Ile kosztuje zbudowanie strony internetowej?

Rzeczywisty koszt uruchomienia strony internetowej jest prawdziwą tajemnicą dla większości programistów, którzy angażują się w ten proces po raz pierwszy. W rzeczywistości nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ ostateczny koszt rozwoju witryny zależy od wielu czynników.


Zawartość:
Koszt strony internetowej:
Kreator strony internetowej
CMS + Hosting
Wolny strzelec
Web Studio
Średni koszt strony internetowej:
Witryna osobista
Blog online
eCommerce
Mały biznes
Przegląd Tabela porównawcza
Dolna linia

Należą do nich rodzaj i złożoność potrzebnej witryny, metody tworzenia stron internetowych, z których będziesz korzystać, platforma, którą wybierzesz do tego celu, koszt nazwy domeny, hosting itp..

Tak różnorodne czynniki, które wpływają na koszt opracowania strony internetowej, utrudniają dokładne oszacowanie ostatecznej ceny projektu. Należy jednak być przygotowanym na fakt, że ostateczny koszt Twojej witryny może być kilka razy wyższy niż początkowo się spodziewałeś.

Większość użytkowników, którzy nie mają witryn internetowych, ale chcą je uzyskać osobisty lub cele biznesowe, uważają, że tworzenie stron internetowych jest skomplikowanym i dość kosztownym procesem. Do pewnego stopnia mają rację, ale czy naprawdę są tak kosztowne, jak sobie wyobrażasz?

Czy za tę usługę trzeba dziś zapłacić tysiące dolarów? Być może istnieje opcja, która pozwala płacić mniej bez uszczerbku dla jakości gotowego projektu?

Aby udzielić odpowiedzi na te pytania, przyjrzyjmy się niektórym z głównych sposobów budowy witryny, ich cechom i kosztom tworzenia witryny. Po przeczytaniu tego badania dowiesz się, ile pieniędzy naprawdę powinieneś zainwestować w swój projekt internetowy, jakie opcje możesz wykorzystać i jakie ceny są obecnie naliczane za te usługi.

Koszt strony wykonanej przez Kreatora stron

Są twórcy stron internetowych specjalne programy używane do tworzenia różnych rodzajów witryn internetowych w zależności od potrzeb użytkowników. Większość z nich została zaprojektowana z myślą o osobach niedoświadczonych, które nadal mają zamiar tworzyć w pełni funkcjonalne strony internetowe po przystępnych cenach.

Te usługi oparte na chmurze są na ogół bardzo intuicyjne, co minimalizuje problemy związane z budowaniem stron internetowych i gwarantuje przyzwoity wynik, jeśli podejmiesz właściwe podejście do procesu tworzenia strony internetowej.

Większość użytkowników potrzebuje technicznie prostych stron internetowych – witryn biznesowych, portfeli, blogów, witryn promocyjnych itp. Dlatego warto rozważyć opłacalność platformy w oparciu o jej wygodę i koszt ukończenia tych projektów.

Pod tym względem twórcy stron internetowych są poza konkurencją, szczególnie pod względem cen i łatwości użytkowania. Ale czego potrzebujesz, aby uruchomić stronę internetową z tymi usługami? Ile powinieneś być gotów zainwestować w ich stworzenie i jaki wynik możesz potencjalnie wykorzystać?

 • Aby zbudować projekt z twórcami stron internetowych, musisz uzyskać szablon, nazwę domeny i hosting.
 • Szablony mogą być bezpłatne i płatne, w zależności od ich jakości i oferowanej usługi.

Co do hostingu i nazwy domeny, rzeczy się różnią. Prawie wszyscy twórcy stron internetowych mają zintegrowany hosting, którego czas trwania jest nieograniczony w niektórych serwisach. Wybierając platformę i rejestrując się w niej, otrzymasz bezpłatną subdomenę, która wystarczy, aby stworzyć pierwszą stronę internetową i zapoznać się z zestawem funkcji usługi.

Jednak w miarę rozwoju strony będziesz zdawać sobie sprawę, że nie przejdziesz bez domeny drugiego poziomu. Możesz go otrzymać jako bonus lub w jednym z wybranych planów cenowych.

Średni koszt budowy strony internetowej z narzędziem do tworzenia stron internetowych można obliczyć miesięcznie i corocznie, przy czym ten drugi wariant jest bardziej korzystny pod względem kosztów. Ceny różnią się w zależności od planów twórców stron internetowych – przeglądaj je, aby to wyczyścić.

Koszt strony internetowej wykonanej przez CMS + hosting

Podobnie jak twórcy stron internetowych, CMS różnią się parametrami, funkcje i typy stron internetowych, które możesz z nimi uruchomić. Niezależnie od tego, jaką usługę wybierzesz, musisz dowiedzieć się więcej o jej funkcjonalności, zintegrowanych opcjach, narzędziach i innych funkcjach koniecznych do skutecznego budowania witryny.

Jeśli jesteś nowicjuszem i jest to Twoja pierwsza próba założenia strony internetowej z systemem zarządzania treścią, początkowo musisz nauczyć się podstaw korzystania z wybranego CMS, a mianowicie konfiguracji hostingu, tworzenia bazy danych, korzystania z deski rozdzielczej i ogólnego systemu charakterystyka.

Powinieneś wiedzieć, że większość CMS typu open source jest początkowo darmowa. Oznacza to, że możesz je pobierać, instalować i aktualizować bez żadnych kosztów. Co więcej, możesz nawet spróbować zbudować prostą stronę internetową bez inwestowania w nią. To dobra praktyka dla początkujących, którzy chcą poznać niuanse pracy z tymi systemami.

Jednocześnie wiele systemów CMS nie może pochwalić się przyzwoitą funkcjonalnością i oznacza integrację zewnętrznych wtyczek, dodatków lub rozszerzeń, aby uzyskać lepszy wynik.

Przejdźmy teraz do wydatków finansowych.

Koszt utworzenia strony internetowej za pomocą CMS

Ile będzie kosztowało utworzenie strony internetowej z CMS? Spójrz na następujące punkty:

 1. Hosting – około 150 USD rocznie;
 2. Nazwa domeny – około 20 USD rocznie;
 3. Szablon – motywy mogą być również bezpłatne i płatne, ale przyzwoite szablony będą kosztować około 100-150 USD;
 4. Dodatkowe wtyczki – płatne kosztują od 5 USD do 100-150 USD za sztukę, w zależności od ich charakteru i złożoności.

Jest to przybliżone oszacowanie kosztów budowy strony internetowej z CMS. Ceny mogą się różnić w zależności od rodzaju używanego systemu i projektu, który zamierzasz uzyskać w dłuższej perspektywie.

Koszt strony internetowej wykonanej przez Freelancera

Decyzja o zatrudnić freelancera zaprojektowanie strony internetowej może być wynikiem kilku czynników. Możesz nie mieć czasu na samodzielną pracę nad tworzeniem witryny lub Twoje umiejętności mogą nie wystarczyć do skutecznego wykonania zadania. Niezależnie od przyczyny, powinieneś być świadomy przybliżonego kosztu korzystania z usług tego specjalisty oraz potencjalnych zagrożeń, które możesz napotkać podczas procesu.

Większość freelancerów zazwyczaj pobiera stawki godzinowe za swoje usługi. Ceny różnią się bardzo w zależności od kompetencji i wiedzy specjalisty, dostępnych umiejętności, czasu potrzebnego na przygotowanie gotowego projektu, lokalizacji projektanta stron internetowych i innych wymagań, które możesz mieć.

 • Średnie koszty tworzenia stron internetowych wynoszą od 30 USD do 80 USD za godzinę.
 • Koszt usług oferowanych przez specjalistów wynosi około 500-1 000 USD za całą pracę.

Obejmuje to różnego rodzaju zadania, które specjalista wykonuje w tym czasie, czy to projektowanie projektu, konfiguracja strony internetowej, pisanie dodatkowych modułów, dostosowanie ustawień itp. Nawiasem mówiąc, dalsze utrzymanie i zarządzanie witryną mogą również dużo kosztować, ponieważ nie będziesz w stanie to zrobić samodzielnie.

Zaraz po uruchomieniu projektu będziesz musiał zadbać o regularne aktualizacje treści, wsparcie bezpieczeństwa, SEO itp. Wymaga to również inwestycji finansowych – od 100 USD miesięcznie w przypadku korzystania z usług zewnętrznych. Pamiętaj, aby usunąć te niuanse z wyprzedzeniem, aby wykonać wymagane obliczenia.

Powinieneś także przygotować się na opłacenie hostingu witryny i nazwy domeny. Jakość i bezpieczny hosting mogą kosztować od 20 do 50 USD miesięcznie w zależności od dostawcy, z którym współpracujesz.

Jeśli chodzi o nazwy domen, ich koszt może się różnić w zależności od wieku domeny. Nowe domeny mogą kosztować około 10-15 USD rocznie, w zależności od typu rejestratora i strefy domeny. Koszt starzejących się domen może sięgać setek, a nawet tysięcy dolarów, ale użytkownicy, którzy potrzebują stron internetowych do użytku osobistego lub biznesowego, generalnie nie są zainteresowani uzyskaniem tak drogich domen.

Biorąc pod uwagę powyższe wydatki, możesz obliczyć, ile kosztuje zbudowanie strony internetowej. Podsumowując, mogę stwierdzić, że minimalny koszt uruchomienia strony internetowej wynosi 300-500 USD za standardową stronę internetową opracowaną przez wykwalifikowanego freelancera.

Koszt strony internetowej wykonanej przez Web Studio

Jeśli chodzi o tworzenie profesjonalnych stron internetowych dla dużych firm i do użytku osobistego, w grę wchodzą studia internetowe. Są to zespoły ekspertów, którzy kontrolują każdy etap procesu tworzenia stron internetowych.

Co więcej, studia internetowe są świadome głównych trendów w projektowaniu stron internetowych, co powoduje tworzenie w pełni funkcjonalnych i wysoce funkcjonalnych projektów. Opłata za studia internetowe zależy od różnych czynników, takich jak liczba osób, które będą pracować nad rozwojem projektu, złożoność i styl strony internetowej, której potrzebujesz, cele, które realizujesz, terminy itp.. Ile możesz więc zainwestować w projekt studia internetowego??

Koszt budowy strony internetowej przez studia internetowe i freelancerów

 1. Miesięczny koszt hostingu może wynosić od 10 do 16 USD w zależności od dostawcy i wybranego planu. Aby uzyskać niezawodny hosting, zapłacisz około 150-200 USD rocznie. Jeśli chodzi o nazwę domeny, będzie to kosztować około 10 i 30 USD rocznie. Zależy to również od strefy domeny i preferowanych cech.
 2. Następną rzeczą, za którą musisz zapłacić, jest szablon zespół projektantów stron internetowych będzie współpracował. Zakres cen może być tutaj wszechstronny – przyzwoity szablon będzie kosztował od 100 USD do 1000 USD w zależności od rodzaju strony, jej złożoności i ogólnych stawek w studiu internetowym.
 3. Wreszcie, najbardziej odpowiedzialną i najdroższą częścią procesu projektowania stron internetowych jest koszt usług studia internetowego. Czasami stawki tworzenia stron internetowych mogą być dość wysokie i sięgać od 4000 do 6000 USD. Zależy to od warunków umowy zawartej ze studiem, ich polityki cenowej, liczby programistów internetowych w zespole, usług, z których zamierzasz skorzystać oraz wielu innych aspektów.

Pamiętaj, że koszt opracowania strony internetowej nie jest ograniczony wyłącznie przez tworzenie projektu. Fakt, że to specjaliści ze studia internetowego, którzy opracowują dla Ciebie witrynę internetową, oznacza, że ​​nie będziesz w stanie samodzielnie jej zarządzać ani aktualizować. Wynika to tylko z tego, że nie znasz jego cech konstrukcyjnych, struktury i innych podobnych niuansów.

Co więcej, promocja witryny ma również duże znaczenie, jeśli chcesz prowadzić dochodową i skuteczną witrynę generującą ruch i pomagającą w budowaniu bazy klientów. Jeśli wynajmiesz studio internetowe w celu dalszej konserwacji witryny, SEO, obsługi klienta, problemów bezpieczeństwa itp., Przygotuj się na dodatkowe inwestycje w wysokości około 100-150 USD miesięcznie lub nawet więcej.

Jeśli potrzebujesz witryny wysokiej jakości, nie warto wybierać drogich opcji tworzenia stron internetowych. W większości przypadków nie potrzebujesz profesjonalnego projektanta stron internetowych ani całego zespołu studia internetowego, aby opracować ten projekt. Podobnie nie musisz tracić wysiłku i czasu na badanie podstaw korzystania z CMS. Nie zawsze jest to warte inwestycji. W tym miejscu popularni twórcy stron internetowych są bardzo pomocni. Są łatwe w użyciu i cechują się najlepszą korelacją cena / jakość.

Średni koszt witryny osobistej

Koszt budowy strony internetowej z twórcami stron internetowych ogólnie spada do ceny szablonu, hostingu, nazwy domeny, dodatkowych dodatków lub aplikacji, które chcesz zintegrować i dalszego wsparcia. Jeśli chodzi o popularne kreatory stron internetowych, wszystkie te funkcje zostały uwzględnione w planach oferowanych przez platformy.

Będąc najtańszym twórcą stron internetowych, Wix i Zestaw oferują przystępne stawki, które odpowiadają wszechstronnym potrzebom tworzenia stron internetowych. Dowiedzmy się teraz, ile zajmie uruchomienie razem z nimi strony internetowej.

Koszt osobistej strony wykonanej przez Wix

Wix Personal Site Builder

Wix to znany na całym świecie uniwersalny program do tworzenia witryn, który doskonale sprawdza się w przypadku różnego rodzaju witryn osobistych. Bogaty zestaw funkcji, bogactwo szablonów, narzędzia do dostosowywania projektu i kilka planów cenowych sprawiają, że system jest godnym rozwiązaniem dla niedoświadczonych użytkowników. Niezależnie od posiadanych umiejętności i wiedzy w zakresie projektowania stron internetowych i typu witryny, którą planujesz uruchomić, Wix pomoże Ci wykonać zadanie w najlepszy możliwy sposób.

Koszt budowy osobistej strony internetowej z Wix zależy od funkcji, z których zamierzasz korzystać i planu cenowego, który wybierzesz do tego celu.

System oferuje obecnie nieograniczony bezpłatny plan, który może być potrzebny do przetestowania jego funkcji i pięciu płatnych planów. Jeśli chodzi o rozwój osobistej strony internetowej, najlepszym rozwiązaniem będzie plan Combo lub Unlimited. Connect Nazwa abonamentu Domain raczej nie będzie działać z powodu jego ograniczeń (takich jak baner reklamowy lub potrzeba korzystania z domeny drugiego poziomu).

Oprócz zakupu tych planów nie będziesz musiał płacić więcej za korzystanie z Wix. Roczna cena za zarządzanie jedną witryną odzwierciedla koszt planów. System umożliwia stworzenie ładnej strony internetowej za około 96 USD rocznie, w zależności od założonych celów tworzenia stron internetowych.

Co ważne, Wix często wprowadza specjalne oferty (około 10 razy w roku), które zapewniają 50% zniżki na wszystkie plany cenowe. Oferty te są zwykle wprowadzane w dni świąteczne i specjalne wydarzenia w życiu serwisu. Trwają 3-7 dni i możesz łatwo zaoszczędzić duże, czekając na odpowiedni moment (wszyscy abonenci usług otrzymują odpowiednie e-maile z powiadomieniem o ofertach).

Zobacz też:
Recenzja Wix Website Builder
Przykłady witryny osobistej Wix

Wypróbuj Wix (dostępny bezpłatny plan)

Koszt osobistej strony Wykonanej przez uKit

Przykład osobistej witryny internetowej uKit

uKit jest ogólnie pozycjonowany jako narzędzie do tworzenia witryn dla małych firm, dlatego jego zestaw funkcji jest ukierunkowany na rozwój tych stron. Jednak wyjątkowa łatwość użycia, intuicyjny charakter tworzenia stron internetowych, niszowe szablony i potężny zestaw funkcji sprawiają, że usługa jest dobrym wyborem do tworzenia osobistych stron.

Kreator stron internetowych jest jednym z najtańszych rozwiązań do tworzenia stron internetowych dostępnych we współczesnej niszy projektowania stron internetowych. Nie ma tutaj bezpłatnego planu, ale zamiast tego możesz przetestować system przez dwa tygodnie. Jeśli opcje, które oferuje, podoba Ci się, możesz uaktualnić do jednego z czterech płatnych planów.

Jeśli chodzi o rozwój osobistej strony internetowej, najbardziej odpowiednie rozwiązania to Premium i Premium + Plany, których koszt stanowi odpowiednio 4 i 8 USD miesięcznie. Pamiętaj, że uzyskanie jednorazowej subskrypcji na 3, 6 miesięcy lub 1-2 lata na raz pozwoli Ci zaoszczędzić dużo. Rabaty stanowią 5%, 10% i 30% w zależności od wybranego okresu subskrypcji. Innym sposobem na zaoszczędzenie jest skorzystanie z 25% kodu promocyjnego uKit, który jest dostępny online.

Oprócz tego, uKit ma ofertę, która obejmuje obecne pragnienie każdej firmy do posiadania strony internetowej. Jeśli potrzebujesz bardziej profesjonalnej witryny biznesowej, ale nie masz czasu ani chęci samodzielnej pracy nad jej rozwojem, możesz zamówić gotowy projekt pod klucz za 100 USD od programistów systemu. To bardzo trudna oferta dla osób, które są zajęte wykonywaniem zadań biznesowych i zarabianiem.

Zobacz też:
Recenzja konstruktora stron internetowych uKit
Przykłady stron internetowych uKit

Wypróbuj uKit (dostępna jest 14-dniowa wersja próbna)

Średni koszt bloga online

Może być konieczne podłączenie bloga do gotowej witryny lub uruchomienie jej od zera. Koszt uruchomienia bloga obejmuje cenę niszowego szablonu, hostingu, nazwy domeny i integracji. Zarówno Wix, jak i uKit mają plany cenowe, które sprawdzają się przy tworzeniu blogów. Zobaczmy teraz najbardziej odpowiednie opcje.

Koszt bloga internetowego stworzonego przez Wix

Wix Blog Kreator stron internetowych

Wix ma potężny silnik blogowania, który pozwala tworzyć i zarządzać blogami o pełnej funkcjonalności. Koszt korzystania z usługi zależy od funkcji, które chcesz zintegrować z projektem. Możesz przetestować platformę za darmo, rejestrując się w niej i testując jej opcje bezpłatnego planu.

Uaktualnienie do Connect Domain Pan również nie da pożądanego rezultatu, z powodu wielu ograniczeń subskrypcji, które nie są warte inwestycji, jeśli planujesz przejść do trybu online.

Plany Combo i Unlimited działają najlepiej przy tworzeniu blogów online. Koszt tych planów wynosi 8,50 USD i 12,50 USD miesięcznie. Dostaniesz tutaj odpowiednią ilość miejsca na dysku i przepustowość, brak banera systemowego i inne funkcje związane z blogiem.

Korzystając z planów, będziesz w stanie:

 • dodawać, aktualizować i planować posty na blogu,
 • utwórz sekcję polecanych postów i chmurkę tagów,
 • włącz komentarze użytkowników,
 • utwórz niestandardowy kanał,
 • domyślnie korzystaj z Google Analytics i hostingu zintegrowanego systemu zawartego w planach.

Jeśli zdecydowałeś się stworzyć atrakcyjnego wizualnie i funkcjonalnego bloga, nie inwestując zbyt wiele wysiłku, czasu i pieniędzy, Wix jest odpowiedzią. Bogaty zestaw funkcji oraz szeroki zakres narzędzi i opcji sprawiają, że platforma jest najbardziej odpowiednim wyborem dla twojego projektu blogowego, niezależnie od jego złożoności, tematu i stylu.

Zobacz też:
Przykłady blogów Wix

Utwórz własny blog z Wix

Koszt bloga internetowego Wykonanego przez uKit

Przykład strony bloga uKit

Blog uKit to miły darmowy dodatek do strony internetowej utworzonej za pomocą tego narzędzia do tworzenia witryn. Jest to najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla małego biznesu, który nie chce zawracać sobie głowy złożonością ustawień specjalistycznych systemów blogowych.

Najbardziej odpowiednim planem do tworzenia blogów jest Premium+. Jego koszt stanowi 8 USD miesięcznie. Pakiet Premium + zapewnia rozszerzony system gromadzenia statystyk i analiz, a także nieograniczony dostęp do szablonów, których można użyć do uruchomienia bloga.

Możesz utworzyć blog i zarządzać nim, łącząc „Informator”Widżet do dowolnej strony witryny. System blogowania jest prosty, skoncentrowany na treści i wygodny. Zaplanowana publikacja wiadomości to jedna z zalet tych planów, która pozwala aktualizować bloga, nawet jeśli Cię nie ma. uKit to całkiem niezły wybór do tworzenia prostych blogów do użytku osobistego.

Rozpocznij swój blog za pomocą uKit

Średni koszt witryny eCommerce

Koszt uruchomienia witryny eCommerce ogólnie zależy od narzędzia, które wybierzesz do tego celu, dostawcy hostingu, szablonu, nazwy domeny i opcji marketingowych, z których chcesz skorzystać. Z Wix i , proces będzie prosty, wygodny i niedrogi.

Koszt strony eCommerce Wykonanej przez Wix

Kreator stron Wix eCommerce

Wix ma własny silnik eCommerce, który pozwala budować małe i średnie sklepy internetowe. Zakres oferowanych przez nią narzędzi jest imponujący i obejmuje: wiele opcji płatności, opcje marketingu i zarządzania podatkami, galerie produktów, wielojęzyczne wsparcie, eksport plików CSV.

Aby zbudować sklep internetowy z Wix, warto wybrać eCommerce lub VIP Plan. Koszt eCommerce Planu wynosi 16,50 USD / mc. Obejmuje to opcję tworzenia sklepu internetowego, odpowiednią ilość pasma i miejsca na dysku, dostępność narzędzi marketingowych, szablony eCommerce przystosowane do urządzeń mobilnych, zintegrowane Google Analytics itp. Plan VIP kosztuje 24,50 USD miesięcznie, dodatkowo oferując kampanie e-mailowe, nieograniczoną przepustowość, klient premium wsparcie i inne zalety eCommerce.

Kod Wix to kolejne bezpłatne narzędzie eCommerce oferowane przez konstruktora stron. Jest to narzędzie do tworzenia aplikacji, którego można użyć, aby zapewnić sklepowi zaawansowaną funkcjonalność i dodatkowe efekty w witrynie. Nie musisz mieć do tego umiejętności kodowania – ta funkcja jest intuicyjna i prosta dla wszystkich.

Zobacz też:
Przykłady sklepu internetowego Wix

Utwórz sklep internetowy za pomocą Wix

Koszt strony eCommerce Wykonanej przez Shopify

Hopify eCommerce Software

Shopify to specjalistyczne oprogramowanie eCommerce, którego funkcjonalność koncentruje się wokół rozwoju sklepu internetowego. System umożliwia budowę w pełni funkcjonalnych sklepów internetowych o różnych rozmiarach i złożoności.

O ile oprogramowanie oferuje szereg planów eCommerce, ostateczny koszt budowy sklepu internetowego z nim będzie zależeć od subskrypcji, na którą wybierzesz – od 9 do 299 USD miesięcznie.

Shopify umożliwia testowanie systemu za darmo przez 14 dni i obecnie oferuje następujące plany: Lite, Basic Shopify, Shopify i Advanced Shopify. Ich koszt wynosi odpowiednio 9, 29 USD, 79 USD i 299 USD miesięcznie.

 • Plan Lite umożliwia podłączenie sklepu internetowego do istniejącej witryny, dodanie nieograniczonej liczby produktów, wielu bramek płatności, śledzenia sprzedaży, opcji przycisku Kup itp.
 • Podstawowe Shopify dodatkowo oferuje bezpłatne połączenie z certyfikatem SSL i opcję dodawania bloga.
 • Plan Shopify pozwala wysyłać karty upominkowe i profesjonalne raporty.
 • Zaawansowane Shopify pochodzi z zaawansowanym narzędziem do tworzenia raportów i wysyłką przewoźnika w czasie rzeczywistym.

Pamiętaj, że Shopify jest transakcją bezpłatną, ale będziesz musiał zapłacić za transakcje kartą kredytową, jeśli zaakceptujesz te płatności w swoim sklepie. Podsumowując, Shopify to przyzwoite profesjonalne oprogramowanie eCommerce, które jest dodatkowo zoptymalizowane pod kątem marketingu mobilnego.

Zobacz też:
Shopify eCommerce Software Review
Przykłady sklepów internetowych Shopify

Utwórz sklep internetowy za pomocą Shopify

Średni koszt witryny dla małych firm

Stworzenie strony internetowej dla Twojej firmy jest koniecznością, jeśli zamierzasz osiągać długoterminowe cele i powiększać bazę klientów. Koszt uruchomienia strony internetowej z twórcami stron internetowych zależy od systemu wybranego do tego celu.

O ile większość twórców stron internetowych ma zintegrowany hosting i domyślnie oferuje nazwy domen, nie musisz za nie dodatkowo płacić. Dowiedz się, jakie stawki Wix i uKit oferują do budowy witryny dla małych firm.

Koszt strony internetowej dla małych firm Wykonanej przez Wix

Kreator stron internetowych Wix dla małych firm

Budowanie strony internetowej dla małych firm Wix jest łatwy, szybki i skuteczny dzięki różnorodności narzędzi i funkcji oferowanych przez system. Koszt uruchomienia projektu z Wix wynosi zazwyczaj około 96 USD rocznie, w zależności od planu, z którym będziesz pracować.

Jeśli chodzi o budowę witryny dla małych firm, warto skorzystać z dowolnego planu oferowanego przez platformę, z wyjątkiem planu Connect Domain z dostępnymi ograniczeniami. Korzystanie z planów Combo, Unlimited, eCommerce lub VIP doskonale sprawdza się w tym celu, a wybór powinien opierać się na zestawie funkcji i skali witryny małej firmy, niszę, na której się skupiasz, odbiorców, na które planujesz dotrzeć, oraz cele, które chcesz osiągnąć. Plany kosztują odpowiednio 8,50 USD, 12,50 USD, 16,50 USD i 24,50 USD i obejmują różne warunki i funkcje.

Aby obniżyć roczne stawki planów, polecam stosowanie specjalnych ofert Wix i rabatów, które wprowadzają kilka razy w roku. To niezawodny sposób na duże oszczędności.

Dla tych przedsiębiorców, którzy chcą bezproblemowo projektować strony internetowe dla firm, Wix oferuje zaawansowane narzędzie ADI. The Funkcja sztucznej inteligencji zaprojektuje dla Ciebie w pełni funkcjonalną stronę internetową, korzystając z dostarczonych informacji biznesowych. Jest to łatwe, szybkie i skuteczne.

Zobacz też:
Przykłady witryn biznesowych Wix

Utwórz witrynę biznesową za pomocą Wix

Koszt witryny dla małych firm Made by uKit

Kreator stron internetowych uKit

uKit wyróżnia się jako twórca witryn dla małych firm. Zakres funkcji biznesowych, narzędzi, elastycznych szablonów i opcji marketingowych jest wystarczający, aby zaspokoić większość potrzeb przedsiębiorców. Koszt uruchomienia w pełni funkcjonalnej witryny dla małych firm z uKit wynosi zazwyczaj 48 USD.

Obecnie uKit ma cztery płatne subskrypcje, z których każda spełnia określone zadania związane z projektowaniem stron internetowych. Możesz wybierać między planami Premium, Premium +, eCommerce i Pro w zależności od rodzaju i stylu witryny internetowej dla małych firm, funkcji, które zamierzasz zintegrować, celów, które ma spełniać, i innych powiązanych aspektów.

Ponadto kreator stron internetowych oferuje znaczne zniżki dla osób, które płacą za korzystanie z usługi przez 3, 6 miesięcy lub 1-2 lata. Zniżki wynoszą 5%, 10% i 30% w odniesieniu do oferowanego planu i warunków.

Możliwe jest również uzyskanie 25% kodu promocyjnego uKit SWB-25 zaoszczędzić dużo, projektując stronę internetową dla małych firm uKit. Jeśli naprawdę masz długoterminowe cele biznesowe i chcesz dużo zaoszczędzić, uKit jest najbardziej przystępnym rozwiązaniem, jakie możesz kiedykolwiek znaleźć.

Utwórz witrynę firmy za pomocą uKit

Koszt budowy strony internetowej: Przegląd Porównanie Tabela

Web StudioWolny strzelecCMS
(WordPress)
Kreatorzy stron internetowych:
WixZestaw
Nazwa domeny (Rocznie)20 USD20 USD20 USD20 USD20 USD
Hosting (Rocznie)150 USD150 USD150 USD100 USD48 USD
Szablon strony internetowej300 USD50 USD50 USD0 USD0 USD
Pracuj z witryną1000 USD550 USD100 USD0 USD0 USD
Całkowity1470 USD770 USD320 USD120 USD68 USD

Dolna linia

Koszt uzyskania strony internetowej jest ustalany indywidualnie w każdej sytuacji i zależy od wielu czynników, a mianowicie samodzielnego budowania stron internetowych lub zamawiania gotowej strony internetowej, rodzaju wybranej platformy, kosztu hostingu, nazwy domeny, szablonów, modułów / wtyczek , koszty tymczasowe, złożoność projektu itp.

 • Najdroższym rozwiązaniem jest zamówienie strony internetowej ze studia internetowego. Ten wariant działa dobrze dla osób, które nie chcą poznać wszystkich niuansów procesu projektowania stron internetowych, ale zamierzają uzyskać w pełni funkcjonalną stronę internetową, która spełni ich cele i potrzeby.
 • To samo dotyczy zatrudnienia freelancera. Eksperci ci mogą z łatwością tworzyć różne rodzaje witryn, ale nie będziesz w stanie poradzić sobie z ich utrzymaniem i dalszą promocją. Oznacza to, że ostatecznie będziesz musiał kontynuować pracę ze studiem internetowym lub freelancerem, aby w razie potrzeby móc aktualizować witrynę i zarządzać nią.
 • Zbudowanie strony internetowej za pomocą CMS jest skutecznym rozwiązaniem dla majsterkowiczów, które możesz skutecznie wykonać. Systemy te nie są dość trudne do opanowania, ale nadal będziesz musiał posiadać umiejętności projektowania stron internetowych i doświadczenie, aby samodzielnie poradzić sobie z zadaniem. Nie zapominaj, że CMS często oznacza integrację wtyczek i szablonów, co nie jest całkowicie bezpieczne dla Twojej witryny. Musisz wiedzieć, z którymi specjalistami masz do czynienia, aby być bezpiecznym.

Najprostszą i najtańszą alternatywą do projektowania stron internetowych jest korzystanie z kreatorów stron internetowych. Systemy te zapewniają maksymalną prostotę i wcale nie wymagają znajomości programowania. Są intuicyjne i mają gotową funkcjonalność potrzebną do uruchomienia i zarządzania funkcjonalną stroną osobistą lub biznesową.

Koszt zaprojektowania strony internetowej za pomocą narzędzia do tworzenia stron internetowych jest często dwa razy niższy w porównaniu z kosztami, które możesz ponieść, korzystając z innych narzędzi do tworzenia stron. Co ważne, nie musisz się martwić o hosting witryny i nazwę domeny, ponieważ funkcje te są często domyślnie przyznawane na podstawie warunków subskrypcji.

Chociaż wybór twórców stron internetowych jest imponujący, wyróżniłem dwie usługi, a mianowicie Wix i uKit ze względu na ich przystępność cenową, wygodę i doskonałą funkcjonalność. Systemy te mogą idealnie rozwiązać typowe zadania dla większości użytkowników bez żadnych trudności i dodatkowych wydatków.

Koszt uruchomienia strony internetowej w tym przypadku będzie wynosił od 36 do 200 USD w zależności od wybranej platformy, planu cenowego i rodzaju strony internetowej. Spróbuj i ciesz się wynikiem!

Utwórz stronę internetową za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map