7 אתרי אירוח מובילים של ASP.NET – מדריך למתחילים האולטימטיבי

האם אתה רוצה לבנות דפי אינטרנט דינמיים משלך לעומת שימוש בממשק גרירה ושחרור של צד שלישי שאיננו דורש אפילו כישורי קידוד? האם אתה מפתח יישומים ושירותים מבוססי אינטרנט?


אם כן, אתה יכול להיות אחד ממשתמשי ASP.NET הרבים שצריכים למצוא את ספק אירוח אתרים המתאים.

ASP.NET היא מסגרת קוד פתוח, בצד השרת, שפותחה על ידי מיקרוסופט ושוחררה במקור בשנת 2002. ASP.NET, שלא כמו ASP, אינה שפת תכנות. עם זאת, זה תומך בשפות תכנות כמו Visual Basic ו- C #.

במקום זאת, הגישה המכוונת-עצמית של ASP.NET וגלישה מטמון בצד השרת מאפשרת לך להאיץ את תהליך הפיתוח באמצעות פחות קוד. נכון לשנת 2018, 13% מכל אתרי האינטרנט השתמש ב- ASP.NET אם כי כשמסתכלים רק על מיליון האתרים המובילים בעולם.

לא משנה מה, אם אתה משתמש ב- ASP.NET, אתה עושה זאת מכיוון שאתה רוצה שדפי האינטרנט והיישומים שלך יפעלו במהירות וביעילות. המשמעות היא שאתה זקוק גם למארח ASP.NET הטוב ביותר עבור אתר האינטרנט שלך בכדי למקסם את המאמצים האלה.

כיצד אנו בוחרים את הדירוגים שלנו

5 כוכבים

תראה, אנו מבינים: המחיר הוא קריטי בכל הנוגע לבחירת שירות אירוח ASP.NET.

אבל זה לא השיקול היחיד.

בנוסף לכך, הדירוגים שלנו מבוססים על גורמים אחרים שיכולים להשפיע באותה מידה על הבחירה שאתה מבצע: תכונות, בסיס ידע מקוון ותמיכת לקוחות. רק על ידי התבוננות בתמונה הגדולה – לא רק על חלק אחד ממנה – תוכל לקבל את ההחלטה הנכונה.

זה מפתח במיוחד מכיוון שכמעט כל ספקי האירוח מציעים הנחות משמעותיות לרכישות שנתיות לשירות, אך לעולם אינך רוצה שתהיה חרטה של ​​קונה כמה שבועות לאחר שתבחר כי יתברר שהיא לא הטובה ביותר לצרכים שלך..

תכונות:

 • מהן אפשרויות האירוח של ASP.NET?
 • מה לגבי אחסון ורוחב פס?

מאגר ידע מקוון:

 • אילו משאבים זמינים ברשת?
 • שאלות נפוצות?
 • הדרכות? סרטונים?

שירות לקוחות:

 • כאשר אתה זקוק לעזרה, איזו עזרה זמינה?

7 האתרים המובילים של ASP.NET

ניווט בכל הפעמונים והשריקות הטכניות בין אתרי אירוח ASP.NET יכול להיות מרתיע. אז בחן את סקירת התמונות הממוזערות למטה כדי ללמוד את העובדות הבסיסיות אודות כל אחד מספקי השירותים הללו.

1. A2 אירוח

A2 אירוח

במקור בשם Iniquinet, A2 Hosting נוסד בשנת 2001 על ידי בריאן מוטיג כתחביב.

כחברה בבעלות פרטית, קשה לדעת מה הכספים שלה ומספר המשתמשים שלה. עם זאת, הערכות אחרונות העמידו את הכנסותיה השנתיות על 27 מיליון דולר. נקודות המכירה הגדולות ביותר של A2 Hosting הן פלטפורמת SwiftServer שלה ושרתי טורבו לטעינת דפים מהירה במיוחד.

כל התוכניות כוללות אחסון והעברת נתונים ללא הגבלה בתוספת אישורי SSL (Secure Sockets Layer) ללא תשלום עבור כונני אבטחה ומצב מוצק (SSD)..

בנוסף, המשתמשים ישתמשו בלוח הבקרה של Plesk Onyx 17.8. ניתן לשלב בקלות חשבונות סוחר של PayPal, ויש התקנה אוטומטית בלחיצה אחת עבור WordPress, Joomla ו- Drupal.

כתובות IP ייעודיות זמינות לכל התוכניות בפחות מ- $ 2 לחודש. אירוח A2 מתגאה בהתחייבות להפעלת זמן של 99.9% יחד עם תמיכה ללקוחות בשידור חי 24/7 ומגוון שאלות נפוצות בנושאים מרובים.

עלות: 4.90 $ לחודש (תוכנית לייט עם דומיין אחד, 5 תת-דומיינים ו -25 כתובות דוא”ל) עד ​​10.78 דולר לחודש (תוכנית טורבו עם דומיינים ללא הגבלה, תת-דומיינים וכתובות דוא”ל)

דירוג:

2. HostGator

HostGator

HostGator המשתמשים נעים בין אנשים עם אתר אחד ועד חברות Fortune 500.

כל תוכנית HostGator כוללת העברת אתרים בחינם, העברת סקריפט והעברת MySQL. לוח הבקרה של פלסק מספק גישה נוחה לסטטיסטיקה של אתרים, ספריות מוגנות באמצעות סיסמה ומנהל קבצים מבוסס אינטרנט. בנוסף, ישנו גיבוי נתונים מחוץ לאתר, וניתן לקבל הגבלות אוטומטיות ללא הגבלה וכינויי דוא”ל.

לאחר הרכישה של EIG, HostGator עברו מספר הפסקות רב-יומיות בשנת 2013, אך מאז זמן ההפעלה שלה התקרב בעקביות ל -100%, ויש לו עומסי דפים מהירים יחסית..

ישנה תמיכה 24 שעות ביממה באמצעות כרטיסי טלפון, צ’אט ועזרה, אך ישנם בודקים שציינו כי הזמן לפתור בעיות גדל מאז השתלטות EIG. יש אוסף נרחב של שאלות נפוצות למי שאוהב להבין דברים בעצמם.

רוצה ללמוד עוד על HostGator? לבדוק למידע נוסף וכן קופון הנחה.

עלות: 4.72 $ לחודש (תוכנית אישית עם תחום אחד בתוספת אחסון בלתי מוגבל ורוחב פס) עד 14.36 $ לחודש (תוכנית ארגונית עם חמישה דומיינים, אחסון בלתי מוגבל ורוחב פס, ו- IP ייעודי בחינם).

דירוג:

3. 1&1

1 & 1

1&1 נוסדה בשנת 1988, ומוצריה זמינים ברחבי אירופה וצפון אמריקה. זהו אחד מספקי אירוח אתרים הגדולים בעולם עם יותר מ- 13 מיליון חוזי לקוחות, 70,000 שרתים, 7,000 עובדים ומרכזי נתונים באירופה ובקנזס..

משתמשים פרטיים כמו גם עסקים קטנים עד גדולים מהווים את בסיס הלקוחות שלהם לאירוח, רישום תחום ו- מסחר אלקטרוני פתרונות.

1&תוכניות האירוח של 1 מתומחרות בתחרות ואפילו האופציה הנמוכה ביותר עמוסה בתכונות כמו תחום חופשי, רוחב פס ואחסון בלתי מוגבלים, חמישה מסדי נתונים של MSSQL לשנת 2017 ותעודות SSL..

התוכנית העליונה מאפשרת לך עד 25 מסדי נתונים, אבטחת Sitelock Basic והגנה מפני תוכנות זדוניות ורשתות מסירת תוכן (CDN) הנתמכות באמצעות Railgun כדי להבטיח מהירות מקסימאלית בין השרתים והרשת. 1&1 כולל גם מהירות טעינה של עמוד מלא המאומת באופן עצמאי המהיר יותר מ- GoDaddy או HostGator.

מובטח כי זמן העבודה יהיה 99.9%. שירות לקוחות זמין 24/7 באמצעות טלפון וצ’אט, וישנו מרכז עזרה הולם עם שאלות נפוצות.

עלות: $ 7.99 לחודש (100 חשבונות דוא”ל) עד ​​$ 14.99 לחודש (חשבונות דוא”ל בלתי מוגבלים)

דירוג:

4. קדימה אבא

קדימה אבא

הוקמה כ- Jomax Technologies בשנת 1997, והיא נהוגה ככל הנראה כשירות אירוח אתרים הגדול בעולם המבוסס על נתח שוק.

בשנת 2017 היו לה מעל 17 מיליון לקוחות ברחבי העולם וכ -6,000 עובדים. קדימה אבא הוא ככל הנראה שירות אירוח האתרים הידוע ביותר בזכות מודעות הטלוויזיה המהומות שלו לאורך השנים, במיוחד אלה ששודרו במהלך משחק הכדורגל הסופרבול השנתי..

הפרסים הרבים שלה עבור תמיכת לקוחות כוללים זכייה זו השנה השישית ברציפות בפרס סטיבי לשנת 2017 לשירות לקוחות יוצא דופן.

התוכנית הפשוטה ביותר של GoDaddy תומכת באתר אחד עם 100 אחסון של אחסון ורוחב פס בלתי מוגבל.

בנוסף, תקבל דומיין בחינם עם רכישת תוכנית שנתית. (כל התוכניות כוללות התקנה בלחיצה אחת של וורדפרס, ג’ומלה ודרופל.) זה מתאים לאתר בסיסי מכיוון שתהיה לך גישה לדואר אלקטרוני עסקי של Microsoft Office 365 למשך שנה יחד עם מסד נתונים MSSQL אחד (200 מגה) ו 10 מסדי נתונים של MySQL (1 GIG כל אחד).

התוכנית העליונה, טובה למספר אתרים עם תנועה גבוהה, מספקת אתרי אינטרנט, אחסון, FTP ללא הגבלה ומסדי נתונים של MySQL ו- MSSQL ללא הגבלה. אתה מקבל גם שם תחום בחינם כמו גם אישור SSL. מערכת שמות הדומיינים המובחרת (DNS) מאפשרת גם גישה אמינה יותר, מאובטחת ומהירה יותר לאתרים.

דבר אחד שיש לציין הוא בעוד שתוכניות האירוח המשותף של GoDaddy תומכות ב- ASP.NET, החל מאוקטובר 2017 התוכניות הללו כבר לא כוללות את היישום החדש יותר של ASP.NET Core. אם אתה מפעיל את ASP.NET Core, כדי להשתמש ב- GoDaddy תצטרך תוכנית שרת ייעודי שהיא יקרה משמעותית מאפשרויות האירוח המשותף..

רוצה לדעת יותר על GoDaddy? התבונן בזה הכולל גם קופון הנחה.

עלות: 7.99 $ לחודש (תוכנית כלכלה) עד 16.99 $ לחודש (תוכנית אולטימטיבית

דירוג:

5. InterServer

InterServer

כיום החברה מחזיקה בשני מרכזי נתונים בסקוקוס, ניו ג’רזי, ואחד בלוס אנג’לס, קליפורניה, ומספקת שירותים כמו שרתים פרטיים וירטואליים פרטיים (VPS), colocation, שרתים ייעודיים ומהירים ואירוח וירטואלי..

בדומה ל- HostGator, בסיס הלקוחות שלה כולל גם משתמשים בודדים וגם חברות Fortune 500.

InterServer מציע אפשרות אירוח ASP.NET אחת הכוללת העברת נתונים ללא הגבלה, אחסון, אישורי SSL, חשבונות FTP וחשבונות דוא”ל. בנוסף, יש לוח בקרה של Plesk, אחסון Raid-10 וגיבוי נתונים שבועי. המשתמשים מוגבלים ל -25 אתרים / דומיינים אם כי תת-דומיינים מוגבלים.

זה תומך גם במעל 100 יישומי ענן עם התקנה בלחיצה אחת עבור וורדפרס, CubeCart, Magento, ועוד כמה אחרים. InterServer מבטיח זמן עבודה של 99.9% ויש לו אוסף נרחב של הדרכות זמינות כמו גם תמיכה טלפונית בשידור חי 24/7.

עלות: 5 $ לחודש

דירוג:

6. נוזל

רשת נוזלית

Liquid Web, שנוסד בשנת 1997, סיפק פתרונות אירוח אתרים מנוהלים לחלוטין במשך למעלה מעשרים שנה.

ההכנסות השנתיות השוטפות עולות על 100 מיליון דולר, ויש לה מעל 30,000 לקוחות ב -130 מדינות, 500,000 אתרים נתמכים ו -5 מרכזי נתונים גלובליים. תחום אחד של דגש הוא שירות לקוחות מכיוון שהוא מבטיח שיהיה “בני האדם המסייעים ביותר בחיים” זמינים לתמיכה 24/7.

אינטרנט נוזלי הוא ללא ספק האופציה היקרה ביותר ברשימה זו מכיוון שהיא משתמשת רק בשרתים ייעודיים, לכן תרצו לבדוק מקרוב את התכונות שלה כדי לוודא שהמחיר משתלם עבורכם. בקצה הנמוך נמצא שרת סטורם SSD עם שני הופעות, עם אפשרות להשתמש בשרת 64 סיביות של Windows 64 או סיביות מנוהלות עצמית בחינם לשנת 2012 או 2014 עם תמיכה בשכבות רשת, חומרה ווירטואליזציה..

לחלופין, תמורת 10 דולר נוספים לחודש, יש שרת 64 סיביות המנוהל על Windows עם לוח הבקרה של Plesk. עד חמש טרה-בייט של העברת נתונים חודשית הם בחינם, וכל השרתים מגיעים עם ציבור אחד כתובת ה – IP עם אפשרות להוסיף עד שבעה נוספים עבור דולר כל אחד. זה גם מבטיח uptime של 100%.

ל- Liquid Web מאגר מידע נרחב הכולל מאות הדרכות יחד עם תמיכה טלפונית מסביב לשעון וצ’אט. בנוסף, לכל טכנאי התמיכה יש הכשרה של למעלה מ- 300 שעות, ותוכלו לדבר עם מומחים עם אישורים ב- Windows, Red Hat Linux ו- Cisco..

עלות: 110 $ לחודש ומעלה על בסיס מוצרים ושירותים של תוספות

דירוג:

7. הירשם

להירשם

חברת Horman אינטראקטיב בשנת 1994, Register.com ייצרה במקור תוכנה לבניית אתרים לפני שעברה גם לאירוח אתרים ו- תחום הרשמה.

החברה, שנרכשה על ידי Web.com בשנת 2010, ממוקמת בעיר ניו יורק עם משרדים נוספים בלונדון, בלטימור והליפקס, קנדה. עסקי הליבה שלו מתמקדים במתן מענה לצרכים של יזמים ובעלי עסקים קטנים. נכון לעכשיו, Register.com מנהל יותר מ- 2.5 מיליון דומיינים והוכר על ידי WebHostDirectory.org כרשם הדומיינים הטוב ביותר של שנת 2012..

כל התוכניות כוללות העברת נתונים ללא הגבלה, תחום אחד בחינם, 100 מצביעי דומיין, מגיב רשמי אחד לכתובת דוא”ל ו- AWStats לניתוח אתרים. בסוף הנמוך, משתמשים יכולים לקבל 300 הופעות של אחסון, 25 חשבונות FTP ו- 25 מסדי נתונים של MySQL 300 GIG. התוכנית העליונה כוללת אחסון ללא הגבלה, חשבונות FTP ומסדי נתונים של MySQL עם נפח אחסון נוסף עבורם כמו שאתה צריך.

יש אחריות לזמן פעולה, ואתר Register.com מספק מספר הדרכות ושאלות נפוצות. בנוסף ישנם מספרים חינם לשירות לקוחות. אתה יכול גם להגיש בקשה לתזמון התקשרות חוזרת מאנשי התמיכה בכל עת שתבחר.

עלות: 5.95 $ לחודש (תוכנית אירוח חיונית) עד 9.95 $ לחודש (אירוח פרימיום)

דירוג:

מה אתה צריך לעשות?

האדם חושב

כמו בכל פעם שאתה מעריך מוצר או שירות, עליך לקבוע מראש מפתח אחד: מה אתה צריך לעשות?

אם אתה כבר בקיא עם ASP.NET, אתה מקדימה מישהו ללא כישורי קידוד שזקוק לממשק גרירה ושחרור כדי תכנן אתר.

עם זאת, עם מגוון אפשרויות האירוח של ASP.NET זמינות, אינך מעוניין לשלם עבור מה שלא תשתמש בהם, כגון אחסון מיותר, רוחב פס או כתובות דוא”ל, ואתה רוצה לוודא שיש לך את מה שאתה צריך..

אולם בסופו של דבר הדבר מסתכם במדרגיות מכיוון שתמיד צריך לתכנן לעתיד.

איפה שאתה נמצא היום הוא ככל הנראה לא איפה שאתה רוצה (או מצפה) להיות שישה חודשים או שנה בהמשך הדרך. ככל שאינך מעוניין לשלם יותר מדי עבור שירות, אתה גם לא רוצה להיאלץ להעביר פרויקט ASP.NET אחד או יותר לפרויקט חדש שירות אירוח מכיוון שפתאום גדלת מה שהספק הנוכחי שלך מציע.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map