Jak zatrudnić profesjonalnego eksperta Wix

Jak zatrudnić profesjonalnego eksperta Wix


Budowa nowej strony internetowej od podstaw bez profesjonalnego wsparcia była sporym wyzwaniem dziesięć lat temu. Prawdopodobnie potrzebujesz zespołu programistów, grafików i projektantów stron internetowych, testerów i innych specjalistów, aby przejść do trybu online z solidnym projektem. Proces rozwoju trwał tygodnie i miesiące i kosztował fortunę.

Kreator stron Wix został zaprojektowany tak, aby było znacznie łatwiej. Początkowym pomysłem było pomóc początkującym bez umiejętności kodowania w tworzeniu własnych stron bez pomocy przy minimalnych kosztach. Platforma ostatecznie rozwinęła się w jedną z najbardziej popularny i najprostsze narzędzia przeciągnij i upuść w przystępne ceny. Chociaż korzystanie z oprogramowania nie jest nauką rakietową, niektórzy użytkownicy mogą nadal potrzebować eksperta, aby zapewnić sukces projektu w przyszłości, a także możliwości promocji.

Tym razem omówimy, jak wybrać eksperta Wix, kiedy będziesz go potrzebować, i ile mogą kosztować usługi.

Jakiego typu eksperta Wix potrzebujesz?

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to uświadomić sobie, jakiego rodzaju eksperta potrzebujesz. Od przyszłych celów zależy, czy musisz zbudować nową stronę od zera, stworzyć dodatkowe elementy graficzne dla już istniejącej witryny, skonfigurować SEO strony internetowej lub dostosuj niektóre strony z dostępem do HTML / CSS.

Podzielmy wszystkich ekspertów Wix na trzy główne kategorie. Oczywiście mogą istnieć wyjątki w zależności od twoich celów. Przynajmniej zrozumiesz, kogo szukać.

1. Projektanci graficzni

Ci eksperci specjalizują się głównie w tworzeniu elementów graficznych i obrazów dla Twojej witryny. Mogą ci pomóc z logo, banerami reklamowymi itp. Możesz zatrudnij ich na wypadek, gdybyś potrzebował niestandardowych ikon do podświetlenia niektórych swoich usług lub funkcji. Projektanci graficzni mogą pomóc w utworzeniu strony favicon itp.

Pamiętaj, że ci eksperci nigdy nie zajmują się kodowaniem. Co więcej, nie mają wystarczających umiejętności programistycznych, aby dostosować istniejące strony do stworzenia nowej strony internetowej od podstaw. Z drugiej strony, jeśli prowadzisz rozwijającą się firmę internetową lub sklep cyfrowy, oczywiście będziesz potrzebować usług graficznych. Mogą stworzyć dla ciebie oszałamiające i ekskluzywne wyskakujące okienko lub formularz kontaktowy, wymyślić stylowy nagłówek, który spełnia niestandardowy wymiar, poprawić ogólną użyteczność witryny za pomocą niektórych modnych elementów.

2. Kodery i programiści

Ci eksperci mogą być pomocni, gdy trzeba wyjść poza niestandardowe szablony Wix lub opracować ekskluzywny widget, którego nie można znaleźć w Wix App Market. W takim przypadku będziesz potrzebować ekspertów, którzy wiedzą, jak pracować w ramach Wix Corvid platforma programistyczna, która wydaje się być wszechstronnym środowiskiem front-end.

Corvid zapewnia programistom dostęp do różnych narzędzi i edytorów kodu źródłowego w celu modyfikacji elementów projektu interfejsu użytkownika witryny, a także zachowania elastyczności kodu. Programiści będą mieli dostęp do interfejsu API Corvid, aby poprawić marketing witryny i wydajność SEO, budować dynamiczne strony, integrować instrumenty promocyjne itp..

3. Projektanci stron internetowych

Eksperci ci łączą zapowiedzi dwóch kompetencji. Są dobrymi programistami, znają języki programowania i mają możliwości projektowania. Projektanci stron internetowych mają wystarczającą wiedzę, aby stworzyć dla Ciebie zupełnie nowy układ strony, a także niektóre jej elementy, takie jak formularz rezerwacji lub kalkulator strony internetowej. Wiedzą, jak kodować, chociaż Wix w większości przypadków nie wymaga tych umiejętności.

Projektanci stron internetowych zwykle płacą więcej w porównaniu do grafików i programistów. Z drugiej strony, zatrudniając ich, otrzymujesz kompleksowe rozwiązanie, gdy potrzebujesz profesjonalnej pomocy. Jednocześnie klienci powinni być w 100% pewni, że zadanie wykona kandydat. Innymi słowy, musisz wiedzieć, gdzie szukać najbardziej profesjonalnych i doświadczonych ekspertów oraz jak sprawdzić poziom ich wiedzy specjalistycznej.

Piasty szukające ekspertów Wix

Globalna sieć jest pełna niezależnych rynków i centrów, aby szukać specjalisty Wix. Sprawdzenie wszystkich zajmie dużo czasu, a projekt wymaga szybkiego wdrożenia. Tutaj znajdziesz jedne z najlepszych miejsc na poszukiwanie eksperta Wix. Mogą różnić się cenami, chociaż nadal możesz znaleźć taki, który będzie odpowiadał Twojemu budżetowi.

Wix Arena

Jeśli wybrałeś platformę Wix do zbudowania strony internetowej i potrzebujesz profesjonalnej pomocy, Wix Arena powinno być pierwszym miejscem do poszukiwania specjalisty. Wprowadza ogromną pulę projektantów i programistów stron internetowych specjalizujących się w tworzeniu stron internetowych Wix. Udowodnili, że są ekspertami w korzystaniu z tego narzędzia i mogą obsłużyć każde zadanie, od tworzenia nowych witryn dowolnego typu po projektowanie niestandardowych szablonów, konfigurację funkcji, integrację itp..

Eksperci Wix Arena

Specjaliści: na rynku znajduje się ponad 100 zaangażowanych ekspertów od projektowania stron internetowych z całego świata. Mogą ci pomóc w projektowaniu stron internetowych, tworzeniu treści, SEO i marketingu, konfiguracji domeny i witryny, budowie nowej witryny lub zmianie istniejącej.

Jak to działa: wystarczy zalogować się na swoje konto Wix i przejść do Wix Arena. Następnie musisz wskazać swoje cele i rodzaj potrzebnych usług. W następnym etapie możesz wybrać spośród lokalnych lub globalnych ekspertów. Jeśli skończysz, uzyskasz dostęp do listy ćwiczeń Wix wraz z ich portfelami i stawkami. Należy pamiętać, że Wix nie reguluje polityki cenowej. Każdy specjalista ustala własne stawki.

Koszt usługi: rynek ma prostą funkcję, która pozwala użytkownikom wybrać potrzebny budżet. Koszt zaczyna się od 500 USD i może wzrosnąć do ponad 3000 USD w zależności od rodzaju usługi, której potrzebujesz.

Platformy niezależne

Chociaż nie wszyscy mogą sobie pozwolić na wybranie specjalistów Wix Arena, biorąc pod uwagę cenę, niezależne platformy i fora mogą być bardziej opłacalnym rozwiązaniem. Możesz odwiedzać strony internetowe takie jak Upwork i poszukaj tam ekspertów Wix. Główną różnicą jest to, że nikt nigdy nie zagwarantuje poziomu wiedzy specjalistycznej.

Upwork Wix Experts

Specjaliści: platformy takie jak Upwork przedstawiają ekspertów z różnych dziedzin. Tutaj możesz znaleźć projektantów stron internetowych lub grafików, programistów, testerów, programistów itp.

Jak to działa: System ma prosty system nawigacji do sortowania specjalistów według kategorii, stawek lub innych parametrów. Znajdziesz tu krótkie wprowadzenie na temat każdego kandydata oraz niektóre linki do portfolio. Możesz przejrzeć profil i zdecydować, czy kandydat ci odpowiada. Jeśli tak, wystarczy kliknąć przycisk „kontakt” i skontaktować się w celu omówienia szczegółów.

Koszt usługi: cena zależy od poziomu wiedzy specjalistycznej. Podczas gdy mniej doświadczeni freelancerzy mogą pobierać od 20 do 45 USD za godzinę, dedykowani guru zwykle kosztują od 80 do 150 USD za godzinę. Ponadto należy pamiętać, że niektóre niezależne platformy handlowe pobierają opłaty za swoje usługi.

Pełnozakresowe agencje rozwoju sieci

Ostatnim i prawdopodobnie najprostszym sposobem jest przejście do trybu online i poszukiwanie specjalistycznej firmy deweloperskiej Wix. Poznasz wiele stron internetowych i firm programistycznych. Wszystkie obiecują świetne usługi, chociaż cena może być nieco za wysoka. Główną zaletą jest to, że renomowane firmy oferują metody zwinne, co oznacza, że ​​zawsze masz świadomość tego, co zostało zrobione, od prototypowania po testy i wdrażanie A \ B. Innymi słowy, śledzisz cały proces budowania wraz z programistami z szansą na wprowadzenie zmian i modyfikacji.

Specjaliści: agencja pełnozakresowa oznacza grupę ekspertów, od projektantów i programistów po programistów, marketerów, testerów, menedżerów osobistych itp. Będzie ona działać w przypadku skomplikowanych projektów, gdy potrzebujesz dużej witryny dla rozwijającego się biznesu z mnóstwem korzyści i funkcji wdrożyć.

Koszt usługi: Zatrudnianie profesjonalnych programistów to wyzwanie dla portfela. Z reguły oferują usługi pakietowe kosztujące od 2000 do 5000 USD, w zależności od złożoności projektu. Dobra wiadomość jest taka, że ​​cena zwykle obejmuje debugowanie, konserwację i wsparcie po wdrożeniu.

Wskazówki, jak sprawdzić poziom wiedzy specjalistycznej

Wix jest jednym z najpotężniejszych i jak dotąd łatwy w użyciu twórcy stron internetowych. Możesz jednak potrzebować profesjonalnej pomocy na pewnym etapie życia i rozwoju witryny. Chociaż platforma została zaprojektowana głównie dla początkujących i początkujących, może być jej trudno określić poziom wiedzy specjalistycznej dla konkretnego kandydata. Musisz wziąć pod uwagę kilka istotnych aspektów, od wartości godziwej do portfela, doświadczenia, kreatywności itp.

1. Wyłączność i kreatywność

Wybór projektanta stron internetowych tylko z powodu wieloletniego doświadczenia nie jest dobrym pomysłem. Musisz być w 100% pewien, że on lub ona jest w stanie ustalić estetyczne i innowacyjne podejście do przyziemnych zadań. Ekspert powinien mieć naturalny dar, jeśli chodzi o łączenie kształtów, kolorów i kodów. Portfolio nie zawsze mówi prawdę o kandydacie. Zapoznaj się z następującymi informacjami:

 • Lata doświadczenia.
 • Edukacja i uniwersytet.
 • Poprzednie projekty agencji.
 • Źródła inspiracji.
 • Podchodzi do wykonania zadania.
 • Doświadczenie w pracy z Wix.

2. Kompetencje cyfrowe

Czasy Photoshopa już prawie minęły, a nowe modne i zaawansowane oprogramowanie pojawia się w Internecie. Im więcej narzędzi może użyć projektant stron internetowych, tym lepiej dla Twojej witryny. Kluczowym czynnikiem może być znajomość oprogramowania. Nie wahaj się zadawać pytań na temat:

 • Programy i oprogramowanie używane przez kandydata.
 • Liczba pomyślnie ukończonych projektów Wix.

3. Poziom produktywności

Każdy użytkownik szuka osoby, która jest w stanie dotrzymać terminów i zapewnić przyzwoity poziom niezawodności. Wydajność to problem, którego wszyscy szukamy. Doskonały ekspert Wix powinien umieć:

 • Obsługuj kilka projektów jednocześnie.
 • Śledź czas i dotrzymuj terminów.
 • Zapewnij klientom wystarczające środki, aby pozostać w kontakcie.

W niektórych przypadkach możesz również negocjować warunki marketingu i prawa, aby uniknąć naruszenia praw autorskich, jeśli Twoja witryna jest naprawdę wyjątkowa i oszałamiająca.

Dolna linia

Eksperci Wix mogą pomóc Ci zbudować nową stronę od zera a także aktualizować już istniejące strony, tworzyć nowe elementy itp. Musisz być w 100% pewien, że faktycznie potrzebujesz tej pomocy. Jeśli tak, istnieje kilka prostych sposobów na znalezienie dobrego profesjonalisty przy swoim budżecie.

Ścieżka do znalezienia eksperta Wix może być zniechęcająca, chyba że użyjesz sprawdzonych źródeł, takich jak Wix Arena. Wynik pracy eksperta będzie całkowicie zależał od ich kwalifikacji. Wybór niezależnych hubów może być tańszym rozwiązaniem. Z drugiej strony nikt nie zagwarantuje wystarczającego poziomu wiedzy specjalistycznej. Zatrudnianie pełnych cykli agencji rozwoju sieci jest dobre dla osób z nieograniczonymi budżetami. Jednak w takim przypadku powinieneś być gotowy zapłacić za każdą dodatkową aktualizację lub modyfikację. Ponadto nawet niewielkie zmiany mogą zająć dużo czasu.

Wix Arena wygląda na lepszą opcję spośród wszystkich dostępnych wariantów, ponieważ wszyscy specjaliści mają doświadczenie w pracy z platformą i są w stanie wykonywać różne zadania, od klasycznego tworzenia stron internetowych po zaawansowane rozwiązania dostosowywania.

Zatrudnij eksperta Wix teraz

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map