Jak zrobić stronę internetową, nie płacąc nic?

Jak zrobić stronę internetową, nie płacąc nic?


Jeśli kiedykolwiek myślałeś o możliwości utworzenia witryny bez ponoszenia żadnych opłat, prawdopodobnie pomyślałeś, że jest to prawie niemożliwe. Jest tak wiele firm zajmujących się projektowaniem stron internetowych, które oferują drogie usługi tworzenia stron internetowych, że możliwość zbudowania strony internetowej za darmo wydaje się rodzajem żartu.

Na szczęście nie jest to żart, ale rzeczywistość w dzisiejszych czasach i korzystanie z kreatorów stron internetowych jest najlepszym tego dowodem.

Czy musisz zapłacić, aby stworzyć stronę internetową??

Czy naprawdę można stworzyć stronę internetową za darmo? W rzeczywistości tak jest, ale ostateczna decyzja powinna zależeć od twoich intencji, implikacji projektu i oczekiwań.

Darmowe strony internetowe są generalnie opracowywane w kilku celach:

 • Jeśli na przykład interesuje Cię jakiś kreator stron internetowych, ale nie masz pewności co do jego funkcjonalności lub zalet tworzenia stron internetowych, możesz spróbować użyć go za darmo. Dzięki temu zrozumiesz, czy usługa jest warta inwestycji w Twoje poważne projekty w przyszłości.

 • Podobnie możesz użyć bezpłatnego narzędzia do tworzenia witryn, aby zrobić szkic swojej witryny, aby zobaczyć, jak będzie wyglądała w pełni funkcjonalna wersja online. Większość platform do tworzenia stron internetowych oferuje te usługi bez żadnych kosztów, aby zbudować zaufanie użytkowników i zachęcić klientów do dalszej współpracy z nimi, uaktualniając płatne subskrypcje, aby uzyskać więcej korzyści.

Innym sposobem na uzyskanie bezpłatnej witryny jest skorzystanie z narzędzia do tworzenia witryn z bezpłatnym planem. CMS typu open source zapewnić tę okazję z dalszą publikacją strony na temat hostingu. Trochę dostawcy hostingu oferują bezpłatne miejsce na dysku wraz z możliwością instalacji WordPress, ale oprócz tych zalet obowiązują surowe ograniczenia witryny. Pamiętaj, że w większości przypadków musisz wybrać domenę trzeciego poziomu zapewnianą przez wybrany przez Ciebie hosting. Jeśli jednak zamierzasz utworzyć witrynę promocyjną dla swojej firmy lub sklepu internetowego, bezpłatna opcja w ogóle nie odpowiada Twoim potrzebom.

Szukając narzędzia do tworzenia stron internetowych, które będzie miało przyzwoitą korelację cena / jakość, warto rozważyć użycie narzędzi do tworzenia witryn internetowych. Usługi te umożliwiają tworzenie różnych typów stron internetowych w celu zaspokojenia różnych potrzeb, cech i budżetów bez konieczności umiejętności kodowania. Wiele z nich pozwala jednak na tworzenie stron internetowych bez ponoszenia żadnych opłat. Jednocześnie oferują ulepszone opcje, które poprawiają projekt i wydajność projektu, będąc dostępnymi za rozsądną cenę.

Dzięki szerokiemu wyborowi twórców stron internetowych i CMS, nie jest łatwo wybrać usługę, która jest najlepsza w niszy. Dlatego wyróżniliśmy trzy z nich, które są liderami pod względem łatwości użytkowania i oferowanych opcji.

WordPress – bezpłatny CMS z zaawansowanymi funkcjami

Kreator stron internetowych WordPress

WordPress – to darmowy CMS o otwartym kodzie źródłowym, który jest jedną z najpopularniejszych na świecie platform służących do tworzenia profesjonalnych witryn o wysokiej jakości. System obfituje w opcje projektowania stron internetowych, narzędzia i funkcje potrzebne do budowy funkcjonalnych i dobrze zorganizowanych stron internetowych o różnym stopniu złożoności. Znajomość umiejętności kodowania i podstaw projektowania stron internetowych jest pożądana, aby jak najlepiej wykorzystać usługę. Można jednak zrezygnować z głębokiej wiedzy na temat tworzenia stron internetowych, aby tworzyć atrakcyjne wizualnie strony internetowe z systemem.

Darmowe funkcje WordPress

 • Bogaty wybór szablonów. Istnieją setki szablonów mających zastosowanie do wielu nisz, które można dostosować za pomocą różnych narzędzi. Niektóre szablony są domyślnie zintegrowane z systemem, podczas gdy inne są opracowywane przez zewnętrznych projektantów. Wybierając ten drugi wariant, sprawdź reputację eksperta, z którym będziesz mieć do czynienia.
 • Wtyczki. System zakłada użycie wtyczek, których integracja znacznie zwiększy wydajność strony. Wtyczki są również dostępne w Internecie i można je pobrać i zainstalować za darmo lub za dodatkową opłatą.
 • Potężny silnik blogowania. WordPress został początkowo zbudowany do tworzenia blogów, a zatem jego silnik blogów zapewnia wiele narzędzi i opcji, które pozwalają z łatwością wykonać to zadanie.
 • Opcja edycji kodu witryny. Jeśli dobrze znasz podstawy programowania, możesz wykorzystać tę wiedzę do edytowania kodu witryny i tworzenia unikalnego projektu witryny.
 • Darmowy wybór hostingu. System nie oferuje zintegrowanego hostingu, ale umożliwia wybór dowolnego hosta na podstawie konkretnych potrzeb i wymagań.
 • Rozległa społeczność. Użytkownicy z całego świata pomogą Ci rozwiązać prawie każdy problem związany z witryną.

WordPress to początkowo darmowy CMS, ale aby stworzyć pełnoprawną stronę internetową z podłączoną do niej domeną drugiego poziomu, powinieneś użyć platformy z hostingiem, która spełni wszystkie potrzeby strony. Oficjalnym hostem internetowym numer jeden rekomendowanym przez WordPress jest Bluehost, który stał się jednym z liderów branży w ostatnich latach. Platforma zapewnia szybkie ładowanie strony, wysokie wskaźniki czasu działania, zaawansowane narzędzia bezpieczeństwa zapobiegające atakom hakerów, integrację z innymi usługami i przystępną politykę cenową. Plan podstawowy kosztuje tylko 2,95 USD miesięcznie, oferując ci nazwę domeny jako bonus.

Wypróbuj WordPress za darmo

uKit – prawie bezpłatna usługa z intuicyjnym interfejsem

Kreator stron internetowych uKit

uKit – to obecnie najłatwiejszy kreator stron internetowych, którego celem jest uruchomienie stron internetowych dla małych i średnich firm. Cały zestaw funkcji platformy jest ukierunkowany na osiągnięcie tego celu. uKit jest również znany z szerokiego zestawu bezpłatnych funkcji, które przyczyniają się do skutecznego rozwoju procesu tworzenia stron internetowych.

Darmowe funkcje uKit

 • Responsywne szablony. Kreator stron internetowych oferuje imponujące szablony witryn, które są responsywne, specyficzne dla niszy i dostępne bezpłatnie dla wszystkich abonentów planu Premium. System umożliwia przełączanie szablonów w razie potrzeby bez dodatkowych opłat.
 • Kolekcja widżetów. uKit ma bogatą kolekcję widżetów, które można zintegrować z witryną w celu zwiększenia jej wydajności i atrakcyjności wizualnej
 • Edytor wizualny. Kreator stron internetowych jest wyposażony w wygodny i intuicyjny edytor stron WYSIWYG oraz funkcję przeciągnij i upuść, aby uprościć proces projektowania stron internetowych i sprawić, że użytkownik będzie za to odpowiedzialny.
 • Certyfikat SSL. Aby chronić swoją witrynę przed nieautoryzowanym dostępem do witryny i wyciekiem poufnych informacji (osobistych lub biznesowych), system umożliwia połączenie certyfikatu SSL. Nie oznacza to oczywiście, że wszyscy właściciele witryn uKit potrzebują tej funkcji. Ma to większe znaczenie dla użytkowników, którzy planują sprzedawać swoje produkty lub usługi za pośrednictwem strony internetowej.
 • Opcja blogowania. Za pomocą uKit możesz połączyć blog ze swoją witryną, aby pozostać w kontakcie z użytkownikami witryny i dostarczyć im przydatnych informacji związanych z biznesem.
 • Platforma eCommerce. Kreator stron internetowych umożliwia utworzenie sklepu internetowego na dwa sposoby – przez podłączenie widżetu eCommerce lub przez zintegrowanie wtyczki Ecwid.

Twórca witryny nie ma całkowicie bezpłatnego abonamentu, ale koszt najtańszej subskrypcji dostępnej w systemie wynosi 4 USD miesięcznie tylko za abonament Premium z nieograniczonym hostingiem i ruchem. Jest to więcej niż przystępne cenowo dla szerokiej gamy profesjonalnych usług, funkcji i narzędzi oferowanych przez twórcę witryny. Zaawansowane plany przydadzą się użytkownikom, którzy chcą uruchomić strony internetowe eCommerce lub w pełni dostosować swoje projekty do swoich potrzeb.

Wypróbuj uKit za darmo

Wix – darmowy kreator stron internetowych z nieograniczonymi opcjami

Wix

Wix – to wszechstronny kreator stron internetowych, który zapewnia szerokie możliwości tworzenia stron internetowych i umożliwia uruchamianie różnych rodzajów stron internetowych do użytku komercyjnego i niekomercyjnego. Platforma działa równie dobrze dla początkujących, którzy nigdy wcześniej nie byli zaangażowani w tworzenie stron internetowych, a także dla doświadczonych projektantów stron internetowych, którzy pracują nad tworzeniem złożonych projektów dla swoich klientów. Wix nie wymaga umiejętności kodowania ani poważnych inwestycji finansowych, zamiast tego oferuje szeroki zakres bezpłatnych funkcji.

Darmowe funkcje Wix

 • Wix ADI. The Narzędzie sztucznej inteligencji wykorzystuje przesłane dane osobowe lub biznesowe, aby automatycznie utworzyć dla Ciebie dowolny typ strony internetowej.
 • Edytory witryn stacjonarnych i mobilnych. Oprócz korzystania z Wix ADI, system umożliwia także ręczne dostosowanie strony w edytorach standardowych i mobilnych. Zmiany wprowadzone w edytorze standardowym są automatycznie wyświetlane w wersji mobilnej, natomiast zmiany wprowadzone w trybie mobilnym nie są widoczne w wersji na komputery stacjonarne.
 • Kolekcja szablonów. Kreator stron internetowych oferuje obecnie ponad 550 wysokiej jakości szablonów stron gotowych na urządzenia mobilne, które można w 100% dostosować do różnych potrzeb tematycznych i związanych z projektowaniem stron internetowych.
 • Darmowy rynek aplikacji. W Wix App Market dostępnych jest wiele bezpłatnych rozszerzeń i widżetów, które mogą zapewnić Twojej stronie lepszą wydajność i świetny wygląd.
 • Integracja kodu. Użytkownicy z umiejętnościami kodowania mogą z nich korzystać, aby tworzyć unikalne projekty stron internetowych, które przyciągną uwagę użytkowników.
 • Blogging Engine. Wix pozwala na podłączenie bloga do twojej witryny za darmo, aby pozostawać w kontakcie z użytkownikami, dodawać posty na blogu, zarządzać nimi i zachęcać ludzi do aktywnego uczestnictwa w życiu Twojej społeczności blogów.
 • eCommerce. Kreator stron internetowych na to pozwala tworzyć i zarządzać małymi i średnimi sklepami internetowymi, zapewniający zestaw konfigurowalnych opcji (zarządzanie podatkami, narzędzia do dostosowywania projektu, opcje płatności i wysyłki, a co nie).
 • Darmowy kreator SEO. Wolny Narzędzie SEO Wiz przyczynia się do lepszej promocji Twojej witryny w wyszukiwarkach, umożliwiając ustawienie wymaganych parametrów SEO witryny, co ostatecznie zwiększy ruch na niej, zwiększając jej widoczność w wyszukiwarkach.

Darmowy plan Wix pozwala na korzystanie ze wszystkich zalet kreatora stron internetowych bez żadnych ograniczeń. Jeśli jednak chcesz połączyć własną domenę ze stroną internetową lub sprzedawać produkty online, warto wybrać płatny abonament. Wix ma pięć płatnych subskrypcji zaczynających się od 4,50 USD miesięcznie. To więcej niż przystępna oferta dla tak niesamowitego zestawu funkcji.

Wypróbuj Wix za darmo

Dolna linia

Jeśli Twoim celem jest uruchomienie wysokiej jakości i funkcjonalnej strony internetowej z niewielką lub żadną inwestycją czasu, nie znajdziesz lepszego rozwiązania niż twórcy stron internetowych lub CMS. Istnieje wiele z nich dostępnych i to od Ciebie zależy, czy wybierzesz ostateczny wybór, w zależności od cech i szczególnych cech każdej napotkanej usługi..

WordPressWordPress to najpopularniejszy darmowy CMS, który oferuje głębokie opcje dostosowywania projektu i potężny zestaw funkcji. System został początkowo zbudowany na potrzeby blogowania, ale teraz służy również do uruchamiania innych rodzajów witryn. Wymaga wyboru odpowiedniego hostingu, rekomendując Bluehost jako najlepszego dostawcę swoich stron internetowych. WordPress.org

ZestawuKit jest najtańszym i najłatwiejszym narzędziem do tworzenia witryn dla małych firm. Obszar jego specjalizacji początkowo sprowadza się do rozwoju witryn małych i średnich firm. System jest łatwy w obsłudze, wygodny i zrozumiały dla wszystkich. uKit.com

WixWix to najlepszy darmowy kreator stron internetowych, który zapewnia szeroki zakres gotowych funkcji, narzędzia do dostosowywania projektu i zaawansowane opcje integracji. System umożliwia tworzenie różnych rodzajów stron internetowych i działa dobrze dla użytkowników o zróżnicowanym tle projektowania stron internetowych. Wix.com

Jeśli chcesz rozwinąć swoją stronę internetową i zapewnić jej maksymalną skuteczność, nie spiesz się i wybierz wymagany plan subskrypcji, aby móc korzystać ze wszystkich zalet usług tak długo, jak długo potrzebujesz maksymalnego rezultatu.

Zbuduj stronę internetową bez płacenia

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map