אירוח אתרים חכם יותר עם Hostinger

מהימים הראשונים של האינטרנט, מפתחי רשת עמדו בפני האתגר למצוא אירוח אתרים שהוא מקיף אך סביר. בעלי אתרים צריכים לשקול כמה תנועה האתרים שלהם יראו באופן ריאליסטי.


בהתבסס על כך, הם צריכים לחשוב על כמה תמיכת לקוחות ואחזקת ידיים הם יצטרכו במחזור החיים של אתר האינטרנט שלהם. חלק מהאתרים הפשוטים והפשוטים יותר ניתנים לניהול מהבית בסופו של בעל האתר, בעוד שאחרים ידרשו מעורבות אינטנסיבית יותר במיוחד לנוכח בעיות אבטחה, תיקוני תוכנה, גיבויים ודאגות מתמשכות אחרות..

במילים אחרות, החששות העיקריים כשאתה מחפש שירות אירוח אתרים יהיה מהירות, אבטחה, שירות וקנה מידה (ברגע שהאתר שלך יתחיל להמריא ולקבל יותר תנועה).

ספקי שירותים מסוימים עשויים להציע תמיכה ושירות לקוחות באמצעות דואר אלקטרוני או כרטיסים, אך זמני התגובה וההפניה עשויים להשתנות. אחרים מציעים תמיכה טלפונית 24 שעות ביממה, אך מה שבדרך כלל זה מסתכם בכמות התעבורה לאתר יכול לצפות.

ספקי אירוח יתאימו את התעריפים החודשיים שלהם על בסיס אחסון ושימוש ברוחב הפס (ניתן לחשוב על רוחב הפס כמספר הביטים שבהם משתמש האתר לאורך פרק זמן נתון). עבור אתר שלא רואה מבקרים רבים, רוחב הפס יהיה נמוך למדי. אבל אם אתר פתאום ויראלי, מעלה תוצאות של מנוע החיפוש של גוגל, או מוצר שמצליח לצרוך את הצרכנים, דרישות רוחב הפס הולכות לעבור את הגג.

אירוח אתרים: היסודות

גלובוס

בואו נעבור על כמה מהיסודות הדרושים לצורך הבנת עולם אירוח אתרים.

תחום

כל אתר אינטרנט זקוק לשני דברים: א שם דומיין ומארח אינטרנט, עם שרת שבו שם הדומיין יכול “לחיות”. אתה יכול לחשוב על כך ששם הדומיין הוא כתובת, ואז אירוח אתרים הוא הבניין עצמו. כשאתה מכניס שם דומיין לדפדפן שלך, הדפדפן מתחיל לשאול את שם הדומיין בו מתארח האתר ואז תוכן האתר נטען לדפדפן..

מארח אתרים

אירוח אתרים, אם כן, הוא רק תהליך הקצאת האתר לשרת ספציפי, ויש המון אפשרויות שונות לאירוח אתרים (בהן נקלע). רק זכרו שככל שהאתר הופך פופולרי יותר וככל שהוא מושך אליו תנועה רבה יותר, כך המשאבים נרחבים יותר כך שהוא יתפקד בצורה יעילה.

באתרים קטנים יותר, תמיד קיימת האפשרות של אירוח משותף, כאשר מספר אתרים שונים נמצאים באותו שרת. זה מגביל את כמות שטח האחסון והמשאבים הזמינים, אך זה בעלות נמוכה ואופציה מצוינת עבור בלוגרים או חובבים. השלב הבא במעלה הוא אירוח שרתים וירטואליים פרטיים (VPS), שעדיין מאכלס אתרים רבים דרך אותו שרת אך מעוצב עם תוכנת וירטואליזציה המאפשרת לכל אתר את האוטונומיה לפעול כאילו היו כל אחד בשרתים ייעודיים..

באתרים עסקיים או מסחר אלקטרוני יש אירוח ייעודי, עם שרת נפרד לכל אתר. יש לכך יתרונות ברורים בכל הקשור לאבטחה, אחסון, רוחב פס ומספר גורמים אחרים. ההתקדמות האחרונה באירוח אתרים היא כמובן אירוח בענן עם מנהלי אתרים שיש להם גישה לבנק שרתי גדול ומבוזר המחוברים כך שיוכלו לגבות זה את זה ולהשתלט אחד מהשני אם יש קפיצת ביקוש..

במילים אחרות, עם אירוח מבוסס ענן, יותר משאבים זמינים לפי דרישה. לאירוח בענן יש את היתרון המובהק של הצעת זמן אחסון של 100 אחוז.

כשמדובר ברוחב הפס, אנלוגיה שימושית היא לחשוב על זה כברז ברז. כשמשתמש מגיע לאתר שלך, בקשה עוברת לשרת והשרת מגיב על ידי העברת תוכן האתר שלך. ככל שמגיעים יותר אנשים לאתר, נתונים רבים מגיעים דרך השרת (או יותר מים זורמים בברז) עד שהמערכת פועלת במלוא יכולתה.

לאחר אותה נקודה, המערכת עומסת יתר על המידה, והאתר מתחיל להאט או אולי אפילו להפסיק לעבוד לחלוטין ולהקפיא. רוחב הפס, במילים פשוטות, הוא כמות הנתונים שניתן למסור דרך מערכת זו – או קוטר הצינור שמספק מים דרך ברז הברז ההוא..

מערכת ניהול מסדי נתונים

רוב מערכות ניהול התוכן משתמשות ב- מסד נתונים MySQL הגדרת ניהול. MySQL משתמש בשפת שאילתות מובנית (SQL) על מנת לגשת, לנהל או להוסיף לתוכן של מסד נתונים, בין אם זה תמונות, אנימציה או טקסט. MySQL הוא כלי עם קוד פתוח, מה שהופך אותו לבחירה הנכונה עבור מפתחי תוכנה והליבה של רבות ממערכות ההפעלה הנפוצות יותר. אם יש לך בלוג, כל השינויים שתבצע בתוכן שלך יירשמו במסד הנתונים MySQL – אז כאשר מבקר מגיע לאתר שלך, לגשת למסד הנתונים, ותוכן זה מוצג להם.

תעודת SSL

דבר חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון הוא האתר שלך תעודת SSL. אישור ה- SSL הוא קובץ נתונים קטן המקושר באופן דיגיטלי לקבצים המאוחסנים בשרת בו האתר שלך גר. אישור ה- SSL מזהה את החברה שלך באופן דיגיטלי באמצעות מפתח קריפטוגרפי וחיוני לאבטחת האינטרנט בכך שהוא גורם פחות סביר כי מבקר יוכל לגשת לכל דבר רגיש באתר ללא אישורים מתאימים..

אם אתה הולך לאתר ורואה סמל מנעול בסרגל הכתובות של דפדפן האינטרנט, זה מציין את העובדה שהאתר מאובטח עם אישורי SSL מתאימים. המשמעות היא שהחיבור בין שרת אינטרנט לדפדפן הוא מאובטח, וכל מידע רגיש שיועבר הולך להיות מוגן.

במילים אחרות, אישורי SSL הם בגדר חובה מוחלטת עבור כל אתר של מסחר אלקטרוני, והם חיוניים לעמידה בתקני האבטחה שנקבעו על ידי חברות כרטיסי האשראי וכל אתר מסחר אלקטרוני גדול. בנוסף איגוד כרטיסי האשראי הצפוניים קבעה כללים מחמירים לאבטחת כרטיסי אשראי הן בחנויות מקוונות והן בחנויות לבנים ומרגמות, ותעודות SSL הן חלק מרכזי בכללים אלה..

למה לא הוסטינגר?

הוסטינגר

ניתן להבין, עם הגידול המעריכי של האינטרנט, אירוח אתרים הפך לזירה תחרותית במיוחד. ספקי אירוח צריכים להציע את האיזון הטוב ביותר בין שירות לעלות, או שהם ימצאו את עצמם מעלים את החלק האחורי. זה איפה Deenהוסטינגר הוקמה בשנת 2004 על תקציב זריעה ומאז ועד היום. הם העלו את הרעיון הייחודי לאפשר למשתמשים ליצור אתר בחינם, עם רוחב רוחב רחב למשתמשים לממש את חזונם באופן מקוון ללא מודעות וללא הגבלות על MySQL, cPanel ו- PHP.

כיום, Hostinger הוא שירות אירוח ברמה עולמית, עם מעל 29 מיליון משתמשים בכמעט 180 מדינות ו -15,000 משתמשים חדשים מדי יום.

Hostinger, שבסיסה בליטא, החלה את דרכה כ”ארח מדיה “, והשיקה את שירות האירוח החינמי שלהם” 000webhost.com “שלוש שנים לאחר מכן. בשנת 2008 המותג האירוח cPanel שלהם Hosting24.com עלה לפעולה, ושנתיים לאחר מכן, החברה שברה את אבן הדרך של מיליון המשתמשים שלה. מאז, מותג אירוח מקומי Niagahoster.co.id הושק באינדונזיה, ומותג האירוח המקומי הברזילאי weblink.com.br עלה לרשת. כיום Hostinger משולב בקפריסין ומתהדר במרכז נתונים בסינגפור, מה שהופך אותם לחברה רב לאומית באמת.

מה מביא Hostinger לשולחן?

לוגו הוסטינגר

מה אתה מחפש בכל הקשור לאירוח אתרים? Hostinger מציעה מספר רבדים של שירותים ונקודות מחיר.


מופע 1

אירוח אתרים יחיד

(מומלץ לפרויקטים קטנים ואתרי אינטרנט פשוטים)

 • אתר 1

 • שטח דיסק של 10 GB
 • רוחב פס של 100 ג’יגה-בתים
 • 1 מסד נתונים MySQL

 • חשבון דוא”ל 1 של משתמש FTP 1

 • כלי בניית אתרים קלים

 • לוח בקרה מקיף

 • ארכיטקטורת אתרים ידידותית למשתמש
 • רק 2.15 דולר לחודש
אירוח אתרים מובחר

(תוכנית מקיפה לגידול אתרים)

 • מספר בלתי מוגבל של אתרים

 • כמות דיסק בלתי מוגבלת

 • רוחב פס בלתי מוגבל

 • גישה בלתי מוגבלת למסדי נתונים של MySQL

 • משתמשי FTP ללא הגבלה

 • חשבונות אימייל ללא הגבלה

 • כלי בניית אתרים קלים
 • לוח בקרה עוצמתי ומקיף
 • גישה ידידותית למשתמש וארכיטקטורת אתרים
 • מהירות אופטימיזציה של וורדפרס 2X
 • שם תחום בחינם בתכנית שנתית
 • רק 3.49 $ לחודש


להזמין עכשיו

אירוח אתרים עסקי

(מתאים ליישומים ברמה ארגונית)

 • מספר בלתי מוגבל של אתרים

 • כמות דיסק בלתי מוגבלת

 • רוחב פס בלתי מוגבל

 • גישה בלתי מוגבלת למסדי נתונים של MySQL

 • חשבונות אימייל ללא הגבלה

 • כלי בניית אתרים קלים
 • לוח בקרה עוצמתי ומקיף
 • גישה ידידותית למשתמש וארכיטקטורת אתרים
 • מהירות אופטימיזציה של וורדפרס 4X
 • שם דומיין בחינם (עם תוכנית שנתית)
 • גיבויים יומיים ותמיכה משופרת בשידור חי
 • כוח עיבוד 2X וזיכרון
 • דירוגים משופרים של SEO ונתוני לקוחות מאובטחים עם אישור SSL בחינם
 • משתמשי FTP ללא הגבלה
 • רק 7.95 דולר לחודש

התוכניות האלו כוללות טונה של תוספות כמו ערבות לזמן ההנפקה של 99 אחוזים, הבטחת החזר כספי למשך 30 יום, חניה ללא הגבלה של דומיינים והרבה יותר..

מה שאפשר לסמוך עליו עם Hostinger הוא, במילים פשוטות, האירוח האיכותי ביותר והמחירים הנמוכים ביותר. האם אין זו באמת השורה התחתונה כמעט בכל משוואה עסקית? האיזון הזה בין עלות לאיכות הוא שהפך את Hostinger לאחד המובילים בתעשיית אירוח אתרים. עם טכנולוגיה מבוססת ענן, תכונות ללא הגבלה וגיבויים, הם מיקמו את עצמם כאחד המובילים בתחום אירוח..

אם יש לך אתר או בלוג של וורדפרס, מהירות הבלוג תהיה תמיד אחד הגורמים שהמפתח להצלחת האתר שלך, וכאן באמת זורח הוסטינגר. השרתים שלהם מותאמים במיוחד עבור וורדפרס, ומאפשרים להם להציע כמה מהמהירות המהירות ביותר של אתר וורדפרס בתעשייה בעלויות נמוכות להפליא..

עבור מעצבי אתרים, ישנם כלים לבניית אתרים בחינם המגיעים עם כל תוכניות האירוח של Hostinger. אינך צריך לדעת לקוד ולא צריך ידע טכני – פשוט דפדף במאות התבניות הזמינות, והכל מעוצבות על ידי אמני מקצוענים. משם, פשוט השתמש בממשק הגרירה והשחרור הפשוט ולפני זמן רב תרכיב אתר מושך וידידותי לקידום אתרים שיהיה הקנאה של כל אחד.

זה פיתרון מלא ומקיף שיכול לקחת אותך מרעיון גס לאתר מושלם שמוכן להתחיל לראות תנועה.

אם העסק שלך יגדל, שירותי אירוח אתרים של Hostinger יכולים לצמוח איתך. זה אחד היתרונות הבולטים ביותר של מעבר עם Hostinger כשירות אירוח – הם הופכים את השדרוג שלך לקל ככל האפשר ומאפשרים לך לשדרג את הטרחה במעט טרחה. במילים אחרות, אתה יכול להתחיל באחת מתכניות התקציב של הוסטינגר, ואז להעלות הכל למגרש או שניים כשהשעה נכונה. האנשים בהוסטינגר מחויבים ברעיון להקים אתכם עם סוג האתר והמשאבים הדרושים לכם, במקום לשוחח אתכם בתוכניות שאתם לא באמת רוצים או שיש לכם צורך בהן.

הוסטינגר

יתכן והכי טוב, הכלים ב- Hostinger הופכים את זה לפשוט מאוד ומהיר להקים את חשבונך ולהתחיל לעבוד – כל כך מהר שהוא כמעט מיידי. זה רק עניין של יצירת החשבון שלך, בעקבות סדרת הנחיות שמובילות אותך בתהליך ההתקנה ולפני שאתה יודע זאת, אתה תתחבר ותיכנס לחשבון האירוח החדש שלך מייד..

השילוב של מחירים נמוכים, קלות שימוש, תמיכה אמינה, אחריות לזמן ההפעלה של 99 אחוזים וכל השאר שהזכרנו הוא שהפך את הולינגר להצלחה כה רבה עבור מיליוני משתמשים. השווה את מה שמציעה Hostinger לחבילות של GoDaddy, Bluehost, Hostgator, Siteground או כל ספקי אירוח אתרים גדולים אחרים ואנחנו בטוחים שתגיע לאותה מסקנה..

הוסטינגר יודע שיש לך יותר להתעסק ביום יום מאשר לדאוג לאתר שלך ולאירוח אתרים – זו הסיבה שהם מחויבים ליצור אירוח אתרים כמה שיותר קל וללא כאבים עבור הלקוחות שלהם.

כל דבר מאתר משפחתי, אתר חברה, בלוג או אתר מסחר אלקטרוני רב גוני – Hostinger כיסה את כל מה שאתה יכול להזדקק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map