Jak zrobić stronę internetową z grami za darmo

Jak zrobić stronę internetową z grami za darmo 5.0


 • Struktura modułów;
 • Potężny silnik eCommerce;
 • Skuteczna optymalizacja SEO;
 • Zaawansowane zabezpieczenia strony.

Odwiedź stronę ucoz.com Jak zrobić stronę internetową z grami za darmo 5.0

 • System modułowy;
 • Kreator stron internetowych oparty na sztucznej inteligencji;
 • Zintegrowany serwer głosowy;
 • Handel elektroniczny i forum.

Odwiedź stronę enjin.com Jak zrobić stronę internetową z grami za darmo 4.0

 • Rozwiązania marketingowe dla partnerów;
 • Konfiguracja sklepu cyfrowego;
 • Integracje stron trzecich;
 • Pełen funkcji kampanie promocyjne.

Odwiedź stronę internetową xsolla.com Jak zrobić stronę internetową z grami za darmo 4.0

 • Zaawansowane rozwiązania CMS;
 • Zintegrowana platforma eCommerce;
 • Wszechstronne opcje dostosowywania projektu;
 • Rozbudowane rozwiązania społecznościowe.

Odwiedź stronę ning.com Jak zrobić stronę internetową z grami za darmo 4.0

 • Zaawansowana integracja wtyczek;
 • Najlepsze opcje dostosowywania projektu;
 • Hosting i wybór domeny;
 • Bogate opcje edycji kodu.

Odwiedź stronę wordpress.org

Tworzenie stron z grami to znacznie bardziej skomplikowane zadanie, niż może się wydawać niedoświadczonemu użytkownikowi. Oczywiście, jeśli ty zacznij budować go za pomocą CMS lub nawet spróbuj napisać kod strony internetowej w edytorze tekstu, będzie to prawdziwe wyzwanie.

Jest to praktycznie niemożliwe bez żadnego doświadczenia. Musisz dużo się nauczyć, aby uzyskać przyzwoity wynik. Istnieje jednak prostsze rozwiązanie – użycie kreatorów stron internetowych. Będzie działać dobrze zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników.

Witryna z grami to ogólna nazwa kategorii obejmująca kilka rodzajów niszowych zasobów, mianowicie strony klanów i gildii gier, społeczności fanów, serwery gier, strony deweloperów i recenzentów gier. Można wyróżnić wąskie nisze poświęcone postaciom w grze, zespoły cyber-sportowe lub oddzielnych graczy, sklepy z atrybutami (koszule sportowe, kostiumy, statuetki, wszechstronne zestawy itp.).

Zasadniczo termin „strona z grami” obejmuje wszelkie społeczności tematyczne, projekty komercyjne, zasoby informacyjne koncentrujące się na grach komputerowych, ich postaciach i indywidualnych graczach.

Techniczna złożoność realizacji jest ściśle związana z funkcjonalnością potrzebną do stworzenia określonego rodzaju strony z grami. Takie projekty mają wiele wymagań dotyczących wyboru platformy. Witryna może obejmować serwer gier, sklep internetowy, a forum, blog i wiele widżetów.

Wybór wyspecjalizowanego narzędzia do tworzenia witryn internetowych jest najlepszym rozwiązaniem tego zadania. Jest to niezawodny sposób na uzyskanie wymaganej funkcjonalności od razu po wyjęciu z pudełka. Nie każdy kreator stron internetowych może być użyty do stworzenia strony z grami.

Jak zrobić stronę z grami za darmo:

 1. uCoz – najlepszy kreator stron internetowych, który stworzy darmową stronę z grami
 2. Enjin – specjalistyczny konstruktor witryn do gier
 3. Xsolla – kreator witryn dla graczy dla wydawców
 4. Ning – kreator stron internetowych dla graczy i programistów
 5. WordPress – darmowa platforma do tworzenia własnej witryny z grami

Jeśli naprawdę chcesz założyć wysokiej jakości witrynę z grami, która obfituje w funkcje, narzędzia i opcje dostosowywania projektu, warto dowiedzieć się więcej o wymienionych wyżej twórcach witryn. Mają swoje zalety, wady i specjalne parametry, dzięki czemu każda usługa jest godnym wyborem, aby sprostać konkretnym projektom gier internetowych. Zacznijmy teraz.

uCoz – najlepszy kreator stron internetowych, który stworzy darmową stronę z grami

uCoz - najlepszy kreator stron internetowych, który stworzy darmową stronę z grami

Nazwa produktu:uCoz
Oficjalna strona internetowa:ucoz.com
Złożoność:Skomplikowane
Bezpłatny plan:tak
Plan Premium:od 3 $ / mies
Założony:2005
Kwatera główna:Federacja Rosyjska
Spróbuj za darmo

uCoz – to najlepszy kreator stron internetowych do stworzenia darmowej strony z grami dla klanu lub gildii. Platforma jest oparta na modułach i oferuje całkowicie darmowy plan, który pozwala rozpocząć projekt bez inwestowania w niego dużo. Bezpłatny plan zapewnia dostęp do wielu szablonów (w tym witryny internetowe z grami), zaawansowane opcje dostosowywania projektu i edycji kodu, bogaty zestaw modułów (w tym forum, blog, ankieta, katalog plików, artykułów, FAQ i więcej), a także wspaniałą okazję do połącz własną nazwę domeny za darmo!

Główne cechy

Zestaw funkcji uCoz jest obszerny i wszechstronny. Funkcjonalność i elastyczność systemu są realizowane głównie poprzez opcje integracji modułów. Oznacza to, że możesz założyć stronę internetową bez potrzeby edycji kodu – wystarczy wybrać wymagane moduły i rozpocząć tworzenie układu strony. System pozwala również na integrację eCommerce i skuteczną promocję SEO, co przyczynia się do funkcjonalności realizowanych z nim projektów. Oto lista funkcji, dzięki którym uCoz wyróżnia się z tłumu:

 • Szeroki wybór modułów, które świetnie nadają się do tworzenia i promocji witryn z grami;
 • Ulepszone funkcje bezpieczeństwa;
 • Promocja jakości SEO;
 • Zautomatyzowane kopie zapasowe i skrypty PHP;
 • Potężny silnik eCommerce.

Plusy i minusy

uCoz ma wiele zalet, które umożliwiają uruchamianie, zarządzanie i promowanie wszystkich rodzajów witryn z grami, niezależnie od ich poziomu złożoności. Jedną z niezaprzeczalnych zalet systemu jest jego struktura modułów, która ogranicza potrzebę edycji kodu do minimum. Aby stworzyć układ i strukturę projektu, wystarczy wybrać wymagane moduły i zintegrować je z witryną.

Kreator stron internetowych pozwala również na tworzenie sklepów internetowych realizowanych poprzez integrację modułu uShop. Ta funkcja pozwala zarządzać szeroką gamą produktów, konfigurować parametry płatności i wysyłki, śledzić sprzedaż i wydajność sklepu internetowego, wprowadzać wiele rabatów i ofert specjalnych itp. Inne zalety systemu to potężna optymalizacja SEO i ulepszone środki bezpieczeństwa (automatyczne tworzenie kopii zapasowych, zintegrowany program antywirusowy itp.).

Istotną wadą jest reklama usługowa wyświetlana na stronie internetowej, utworzona z bezpłatnym planem. Szczerze mówiąc, w tym konkretnym przypadku jest całkowicie nieszkodliwy, ponieważ strona internetowa jest niekomercyjna, jest używana tylko dla członków klanu i potencjalnych kandydatów. Ponadto zrozumienie logiki pracy z systemem zajmuje trochę czasu, a korzystanie z obsługi biletów premium jest oferowane za dodatkową opłatą.

Koszt

Kreator stron internetowych ma bezpłatny plan, który ujawnia wiele zalet i pozwala na stworzenie strony z grami prawie bez żadnych kosztów. Plan zawiera jednak szereg ograniczeń pod względem funkcjonalności, ilości miejsca na dysku i dostępności banerów systemowych. To sprawia, że ​​darmowy plan nadaje się do testowania funkcjonalności systemu, a nie do budowania z nim pełnowymiarowych projektów. Aby założyć profesjonalną stronę z grami z uCoz, musisz uaktualnić do jednej z płatnych subskrypcji, a mianowicie:

 • Plan podstawowy (3 USD / mies) – 2 GB przestrzeni dyskowej, podstawowe funkcje bezpieczeństwa, bezpłatne wsparcie.
 • Plan optymalny (4 USD / mies) – brak reklam, darmowa domena, 10 GB przestrzeni dyskowej, antywirus premium.
 • Maksymalny plan (8 USD / mies) – 20 GB przestrzeni dyskowej, funkcje premium, sklep internetowy.
 • Plan sklepu (5 USD / mies) – wszystkie funkcje premium i funkcje Sklepu internetowego, ale 10 GB przestrzeni dyskowej.

Polityka cenowa uCoz jest dość przystępna nawet dla tych użytkowników, którzy korzystają z systemu po raz pierwszy. Niezależnie od tego, na jaką subskrypcję się wybierzesz, nie trafi ona w kieszeń, ale zapewni wynik wysokiej jakości.

Wypróbuj uCoz za darmo

Enjin – specjalistyczny konstruktor witryn do gier

Enjin - specjalistyczny konstruktor witryn do gier

Nazwa produktu:Enjin
Oficjalna strona internetowa:enjin.com
Złożoność:Średni
Bezpłatny plan:tak
Plan Premium:od 8,99 USD / mc
Założony:2009
Kwatera główna:Singapur
Spróbuj za darmo

Enjin – to wyspecjalizowany konstruktor witryn do gier, który umożliwia tworzenie wszelkiego rodzaju projektów wykorzystywanych do gier. Platforma ogólnie oferuje kilka scenariuszy pracy. W ten sposób możesz założyć stronę gildii, klan, serwer Minecraft do gier, stronę fanów, eSports Team lub inny projekt z nim związany.

Główne cechy

Wąskie skupienie twórcy strony na grach wpływa na zestaw funkcji dostępnych w systemie. W rzeczywistości wybór funkcji zależy od rodzaju projektu gier, który zamierzasz uruchomić. Chodzi o to, że Enjin ma bogaty wybór modułów, ustawień i integracji. Nie każda witryna z grami wymaga całego zestawu, a zatem to Ty decydujesz, czego dokładnie oczekujesz od usługi. Poniżej wymieniono główne cechy kreatora stron internetowych:

 • Struktura oparta na modułach;
 • Zaawansowana forum forum;
 • Zintegrowany serwer głosowy;
 • Potężne integracje gier;
 • Wysokiej jakości silnik eCommerce.

Plusy i minusy

Platforma oferuje imponującą kolekcję elastycznych, dostosowywalnych projektów i zestaw narzędzi wymaganych do nadania im profesjonalnego wyglądu. Możliwe jest również niezależne tworzenie struktury i układu strony internetowej z wielu zintegrowanych modułów. To znacznie skraca czas tworzenia strony internetowej, zapewniając wysoką jakość wyników.

Jeśli chodzi o wady kreatora stron internetowych, warto wspomnieć o jego złożoności dla początkujących użytkowników. Początkującym trudno jest poznać i opanować usługę, a przyzwyczajenie się do jej interfejsu zajmuje trochę czasu. Co więcej, kreator stron internetowych nie oferuje wsparcia na czacie na żywo i nie można tutaj podłączyć nazwy domeny w ramach bezpłatnego abonamentu.

Koszt

Kreator stron internetowych ma bezpłatny plan, za pomocą którego można testować jego funkcjonalność przez nieograniczony czas. Plan zakłada możliwość połączenia około 20 modułów, forum, opcji zbierania darowizn i sklepu internetowego. Jednak funkcjonalność tego planu nie wystarczy, aby uruchomić w pełni funkcjonalną witrynę z grami i nie pozwala na podłączenie niestandardowej nazwy domeny. Aby to zrobić, możesz wybrać jedną z następujących płatnych subskrypcji:

 • Zaawansowane (8,99 USD / mies) – 5 gniazd TS3 lub Mumble Server, utwórz 50 modułów, fora mobilne, przechowywanie plików (5 GB), Przepustowość pliku (25 GB), 5 automatyzacji, 5 ostrzeżeń & Kary, System głosowania na forum, Dostęp do wszystkich modułów, Edytor motywów, Normalna ochrona DDOS, Menedżer domen DNS, Dzienniki witryny, API;
 • Ostateczny (29,99 USD / mies) – 25 slot TS3 lub Mumble Server, Twórz nieograniczoną liczbę modułów, moduł obsługi biletów, przechowywanie plików (50 GB), Przepustowość pliku (150 GB), 100 automatyzacji, 100 ostrzeżeń & kary, ochrona Enterprise DDoS, kontrola marki, niestandardowe emotikony, priorytetowe wsparcie, priorytetowa rekrutacja, zaawansowane logi, API i wszystkie motywy premium.

Kreator stron internetowych pozwala zaoszczędzić około 20% początkowych kosztów planów, płacąc jednocześnie przez cały rok. Jest to godny wybór, który docenia większość użytkowników, zwłaszcza jeśli chodzi o rozpoczęcie kilku projektów gier.

Wypróbuj Enjin za darmo

Xsolla – kreator witryn dla graczy dla wydawców

Xsolla - kreator witryn dla graczy dla wydawców

Nazwa produktu:Xsolla
Oficjalna strona internetowa:xsolla.com
Złożoność:Średni
Bezpłatny plan:Wolny
Plan Premium:
Założony:2005
Kwatera główna:USA
Spróbuj za darmo

Xsolla – to narzędzie do tworzenia witryn z grami dla wydawców stworzone z myślą o uruchamianiu rozwiązań specyficznych dla gier. Platforma pozwala na zwiększenie zysków i dotarcie do wymaganej grupy odbiorców poprzez projektowanie profesjonalnych startupów, inwestowanie w gry wideo itp. Xsolla daje możliwość uruchamiania bezpiecznych stron internetowych bez inwestowania w nie. Platforma zapewnia również zaawansowane funkcje eCommerce i integracje stron trzecich w celu zwiększenia wydajności strony z grami.

Główne cechy

Xsolla oferuje szeroki zestaw funkcji skupiających się na poprawie funkcjonalności strony internetowej i rozwoju społeczności. Korzystając z systemu, możesz wdrażać specjalne programy lojalnościowe i kampanie rabatowe, a także uruchamiać sklepy cyfrowe, aby zwiększyć funkcjonalność swojej witryny z grami. Wśród funkcji, które wyróżniają platformę z tłumu, warto wspomnieć o następujących kwestiach:

 • Opcja konfiguracji sklepu cyfrowego;
 • Skuteczne kampanie promocyjne;
 • Statystyki strony i śledzenie statystyk;
 • Rozwiązania marketingowe dla partnerów;
 • Integracje stron trzecich.

Plusy i minusy

Zintegrowany silnik eCommerce jest jedną z głównych zalet usługi, która umożliwia podłączenie sklepu internetowego do twojego projektu. System jest dość łatwy w użyciu, chociaż przyzwyczajenie się do deski rozdzielczej może trochę potrwać. Podejmując się tego zadania, będziesz w stanie zaprojektować w pełni funkcjonalny projekt gry prawie natychmiast.

Co do wad platformy, Xsolla nie ma żadnych gotowych szablonów do wyboru. Masz dostęp tylko do kilku układów stron internetowych, które możesz wybrać, aby rozpocząć edycję projektu. Podobnie systemowi brakuje narzędzi dostosowywania, które usprawniłyby projektowanie stron internetowych.

Koszt

Xsolla jest całkowicie darmowy dla wszystkich kategorii użytkowników. Możliwe jest rozpoczęcie budowy projektu, a następnie promowanie go bez inwestowania w ogóle. Zintegrowany zestaw funkcji będzie nadal dostępny dla każdego użytkownika, co zapewnia jakość i efektywny proces tworzenia stron internetowych. Xsolla zapewnia również bezpłatny hosting i zaawansowane zabezpieczenia. Należy jednak pamiętać, że system pobiera 5% od każdej transakcji / zakupu dokonanego za pośrednictwem strony internetowej uruchomionej wraz z nim.

Wypróbuj Xsolla za darmo

Ning – kreator stron internetowych dla graczy i programistów

Ning - kreator stron internetowych dla graczy i programistów

Nazwa produktu:Ning
Oficjalna strona internetowa:ning.com
Złożoność:Średni
Bezpłatny plan:14-dniowy okres próbny
Plan Premium:Od 25 $ / mies
Założony:2004
Kwatera główna:USA
Spróbuj za darmo

Ning – to narzędzie do tworzenia witryn z grami dla graczy i programistów, które wyróżnia się z tłumu dzięki zaawansowanym opcjom tworzenia mediów społecznościowych. System istnieje już od ponad 16 lat i był wykorzystywany do opracowania ponad 2 milionów projektów. System jest idealnym wyborem do tworzenia społeczności internetowych, sieci społecznościowych i witryn z grami. Jest wyposażony w edytor „przeciągnij i upuść”, który pozwala na łatwy i bezproblemowy proces tworzenia stron internetowych.

Główne cechy

Kreator stron internetowych nie jest trudny do eksploracji i opanowania, bez względu na to, jak biegły jesteś w projektowaniu stron internetowych. Z powodu zintegrowany edytor przeciągnij i upuść, proces tworzenia strony internetowej staje się intuicyjny i zrozumiały dla większości użytkowników, w tym tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli takiego doświadczenia. Zestaw funkcji systemu jest dość obszerny i potężny. Spójrz na główne zalety poniżej:

 • Zintegrowana platforma eCommerce;
 • Profesjonalne narzędzia do zarządzania treścią;
 • Opcje sieci społecznościowych;
 • Wszechstronność rozwiązań dostosowywania projektu.

Plusy i minusy

Ning jest jednym z najlepszych twórcy witryn społecznościowych. Po utworzeniu projektu i wypełnieniu go treścią będziesz mógł zachęcić nowych użytkowników do przyłączenia się do sieci gier. Tutaj możesz rozpocząć fora, czaty na żywo, kampanie e-mailowe i inne rodzaje projektów sieci społecznościowych. Ning umożliwia także korzystanie z zaawansowanych narzędzi biznesowych do skutecznego zarządzania witryną i promocji. Należą do nich integracja MailChimp, silnik eCommerce, zaawansowane narzędzia do analizy i śledzenia statystyk. Specjaliści docenią także możliwość edycji kodu, którą zapewnia platforma. Jest to ogromna zaleta dla doświadczonych w projektowaniu kodu profesjonalistów, którzy mają zamiar rozpocząć i skutecznie zarządzać w pełni funkcjonalnymi projektami gier.

Jeśli chodzi o wady systemu, nie spotkasz tutaj wielu z nich. Ning oferuje domyślnie ograniczoną przepustowość. Jak tylko przekroczysz limity, będziesz mógł zapłacić za możliwość wykorzystania dodatkowej przepustowości. Niemożliwe jest również hostowanie witryny na wybranych serwerach, ponieważ system zapewnia zintegrowany hosting. Te wady nie są jednak tak istotne.

Koszt

Ning nie ma bezpłatnego planu, ale oferuje możliwość przetestowania zintegrowanej funkcjonalności platformy podczas bezpłatnego 14-dniowego okresu próbnego. Dzięki temu możesz zdać sobie sprawę z tego, co konkretnie skorzystasz z narzędzia do tworzenia witryn internetowych podczas uaktualniania do jednego z jego płatnych planów. Te ostatnie obejmują następujące opcje subskrypcji:

 • Basic (25 USD / mies) – 1000 członków, 10 GB przestrzeni dyskowej, narzędzie do przeciągania i upuszczania, integracja zdjęć i filmów, transmisja aktywności itp .;
 • Wydajność (49 USD / mies) – 10000 członków, 50 GB pamięci, wydarzenia i posty, blogi i fora, GA i narzędzia analityczne itp .;
 • Ostateczny (99 USD / mies) – 100000 członków, 100 GB miejsca na dysku, dostosowywanie grup i członków, integracja z sieciami społecznościowymi, opcje udostępniania społecznościowego itp.

Kreator stron internetowych pozwala zaoszczędzić do 20% początkowych kosztów planów, wybierając jednocześnie roczną subskrypcję. To jest bardzo ważne dla użytkowników, którzy zamierzają pracować z systemem przez długi czas.

Wypróbuj Ning za darmo

WordPress – darmowa platforma do tworzenia własnej witryny z grami

WordPress - darmowa platforma do tworzenia własnej witryny z grami

Nazwa produktu:WordPress
Oficjalna strona internetowa:wordpress.org
Złożoność:Powyżej średniej
Bezpłatny plan:bez limitu
Plan Premium:od 2,95 $ / mc
Założony:2003
Kwatera główna:Na całym świecie
Spróbuj za darmo

WordPress – jest najbardziej znaną bezpłatną platformą do tworzenia profesjonalnych stron z grami. Jest to platforma, która spopularyzowała się jako najbardziej rozbudowany system zarządzania treścią na świecie. Wyróżnia się z tłumu dzięki imponującym opcjom integracji, zaawansowanym narzędziom dostosowywania projektu i nieograniczonym możliwościom hostingu niezbędnym do pomyślnego rozpoczęcia korzystania z witryny z grami.

Główne cechy

CMS wyróżnił się jako niezawodna, pełna funkcji i profesjonalna platforma. Umożliwia to uruchamiać, zarządzać, a następnie promować wszystkie typy projektów gier, które różnią się poziomem złożoności, funkcjonalnością i potrzebą zaawansowanego dostosowywania projektu. Jeśli nigdy wcześniej nie pracowałeś z platformą, musisz znać jej główne funkcje. Oto oni:

 • Rozbudowane opcje integracji wtyczek;
 • Potrzeba hostingu i wyboru domeny;
 • Zaawansowane narzędzia do dostosowywania projektu;
 • Bogaty wybór szablonów gier innych firm;
 • Elastyczne opcje edycji kodu.

Plusy i minusy

Jedną z niezaprzeczalnych zalet CMS są zaawansowane i elastyczne opcje integracji wtyczek. System umożliwia wybór spośród wielu zintegrowanych wtyczek, a także setek wtyczek dostępnych w Internecie. Ostateczny członek, Węglot, Czat na żywo, gildia, ARMember, Elementor a wtyczki WoW Guild to tylko niektóre z najbardziej znanych motywów gier WP. Wybór szablonów do gier jest również imponujący, ponieważ można uzyskać dostęp do wielu motywów opracowanych przez zewnętrznych projektantów stron internetowych.

WordPress nie wydaje się mieć żadnych istotnych wad. Jednak potrzeba integracji wtyczek i głębokiego dostosowywania szablonów implikuje znajomość podstaw kodowania, a także pewnego tła projektowania stron internetowych. Jest to wymagane, aby nadać projektowi spersonalizowany wygląd i ekskluzywny design wysokiej jakości, który nie idzie na kompromis z zaawansowaną wydajnością projektu. Dlatego zdecydowanie zaleca się znajomość programowania przed podjęciem decyzji o uruchomieniu witryny z grami z systemem CMS.

Koszt

WordPress to darmowy CMS. Nie musisz płacić za pobieranie, instalowanie i używanie platformy. Możesz przetestować cały zestaw funkcji bez inwestowania dolara w swój projekt. Jednak decydując się na uruchomienie w pełni funkcjonalnej witryny z grami za pomocą WordPress, nie będziesz musiał instalować niektórych płatnych wtyczek. Możesz również rozważyć użycie jednego z płatnych szablonów, które zostały specjalnie opracowane dla WordPress przez zewnętrznych projektantów. Aby przejść na żywo, będziesz musiał kupić hosting. Najbardziej odpowiednim rozwiązaniem pod tym względem jest Bluehost, którego koszt zaczyna się od 2,95 USD / mc. Platforma oferuje wiele zalet, w tym darmową nazwę domeny bonusowej w pierwszym roku użytkowania.

Przydatne dodatki do witryny z grami

Zestaw aktualizacji zależy od typu posiadanej witryny. Na przykład strony fanów gier rzadko oferują komunikację na forum.

Komunikować się:

Forum jest koniecznością dla społeczności witryn z grami, ale nie wszyscy webmasterzy korzystają z jego funkcjonalności. uCoz i Enjin mają gotowe funkcje forum i musisz z nich korzystać. Spowoduje to zwiększenie popularności Twojej witryny.

Sprzedaj towary związane z grami:

Możesz też podłączyć sklep internetowy na swojej stronie z grami. To sprytny pomysł, który może pomóc Ci zarobić, zarządzając witryną. Utwórz osobną stronę z oknem pokazu produktu, zorganizuj wysyłkę i przyjmowanie płatności online. Sklep internetowy jest skutecznym dodatkiem do stron internetowych twórców gier, dużych społeczności i recenzentów, którzy mają wysoki wskaźnik ruchu. Można jednak sprzedawać koszulki sportowe, kubki, statuetki i inne rzeczy nawet na stronie zaawansowanej gildii. Potrzebne jest do tego pragnienie.

Czat:

Kolejnym elementem, który możesz dodać do swojej witryny, jest czat online, która jest wygodną formą komunikacji między Tobą a użytkownikami Twojej witryny. Jest to przydatny dodatek do każdej strony z grami, szczególnie tej, w której sprzedajesz gry, atrybuty, masz funkcję darowizny lub coś w tym rodzaju. Pozostań w kontakcie z odbiorcami.

Udostępnij swoją treść:

Nie zapomnij użyć kanału RSS, synchronizacji z serwerami gier, takimi jak Twitch, hosting wideo, oficjalna strona gry, konta sieci społecznościowych, kanały tematyczne i wszystko, co można znaleźć na ten temat. Niech Twoja strona będzie źródłem przydatnych informacji o grze i przyniesie wiele satysfakcji publiczności.

Akceptuj darowizny:

Nawet jeśli sprzedajesz produkty, możesz spróbować zebrać datki na rozwój witryny. Niektóre gry zbierają datki dla niektórych członków społeczności odpowiedzialnych za rozwój gry, nowy sprzęt dla profesjonalnych zespołów, wynajem pomieszczeń na spotkania użytkowników lub coś w tym rodzaju. Od ciebie zależy zarządzanie darowiznami.

Bądź uprzejmy:

Zwróć uwagę na każdego członka społeczności. Ustaw parametry dla osiągnięć użytkowników (liczba postów, komentarzy, urodzin itp.), Które będą generować gratulacje, nowe statusy lub wirtualne prezenty, na przykład.

Możliwe jest również zorganizowanie serwera głosowego, dystrybucja e-maili online (w razie potrzeby), wszelkie konkursy dla członków gildii lub subskrybentów, dodawanie muzyki do witryny itp. Zestaw aktualizacji zależy od rodzaju witryny, celów, które realizujesz i wyobraźnia.

Dolna linia

Sensowne jest używanie niszowych konstruktorów witryn do tworzenia witryn z grami. uCoz to najlepszy darmowy program do tworzenia witryn z grami, który doskonale nadaje się do tworzenia stron klanowych lub gildii i zarządzania nimi. Usługa zawiera wiele szablonów, narzędzia dostosowywania, moduły, opcje edycji kodu i inne funkcje potrzebne do uruchomienia przyzwoitej strony z grami.

Enjin to niedrogi specjalistyczny konstruktor witryn z grami. Jest to idealne rozwiązanie dla większości użytkowników, którzy chcą stworzyć stronę z grami, czy to fan, gildia, strona zespołu eSports, czy serwer do gier. Bogactwo szablonów gier, modułów, wszechstronność ustawień i integracji, a także łatwy proces tworzenia stron internetowych sprawiają, że Enjin jest godnym narzędziem do tworzenia stron internetowych w niszy gier.

Xsolla to wyspecjalizowany twórca witryn do gier dla wydawców i twórców gier. System umożliwia zwiększenie zysków i zwiększenie wydajności biznesowej, oferując zaawansowane eCommerce i opcje dostosowywania projektu, a także integracje innych firm.

Ning to wysokiej klasy kreator witryn do gier, który umożliwia tworzenie serwisów społecznościowych i skuteczne zarządzanie nimi. Platforma doskonale nadaje się do tworzenia sieci społecznościowych, społeczności internetowych i różnego rodzaju projektów gier.

WordPress jest bez wątpienia najbardziej zaufanym i znanym systemem zarządzania treścią, który może być wykorzystywany do uruchamiania potężnych projektów gier i zarządzania nimi. System zawiera zaawansowane opcje integracji wtyczek, a także potrzebę wyboru hostingu i nazwy domeny. Biegłość w kodowaniu będzie tu również dodatkowym atutem, szczególnie dla użytkowników, którzy zamierzają uruchomić w pełni funkcjonalne projekty z zaawansowaną funkcjonalnością.

Utwórz BEZPŁATNĄ witrynę z grami

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map