Jak uzyskać nazwę domeny za darmo

jak uzyskać nazwę domeny za darmo


Solidna strona internetowa to całodobowa reprezentacja online. Przynajmniej tak długo, jak odbiorcy docelowi to widzą. Tworzenie nowej witryny od podstaw może być dość kosztowne zarówno dla organizacji, jak i osób fizycznych. Na szczęście dla nich wybór nazwy domeny prawie nie opróżni portfela, biorąc pod uwagę kilka łatwych kroków, aby uzyskać go za darmo.

Wybór domeny jest taki sam, jak wybranie nazwy dla twojego nowonarodzonego projektu online. Proces rejestracji często wiąże się z dodatkowymi opłatami, opłatami, złożonymi procedurami oraz innymi przeszkodami na drodze do sukcesu. Przygotowaliśmy szczegółowy przewodnik na temat 3 najlepszych sposobów na targowanie się, jeśli chodzi o wybór nazwy domeny za darmo. Zawierają:

 1. Pobieranie nazwy domeny od Wix za darmo.
 2. Jak uzyskać bezpłatną domenę z Bluehost.
 3. Darmowe usługi rejestracji domen.

Przyjrzyjmy się bliżej wszystkim wyżej wymienionym ścieżkom, aby znaleźć wariant najlepiej pasujący do każdego budżetu lub potrzeby.

1. Pobieranie nazwy domeny od Wix za darmo

Wybór twórcy witryny byłby rozsądną decyzją dla tych, którzy nie mają istniejącego projektu online i chcą zbuduj stronę internetową od podstaw. Jest to idealna opcja na początek brak umiejętności technicznych lub znajomości kodowania. Technologie tworzenia stron internetowych oferują wszystkie narzędzia, które mogą być potrzebne w pakiecie, w tym bezpłatną nazwę domeny. Wystarczy wybrać plan, który już zawiera tę funkcję.

Wix wydaje się najlepszą opcją z tego punktu widzenia. Ma wiele planów do wyboru. Jest wystarczająco przystępny cenowo i pozwala stworzyć od podstaw profesjonalną stronę internetową bez żadnych umiejętności. Ponadto użytkownicy mogą skorzystać z dodatkowych korzyści, które ułatwią portfel.

Korzyści z wyboru Wix to:

 • Idealne dla początkujących – dobre rozwiązanie dla nie-techników, którzy nie chcą zajmować się skomplikowanym procesem rejestracji domeny lub budowania strony internetowej. System zajmie się wszystkimi głównymi zadaniami. Po prostu wybierz plan, zapłać za rok z góry i zacznij tworzyć zupełnie nowy projekt, korzystając z jednego z dostępnych szablonów.
 • Przystępność – Wix jest prawdziwą okazją z planami na dowolny budżet. Nie będzie to trudne wyzwanie dla portfela, bez względu na rodzaj strony internetowej, której potrzebujesz. Otrzymasz zestaw narzędzi budowlanych oprócz darmowej nazwy domeny za kilka dolców miesięcznie.
 • Elastyczność – Możesz wybierać z szeregu różnych planów z funkcjami spełniającymi potrzeby Twojej witryny. Czy masz zamiar uruchomić profesjonalnego bloga, portfolio, stronę docelową, strona dla małych firm lub sklep cyfrowy, oferta Wix planuje spełnić Twoje oczekiwania.

Wix Unlimited Plan + darmowa domena

Wix Unlimited Plan to dobry wybór dla tych, którzy chcą uruchomić stronę internetową bez myślenia o ograniczeniach. Kosztujący 12,50 USD miesięcznie, zawiera bezpłatną nazwę domeny oprócz 10 GB przestrzeni dyskowej, certyfikat SSL, wsparcie klienta premium i 100 USD na kampanie reklamowe Google i Bing.

Domena darmowa Wix

Uzyskaj darmową nazwę domeny Wix

Plan jest odpowiedni dla różnych rodzajów stron internetowych, takich jak blogi, witryny małych firm, profesjonalne portfele lub bardziej złożone projekty. Użytkownicy mogą korzystać oferty specjalne i zniżki oferowane przez Wix. Możesz uzyskać wszystko z Unlimited Plan za jedyne 6,25 USD dzięki 50% zniżce. Dobra wiadomość dla osób szukających tańszych okazji.

Zalety wyboru domeny Wix Free

 • Niedrogie plany od 6,25 USD miesięcznie. Zapłać za rok i zapomnij o wszelkich problemach technicznych.
 • Zniżki i oferty specjalne. Wix zwykle zapewnia swoim klientom kupony i kody promocyjne, które gwarantują zniżki do 50% na roczne subskrypcje.
 • Brak procedury rejestracji domeny. Wystarczy się zarejestrować, wybrać plan, wybrać nazwę domeny i rozpocząć tworzenie strony internetowej.

Werdykt: wybranie narzędzia do tworzenia witryn internetowych jako bezpłatnego dostawcy nazw domen jest dobrą opcją dla początkujących, a także dla tych, którzy nadal nie mają strony internetowej i zamierzają uruchomić zupełnie nowy projekt internetowy.

2. Jak uzyskać bezpłatną domenę z Bluehost

Platforma hostingowa to kolejny gwarantowany sposób na uzyskanie bezpłatnej domeny. Niezależnie od tego, czy masz już domenę i chcesz połączyć ją z nową witryną, czy chcesz utworzyć nowy projekt, dostawcy hostingu wydają się być bezpiecznym sposobem na hosting witryny w przystępnych cenach.

Główną różnicą między twórcami witryn jest fakt, że rozwiązania hostingowe nadal wymagają praktycznego podejścia. Innymi słowy, oprócz instalacji CMS musisz mieć przynajmniej podstawową wiedzę, aby ukończyć proces rejestracji. Z drugiej strony firma hostingowa jest najlepszym wyborem Witryny WordPress oraz projekty obsługiwane przez inne popularne platformy CMS.

Jednocześnie wybór odpowiedniego rozwiązania serwerowego wymaga wzięcia pod uwagę niektórych istotnych funkcji, takich jak wydajność, bezpieczeństwo, czas pracy itp., Aby zapewnić płynne działanie witryny pomimo skoków ruchu i ilości treści. Z tego punktu widzenia, BlueHost wygląda jak najlepsza opcja zapewniająca zestaw świetnych funkcji oprócz wielu opcji hostingu, funkcji WP i innych.

Bluehost Darmowa Domena

Wybór planu zależy od kilku czynników, które należy wziąć pod uwagę. Musisz wybrać strukturę witryny, jej złożoność i typ, aby wybrać plan zawierający niezbędne funkcje, w tym:

 • Pasmo.
 • Przestrzeń magazynowa.
 • Środki bezpieczeństwa.
 • Dodatkowe funkcje, takie jak SSL, konta e-mail itp.

Bluehost Darmowa Domena

Uzyskaj bezpłatną nazwę domeny Bluehost

Dla czytelników SuperbWebsiteBuilders plan podstawowy Bluehost zaczyna się już od 2,95 $. W tej cenie otrzymasz bezpłatną nazwę domeny oprócz nieograniczonej przepustowości, 50 GB przestrzeni dyskowej, aktualizacje WordPress i więcej. Plany Plus i Choice Plus będą kosztować od 5,45 USD za zestaw niezbędnych i zaawansowanych funkcji, takich jak prywatność domeny, narzędzia antyspamowe i inne.

Plusy i minusy wyboru Bluehost

Plusy:

 • Szeroki wybór rozwiązań hostingowych. Użytkownicy mogą wybierać spośród udostępnionych, dedykowanych lub chmurowych rozwiązań hostingowych dla dowolnej witryny internetowej, pomimo złożoności lub typu.
 • Przystępność. Otrzymujesz zestaw świetnych funkcji oprócz bezpłatnej domeny za mniej niż 2,95 USD miesięcznie.
 • Wsparcie i aktualizacje WP. Bluehost to idealne rozwiązanie dla witryny opartej na WordPress z mnóstwem wtyczek, dodatków, aktualizacji do wyboru.

Cons: Nie dla początkujących. Powinieneś mieć co najmniej pewne podstawowe doświadczenie użytkownika, jeśli chodzi o dostosowanie strony.

Werdykt: Dostawca hostingu wydaje się być najbardziej elastyczną i niedrogą opcją. Użytkownicy nie są powiązani z jedną platformą dzięki opcjom migracji witryny. Co więcej, mogą łatwo przełączać się między różnymi planami, ilekroć potrzebne są rozszerzone możliwości hostingu.

3. Bezpłatne usługi rejestracji domen

Darmowe usługi rejestracji domen, takie jak dot.tk tylko wyglądają jak świetna opcja. Pomimo tego, że oferują one możliwość rejestracji nazwy domeny za darmo od roku do nieograniczonego okresu, oferują tylko takie strefy, jak .ga, .gq itp. Nie są to najlepsze opcje, jeśli chcesz promować swoją stronę w przyszłość, aby uzyskać wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Mądrzejsi właściciele witryn będą płacić minimalną opłatę za nazwę domeny .com. Z jednej strony Twoja strona będzie wyglądać bardziej profesjonalnie i zaufać potencjalnym odwiedzającym. Jednocześnie nie zapominaj, że nadal będziesz potrzebować narzędzia do budowania stron internetowych lub platformy CMS, aby uruchomić projekt, co spowoduje dodatkowe koszty. Lepiej jest mieć wszystko w jednym miejscu, prawda??

Plusy i minusy wyboru bezpłatnych usług rejestracji domen

Plusy: Dobre tylko dla tymczasowych nazw domen i stron internetowych.

Cons:

 • Mniej zaufane nazwy domen.
 • Mniej profesjonalne strony internetowe.
 • Domeny dla tych, którzy tak naprawdę nie przejmują się wyglądem i promocją witryny.
 • Zły dla długotrwałych projektów internetowych.

Werdykt: opcja ta nie jest dobrą decyzją, jeśli naprawdę chcesz zbudować solidną stronę internetową. Bezpłatne usługi rejestracyjne wyglądają na nieefektywne, ponieważ nadal musisz wybierz kreatora stron internetowych lub hosting. Obie oferują darmowe nazwy domen. Tak więc bezpłatne usługi rejestracyjne nie mają sensu z żadnego punktu widzenia, chyba że szukasz zniechęcającego i trudnego sposobu na uruchomienie witryny.

Dolna linia

Podsumowując, Wix kreator stron internetowych lub BlueHost hosting to najlepszy sposób na uzyskanie bezpłatnej nazwy domeny oprócz wielu funkcji. Zapewnią sprawne działanie, a także dalsze możliwości promocji.

Bezpłatne narzędzia do rejestracji domen to tylko strata czasu. Nie ma w nich sensu, ponieważ zamiast tego można uzyskać pakiet do budowania stron internetowych za kilka dolców miesięcznie z pełnym zestawem narzędzi zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów posiadających co najmniej podstawowe umiejętności techniczne.

Uzyskaj bezpłatną nazwę domeny

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map