Jak stworzyć stronę internetową rezerwacji hoteli

Jak stworzyć stronę internetową rezerwacji hoteli


Witryna rezerwacji hotelowej jest lekarstwem dla wszystkich oddanych podróżników. Rozwiązuje wiele problemów, pozwalając podróżnikom skupić się na nadchodzącej przygodzie zamiast zajmować się formalnościami organizacyjnymi. Cyfrowe innowacje w branży internetowej i mobilnej zaowocowały szybkim i bezpiecznym sposobem na rezerwację hotelu w podróży, pomimo czasu i lokalizacji.

Prosta nawigacja, wiele opcji nieruchomości, liczne filtry do sortowania ofert według preferencji – to sprawia, że ​​rezerwowanie stron internetowych jest tak popularne wśród turystów na każdym poziomie. Jeśli zdecydujesz się stworzyć taki projekt, możesz wybrać różne modele biznesowe i monetyzacji, a sam proces budowy jest łatwiejszy niż kiedykolwiek dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu do tworzenia stron internetowych.

W tym artykule omówimy funkcje, które powinien mieć Twój przyszły projekt, a także sposoby utworzenia witryny rezerwacji hoteli.

Korzystanie ze stron internetowych rezerwacji hotelowych

Takie projekty mogą przynieść korzyści zarówno użytkownikom, jak i właścicielom firm. Jako usługodawca masz szeroki zestaw narzędzi internetowych do promowania i promowania swojej firmy.

Właściciele witryn rezerwacji hoteli mają szansę generować przychody. Im więcej osób korzysta z usługi rezerwacji, tym więcej gotówki możesz zarobić.

Albo reprezentujesz międzynarodową sieć hoteli, albo masz małe łóżko & Biznes śniadaniowy, nadal będziesz potrzebować miejsca online, aby klienci byli zadowoleni z usługi. Kluczową ideą jest umożliwienie użytkownikom znalezienia pokoju spełniającego ich budżet, preferencje lokalizacji i inne istotne parametry. Oznacza to, że należy dostarczyć wybór odpowiednich ofert i usług.

Strona internetowa hotelu Wix

Ponadto musisz wdrożyć mechanizm intensywnej nawigacji, a także kilka innych funkcji, aby zadowolić użytkowników. Wszystko wydaje się być trudnym wyzwaniem, podczas gdy nie-technicy prawdopodobnie zrezygnowaliby z tego pomysłu, gdyby nie on Wix.

Kreator stron internetowych stanowi doskonałą platformę z niestandardowymi rozwiązaniami Rozszerzenie Wix Hotels. Jest to aplikacja, która pozwala wdrożyć funkcję rezerwacji hotelowych bez absolutnie żadnych umiejętności technicznych. Otrzymasz narzędzie, które ułatwia zarządzanie wszystkimi inwentarzami, dostarczając odpowiednie oferty zakwaterowania, a także poprawia ogólne wrażenia użytkowników.

4 kroki do stworzenia strony internetowej rezerwacji hoteli

Kreator stron internetowych Wix

Proces budowy staje się łatwiejsze podczas używania Wix. Kreator stron został zaprojektowany dla początkujących i osób, które nigdy wcześniej nie zajmowały się tworzeniem strony. Zrozumiesz, jak korzystać z oprogramowania, jak tylko zaczniesz. Więc zaczynamy.

Krok 1. Rozpocznij

Aby uzyskać dostęp do hoteli Wix, najpierw musisz Zaloguj się. Proces ten zajmie Ci kilka minut, ponieważ wystarczy wkleić swój adres e-mail i podać hasło. Użyj kont społecznościowych lub Facebooka, aby proces rejestracji był jeszcze szybszy.

Otrzymasz teraz dostęp do wszystkich szablonów Wix. Przejdź do kategorii Hotele i wybierz odpowiedni układ. Pamiętaj, że wszystkie szablony są responsywne. Możesz przeglądać je wcześniej w różnych trybach lub zmieniać układ później, nawet po opublikowaniu strony internetowej. Wybierz tę i rozpocznij edycję za pomocą intuicyjnego narzędzia przeciągania i upuszczania. Niektórzy użytkownicy mogą nawet nie musieć niczego zmieniać.

Redaktor strony internetowej hotelu Wix

Szablony zwykle zawierają wszystkie niezbędne bloki, w tym informacje o nas, formularz rejestracyjny, galerie itp. Możesz pominąć ten etap lub poświęcić kilka minut na dostosowanie szablonu. To zależy od Ciebie. Kluczowym etapem jest tutaj połączenie aplikacji Wix Hotels. Pobierz z widżetu Marketplace.

Zainstaluj hotele Wix

Krok 2. Rozpocznij dodawanie właściwości

Po podłączeniu aplikacji możesz zacząć dodawać pokoje i właściwości do swojej witryny. System pozwala edytować opisy nieruchomości i tytuły. Jeśli dodasz pokój z 2 łóżkami pojedynczymi, możesz dodać tytuł „Twin”, aby było jasne dla klienta, co on lub ona faktycznie rezerwuje.

Pulpit nawigacyjny Wix Hotels

Zwróć uwagę na opisy pokoi. Staraj się, aby były jak najbardziej pouczające. Czy dostępne jest bezpłatne Wi-Fi? Ile tam jest sypialni? Jakie są udogodnienia? Czy śniadanie jest wliczone w cenę? Upewnij się, że udostępniasz wystarczające informacje potencjalnym gościom.

Po uzupełnieniu tytułu i opisów musimy dodać zdjęcia nieruchomości. Aplikacja pozwala dodać nie więcej niż 10 zdjęć do każdego pokoju. Uważamy, że to wystarczy, aby podkreślić kluczowe korzyści majątkowe. Upewnij się tylko, że przesyłasz obrazy w wysokiej rozdzielczości.

Ostatnim krokiem jest wskazanie cen. Aplikacja jest elastyczna, aby dodawać nie tylko stawki za noc, ale także pokazywać ceny tygodniowe lub ustawiać stawki dzienne, które są niższe w porównaniu z weekendami. Dobrym pomysłem jest zaoferowanie niższych cen dla gości długo przebywających. Aplikacja ma na to wystarczającą funkcjonalność.

Konfiguracja Wix Hotels

Upewnij się, że wszystkie opisy pokoi zawierają odpowiednie adresy, a także dane kontaktowe. Podaj numer telefonu nieruchomości, adres e-mail i inne ważne dane. Aplikacja automatycznie wyświetli te informacje w liście potwierdzającym wysłanym do podróżnego.

Krok 3. Zintegruj bramki płatnicze

Wix Hotels ułatwia dokonywanie wszystkich transakcji i przetwarzanie płatności z jednego pulpitu nawigacyjnego. Platforma obsługuje obecnie cztery główne usługi płatnicze. Możesz bezproblemowo zintegrować:

 1. Naszywka do przetwarzania kart kredytowych / debetowych.
 2. PayPal, aby zapłacić jednym kliknięciem.
 3. Mercado Pago dla gości z Ameryki Łacińskiej.
 4. Płatności offline.

Kluczową zaletą jest to, że właściciele stron internetowych nie muszą zajmować się aspektem technicznym. Po prostu wybierz bramkę płatności, a system zajmie się problemami przetwarzania i technologicznymi. Musisz tylko zbierać płatności. Aplikacja umożliwia dodawanie podatków do systemu rezerwacji.

Krok 4. Dodaj dodatkowe funkcje

Oprócz podstawowej funkcji rezerwacji. Twoja strona wymaga dodatków, które poprawią ogólne wrażenie. Takie funkcje mają na celu uproszczenie procesu rezerwacji dla użytkownika. Możesz zintegrować:

 • Kalendarz rezerwacji – pokazuje daty dostępne do rezerwacji. Kalendarz może odnosić się do konkretnej nieruchomości lub nawet pokoju. Wix Hotels oferuje automatyczne i ręczne zarządzanie kalendarzami, aktualizacje itp.
 • Nawigacja po nieruchomościach – aplikacja automatycznie włącza pasek wyszukiwania, który pozwala użytkownikom szybciej znajdować dostępne pokoje w zależności od dat podróży. Kluczową zaletą jest to, że nie musisz kontaktować się bezpośrednio z gośćmi w celu omówienia szczegółów ich pobytu. Wszystko jest tutaj, na twojej stronie internetowej.
 • Integracja z innymi firmami – oprócz tradycyjnej integracji z Mapą Google w celu prezentacji lokalizacji nieruchomości w czasie rzeczywistym, Wix Hotels umożliwia połączenie strony internetowej rezerwacji z TripAdvisor. Oznacza to, że Twoje oferty będą wyświetlane w wynikach wyszukiwania ceny i lokalizacji.

Jak widać, aplikacja zawiera wszystko, czego potrzebujesz w pakiecie. Dobra wiadomość jest taka, że ​​nie trzeba nawet płacić za niektóre jego funkcje, podczas gdy wersja premium wygląda jak okazja.

Wypróbuj Wix za darmo

Ile kosztuje utworzenie strony internetowej rezerwacji hoteli

Chociaż Wix Hotels to tylko aplikacja, nie można jej używać niezależnie od narzędzia do tworzenia witryn. Innymi słowy, użytkownicy będą musieli kupić dowolny z jego planów. Mimo że Wix ma darmowy pakiet, nie wystarczy rozbudowana strona internetowa z wieloma zdjęciami, pokojami do dodania i treści do opublikowania.

Ceny hoteli Wix

Zdobycie abonamentu Business Basic za 12,5 USD miesięcznie (z 50% rabatem) wystarczyłoby na początek. Otrzymasz dostęp do szablonów hoteli, 1-letniej domeny oraz darmowego hostingu i SSL. Sama aplikacja jest darmowa. Możesz jednak chcieć uzyskać więcej funkcji i wersji premium, która kosztuje tylko 9,99 USD miesięcznie, z większą liczbą bramek do integracji, połączenia doradczego i innych korzyści.

W rezultacie w pełni funkcjonalna strona internetowa rezerwacji hotelowej kosztuje tylko 22,49 USD miesięcznie.

Niezbędne funkcje, które powinna mieć witryna internetowa rezerwacji hotelowej

Podczas gdy aplikacja Wix Hotels zapewnia dosłownie wszystko, czego potrzebujesz, nadal będziesz musiał skupić się na dodatkach, które pozwolą Ci nie tylko świadczyć wysokiej jakości usługi, ale także promować swoją stronę internetową. Zwiększ ruch i zwiększ wygodę użytkowników dzięki:

 • Wiele filtrów szybko znaleźć odpowiednią nieruchomość lub pokój. Filtruj wszystkie oferty według cen, kategorii, lokalizacji itp.
 • Spersonalizowane oferty dla powracających klientów ze specjalnymi zniżkami lub najlepiej dopasowanymi pokojami.
 • Wielojęzyczny interfejs aby ułatwić nawigację podróżnikom z różnych krajów. Nawiasem mówiąc, Wix Hotels ma potrzebną funkcjonalność.
 • Zalecenia i powiadomienia – pozwól ludziom zostawiać komentarze i rekomendacje, wdrażać automatyczne przypomnienia i powiadomienia, aby informować klientów o datach przyjazdu i innych szczegółach podróży.

Usługi rezerwacji dotyczą głównie obsługi klienta i dbałości o szczegóły. Upewnij się, że Twoja witryna spełnia te standardy.

Wniosek

Przy tak wielu sposobach na stworzenie strony internetowej rezerwacji hotelu od zera Wix wygląda nawet na najlepszą alternatywę w porównaniu do specjalistycznych platform. Wszystko to dzięki wielokrotnie nagradzanej aplikacji Wix Hotels.

Aplikacja jest darmowa i łatwa w użyciu. Jest w pełni zintegrowany z narzędziem do tworzenia stron internetowych, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać ze wszystkich funkcji oferowanych przez Wix oprócz aplikacji Hotele. Kluczową zaletą jest to, że rozszerzenie automatycznie zarządza wszystkimi procesami. Musisz tylko dodać pokoje, włączyć określone funkcje i zbierać płatności.

Dla klientów Wix Hotels oferuje prostą i szybką nawigację, szczegółowe opisy pokoi lub nieruchomości, filtry i kategorie w celu szybkiego wyszukiwania. Jako właściciel firmy prawdopodobnie docenisz fakt, że Twoi klienci są zadowoleni z dostarczonych usług.

Utwórz teraz stronę internetową hotelu

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map