא עלות מלפנים.

עם זאת, התקדמות עם בחירת מארח אתרים דורשת בדיקת נאותות ותשומת לב לנקודות מפתח, כדי להשיג את כל היתרונות של השירות תוך הימנעות מהמלכודות הפוטנציאליות.

מכיוון ששירותי אירוח אתרים קיימים כבר עשרות שנים, אינך צריך ללמוד מהטעויות שלך. יש המון אחרים שהלכו לפניך, ותוכלו ללמוד מהטעויות שלהם.

הימנעות מטעויות נפוצות של בעלי עסקים בעת בחירת שירות אירוח אתרים

שילוב אירוח אתרים באסטרטגיה העסקית שלך דורש הבנה מסוימת של האופן שבו טכנולוגיה פועל, כדי למנוע החלטות שישפיעו על העסק, הלקוחות או העובדים שלך באופן שלילי בעתיד.

אל תכניסו את כל הביצים שלכם לסל אחד

זהו קטע ישן, אך הוא חל על שירותי אירוח אתרים. אם אתה מתכוון להעביר יישומים ל שירותי אינטרנט, אל תיישם את כל הפונקציות בשרת יחיד.

כדוגמה, מומלץ לשקול הפעלת שירותי דוא”ל בשרת שונה מפונקציות eCommerce, ERP או דלפק עזרה. הפונקציה מונעת איבוד כל הפונקציות אם שרת בודד חווה הפסקות, ללא קשר למשך הזמן.

דע מה שאתה צריך

3 רמקול ברקע אפור

אתה יכול לדון בזה עם שירותי המארח שלך המוצעים עבור הקלט שלהם. ישנן מספר רמות שירות המוצעות על ידי מרבית הספקים:

 • שירותים משותפים – לקוחות מרובים חולקים משאבים בשרתים
 • שרתים פרטיים וירטואליים – השירותים שלך שומרים בנפרד, אך בסביבת שרתים וירטואליים החולקים משאבים כמו אחסון בדיסק
 • שרתים ייעודיים – השרת שלך הוא שרת פיזי המוקצה רק לעסק שלך, ולא ניתן להשפיע עליו בגלל הפסקות או בעיות ביצועים בשרתים אחרים.

ישנם יתרונות לכל רמת שירות והבדלי עלויות נלווים. עליך לקבוע איזו רמת שירות מתאימה לך וכיצד מארח האינטרנט מספק שדרוגים מרמה אחת לרמה הבאה, לפני שנרשם..

קריאת תנאים והגבלות

מפתיע כמה עסקים לא קוראים ולא מבינים את פרטי חוזי אירוח אתרים בעת חתימתם.

וודא כי נושאים חשובים לך בכתב, כגון הסכמי רמת שירות (SLAs) לגבי ביצועים וזמינות, מדיניות ביטול, עונשים בגין אי קיום הזמינות, ותגובה מקובלת לתמיכה וכל תכונות נוספות המוסכמות במהלך דיוני שירות כמו למשל תוכנה שיסופק על ידי השירות.

קריאת האותיות הקטנות כוללת הבנת מונחים כמו “חינם” או “ללא הגבלה.” לאחסון דיסק בלתי מוגבל עשויה להיות הגדרה באותיות הקטנות עם כתב ויתור כגון “עד” מגבלה מסוימת, שלאחריה חלים חיובים נוספים.

להבין מי הספק שלך

שירותי אירוח אתרים רבים הם למעשה ספקי צד שלישי, המשווקים שירותים שניתנים בפועל ומסופקים על ידי חברה אחרת.

זה אולי לא נושא ענק בהתחלה, אך אם המשווק ייצא מעסק או לא יצליח לעמוד בציפיות שלך או הסכמי SLA חוזים, ייתכן שתישאר להתמודד עם חברה אחרת שאינה מחויבת כחוק לכבד את התנאים וההגבלות שלך..

זה יכול להשאיר אותך עם שירותי אירוח אתרים שהם סטנדרטיים בתת-תקן או שאינם מצליחים לפעול, מה שמאפשר לך להתמודד עם אפשרויות חדשות.

שותפות עם הפעלה

ישנם הרבה יותר מדי מארחי רשת רבת שנים וביצועים גבוהים הזמינים עם שירות או דוגמה של שנים או עשרות שנים, כדי לסכן את העסק שלך על חדש בענף..

כמו בהרבה עסקים חדשים, מארח אינטרנט חדש עשוי לפגוע בקרקע עם מכירות נהדרות ועלות ראשונית נמוכה, ואז ייכשל בגלל ניהול לא נכון או מכירות לקויות בפרק זמן קצר..

בחר ספק עם היסטוריה ארוכה של לקוחות מרוצים, וכלל ביקורות לקוחות בבדיקת הנאותות שלך. הקפד לאמת את שביעות רצון הלקוחות מהשירות והתמיכה.

טעויות לבעלי עסקים בעת בחירת מארח אתרים – בסגירה

קופסה בשחור

זכור את זה ל מבקרים באתר, האתר שלך הוא הפנים של החברה שלך. כל השבתה או ביצוע איטי יציגו תחושה שלילית כלפי העסק או השירותים שלכם.

בעזרת מחקר והערכה מתאימים של שירותי אירוח אתרים, הספק שבחרת יהפוך לשותף עסקי מוערך ולהרחבה שלו תשתית ה – IT.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map