Jak stworzyć platformę do budowania stron internetowych, taką jak Wix

Jak stworzyć platformę do budowania stron internetowych, taką jak Wix


wyrobił sobie markę dzięki łatwości użytkowania i funkcjom. Jednak niektórzy użytkownicy wciąż pragną więcej opcji w zakresie tworzenia projektów online dla klientów. Nie chcą być zależni od pierwszego dewelopera, który wygląda w 100% naturalnie.

Posiadanie własnego, ekskluzywnego narzędzia do tworzenia witryn, takiego jak Wix, wydaje się mieć większy potencjał, zwłaszcza jeśli tworzysz witryny dla klientów.

Biorąc to wszystko pod uwagę, istnieją dwa główne sposoby rozwiązania problemu:

 • Pierwszym z nich jest samodzielne opracowanie potrzebnego oprogramowania.
 • Drugi sposób na skorzystanie elastyczne rozwiązania White Label dostarczane przez wielkie nazwiska z branży internetowej.

Podczas gdy pierwsza ścieżka wymaga dogłębnej wiedzy na temat kodowania i programowania, druga wydaje się być prostszy i szybszy sposób, szczególnie dla nie-techników.

Białe oznakowanie lub rozwój wewnętrzny

Uruchomienie nowej platformy od podstaw wymaga zestawu zasobów. Oprócz wiedzy technicznej i umiejętności, musisz także przygotować się na cały niezbędny sprzęt, oprogramowanie, szkolenie personelu, jeśli pracujesz w zespole, i inne nieuniknione bóle głowy podczas procesu rozwoju.

Oczywiście outsourcing może być wyjściem. Jednak zatrudnianie profesjonalnych programistów spowoduje ogromne koszty i długi proces dostosowywania. Opracowanie gotowej do użycia platformy do tworzenia witryn internetowych może wymagać tygodni lub miesięcy, które nadal będą wymagać przyszłych aktualizacji, modyfikacji, konserwacji i wsparcia.

W takiej sytuacji Białe Etykietowanie jest prostszą, szybszą i bardziej skuteczną metodą. Kluczową zaletą jest to, że tak naprawdę nie trzeba wymyślać koła na nowo. Platformy White Label zapewniają pełne, gotowe do użycia rozwiązanie do budowania stron internetowych z już zintegrowanymi zasobami, technologiami itp. Aby wyjaśnić Ci to, dowiedzmy się, czym właściwie jest White Label.

Opis terminu Biała etykieta

Załóżmy, że ktoś już wyprodukował usługę lub produkt, który możesz chcieć promować. Ideą Białego Etykietowania jest umożliwienie innym osobom umieszczania własnej marki na tym produkcie lub usłudze i używania jej za stałą opłatą.

W odniesieniu do twórców stron internetowych możesz używać narzędzia do tworzenia witryn z własnym logo i marką do celów komercyjnych i innych, bez potrzeby samodzielnego tworzenia oprogramowania. W rezultacie oszczędzasz pieniądze i otrzymujesz wszystkie niezbędne zasoby w pakiecie.

Korzyści z białej etykiety

Niektórzy mogą myśleć, że korzystanie z technologii innych firm nie jest najlepszym pomysłem przy promowaniu własnej marki. To zależy od wielu czynników. Białe etykiety są na ogół bardziej opłacalne. Ponadto użytkownicy docenią niektóre z następujących zalet:

 • Praca eksperta. Użytkownicy mają pełny dostęp do specjalistycznych rozwiązań i technologii bez potrzeby opracowywania własnych. Popularni twórcy stron internetowych z ofertami White Label udowodnili swoją skuteczność podczas tworzenia nowych projektów od podstaw z bogatym zestawem funkcji i dodatkowymi dodatkami. Czy potrafisz stworzyć coś lepszego??
 • Udoskonalona i przetestowana platforma. Popularni twórcy stron internetowych zostali przetestowani przez miliony użytkowników na całym świecie. Oznacza to, że proces dostrajania nie jest konieczny. Nie musisz modyfikować istniejących funkcji, ponieważ spełniają one już wymagania użytkowników.
 • Ekonomiczne rozwiązanie. Białe etykiety pozwalają zaoszczędzić pieniądze, ponieważ nie ma potrzeby zatrudniania niestandardowego zespołu programistów. Opcja jest dostępna za symboliczną opłatą. Korzystanie z niego jest takie samo, jak posiadanie własnego programisty.
 • Promocja marki. Uruchomienie nowego projektu od podstaw jest trudnym zadaniem, ponieważ musisz go promować i promować. Trudno zagwarantować sukces. White Labeling oferuje dobrze ugruntowane platformy, które ułatwiają zwiększenie rozpoznawalności.

W rezultacie otrzymujesz ostateczne rozwiązanie odciążające zamiast samodzielnie zlecać lub pisać kod nowego oprogramowania. Ponadto możesz wybrać sposób budowania strony internetowej, który Ci się podoba, biorąc pod uwagę różne opcje. Rzućmy okiem na najlepsze na rynku.

IM Creator Biała etykieta

IM White Creator Rozwiązanie dla białej etykiety

IM Creator – jest wystarczająco elastycznym oprogramowaniem, aby tworzyć różne typy stron internetowych, w tym blogi, portfele, sklepy cyfrowe, witryny małych firm itp. Posiada unikalne funkcje Białego Etykietowania dla osób prywatnych i firm poszukujących prostego sposobu na promocję i rozwój ich marek.

Kluczową zaletą jest to, że IM Creator ma praktycznie taki sam interfejs i funkcjonalność jak Wix. Korzystanie z białego rozwiązania do etykietowania pozwoli Ci stworzyć podobne własne oprogramowanie. Oferta została zaprojektowana w celu spełnienia wymagań różnych kategorii użytkowników:

 • Freelancerzy i osoby bez umiejętności technicznych. Prosta konfiguracja wymaga 3 ukończenia 3 łatwych etapów. Kreator instalacji zakończy proces za Ciebie. Świetny wybór na początek.
 • Web and Design Studios mogą korzystać z dodatkowych funkcji, które obejmują pełny dostęp CSS do samodzielnego tworzenia unikalnych bloków lub tak zwanych pasków. Oferta zawiera niestandardowy cPanel dla użytkowników, a także usunięte reklamy Kreatora wiadomości błyskawicznych.
 • Rejestratorzy domen i dostawcy hostingu może skorzystać z oferty White Label ze zintegrowanym serwerem Google Cloud, dostępu do API kreatora stron internetowych i innych świetnych funkcji.

Koszt białej etykiety twórcy wiadomości błyskawicznych: cena zaczyna się od 350 USD rocznie za prosty pakiet dla poszczególnych dostawców usług i może wzrosnąć do 25 000 USD rocznie na domeny i platformy hostingowe.

Wypróbuj komunikator IM Creator White Label

Biała etykieta Ucraft

Rozwiązanie Ucraft White Label

Ucraft – to oprogramowanie, które oferuje samodzielnie stworzoną białą etykietę z szeregiem narzędzi zapewniających wysoką jakość obsługi klienta. Podobnie jak Wix, Ucraft ma osobne plany dla różnych typów stron internetowych, w tym eCommerce. Ponadto obie platformy mają edytor „przeciągnij i upuść”, który umożliwia szybkie dostosowywanie strony, zarządzanie produktem i edycję treści.

Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, czy reprezentujesz agencję zajmującą się projektowaniem stron internetowych, możesz znaleźć pakiety odpowiadające Twoim potrzebom. Dostępne modele White Label umożliwiają tworzenie stron Wix-lie, ponieważ obejmują one:

 • Białe etykiety SaaS. To tak samo, jak posiadanie osobistego kreatora stron internetowych. Rozwiązanie może być dobre dla zadań o małym lub średnim poziomie złożoności. Otrzymasz szansę na tworzenie blogów, portfeli lub małych sklepów internetowych dla swoich klientów za pomocą zintegrowanych funkcji. Dobrą wiadomością jest to, że kontrolujesz dostęp i możesz zapewnić go klientom, umożliwiając im samodzielne dostosowywanie projektów.
 • Niestandardowe białe etykiety. Model ustanawia bardziej złożony ekosystem, który będzie pasował do większych dostawców usług, takich jak zespoły programistyczne lub firmy, które chcą jak najlepiej wykorzystać projekty partnerskie i odsprzedane.

Koszt białej etykiety Ucraft: cena zaczyna się od 799 USD miesięcznie dla modelu SaaS, podczas gdy zaawansowane niestandardowe białe etykietowanie kosztuje od 1899 USD miesięcznie.

Wypróbuj Ucraft White Label

Agencja zakładek

Agencja zakładek

Zakładka – to zaawansowana platforma do tworzenia stron internetowych, która oferuje kilka Białych Etykiet i możliwości partnerstwa. Rozwiązanie będzie odpowiadało głównie klientom pragnącym uruchomić własne studia projektowania stron internetowych.

Zakładki i Wix używają podobnie Technologie AI. Podobnie jak Wix, Bookmark zapewnia w pełni zautomatyzowany proces zapewniany przez sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe do tworzenia stron w kilka minut. Białe etykiety są wyposażone w funkcje pozwalające platformie na przetwarzanie faktur. Bez specjalnych umiejętności będziesz w stanie stworzyć aktualne i przyjazne dla urządzeń mobilnych strony w kilka minut dzięki wdrożonym technologiom AI.

Koszt agencji zakładek: użytkownicy mogą wybierać różne modele płatności. Pierwszy z nich obejmuje dożywotnią prowizję w wysokości 60% od każdej dokonanej sprzedaży. Aby rozpocząć, będziesz musiał zapłacić 99,95 USD za coroczne przedłużenie. Drugim sposobem jest wybranie jednego z 2 dostępnych planów. Obejmują one plan profesjonalny i biznesowy ze stałą stawką na klienta.

Wypróbuj agencję zakładek

Wniosek

Jak widać, tworzenie narzędzia do tworzenia stron internetowych, takiego jak Wix, nie ma nic wspólnego z trudnym kodowaniem lub programowaniem. Wystarczy zdefiniować zakres usług, które chcesz świadczyć, i wybrać odpowiednie oprogramowanie z odpowiednią białą etykietą.

Wybór gotowych platform jest tańszy i szybszy. Dostajesz pełny zestaw zasobów, technologii, oprogramowania i wsparcia, aby rozwiązać różne problemy, zamiast pozostawać samemu sobie z niekończącymi się fragmentami kodu i bez mglistego pomysłu, od czego zacząć.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map