Jak stworzyć osobistą stronę internetową za darmo

Jak stworzyć osobistą stronę internetową


Posiadanie osobistej strony internetowej jest zaletą samą w sobie. Pomaga Ci osiągnąć kilka osobistych celów naraz, będąc najlepszym miejscem dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o twoim zawodzie, hobby, zawodowym, danych osobowych, faktach życiowych i innych informacjach, które prześlesz do Internetu.

Niezależnie od tego, czy planujesz uruchomić projekt, aby realizować cele biznesowe, czy po prostu potrzebujesz niezawodnej obecności w Internecie, aby zaprezentować swoją kreatywność, hobby lub inne informacje, witryna internetowa jest pierwszą rzeczą, którą powinieneś zacząć. Pomoże Ci zwiększyć bazę klientów, zwiększyć ruch i poprawić reputację w Internecie.

Rozmiar i parametry osobistej strony internetowej mogą się różnić w zależności od twoich planów i celów. To samo dotyczy narzędzia do projektowania stron internetowych, którego użyjesz do stworzenia osobistej strony internetowej.

Jeśli twoje umiejętności projektowania stron internetowych pozostawiają wiele do życzenia, to istnieje kilka sposobów na zbudowanie strony od zera. Możesz go zamówić ze studia internetowego lub zatrudnić freelancera, ale przygotujcie się, aby dużo zainwestować w projekt. Pamiętaj, że samodzielne zarządzanie witryną będzie prawie niemożliwe, jeśli nie wiesz, jak to zrobić. Jeśli chcesz być odpowiedzialny za proces tworzenia stron internetowych, aby móc później zarządzać projektem i aktualizować go, możesz wybrać między Systemy zarządzania treścią (CMS) i twórców stron internetowych.

Wybierając funkcjonalnego kreatora stron internetowych, będziesz w stanie stworzyć w pełni funkcjonalną witrynę w możliwie najkrótszym czasie, nawet jeśli nie jesteś projektantem stron internetowych. Najwyższy czas przeanalizować parametry, zalety i wady obu typów systemów, abyś mógł wybrać najlepsze rozwiązanie.

Najlepsze usługi do stworzenia osobistej strony internetowej:

 1. Wix – najlepszy kreator stron internetowych do stworzenia osobistej strony internetowej
 2. WordPress – 100% darmowa platforma na osobistą stronę internetową
 3. uKit – łatwy w obsłudze program do tworzenia witryn dla małych firm
 4. SITE123 – kompleksowe narzędzie do tworzenia osobistej witryny od podstaw
 5. Squarespace – Prosty kreator stron internetowych dla początkujących
 6. Mobirise – bezpłatne oprogramowanie do tworzenia witryn internetowych
 7. IM Creator – osobisty kreator stron internetowych, bezpłatny dla organizacji non-profit

Wix – najlepszy kreator stron internetowych do stworzenia osobistej strony internetowej

Wix - najlepszy kreator stron internetowych do stworzenia osobistej strony internetowej

Nazwa produktu:WIX
Oficjalna strona internetowa:wix.com
Złożoność:Bardzo łatwe
Bezpłatny plan:bez limitu
Plan Premium:od 13 $ / mies
Założony:2006
Kwatera główna:Izrael
Spróbuj za darmo

Wix – to najlepszy kreator stron internetowych do stworzenia osobistej strony internetowej. Słusznie zasługuje na tytuł najpopularniejszego i bogatego w funkcje wielofunkcyjnego narzędzia do tworzenia stron internetowych, które działa równie dobrze dla początkujących, jak i specjalistów od projektowania stron internetowych. System nie wymaga żadnej biegłości w kodowaniu, a zestaw funkcji umożliwia rozpoczęcie różnych projektów na użytek osobisty i biznesowy. Jeśli masz zamiar uruchomić w pełni funkcjonalną stronę internetową, Wix powinien być pierwszy na twojej liście.

Funkcje Wix

Wix jest wygodny, wydajny i prosty. Kreator stron internetowych oferuje dwie opcje edycji stron internetowych – istnieje standardowy edytor stron internetowych i opcja ADI. To drugie narzędzie, które automatycznie zaprojektuje dla Ciebie stronę internetową na podstawie przesłanych informacji. Istnieje również wygodny edytor mobilny, który pozwala zmodyfikuj i zaktualizuj wersję swojej witryny mobilnej. Wersje na komputery i urządzenia mobilne są aktualizowane osobno, ale zmiany wprowadzone w trybie mobilnym nie są wyświetlane w wersji na komputery.

Edytor Wix

Kreator stron internetowych jest również wyposażony w potężne silniki blogów i eCommerce, które umożliwiają tworzenie blogów i sklepów internetowych z maksymalną wygodą i prostotą. Dla doświadczonych programistów internetowych Wix oferuje profesjonalne narzędzie Wix Corvid, które umożliwia tworzenie różnych rodzajów aplikacji internetowych.

Interfejs Wix ADI

Mówiąc o aplikacjach i widżetach, kreator stron internetowych umożliwia wybór dziesiątek z nich w zintegrowanym App Market. Wszystkie dostępne tam widżety są podzielone na grupy na podstawie nisz, do których się odnoszą. Dodatkowo Wix jest wyposażony w zaawansowane narzędzie Ascend – a profesjonalny system CRM który pomaga użytkownikom zakładać, zarządzać i promować ich firmy przy maksymalnej skuteczności i zastosowaniach zaawansowanych narzędzi marketingowych.

Wzory Wix

Jedną z głównych zalet narzędzia do tworzenia witryn jest imponująca kolekcja szablonów, która obejmuje ponad 550 motywów wysokiej jakości. Bez względu na specjalizację, tutaj znajdziesz odpowiedni szablon. Szablony są dostępne w kilkudziesięciu niszowych kategoriach w zależności od ich specjalizacji.

Szablony Wix

Dla tych użytkowników, którym nie udaje się znaleźć najlepiej pasujących motywów, usługa oferuje możliwość wyboru i zmodyfikowania pustego szablonu. Pamiętaj, że nie będziesz mógł zmienić wybranego szablonu w trakcie procesu projektowania stron internetowych.

Koszt Wix

Jeśli chodzi o aspekt cenowy, kreator stron internetowych planuje spełnić wszelkie potrzeby. Istnieje bezpłatny, nigdy nie wygasający plan, który pozwala testować wszystkie funkcje usługi tak długo, jak tego potrzebujesz. Motywy premium są wszechstronne i na pewno istnieje rozwiązanie cenowe, które zaspokoi potrzeby związane z tworzeniem i promocją witryny.

Standardowe plany Wix

 • Kombinacja (13 USD / mies) – bezpłatny hosting i połączenie z domeną, brak systemowych banerów reklamowych;
 • Bez limitu (17 USD miesięcznie) – nieograniczona przepustowość, 10 GB przestrzeni dyskowej;
 • Pro (22 USD miesięcznie) – 2 godziny przestrzeni dyskowej na wideo, zintegrowane narzędzia do gromadzenia statystyk i Google Analytics;
 • VIP (39 USD miesięcznie) – wsparcie priorytetowe, profesjonalne logo itp.

Wix wyróżnia się dzięki dostępności częstych rabatów, bonusów i ofert specjalnych. Pomagają początkującym zaoszczędzić dużo podczas rejestracji w systemie, a obecni klienci mogą uzyskać dodatkowe korzyści z zarządzania witryną. Ponadto twórca witryny oferuje 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy dla dowolnego z wybranych planów płatnych.

Podsumowanie

Wix to narzędzie do tworzenia stron internetowych, które zdecydowanie wyróżnia się z tłumu dzięki wygodnemu i intuicyjnemu edytorowi stron WYSIWYG, wielu zaawansowanym funkcjom, szablonom adaptacyjnym i zaawansowanym narzędziom dostosowywania projektu. Będziesz w stanie go opanować i używać, nawet jeśli nie jesteś projektantem stron internetowych i jest to Twoja pierwsza próba uruchomienia osobistej witryny. Platforma jest przyjazna dla użytkownika iw pełni wyposażona – dokładnie to, czego potrzebujesz, aby uzyskać przyzwoitą osobistą stronę internetową.

Wypróbuj Wix za darmo

WordPress – 100% darmowa platforma na osobistą stronę internetową

Nazwa produktu:WordPress
Oficjalna strona internetowa:wordpress.org
Złożoność:Powyżej średniej
Bezpłatny plan:bez limitu
Plan Premium:od 2,95 $ / mc
Założony:2003
Kwatera główna:Na całym świecie
Spróbuj za darmo

WordPress – to w 100% darmowa platforma do tworzenia osobistych stron internetowych. Co więcej, jest to najpopularniejszy, elastyczny i bogaty w funkcje system zarządzania treścią na świecie. Nawet jeśli wcześniej nie byłeś zaangażowany w tworzenie stron internetowych, na pewno słyszałeś przynajmniej o tej platformie open source. WordPress jest bogaty w narzędzia i funkcje wymagane do uruchomienia i zarządzania dowolną witryną, niezależnie od tego, czy jest to strona internetowa firmy, sklep internetowy, portfolio, blog czy strona docelowa.

Funkcje WordPress

Panel WordPress

WordPress został początkowo zbudowany jako platforma blogowa, ale od tego czasu jego funkcjonalność znacznie się rozwinęła. Usługa jest teraz używana do uruchamiania różnych rodzajów stron internetowych, ponieważ istnieje wiele wtyczek, które można zintegrować z systemem, aby uzyskać potrzebną stronę internetową. Platforma jest wygodna i umożliwia dostosowanie zawartości witryny za pomocą integracji motywów i wtyczek. Mogą być bezpłatne i płatne. Upewnij się, aby sprawdzić niezawodność i poziom wiedzy programistów internetowych, z którymi masz do czynienia, szukając wtyczki w Internecie. Chodzi o to, że niektóre wtyczki mogą zawierać złośliwe kody, które ostatecznie będą stanowić zagrożenie dla funkcjonalności i bezpieczeństwa Twojej witryny.

WordPress zapewnia szybką i intuicyjną publikację treści oraz zarządzanie nimi. Domyślny edytor wizualny systemu jest dość prymitywny, ale istnieje wiele dodatków i wtyczek, które znacznie rozszerzają jego początkowo dostępną funkcjonalność. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy lub potrzebujesz profesjonalnej porady, możesz dołączyć do szerokiej społeczności WordPress, aby znaleźć tam odpowiedzi.

Wzory WordPress
Motywy WordPress 5.0

Kolekcja projektów WordPress nie jest dość obszerna, ale dotyczy to tylko zintegrowanych motywów. Użytkownicy, którzy chcą nadać swoim witrynom niepowtarzalny i spersonalizowany wygląd, mają możliwość wyboru dziesiątek szablonów opracowanych przez użytkowników zewnętrznych oraz członków społeczności. Szablony są płatne i bezpłatne, co wpływa na ich poziom bezpieczeństwa jakości. Jeśli szukasz profesjonalnego motywu WordPress, warto przeprowadzić dogłębne badanie online i wybrać najlepszy wariant.

Koszt WordPress

WordPress to początkowo darmowy CMS. Nie musisz płacić za rejestrację w usłudze i korzystanie z niej. Musisz jednak zainwestować w nazwę domeny i hosting. Wtyczki i szablony mogą być również dostarczane za dodatkową opłatą. Ceny różnią się w zależności od przedmiotu, który Cię interesuje. Aby opublikować gotowy projekt, musisz jednak wybrać zaufany hosting i nazwę domeny, która spełnia wszystkie wymagania.

Wszechstronność dostawców hostingu oraz oferowane przez nich warunki / plany są imponujące, ale jest taki, który niewątpliwie wyróżnia się z tłumu, jeśli chodzi o hosting witryn WordPress. To Bluehost – system zalecany przez CMS oraz najbardziej wiarygodna i bogata w funkcje usługa. Dostawca hostingu oferuje kilka planów do wyboru, a mianowicie:

 • Basic (2,95 USD / mc) – nieograniczony ruch i przepustowość, bezpłatne połączenie SSL, hosting jednej strony, bezpłatne aktualizacje WordPress, 50 GB przestrzeni dyskowej;
 • Plus (5,95 USD / mies) – nieograniczona liczba kont e-mail i domen, nieskomplikowana przestrzeń dyskowa i przepustowość, nieograniczona liczba hostowanych stron internetowych, 200 USD za zaawansowane opcje marketingowe;
 • Wybór (5,45 USD / mc) – zwiększona prywatność domeny, tworzenie kopii zapasowych stron internetowych, ochrona antyspamowa itp.

Wszystkie plany premium Bluehost gwarantują bezpłatne połączenie z domeną i korzystanie z niej przez pierwszy rok po rejestracji. Pod koniec tego okresu koszt nazwy domeny będzie wynosił około 12-14 USD rocznie, co jest również dość przystępne dla większości użytkowników.

Podsumowanie

Dzięki ponad 180 milionom aktywnych użytkowników WordPress pozostaje najczęściej używanym CMS typu open source na świecie. System, pierwotnie stworzony jako platforma blogowa, oferuje teraz wiele funkcji i narzędzi pozwalających tworzyć różne typy stron internetowych. Funkcja integracji wtyczek sprawiła, że ​​usługa jest jeszcze bardziej wydajna, co ostatecznie wpływa na jej popularność i popyt.

Wypróbuj WordPress za darmo

uKit – łatwy w obsłudze program do tworzenia witryn dla małych firm

Nazwa produktu:Zestaw
Oficjalna strona internetowa:ukit.com
Złożoność:Super łatwe
Bezpłatny plan:14 dniowy okres próbny
Plan Premium:od 4 $ / mies
Założony:2015 r
Kwatera główna:Federacja Rosyjska
Spróbuj za darmo

uKit – jest popularnym, łatwym w użyciu narzędziem do tworzenia witryn dla małych firm. Zakres zastosowania systemu nie jest jednak ograniczony przez rozwój projektów biznesowych. Funkcjonalność systemu wystarcza do projektowania portfeli, blogów, stron docelowych, a nawet małych / średnich sklepów internetowych. Platforma wyróżnia się z tłumu wyjątkową prostotą, intuicyjnością i wygodą dla wszystkich kategorii użytkowników.

Funkcje uKit

Kiedy zaczynasz korzystać z uKit, nie możesz nie zauważyć jego intuicyjnego interfejsu, który oferuje prostą nawigację i wygodę. Jest to jedna z funkcji, która sprawia, że ​​kreator stron internetowych jest najlepszym wyborem dla początkujących, którzy potrzebują czasu na opanowanie systemu. Oprócz funkcji specyficznych dla firmy, kreator stron internetowych oferuje wiele widżetów dla stron prywatnych (SlideShare, LiveChat, Callback, MailChimp, Instagram Feed i Google Maps, aby wymienić tylko kilka).

Widżety uKit

uKit jest wyposażony w przyzwoitą opcję eCommerce, która pozwala budować małe i średnie sklepy internetowe poprzez podłączenie widżetu eCommerce lub integrację wtyczki Ecwid. Kreator stron internetowych pozwala także na przyznanie tymczasowych praw do zarządzania stronami innym członkom twojego zespołu projektantów stron internetowych. Posiadacz praw będzie mógł edytować i dostosowywać projekt, a właściciel będzie kontrolować proces. Zapewnia to bardziej produktywną współpracę i wyższą skuteczność procedury tworzenia stron internetowych.

Widget uKit Ecwid

Kolejną atrakcją kreatora stron internetowych jest jego integracja z AmoCRM. Ta funkcja pozwala śledzić rozwój firmy, wzrost sprzedaży, rozliczanie klientów / transakcji itp. Będzie to szczególnie przydatne dla właścicieli sklepów internetowych. Wreszcie, kreator stron internetowych zapewnia najwyższe bezpieczeństwo wszystkich uruchomionych z nim projektów. Pozwala to na podłączenie certyfikatu SSL do twojej domeny całkowicie za darmo. Jest to konieczne dla wszystkich stron internetowych, które akceptują płatności online i zajmują się poufnymi informacjami swoich klientów.

Wzory uKit
Darmowe szablony uKit

Na uwagę zasługuje również kolekcja szablonów uKit. Jest tu ponad 380 motywów, które są bezpłatne i responsywne. Dostosowywanie szablonów również nie zajmuje dużo czasu ze względu na szeroki zestaw funkcji i intuicyjny pasek narzędzi, który oferuje system. Szablony są dostępne w wielu kategoriach niszowych, aby uprościć wybór. Można tutaj wybrać pusty szablon, aby od podstaw utworzyć spersonalizowaną stronę internetową. Program uKit umożliwia zmianę szablonów na dowolnym etapie procesu tworzenia stron internetowych w celu osiągnięcia pożądanego rezultatu.

Koszt zestawu

Polityka cenowa uKit jest niezwykle przystępna dla wszystkich. Jest to imponujące, biorąc pod uwagę początkowe ukierunkowanie usługi na przedsiębiorców. 14-dniowy bezpłatny okres próbny pozwala sprawdzić wszystkie funkcje usługi. Jeśli chodzi o płatne plany, uKit pozwala wybierać spośród następujących rodzajów subskrypcji:

 • Minimalny (4 USD / mies) – niestandardowe połączenie nazwy domeny, nieograniczone miejsce na dysku i numer strony, tworzenie kopii zapasowych stron internetowych, ponad 200 profesjonalnych szablonów, powiadomienia SMS, wsparcie 24/7;
 • Basic (8 USD / mies) – potężne narzędzia do śledzenia statystyk, brak znaku praw autorskich, projekty premium, Google Analytics, obsługa czatu na żywo;
 • eCommerce (9,60 USD / mc) – zintegrowane narzędzia eCommerce, ustawienia koszyka, akceptacja płatności online, opcje płatności / wysyłki, wybór waluty;
 • Pro (12 USD miesięcznie) – funkcjonalność eCommerce, niestandardowa aplikacja do schematu kolorów, niestandardowa integracja kodu itp.

Pakiet uKit pozwala zaoszczędzić dużo pieniędzy podczas aktualizacji do swoich płatnych planów. Im dłuższy okres subskrypcji, tym więcej możesz zaoszczędzić budżetu. Zasadniczo można płacić za 3, 6, 12 lub 24 miesiące jedną płatnością.

Podsumowanie

Jeśli masz pomysł na uruchomienie osobistej strony internetowej, ale zdajesz sobie sprawę, że brakuje ci do tego umiejętności projektowych, to z pewnością warto wypróbować uKit. Kreator stron jest łatwy w obsłudze i bardzo przystępny dla wszystkich. Bogaty asortyment responsywnych szablonów, zaawansowane narzędzia do dostosowywania projektu i regularnie aktualizowane zestawy funkcji sprawiają, że system jest godnym przedstawicielem niszy do budowania stron internetowych.

Wypróbuj uKit za darmo

SITE123 – kompleksowe narzędzie do tworzenia osobistej witryny od podstaw

SITE123 - kompleksowe narzędzie do tworzenia osobistej witryny od podstaw

Nazwa produktu:SITE123
Oficjalna strona internetowa:site123.com
Złożoność:Łatwy
Bezpłatny plan:bez limitu
Plan Premium:od 10,80 $ / mc
Założony:2015 r
Kwatera główna:Izrael
Spróbuj za darmo

SITE123 – to kompleksowe narzędzie do tworzenia osobistej strony internetowej od zera. Kreator stron internetowych z przydatnym edytorem WYSIWYG jest bezpłatny dla każdego użytkownika. Zintegrowany zestaw funkcji i opcje umożliwiają rozpoczęcie różnego rodzaju projektów w bezproblemowy i wygodny sposób. System zapewnia intuicyjny i łatwy proces budowania stron internetowych, prostą nawigację i bogactwo narzędzi pozwalających początkującym i profesjonalistom w projektowaniu stron internetowych na realizację projektów o różnym stopniu złożoności. SITE123 działa dobrze przy tworzeniu portfeli, blogów, stron docelowych, a także innych rodzajów witryn osobistych i biznesowych.

Funkcje SITE123

Jest tu intuicyjny edytor stron internetowych, który eliminuje potrzebę uczenia się podstaw kodowania. Kreator stron internetowych jest również wyposażony w przyzwoity silnik eCommerce, który umożliwia uruchomienie ładnego sklepu internetowego o doskonałej funkcjonalności. W tym celu należy utworzyć listy produktów i zarządzać nimi, zaprojektować i zmodyfikować okno pokazu, aby nadać mu atrakcyjny wygląd, dostosować parametry płatności i wysyłki itp..

SITE123 Editor

Dla użytkowników, którzy chcieliby udostępnić swoje witryny w kilku językach, SITE123 oferuje obsługę wielu języków. Korzystając z narzędzia, możesz utwórz kilka wersji językowych swojej witryny w zależności od celów, do których dążysz. SITE123 jest również znany z zaawansowanych narzędzi SEO, bezpłatnego hostingu i rejestracji domen, wysokiej jakości silnika blogów, zintegrowanych narzędzi do logo, niestandardowego narzędzia do tworzenia formularzy, kont e-mail i innych przydatnych funkcji.

Sklep Site123

SITE123 umożliwia ustawianie praw dostępu do strony internetowej w zależności od wymagań i potrzeb w zakresie projektowania stron internetowych. Jest to szczególnie ważne dla użytkowników pracujących w zespołach. Kreator stron internetowych pozwala dodatkowo podłączyć bezpłatny certyfikat SSL do nazwy domeny witryny, aby zwiększyć bezpieczeństwo i poufność danych użytkowników. Pracując z platformą, możesz uzyskać dostęp do jej bogatego App Market, który zawiera wiele rozszerzeń, widżetów i dodatków (Narzędzia analityczne, serwis społecznościowy, bramka płatności, czat wsparcia na żywo, narzędzia marketingowe, formularze, rezerwacja, galerie, narzędzia dla webmasterów, ceny, sklep internetowy i popularne). Integracja tych widżetów może znacznie poprawić wydajność i wygląd witryny.

Wzory SITE123
Szablony Site123

Kreator stron internetowych ma jedną z najlepszych kolekcji responsywnych szablonów. Są dostępne w kilku kategoriach i są dobrze wyświetlane na wszystkich urządzeniach mobilnych i stacjonarnych. Szablony są bezpłatne i możesz dostosować wybrany motyw, jak chcesz. W ten sposób można dostosowywać ogólne ustawienia projektu, integrować widżety, pliki multimedialne i przyciski kont społecznościowych, wybierać i przesyłać wszechstronne elementy stron internetowych itp..

SITE123 Koszt

Polityka cenowa twórcy strony jest umiarkowana i elastyczna. Możliwe jest skorzystanie z bezpłatnego planu, aby zobaczyć, co system ma do zaoferowania. Aby jednak zbudować w pełni funkcjonalne strony internetowe, należy wybrać jedną z czterech płatnych subskrypcji. Obejmują one:

 • Basic (10,80 USD / mc) – 10 GB miejsca na dysku, bezpłatne połączenie z nazwą domeny, 5 GB przepustowości;
 • Zaawansowane (16,80 USD / mies) – 30 GB miejsca na dysku, 15 GB przepustowości, możliwość sprzedaży do 50 produktów miesięcznie;
 • Professional (22,80 USD / mc) – 90 GB miejsca na dysku, 45 GB przepustowości, 500 produktów na sprzedaż miesięcznie;
 • Złoto (28,80 USD / mies) – 270 GB miejsca na dysku, 135 GB przepustowości, nieograniczona sprzedaż produktów.

Jakikolwiek plan ostatecznie wybierzesz, pozwoli ci stworzyć nieograniczoną liczbę stron internetowych na jednym koncie.

Podsumowanie

SITE123 to przyzwoity kreator stron internetowych do użytku osobistego. Pozwala tworzyć ładne strony internetowe w przystępnej cenie. System ma wielojęzyczne wsparcie i silnik eCommerce, który rozszerza opcje projektowania stron internetowych i zapewnia swobodę twórczą. Kreator stron internetowych jest naprawdę wart uwagi użytkowników, którzy potrzebują imponującej osobistej strony internetowej w przystępnej cenie.

Wypróbuj Site123 za darmo

Squarespace – Prosty kreator stron internetowych dla początkujących

Squarespace - Prosty kreator stron internetowych dla początkujących

Nazwa produktu:Squarespace
Oficjalna strona internetowa:squarespace.com
Złożoność:Średni
Bezpłatny plan:14-dniowy okres próbny
Plan Premium:Od 29 USD za miesiąc
Założony:2012
Kwatera główna:USA
Spróbuj za darmo

Squarespace – to prosty kreator stron internetowych dla początkujących, który ma również wiele do zaoferowania profesjonalistom z zakresu projektowania stron internetowych. Platforma oferuje łatwość użycia, wygodę, elastyczność i porównywalną przystępność cenową. Pozwala na projektowanie dobrze wyglądających i w pełni funkcjonalnych stron internetowych przy rozsądnych kosztach i bez potrzeby edycji kodu. Jednak ci użytkownicy, którzy posiadają wiedzę programistyczną, mogą wykorzystać ją do tworzenia potężnych stron internetowych o końcowej wydajności.

Funkcje Squarespace

Squarespace to wszechstronny kreator stron internetowych dla majsterkowiczów, którego można używać do uruchamiania dosłownie wszystkich rodzajów projektów. Należą do nich witryny biznesowe, portfele, strony docelowe, blogi i inne komercyjne / niekomercyjne projekty internetowe. Jest wyposażony w zintegrowany edytor WYSIWYG, który pozwala na proste i szybkie tworzenie stron internetowych, ale istnieje również możliwość pracy w zaawansowanym edytorze stylów systemu do projektowania wysokiej jakości i bogatych w funkcje projektów.

Edytor strony Squarespace

Platforma umożliwia wybieranie i integrowanie wielu widżetów, rozszerzeń i dodatków, które mogą zwiększyć funkcjonalność Twojej witryny. Jego potężne blogi i silniki eCommerce umożliwiają uruchamianie sklepów internetowych i blogów oraz efektywne zarządzanie nimi, a rozbudowane opcje integracji społecznej wraz z zaawansowanym narzędziem marketingu e-mail pozwalają na efektywną promocję nowo utworzonego projektu w Internecie. Ponadto możliwe jest osadzenie Map Google w sekcji Kontakty w witrynie i śledzenie statystyk witryny za pomocą integracji Google Analytics. Squarespace wyróżnia się również z tłumu dzięki wyróżniającym się atrakcjom, takim jak narzędzie do planowania Acuity, Maker logo, funkcja Unfold Storytelling i zaawansowane opcje edycji obrazu.

Squarespace Logo Maker
Wzory Squarespace

Squarespace koncentruje się głównie na jakości swoich szablonów, a nie na ich ilości. Na dzień dzisiejszy kreator stron internetowych ma około 40 motywów, które są całkowicie responsywne, konfigurowalne i profesjonalne. Projekty te pasują jednak do różnych nisz i branż, w tym blogów, fotografii, sklepów cyfrowych, portfolio, kawiarni i restauracji, lokalnego biznesu, wydarzeń, muzyków i zespołów, społeczności i organizacji non-profit, osobistych, nieruchomości, ślubnych i innych. Dzięki narzędziu Cover Page Builder można zaprojektować atrakcyjną i spersonalizowaną stronę tytułową witryny, wypełniając ją blokami treści, edytując elementy projektu, dodając teksty, integrując pliki multimedialne itp. Tutaj dostępne są również opcje edycji HTML / CSS.

Szablony Squarespace
Koszt Squarespace

Kreator stron internetowych pobiera umiarkowane ceny za swoje plany premium. System nie oferuje całkowicie bezpłatnego abonamentu, ale istnieje możliwość przetestowania jego funkcjonalności podczas 14-dniowego bezpłatnego okresu próbnego. Jeśli chodzi o uaktualnienie do płatnych subskrypcji, rozważ skorzystanie z jednego z następujących planów:

 • Osobiste (12 USD miesięcznie) – 3% opłaty transakcyjnej, 20 stron internetowych, bezpłatne niestandardowe połączenie z domeną;
 • Biznes (18 USD / mies) – 2% opłaty za transakcję sprzedaży, nieograniczona liczba stron internetowych, kredyt AdWords;
 • Basic (26 USD miesięcznie) – nieograniczona liczba produktów, przepustowość i miejsce na dysku, zintegrowana funkcja rozliczania;
 • Zaawansowane (40 USD / mies) – drukowanie etykiet, automatyczne wykrywanie porzuconej kasy, wysyłka przewoźnika w czasie rzeczywistym itp.

Wszystkie plany premium Squarespace są dostarczane z bezpłatną nazwą domeny i hostingiem. Podobnie, możliwe jest wyznaczenie własnej domeny internetowej do systemu, jeśli taką posiadasz i chcesz nadal z niej korzystać.

Wypróbuj Squarespace za darmo

Mobirise – bezpłatne oprogramowanie do tworzenia witryn internetowych

Mobirise - bezpłatne oprogramowanie do tworzenia witryn internetowych

Nazwa produktu:Mobirise
Oficjalna strona internetowa:mobirise.com
Złożoność:Średni
Bezpłatny plan:bez limitu
Plan Premium:od 149 $
Założony:2015 r
Kwatera główna:Unia Europejska
Spróbuj za darmo

Mobirise – jest prosty darmowe oprogramowanie do tworzenia stron internetowych, który wymaga pobrania i instalacji przed przystąpieniem do procesu projektowania stron internetowych. Platforma została początkowo stworzona z myślą o potrzebach początkujących, a zatem oferuje szeroki zakres przydatnych narzędzi i funkcji, które można łatwo opanować i używać. Dzięki Mobirise możesz rozpocząć prawie każdy projekt, czy to biznesową stronę internetową, stronę promocyjną, stronę docelową, blog czy portfolio. Jest to zdecydowanie jeden z najłatwiejszych i najbardziej intuicyjnych konstruktorów witryn offline, jaki można tam znaleźć.

Funkcje Mobirise

Kreator stron internetowych pozwala na szerokie możliwości integracji. Pracując nad rozwojem witryny, możesz wybrać i połączyć wiele rozszerzeń – tych, które są dostarczane przez system i tych, które można znaleźć w usługach stron trzecich. Niektóre z nich to: Twitter Feed, Soundcloud, Lazy Load, Ikony, koszyki zgodne z PayPalem, Slidery, Google Analytics itp. Dodatkowo, kreator stron internetowych jest wyposażony w zaawansowaną funkcję AMP – Accelerated Mobile Page. Przyczynia się do lepszej wydajności i optymalizacji SEO stron mobilnych uruchomionych wraz z systemem, a także do ich wyglądu na urządzeniach mobilnych.

Edytor Mobirise WYSIWYG

Strony internetowe zbudowane przy użyciu Mobirise są zgodne z RODO, co oznacza, że ​​wyglądają na godne zaufania i bezpieczne dla wszystkich użytkowników, którzy je przeglądają. Aby włączyć tę funkcję, musisz utworzyć projekt, a następnie dostosować odpowiedni blok zgodności z RODO, wypełniając wymagane pola.

Wzory Mobirise
Motywy mobirise

Kreator stron internetowych pozwala wyrazić swobodę twórczą przy użyciu wielu bloków treści do projektowania. Możesz osobiście wybrać i zintegrować dziesiątki takich bloków, które system ma na stanie. Bloki te można dalej dostosowywać i układać na stronie internetowej, aby utworzyć jej strukturę i układ, które najlepiej pasują do danego typu projektu. Dzięki zaawansowanemu edytorowi kodów biegli koderzy i projektanci stron internetowych mogą dostosowywać motywy, integrując nowe funkcje i elementy. Pamiętaj jednak, że Edytor kodu nie jest domyślnie dostarczany i musi zostać wybrany, a następnie zintegrowany jako płatne rozszerzenie.

Koszt Mobirise

Kreator stron jest całkowicie darmowy dla każdego użytkownika. Możesz go pobrać i zainstalować, nie płacąc nic, aby założyć komercyjną / niekomercyjną stronę internetową. System umożliwia jednak integrację rozszerzeń, wtyczek i szablonów innych firm w celu zwiększenia funkcjonalności i ekskluzywnego wyglądu witryny. Oto przykłady kosztów niektórych płatnych wtyczek / rozszerzeń Mobirise: Code Editor (69 USD), Zestaw All-in-One (129 USD), Suwak WOW (29 USD), Koszyk PayPal (29 USD), Ikony (19 USD) itp. Nie zapomnij o hostingu i nazwie domeny, którą musisz tam kupić.

Wypróbuj Mobirise za darmo

IM Creator – osobisty kreator stron internetowych, bezpłatny dla organizacji non-profit

IM Creator - osobisty kreator stron internetowych, bezpłatny dla organizacji non-profit

Nazwa produktu:Kreator wiadomości błyskawicznych (XPRS)
Oficjalna strona internetowa:imcreator.com
Złożoność:Bardzo łatwe
Bezpłatny plan:bez limitu
Plan Premium:od 8 USD / mies
Założony:2011 r
Kwatera główna:USA
Spróbuj za darmo

IM Creator – to osobisty kreator stron internetowych całkowicie darmowy dla organizacji non-profit. Początkowa sfera jej zastosowania obejmuje tworzenie witryn osobistych i biznesowych. System może jednak służyć do uruchamiania stron internetowych z kreacjami, studentami i organizacjami non-profit. Ma wiele ofert i zalet dla tych kategorii użytkowników.

Funkcje kreatora wiadomości błyskawicznych

Tym, co czyni IM Creator godnym rozwiązaniem, są blogi i silniki eCommerce. System pozwala budować sklepy internetowe i blogi w zależności od typu strony. Aby zarządzać stronami internetowymi, możesz dodawać i edytować posty, planować je w razie potrzeby oraz włączyć funkcję komentowania, aby pozostać w kontakcie z użytkownikami witryny.

Funkcje kreatora wiadomości błyskawicznych

Proces projektowania stron internetowych przez IM Creator wymaga użycia technologii Polydoms. Jest to wybór i rozmieszczenie bloków treści – Stripes – które pomagają zaprojektować strukturę Twojej witryny. To sprawia, że ​​proces tworzenia stron internetowych jest łatwy i szybki.

IM Creator Designs
Szablony kreatora wiadomości błyskawicznych

Kolekcja projektantów IM Creator jest również dość obszerna. Istnieje wiele szablonów specyficznych dla nisz, które są bezpłatne i elastyczne. Możesz wybrać szablon i dostosować go za pomocą zestawu narzędzi, które usługa ma do dyspozycji. Szablony kreatora wiadomości błyskawicznych mają nowoczesny wygląd. System umożliwia ich podgląd przed dokonaniem wyboru, co czyni procedurę jeszcze wygodniejszą dla niedoświadczonych użytkowników.

Koszt twórcy wiadomości błyskawicznych

Jeśli chodzi o cenę, IM Creator początkowo pozycjonuje się jako darmowy kreator stron internetowych. I tak jest naprawdę, ponieważ system jest całkowicie darmowy dla kreacji, organizacji niekomercyjnych, studentów, a także dla użytkowników, którzy potrzebują wysokiej jakości osobistych stron internetowych. Płatne subskrypcje są następujące:

 • Licencja roczna (8 USD / mies) – jedna nazwa domeny, silnik eCommerce, wsparcie techniczne premium, jedna strona internetowa, nieograniczone miejsce na dysku i przepustowość, oznaczają jednorazową płatność roczną w wysokości 96 USD / mc;
 • Licencja dwuletnia (11 USD / mies) – jedna nazwa domeny, jedna strona internetowa, silnik eCommerce, wsparcie techniczne premium, nieograniczone miejsce na dysku i przepustowość, oznaczają jednorazową płatność półroczną, która stanowi 66 USD za 6 miesięcy;
 • Protokół SSL (21 USD / mies) – wyżej wymienione funkcje oraz połączenie certyfikatu SSL z wybraną nazwą domeny.

Dla tych użytkowników, którzy planują wykorzystać funkcje systemu do indywidualnych celów związanych z tworzeniem stron internetowych, IM Creator oferuje możliwość wyboru spośród trzech planów White Label. Ich koszt wynosi odpowiednio 350, 2500 USD i 25000 USD rocznie w oparciu o zintegrowaną funkcjonalność, usługi, narzędzia, opcje i warunki.

Podsumowanie

IM Creator to kreator stron internetowych, którego użycie umożliwia uruchomienie wysokiej jakości i atrakcyjnej wizualnie strony internetowej bez żadnych kosztów. System jest wyposażony w zaawansowane narzędzia, responsywne szablony i jest również bezpłatny dla wielu użytkowników, którzy nie planują zarabiać na swoich witrynach. To dobry wybór, z którego będziesz zadowolony.

Wypróbuj IM Creator za darmo

Jak stworzyć osobistą stronę internetową za pomocą Kreatora stron internetowych?

Załóżmy, że określiłeś, jakiego narzędzia do tworzenia witryn ma używać. Co dalej? Aby mieć pewność co do skuteczności procesu tworzenia stron internetowych, musisz poznać algorytm działań prowadzących do uruchomienia strony internetowej. Chociaż twórcy witryn różnią się zestawami funkcji i parametrami, procedura tworzenia witryny jest prawie taka sama w każdej wybranej usłudze:

 1. Zapisz się. Podobnie jak w przypadku każdego innego programu, musisz się najpierw zarejestrować. Jest to szybkie i proste w większości usług. Aby zarejestrować się w usłudze, musisz podać swój adres e-mail, login i hasło.

 2. Wybierz szablon. Z reguły motywy dzielą się na kategorie niszowe na podstawie nisz, do których należą. Wystarczy wejść do wymaganej kategorii i wybrać szablon, który odpowiada Twoim potrzebom i najbardziej odpowiada niszowej specjalizacji. Pamiętaj, że niektóre szablony są dostępne bezpłatnie, a inne są płatne.

 3. Dostosuj szablon. Jest to najbardziej odpowiedzialna i czasochłonna część każdego procesu projektowania stron internetowych. Większość twórców stron internetowych oferuje bogatą kolekcję narzędzi, z których można skorzystać w celu dostosowania projektu. Możesz dostosować ustawienia tła i układu, wybrać odpowiednią paletę kolorów, czcionki, style, ikony i inne elementy dostępne na stronie internetowej.

 4. Prześlij zawartość. Nie trzeba dodawać, że „Treść jest Królem”. Jakość i ilość informacji, które prześlesz na stronę, będzie miała poważny wpływ na atrakcyjność użytkownika. Upewnij się, że przesyłane treści są interesujące i wszechstronne. Dodawaj artykuły informacyjne i niszowe, integruj pliki multimedialne, twórz galerie zdjęć, pokazy slajdów lub ankiety.

  Typy treści, które prześlesz, zależą od projektu, który utworzysz. Jeśli jest to na przykład portfolio, dodaj własne prace, aby je zaprezentować. Jeśli jest to witryna związana z hobby, podaj wystarczającą ilość informacji, aby użytkownicy byli zainteresowani tematem. Pamiętaj, aby dodać linki do kont w mediach społecznościowych, opinie klientów, dane kontaktowe, recenzje itp.

 5. Wybierz nazwę domeny. Nazwa domeny nie powinna być za długa ani skomplikowana. W przeciwnym razie użytkownicy będą mieli trudności z zapamiętywaniem. Niech będzie zwięzły, niezapomniany i pouczający – domena powinna być powiązana z tematem Twojej witryny. Pamiętaj, że wielu twórców stron internetowych oferuje bezpłatny hosting i nazwę domeny. Często zależy to od wybranego planu.

 6. Ustaw parametry SEO. Uzyskaj dostęp do specjalnej sekcji witryny w panelu, aby skonfigurować lub zmodyfikować główne parametry SEO, w tym metatagi, tytuły, słowa kluczowe, opisy, tagi alt do zdjęć itp. Sprawdź, czy wszystkie adresy URL są przyjazne dla człowieka. To jest jeden z najważniejsze czynniki które wpływają na SEO.

 7. Opublikuj stronę internetową. Wreszcie możesz udostępnić swoją witrynę docelowym odbiorcom. Proces publikacji trwa kilka sekund. Ciesz się wynikiem!

Jak stworzyć osobistą stronę internetową za pomocą CMS?

Projektowanie osobistej strony internetowej za pomocą CMS jest nieco bardziej skomplikowane i czasochłonne w porównaniu do tej, którą wykonują twórcy stron internetowych. Wyjaśnia to fakt, że CMS wymaga większej wiedzy na temat kodowania i dostosowywanie stron internetowych za ich pomocą. Ćwiczą nieco inne podejście do całego procesu tworzenia stron internetowych. Jeśli zdecydujesz się uruchomić stronę internetową z CMS, pamiętaj o następujących krokach:

 1. Wybierz Hosting. CMS nie oferuje zintegrowanego hostingu. Musisz znajdź wiarygodnego dostawcę hostingu zanim zaczniesz pracować na swojej stronie. Sprawdź wiarygodność usługi, planów cenowych i związanych z nimi funkcji.
 2. Wybierz nazwę domeny. Podobnie jak nie masz możliwości wyboru hostingu, nie będziesz w stanie uzyskać nazwy domeny z CMS, z którym będziesz pracować. Uzupełnij to z wyprzedzeniem, aby nie tracić czasu. Pamiętaj, aby śledzić standardowe zasady wyboru domeny aby uzyskać niezapomnianą i wysokiej jakości nazwę domeny.
 3. Zainstaluj CMS. Jeśli CMS, którego planujesz użyć, nie jest oparty na sieci, będziesz potrzebować czasu, aby go pobrać i zainstalować. Nie zajmie to wiele wysiłku i czasu, ale nadal musisz wziąć pod uwagę ten niuans.
 4. Wybierz i zainstaluj wtyczki. Większość CMS nie jest dostarczana z całym zestawem wtyczek. Posiadają standardowe zintegrowane wtyczki, aby zapewnić podstawową funkcjonalność. Musisz wybrać i zainstalować preferowane wtyczki. Mogą być bezpłatne i płatne. Przejrzyj te, które uważasz za ważne w temacie witryny i upewnij się, że są bezpieczne i wysokiej jakości.
 5. Zaprojektuj stronę internetową. Po zainstalowaniu wymaganych wtyczek możesz kontynuować pracę nad rozwojem osobistej witryny. Wybierz szablon (mogą być również bezpłatne i płatne) i wybierz narzędzia, których będziesz potrzebować, aby nadać im wymagany projekt. Możesz tam szukać szablonów CMS, ale upewnij się, że zostały opracowane przez profesjonalnych i niezawodnych projektantów stron internetowych. Naprawdę warto płacić za motyw wysokiej jakości, który nie narazi Twojej witryny na ryzyko.
 6. Prześlij zawartość. Po wybraniu szablonu najwyższy czas przesłać zawartość. Zależy to od postawionych celów i rodzaju potrzebnej witryny. Wybierz i dodaj posty, filmy, konta w sieciach społecznościowych, pliki multimedialne i inne elementy, które podniosą ocenę Twojej witryny.
 7. Dostosuj parametry SEO. Gdy tylko skończysz edycję strony, dostosuj parametry SEO. Uzyskaj dostęp do specjalnej sekcji witryny na pulpicie nawigacyjnym CMS lub zainstaluj wtyczkę SEO i przejrzyj dostępne opcje.
 8. Opublikuj stronę internetową. Ostatnim krokiem procesu tworzenia witryny jest oczywiście jej opublikowanie. To jest łatwe i szybkie. Wystarczy włączyć przycisk „Publikuj” i obserwować wynik!

Jak wybrać usługę, aby zbudować osobistą stronę internetową od zera?

Tam są wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę, przy wyborze najlepszej usługi do zbudowania osobistej strony internetowej. Zależy to od poziomu doświadczenia, dostępnego budżetu, celów i aspiracji. Jednocześnie istnieją ogólne funkcje, które są niezbędne w przypadku każdej usługi, na którą się wybierasz. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i skuteczność procesu tworzenia stron internetowych, platforma powinna być wyposażona w następujące elementy:

 • Łatwość użycia;
 • Bezpieczeństwo;
 • Łatwość obsługi;
 • Szybki czas programowania;
 • Jakość;
 • Funkcjonalność;
 • Szeroki wybór szablonów;
 • Wygoda;
 • Zaawansowane funkcje dostosowywania projektu;
 • Przystępna polityka cenowa.

Czy usługa, z której zamierzasz korzystać, spełnia te wymagania i wygląda profesjonalnie? Następnie możesz rozpocząć testowanie, aby upewnić się, że naprawdę spełnia Twoje potrzeby.

Plusy i minusy twórców stron internetowych

Kreatory stron internetowych są specjalnie zaprojektowane dla użytkowników o zróżnicowanych umiejętnościach i ekspertyzach. Większość z nich jest ogólnie elastyczna i wygodna, ale każda usługa nadal ma swoje szczególne cechy, o których powinieneś wiedzieć. Oto podstawowe zalety twórców stron internetowych:

 • Prostota i wygoda. Kreatory stron internetowych cechują się wyjątkową łatwością obsługi. To sprawia, że ​​są mądrym wyborem dla użytkowników z niewielkimi umiejętnościami lub bez umiejętności projektowania stron internetowych. W większości są wyposażone w edytory WYSIWYG oraz funkcje przeciągania i upuszczania, które upraszczają cały proces tworzenia strony internetowej, czyniąc ją intuicyjną i wciągającą. Pozwala to na stworzenie przyzwoitej i w pełni funkcjonalnej strony internetowej w zaledwie kilka godzin.
 • Wybór szablonu. Systemy te oferują bogatą kolekcję wstępnie zaprojektowanych szablonów, które często dzielą się na kategorie w oparciu o niszową specjalizację. Szablony są zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych, aby witryny dobrze wyświetlały się na wszystkich typach komputerów i urządzeń mobilnych.
 • Dostosowywanie projektu wizualnego. Oprócz oferowania wielu szablonów, twórcy stron internetowych zapewniają potężne narzędzia do dostosowywania projektu wizualnego, aby zapewnić im odpowiedni wygląd i wydajność.
 • Przystępna polityka cenowa. Kreatory stron internetowych są naprawdę niedrogie w porównaniu do innych rozwiązań do projektowania stron internetowych. Często mają bezpłatne wersje próbne lub nawet bezpłatne plany, aby umożliwić użytkownikom przetestowanie ich funkcji. Jeśli chodzi o płatne plany, są one wszechstronne i mają różne parametry i funkcje, aby sprostać zróżnicowanym wymaganiom użytkowników i budżetom.

Oprócz korzyści, twórcy stron internetowych mają również zestaw wad. Niektóre z nich są następujące:

 • Niewystarczająca funkcjonalność. Wielu twórcom stron internetowych brakuje funkcji niezbędnych do uruchamiania dużych projektów. Poświęć trochę czasu na zapoznanie się z całym zestawem funkcji systemu, aby upewnić się, że odpowiada on Twoim potrzebom;
 • Ograniczenia edycji kodu. To, że twórcy stron internetowych są tworzone głównie dla początkujących, pozwala założyć, że często brakuje im opcji edycji kodu. Nie stanowi to problemu dla początkujących, podczas gdy webmasterzy mogą uznać tę funkcję za wadę, szukając obszernych opcji edycji kodu;
 • Niedostępne opcje migracji witryny. Jeśli planujesz utworzyć projekt za pomocą narzędzia do tworzenia witryn, musisz zdać sobie sprawę, że nie będziesz mógł przenieść go do innej usługi. Chociaż niektóre systemy pozwalają na migrację z jednej platformy na drugą, proces ten może być poważnym wyzwaniem.

Plusy i minusy CMS

Systemy zarządzania treścią mają również swoje zalety i wady, o których użytkownicy powinni wiedzieć, dokonując wyboru. Każdy system ma swoje wady i zalety, ale istnieją również ogólne cechy charakterystyczne dla całego CMS. Niektóre z korzyści obejmują:

 • Rozbudowana funkcjonalność. CMS to ogólnie potężne systemy, które posiadają szeroki zakres funkcji potrzebnych do uruchomienia i zarządzania przyzwoitą stroną internetową.
 • Imponujące opcje dostosowywania. CMS zapewnia imponujące opcje dostosowywania projektu. Oznacza to dodatkową integrację wtyczek i szablonów, a także wiele narzędzi dostosowywania projektu potrzebnych do zapewnienia przyzwoitej funkcjonalności strony internetowej.
 • Szybki i skuteczny proces projektowania stron internetowych. Uruchomienie osobistej witryny za pomocą CMS nie zajmuje dużo czasu, zwłaszcza jeśli wiesz, jak skorzystać z potężnego zestawu funkcji usługi. Nawet ci użytkownicy, którzy nie mają doświadczenia w projektowaniu stron internetowych, wykonają to zadanie za kilka dni, integrując bezpłatne i płatne narzędzia, wtyczki, moduły i szablony.
 • Elastyczne stawki. Większość CMS typu open source jest całkowicie darmowa. Oznacza to, że możesz je pobrać i zainstalować za darmo. Jednak aby uzyskać zaawansowaną funkcjonalność, powinieneś być gotowy do inwestowania w płatne dodatki, wtyczki, szablony i rozszerzenia. Hosting i nazwy domen są również płatne, ponieważ większość systemów nie oferuje zintegrowanych opcji.

Podobnie jak twórcy stron internetowych, CMS ma również szereg wad. Niektóre z nich warto wspomnieć w pierwszej kolejności:

 • Potrzeba umiejętności programowania. Jeśli chcesz uruchomić potężny projekt i zarządzać nim za pomocą CMS, nie obejdziesz się bez posiadania co najmniej minimalnego zestawu wiedzy programistycznej. Są one potrzebne do edytowania kodów stron internetowych, dostosowywania projektu twojego projektu, integracji dodatkowych narzędzi i wtyczek, aktualizowania treści i zarządzania projektem strony internetowej.
 • Problemy z bezpieczeństwem. Bezpieczeństwo witryn uruchomionych za pomocą CMS może być zagrożone z powodu konieczności zainstalowania dodatkowych wtyczek i szablonów. Często tworzone przez użytkowników zewnętrznych mogą zawierać złośliwe kody, które ostatecznie będą stanowić zagrożenie dla całej witryny.

Dolna linia

Jeśli chodzi o tworzenie osobistej strony internetowej, użytkownicy mogą napotkać wiele problemów. Dotyczą one głównie dostępnych opcji tworzenia stron internetowych i narzędzi zapewniających przyzwoity wynik. Wtedy wybór pomiędzy twórcami stron internetowych i CMS staje się tak skomplikowany. Oba typy systemów mają wiele do zaoferowania użytkownikom i oba zapewniają przyzwoity wynik, ponieważ wiesz, jak korzystać z funkcji i narzędzi oferowanych przez platformy.

Więc jaki rodzaj usługi będzie działał najlepiej dla Twojej witryny? Jeśli kiedykolwiek pracowałeś z CMS lub masz podstawową wiedzę z zakresu projektowania stron internetowych, korzystanie z tych systemów będzie dobrym rozwiązaniem. Usługi są potężne i pełne. To nie może zagwarantować przyzwoitego wyniku. Przygotuj się jednak do zmierzenia się z problemami, które możesz napotkać na dowolnym etapie procesu projektowania stron internetowych.

Czy to Twoja pierwsza próba uruchomienia strony internetowej?? A może nie chcesz zawracać sobie głowy tymi wszystkimi wyzwaniami związanymi z projektowaniem stron internetowych? W takim razie skorzystanie z narzędzia do tworzenia witryn jest doskonałym rozwiązaniem. Usługi te pomagają ustalić niezawodną obecność w Internecie. Są łatwe w obsłudze, wygodne i intuicyjne dla każdego. Są również niedrogie i przyjazne dla użytkownika. Po prostu prześlij swoje treści, dostosuj wymagane ustawienia i ciesz się wynikiem! Powodzenia!

Utwórz bezpłatną osobistą stronę internetową

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map