Jak znaleźć hosting witryny

Jak znaleźć hosting witryny


Czy zastanawiasz się, z jakiego hostingu korzysta strona internetowa? Przyczyny tego mogą się różnić. Możesz dowiedzieć się więcej o właścicielu konkurencyjnej platformy, jej statystykach i parametrach funkcjonalnych, które wpływają na jej wydajność i przepływ ruchu. Z jakiegoś powodu możesz również spotkać się z koniecznością złożenia skargi na hosta witryny, zwłaszcza jeśli zagraża to Twojemu projektowi.

Świadomość określony dostawca hostingu może być również przydatny, jeśli szukasz niezawodnej usługi do hostowania swojej witryny. W takim przypadku możesz wybrać witrynę o dobrych cechach, aby dowiedzieć się więcej o jej hoście. W każdym razie niezawodny i trwały hosting jest jednym z niezawodnych sposobów na zapewnienie miłej obecności w Internecie dla twojego projektu. Upraszcza to także znacznie dalsze wsparcie i promocję projektu. Innym poważnym powodem wykrycia hostingu witryny są regularne ataki spamerów, które mogą ostatecznie doprowadzić do kradzieży treści. Na koniec możesz być ciekawy, czy chcesz zapoznać się z dostępnymi opcjami hostingu przed wybraniem własnej.

Bez względu na powody, dla których musisz dowiedzieć się, z czego korzysta ta strona internetowa, istnieje kilka sprawdzonych sposobów:

 1. Poprzez korzystanie ze specjalnych usług.
 2. Według adresu IP domeny.
 3. Według serwera nazw domen.

Wszystkie warianty są dość skuteczne, ale pierwszy zyskał uznanie użytkownika jako najprostsze i najszybsze rozwiązanie. Istnieje wiele usług wykrywania hostingu witryn internetowych, ale wszystkie mają tę samą misję: pomóc użytkownikom w znalezieniu hosta witryny w krótkim czasie.

W większości przypadków wystarczy podać Nazwa domeny strony, którą jesteś zainteresowany i poczekaj, aż system przeanalizuje ją i wygeneruje wynik. Jest to bardzo łatwe i szybkie dla wszystkich i nie wymaga żadnej wiedzy na temat programowania. Rzućmy okiem na niektóre z najbardziej popularnych i skutecznych usług, których możesz użyć do zdefiniowania hosta witryny.

1. Usługi wykrywania hosta witryny

KONTROLER HOSTINGU

kontroler hostingu

Hosting Checker – to internetowa usługa wykrywania hostingu, która zapewnia profesjonalne narzędzie do wyszukiwania w celu zapewnienia najbardziej dokładnych i sprawdzonych wyników. System pozwala znaleźć najważniejsze informacje na temat strony internetowej, która jest analizowana. Analizowane i sprawdzane parametry obejmują ogólne informacje o hoście, Alexa Rank, narzędzie do sprawdzania witryny online / offline, ranking strony Google, informacje o czarnej liście adresów IP domeny, średni czas ładowania, śledzenie statystyk społecznościowych itp. Hosting Checker używa następujących narzędzi:

 • Narzędzie do wyszukiwania witryn internetowych – wystarczy wpisać nazwę domeny bezpośrednio na stronie internetowej, a usługa będzie szukać hostingu wśród ponad 5000 dostawców wymienionych w bazie danych;
 • Narzędzie do wyszukiwania adresów IP – umożliwia uzyskanie szczegółowych informacji o hoście internetowym, jego adresie IP i potencjalnym włączeniu na czarną listę IP;
 • Narzędzie do śledzenia lokalizacji witryny – pozwala dowiedzieć się, gdzie znajduje się Twoja strona internetowa lub jej domena;
 • Whois i detektor wieku – narzędzie, które określa wiek domeny i jej główne cechy SEO, a także dane Whois.

Po przeanalizowaniu strony internetowej system generuje szczegółowe raporty z listą wszystkich kluczowych parametrów i danych na stronie. Możesz przeglądać raporty online, ale można je również pobrać jako pliki PDF w celu dalszego porównania.

Dowiedz się, host witryny

CZUJNIK GOSPODARCZY

hostingdetector

Hosting Detector – to kolejna popularna usługa wykrywająca hosting, która pozwala zidentyfikować hosting strony w ciągu kilku sekund. Wystarczy wpisać nazwę domeny lub adres URL swojego projektu i aktywować proces wyszukiwania. System szybko przeanalizuje stronę internetową, szukając jej hostingu w bogatej bazie danych.

Po zakończeniu analizy system dostarczy informacji o dostawcy usług hostingowych, kraju, w którym zarejestrowana jest nazwa domeny oraz danych WHOIS. Jest to jedna z najłatwiejszych usług, jakie można tam znaleźć, a także jest całkowicie bezpłatna i zrozumiała dla wszystkich.

Wykryj hosting witryny

KONTROLA HOSTOWANIA DOMENY

duplikator

Kontroler hostingu domen – to system, który pozwala dowiedzieć się, kto hostuje określoną stronę internetową. System jest narzędziem SEO, które pozwala analizować i przeglądać określone informacje o różnych stronach internetowych. Informacje te ogólnie obejmują adresy IP, serwery nazw, hosty itp. Jako bezpłatna usługa online, Domain Hosting Checker pozwala wprowadzać i analizować do 10 adresów URL jednocześnie, oszczędzając w ten sposób wysiłek i czas. Bezpłatna usługa nie wymaga żadnej wstępnej instalacji, a zatem generuje wyniki w ciągu kilku sekund. Nawet początkujący mogą z niego korzystać z łatwością – tak prosty i zrozumiały, że jest!

Istnieje wiele powodów przemawiających za używaniem Domain Hosting Checker. Na początek jest to zaawansowana i autentyczna usługa obsługiwana przez Dupli Checker – system, który zapewnia szeroką gamę bezpłatnych narzędzi SEO, które umożliwiają zwiększenie pozycji wyszukiwarki w Twojej witrynie. Po drugie, wyniki generowane przez system są wiarygodne i sprawdzone. Narzędzie jest również niezwykle proste i znalezienie rezultatu zajmuje kilka sekund. Wreszcie zapewnia kompleksowe dane dotyczące hostingu witryn internetowych i ich adresów IP. Właśnie tego potrzebujesz!

Sprawdź hosting witryny

MAŁE NARZĘDZIA SEO – INTERNETOWY KONTROLER HOSTÓW

smallseotools

Kontroler witryny internetowej – to usługa wykrywania hostingu prowadzona i obsługiwana przez Small SEO Tools. System jest bezpłatny dla wszystkich i pozwala odkryć hosta za określoną stroną internetową. Aby skorzystać z kontrolera, wystarczy wejść na stronę, wprowadzić adres URL interesującej Cię strony, a następnie kliknąć przycisk „Sprawdź hosting”. Nie będziesz musiał długo czekać na wyniki – zostaną one dostarczone natychmiast. Narzędzie do sprawdzania witryn działa świetnie dla nowych właścicieli stron internetowych, którzy eksplorują rynek, szukając zaufanych dostawców, którzy mogą zapewnić wysoką jakość wyników i gwarancję dostępności. Nie trzeba rejestrować się w usłudze – jest ona bezpłatna i dostępna o każdej porze dnia na żądanie.

Dowiedz się, hosting witryny

2. Jak sprawdzić hosting witryny według adresu IP

Bez względu na to, czy korzystasz z kodowania, czy nie, możesz spróbować dowiedzieć się, kto jest hostem witryny na podstawie adresu IP. Aby to zrobić, wpisz „ping site.com” (lub dowolna inna domena, którą jesteś zainteresowany) w wierszu polecenia i zapamiętaj (lub odłożyć) kombinacja liczb wyświetlana w odpowiedzi. To będzie adres IP twojej witryny. Wpisz po https://whois.domaintools.com/ wiersz, aby zobaczyć kontakty dostawcy hostingu i informacje na jego temat. To też jest dość łatwe i szybkie.

domena

3. Jak znaleźć hosta witryny według domeny serwera nazw

Innym prostym sposobem na wykrycie hostingu witryny jest serwer nazw (NS) domena. W tym celu uzyskaj dostęp do https://whois.domaintools.com/ i wprowadź nazwę domeny witryny, która jest analizowana. Następnie kliknij przycisk Wyszukaj i poczekaj na wynik.

Przeglądaj „Whois Record” w wierszu „nserver:” na stronie testowej. Główną domeną w linii NS jest dostawca hostingu. Nawiasem mówiąc, ten wariant jest również jedną z najszybszych opcji i działa również świetnie na stronach hostowanych na serwerach wirtualnych.

Dolna linia

Prowadzenie badań niszowych konkurentów jest jednym z najważniejszych aspektów skutecznego marketingu. Wykrywanie dostawcy hostingu stron internetowych jest pierwszym krokiem, jaki możesz zrobić w tym kierunku. Informacje o hoście strony, jej adresie IP, lokalizacji i innych parametrach technicznych będą przydatne przy wyborze hosta dla własnego projektu.

Istnieje kilka skutecznych sposobów, aby dowiedzieć się o swoim dostawcy usług hostingowych, ale korzystanie ze specjalnych usług opisanych w tym artykule jest nadal najbardziej preferowanym rozwiązaniem. Usługi wykrywania hostingu witryn zapewniają dobry wgląd w dostawcę usług hostingowych i jego niezbędne parametry. Możesz dalej korzystać z tych informacji, porównując hosty pod względem ich rankingu, wydajności, położenia geograficznego, niezawodności, oceny zaufania i innych istotnych parametrów. Aspekty te staną się kluczowe przy podejmowaniu ostatecznej decyzji dotyczącej wyboru najlepszego hosta odpowiadającego Twoim potrzebom.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map