Najłatwiejszy sposób na stworzenie strony internetowej

Najłatwiejszy sposób na stworzenie strony internetowej


Decyzja o założeniu strony internetowej jest jednocześnie odpowiedzialna i stanowi wyzwanie. Strona internetowa to narzędzie, z którego można skutecznie korzystać w szerokim zakresie celów, od osobistych portfeli po w pełni funkcjonalne projekty biznesowe i sklepy internetowe.

Jednak im mniej wiesz o samym procesie projektowania stron internetowych, tym więcej problemów możesz nieoczekiwanie napotkać nawet na początkowym etapie tworzenia strony internetowej. Na pewno będziesz mieć wiele pytań dotyczące nazwy domeny i wybór hostingu, integracja kont i aplikacji społecznościowych, personalizacja projektu itp. To sprawia, że ​​projektowanie stron internetowych jest prawdziwym przedsięwzięciem dla początkujących.

Zanim zanurzysz się w procesie tworzenia witryny, powinieneś najpierw rozważyć wybór narzędzia do budowania stron internetowych. Tutaj napotkasz wiele pytań. Oczywiste jest, że są wiele popularnych CMS, które są jednak przesycone ustawieniami. Za pomocą tych systemów można w rzeczywistości tworzyć wszelkiego rodzaju projekty, ale… tylko jeśli są przeszkoleni i posiadają wystarczające umiejętności, aby opanować wszystkie niuanse.

Ale co, jeśli jesteś w drodze do biegłości w projektowaniu stron internetowych? Co zrobić, jeśli jest to Twoja pierwsza strona internetowa? W tym przypadku, korzystanie z CMS nie przyniesie żadnego rezultatu. To wtedy twórcy stron staną się narzędziami, które pozwolą Ci stworzyć wysokiej jakości stronę internetową w możliwie najkrótszym czasie i bez specjalnych umiejętności i wiedzy specjalistycznej.

Kreatory stron internetowych – najprostszy sposób na zbudowanie strony internetowej

Twórcy stron internetowych zyskali popularność na całym świecie. Wynika to z faktu, że ich funkcjonalność i wygoda umożliwiają uzyskanie doskonałych rezultatów, nawet jeśli jesteś nowicjuszem. Te systemy internetowe działają od razu po wyjęciu z pudełka i są wyposażone w zintegrowany hosting, gotowe motywy i narzędzia potrzebne do nadania projektowi wysokiej klasy wyglądu.

Najłatwiejsi twórcy stron internetowych do stworzenia strony internetowej:

 1. Wix – najłatwiejszy darmowy kreator stron internetowych
 2. uKit – tani kreator stron internetowych dla małych firm
 3. WordPress – najlepszy system CMS typu open source dla dowolnej witryny
 4. Shopify – najłatwiejsza platforma do stworzenia sklepu internetowego
 5. Dodaj do zakładek AIDA – Łatwy w obsłudze AI Kreator stron internetowych
 6. Ucraft – Easy Website Builder (Gotowy e-commerce)
 7. SITE123 – Jeden z najpopularniejszych kreatorów stron Saas
 8. IM Creator – darmowy kreator stron internetowych dla organizacji non-profit
 9. Mobirise – Offline Software Builder Software

Tak szeroki wybór profesjonalnych narzędzi do projektowania stron internetowych może nieco skomplikować wybór najlepszego narzędzia do tworzenia stron internetowych. Każdy z tych systemów ma wiele do zaoferowania użytkownikom, a każdy z nich doskonale nadaje się do wykonania niektórych zadań związanych z projektowaniem stron internetowych.

Najlepszym sposobem na dokonanie właściwego wyboru jest analiza i porównanie podstawowego zestawu funkcji, wygody, prostoty, przystępności cenowej i opcji dostosowywania projektu, które oferują ci twórcy stron internetowych. Zacznijmy więc!

Wix – Najłatwiejszy w użyciu Kreator stron internetowych

Wix - najłatwiejszy darmowy kreator stron internetowych

Nazwa produktu:WIX
Oficjalna strona internetowa:wix.com
Złożoność:Bardzo łatwe
Bezpłatny plan:bez limitu
Plan Premium:od 13 $ / mies
Założony:2006
Kwatera główna:Izrael
Szczegółowa recenzja Spróbuj za darmo

Wix – to najłatwiejszy kreator stron internetowych, który zyskał światową popularność dzięki zaawansowanemu zestawowi funkcji w połączeniu z swobodą twórczą, przystępnością cenową, elastycznością i wysokiej jakości opcjami dostosowywania projektu. Platforma jest szeroko stosowana do uruchamiania wszelkiego rodzaju projektów internetowych, które różnią się pod względem złożoności, ukierunkowania na niszę i wydajności. Brak wiedzy na temat kodowania dzięki temu usługa jest świetnym wyborem dla początkujących i ekspertów od projektowania stron internetowych.

Główne cechy

Funkcjonalność Wix umożliwia wykorzystanie systemu do wykonania dowolnego zadania projektowania stron internetowych. Czy potrzebujesz teczka, za strona internetowa firmy, blog, a nawet sklep internetowy, kreator stron internetowych pozwala rozpocząć projekt niemal natychmiast. Oto lista najważniejszych cech Wix:

 • Narzędzie sztucznej inteligencji dla początkujących i projektantów stron internetowych;
 • Proste platformy do blogowania i handlu elektronicznego;
 • Setki darmowych, w 100% dostosowywalnych szablonów dla urządzeń mobilnych;
 • Wix Ascend – wygodny system CRM.

Plusy i minusy

Jedną z głównych zalet Wix jest wszechstronność opcji edycji projektu. Użytkownicy mogą wybierać między proste narzędzie Wix ADI i edytor standardowy. Pierwsza opcja działa najlepiej dla początkujących, podczas gdy druga opcja jest lepszym wyborem dla doświadczonych projektantów stron internetowych. Wix oferuje również intuicyjne podejście do projektowania stron internetowych i setki darmowych projektów, które ułatwiają rozpoczęcie pracy.

Wix nie ma znaczących wad. Jednak jeśli jesteś początkujący, interfejs platformy może być nieco przeciążony, ale przyzwyczajenie się do tej funkcji jest dość łatwe. Kolejnym aspektem jest szeroki wybór widżetów dostępnych w App Market. Większość z nich ma wysoką jakość, ale są też takie, które nie są całkiem przydatne lub wymagają poprawy. Te wady nie są jednak tak istotne i nie mogą zepsuć ogólnego wrażenia, jakie wywołuje kreator stron internetowych.

Koszt

System oferuje całkowicie bezpłatną, nigdy nie wygasającą subskrypcję, która pozwala przetestować jej podstawową funkcjonalność dostarczaną domyślnie. Aby móc rozpocząć i opublikować w pełni funkcjonalny projekt, musisz go uaktualnić do jeden z płatnych planów.

Standardowe plany Wix

 • Kombinacja (13 USD / mies) – do użytku osobistego, bez reklam, bezpłatne połączenie domen, bezpłatny hosting;
 • Bez limitu (17 USD miesięcznie) – dla freelancerów i przedsiębiorców, nieograniczona przepustowość, 10 GB przestrzeni dyskowej;
 • Pro (22 USD miesięcznie) – dla pełnego brandingu online, wbudowany Google Analytics, 2 godziny przestrzeni dyskowej na wideo;
 • VIP (39 USD miesięcznie) – w przypadku projektu VIP, wsparcie priorytetowe, profesjonalne logo itp.

Plany biznesowe / eCommerce

 • Business Basic (23 USD miesięcznie) – akceptacja płatności online;
 • Business Unlimited (27 USD miesięcznie) – narzędzia rozwoju biznesu, aplikacje biznesowe dla przedsiębiorców, eCommerce;
 • Biznesowy VIP (49 USD / mies) – pełny pakiet Wix Suite, nieograniczona przepustowość i miejsce do przechowywania wideo;
 • Enterprise (500 USD / mies) – kompleksowe rozwiązanie biznesowe zapewniające najwyższą funkcjonalność i maksymalną liczbę narzędzi.

Wix zapewnia również 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy a także regularne rabaty / oferty specjalne mające na celu zwiększenie wskaźnika lojalności klientów.

Wypróbuj Wix za darmo

uKit – tani kreator stron internetowych dla małych firm

uKit - tani kreator stron internetowych dla małych firm

Nazwa produktu:Zestaw
Oficjalna strona internetowa:ukit.com
Złożoność:Super łatwe
Bezpłatny plan:14 dniowy okres próbny
Plan Premium:od 4 $ / mies
Założony:2015 r
Kwatera główna:Federacja Rosyjska
Spróbuj za darmo

uKit – jest numerem dwa pod względem łatwości użycia i jednego z najbardziej przystępni twórcy stron internetowych dla małych firm. System jest elastyczny, intuicyjny i łatwy w obsłudze dla wszystkich kategorii użytkowników, niezależnie od ich umiejętności projektowania stron internetowych. Oprócz projektów biznesowych jest szeroko wykorzystywany do tworzenia portfeli, blogów i małych witryn eCommerce. Do uruchamiania stron internetowych z uKit nie są wymagane umiejętności kodowania – system zapewnia intuicyjne wskazówki krok po kroku, jak projektować z nim projekty.

Główne cechy

uKit to narzędzie do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść”, które umożliwia uruchamianie pełnych funkcji projektów bez świadomości kodowania lub wstępnego przygotowania. Dostępna jest przydatna opcja podglądu, która pozwala kontrolować wynik i wprowadzać zmiany nawet w podróży. Pozostałe zalety uKit są następujące:

 • Wiele elastycznych, dostosowywalnych projektów, które są również specyficzne dla niszy i można je przełączać;
 • Opcja integracji widgetów, która przyczynia się do wydajności strony internetowej;
 • Bezpłatne połączenie z certyfikatem SSL w celu zwiększenia bezpieczeństwa projektu / poufności danych użytkownika;
 • Tymczasowe prawa dostępu do zarządzania witryną;
 • CRM integracja.

Plusy i minusy

uKit to prawdopodobnie najprostszy kreator stron internetowych na współczesnym rynku projektowania stron internetowych. System jest wyposażony w wygodny edytor WYSIWYG, który pozwala kontrolować proces projektowania stron internetowych. Istnieją setki responsywnych projektów, a także możesz skorzystać z opcji głębokiej integracji widgetów, aby Twoje projekty były bardziej funkcjonalne.

uKit jest również wyposażony w silnik eCommerce i Wtyczka Ecwid możliwość integracji – wybierz dowolną z tych opcji, aby uruchomić w pełni funkcjonalny sklep internetowy z systemem. Usługa daje również możliwość przypisania praw do zarządzania witryną zewnętrznym programistom.

Kreator stron internetowych nie ma poważnych wad. Jedyną rzeczą jest to, że system nie oferuje jeszcze bezpłatnego abonamentu, ale ma 14-dniowy okres próbny, aby przetestować funkcje swoich płatnych subskrypcji. Aby móc tworzyć w pełni funkcjonalne projekty z nieograniczoną liczbą stron, rozszerzoną przestrzenią dyskową, obsługą wielojęzyczną i innymi przywilejami, nie przejdziesz bez aktualizacji do planu premium. Kolejną wadą systemu jest brak opcji edycji HTML, co czasami skutkuje ograniczonymi możliwościami dostosowywania strony internetowej. Te niuanse nie są jednak dość poważne i nie wpływają na ogólną wydajność systemu.

Koszt

uKit oferuje najbardziej rozsądne stawki za tworzenie witryn dla małych firm. Kreator stron internetowych pozwala przetestować jego funkcjonalność podczas bezpłatnego 14-dniowego okresu próbnego, ale aby rozpocząć budowanie wysokiej jakości projektów za pomocą systemu, musisz wybrać jedną z jego płatnych subskrypcji. Proszę bardzo.

 • Minimalna (4 USD / mc) – niestandardowe połączenie nazwy domeny, wsparcie 24/7, nieograniczony numer strony, powiadomienia SMS, kopia zapasowa, ponad 200 profesjonalnych szablonów, nieograniczone miejsce na dysku;
 • Podstawowy (8 USD / mc) – Google Analytics, obsługa czatu na żywo, brak znaku praw autorskich, zaawansowane narzędzia do śledzenia statystyk, projekty premium;
 • eCommerce (9,60 USD / mc) – zintegrowane narzędzia eCommerce, ustawienia koszyka, opcje płatności / wysyłki, akceptacja płatności online, wybór waluty;
 • Pro (12 USD / mc) – integracja kodu niestandardowego, funkcjonalność eCommerce, niestandardowa aplikacja schematu kolorów itp.

uKit oferuje wysokiej jakości system rabatów dla użytkowników, którzy płacą za 3, 6, 12 lub 24 miesiące jedną płatnością. Im dłuższy jest okres subskrypcji, tym większa okazuje się zniżka.

Wypróbuj uKit za darmo

WordPress – najlepszy system CMS typu open source dla dowolnej witryny

WordPress - najlepszy system CMS typu open source dla dowolnej witryny

Nazwa produktu:WordPress
Oficjalna strona internetowa:wordpress.org
Złożoność:Powyżej średniej
Bezpłatny plan:bez limitu
Plan Premium:od 2,95 $ / mc
Założony:2003
Kwatera główna:Na całym świecie
Spróbuj za darmo

WordPress – jest najbardziej znanym i najbardziej rozbudowanym systemem CMS do tworzenia prostych i złożonych stron internetowych. System zarządzania treścią został początkowo stworzony z myślą o blogowaniu, ale ostatnio przekształcił się w wieloaspektową platformę do projektowania wszystkich typów projektów. W przeciwieństwie do innych popularnych CMS, WordPress jest dość łatwy w użyciu, chociaż do uruchomienia stron internetowych i zarządzania nim może być wymagany pewien stopień świadomości kodowania.

Główne cechy

WordPress to wielofunkcyjny CMS, który oferuje szerokie spektrum zaawansowanych opcji dostosowywania projektu i potężne możliwości integracji. Może to zająć trochę czasu eksploruj i opanuj platformę, ale sama procedura tworzenia stron internetowych jest nadal całkiem zrozumiała dla wszystkich. Główne funkcje WordPress są przedstawione poniżej:

 • Bezproblemowa instalacja CMS i stosunkowo łatwa obsługa dla większości twórców stron internetowych – zarówno dla początkujących, jak i specjalistów od projektowania stron internetowych;
 • Dostępność setek wzorów wysokiej jakości (zarówno bezpłatne, jak i płatne) związane z dowolnymi branżami;
 • Potężne wtyczki WordPress, które radzą sobie z różnymi niszami, których integracja przyczynia się do zwiększenia wydajności strony internetowej;
 • Absolutna personalizacja projektu strony internetowej, która umożliwia tworzenie logicznej struktury i edycję projektu z uwzględnieniem specjalnych wymagań.

Plusy i minusy

WordPress to w pełni funkcjonalny CMS, którego główną atrakcją są zaawansowane opcje integracji. W sieci dostępne są setki widżetów, aplikacji, rozszerzeń i wtyczek związanych z różnymi branżami, typami witryn i celami rozwoju projektu.

Mówiąc o wadach systemu, WordPress może być nieco skomplikowany dla początkujących, którzy nie mają doświadczenia w projektowaniu stron internetowych lub przynajmniej podstawowej wiedzy programistycznej. System nie jest trudny do opanowania, ale może zająć trochę czasu, aby zbadać cały zestaw funkcji. Aby tworzyć elastyczne i bogate w funkcje projekty, znajomość kodowania może być nadal niezbędna. Wymagana jest również biegłość w projektowaniu stron internetowych, jeśli chodzi o integrację wtyczek.

Koszt

WordPress to bezpłatny CMS użytkownicy mogą pobierać i instalować bez żadnych opłat. Podobnie możliwe jest tworzenie prostych projektów za pomocą platformy bez dodatkowych inwestycji finansowych. Jeśli nadal oczekujesz głębszej funkcjonalności i elastyczności witryny, nie obejdziesz się bez integracji wtyczki / szablonu, co odpowiednio oznacza wydatki pieniężne. Aby opublikować gotowy projekt, będziesz dodatkowo wymagać nazwy domeny i hostingu, które również są płatne.

Jeśli chodzi o wybór hostingu, WordPress oficjalnie zaleca używanie Bluehost jako zaufana, w pełni funkcjonalna i niedroga platforma. Obecnie Bluehost oferuje następujące subskrypcje:

 • Basic (2,95 USD / mc) – hosting jednej strony, nieograniczony ruch, bezpłatne połączenie SSL, 50 GB przestrzeni dyskowej, nieograniczona przepustowość, bezpłatne aktualizacje WordPress;
 • Plus (5,945 USD / mies) – nieograniczona liczba hostowanych stron internetowych, nieskomplikowana przestrzeń dyskowa i przepustowość, nieograniczona liczba kont e-mail i domen, 200 USD za zaawansowane opcje marketingowe;
 • Wybór (5,45 USD / mc) – ochrona antyspamowa, tworzenie kopii zapasowych stron internetowych, prywatność domen itp.

Bluehost dodatkowo oferuje swoim subskrybentom dodatkowy bonus – wszystkim zarejestrowanym użytkownikom uzyskaj rok bezpłatnej nazwy domeny. Pod koniec tego okresu koszt domeny wyniesie 12-14 USD rocznie.

Wypróbuj WordPress teraz

Shopify – najłatwiejsza platforma do stworzenia sklepu internetowego

Shopify - najłatwiejsza platforma do stworzenia sklepu internetowego

Nazwa produktu:Shopify
Oficjalna strona internetowa:shopify.com
Złożoność:Średni
Bezpłatny plan:14 dniowy okres próbny
Plan Premium:od 29 $ / mies
Założony:2004
Kwatera główna:Kanada
Spróbuj za darmo

Shopify – jest znany na całym świecie platforma eCommerce, który wyróżnił się jako najbardziej zaawansowany, współczesny, bogaty w funkcje i profesjonalny system do rozwoju sklepów internetowych. Platforma zawiera zestaw funkcji i opcje, które to umożliwiają uruchamiać i zarządzać różnymi typami witryn eCommerce, od małych projektów po wielkie hipermarkety z setkami produktów oferowanych do sprzedaży.

Główne cechy

Dzięki Shopify możesz uruchamiać, zarządzać i regularnie aktualizować sklepy internetowe, które różnią się zintegrowaną funkcjonalnością, narzędziami dostosowywania projektu i opcjami zarządzania. Kreator stron internetowych jest najlepszym wyborem dla tych, którzy zamierzają rozpocząć profesjonalne projekty pełne funkcji. Spójrz teraz na listę najważniejszych Shopify:

 • Punkt sprzedaży (POS) oprogramowanie, które pozwala sprzedawać produkty zarówno online, jak i offline;
 • Zaawansowane opcje synchronizacji i integracji;
 • Narzędzia do zarządzania produktem, marketingiem i sklepem internetowym;
 • Rozszerzona Rzeczywistość funkcja;
 • Wsparcie wielojęzyczne.

Plusy i minusy

Shopify wyróżnia się funkcjami i narzędziami eCommerce, które pozwalają na rozwój wszystkich rodzajów sklepów internetowych. System jest wyposażony w wygodny i zrozumiały edytor witryn sklepowych, pozwala tworzyć i modyfikować kolekcje produktów, konfigurować parametry sklepu internetowego, synchronizować z platformami zewnętrznymi, takimi jak Amazon i oprogramowanie księgowe. Wszystkie projekty eCommerce uruchomione za pomocą Shopify są bezpiecznie chronione certyfikatem SSL, zaawansowanymi narzędziami przeciwdziałającymi oszustwom i innymi narzędziami. Oprogramowanie oferuje także obsługę wielojęzyczną.

Co do wad Shopify, platforma jest nieco przeciążona funkcjami specyficznymi dla eCommerce, co sprawia, że ​​jest odpowiedni tylko dla dużych hipermarketów internetowych. Jeśli potrzebujesz mniejszego sklepu internetowego, warto wybrać godną alternatywę dla systemu. Co więcej, plany Shopify nie są dość tanie, a system pobiera również dodatkowe opłaty za transakcje kartą kredytową.

Koszt

Polityka cenowa Shopify jest dość droga, zwłaszcza w porównaniu z innymi twórcami stron internetowych. Nie znajdziesz tutaj bezpłatnego planu, ale istnieje 14-dniowy okres próbny, który wystarczy, aby przetestować funkcjonalność systemu. Jeśli zdecydujesz się kontynuować pracę z systemem, możesz wybrać jedną z płatnych subskrypcji na podstawie wielkości sklepu internetowego, specjalizacji, niszy, złożoności i wymagań biznesowych. Oto oni:

 • Basic Shopify (29 USD miesięcznie) – połączenie z blogiem, bezpłatny certyfikat SSL, odzyskiwanie porzuconych koszyków, kanały sprzedaży, ręczne tworzenie zamówień, 2 konta pracowników, analiza oszustw, aplikacja Shopify POS;
 • Shopify (79 USD / mies) – karty podarunkowe, profesjonalne raporty, 5 kont pracowników, 1-5 lokalizacji sklepów;
 • Zaawansowane Shopify (299 USD miesięcznie) – zaawansowany kreator raportów, wysyłka przewoźnika Realt-Ime, 15 kont personelu, do 8 lokalizacji sklepów.

Shopify nie pobiera opłat za transakcje dokonane za pomocą systemu, ale nadal są opłaty za transakcje kartą kredytową.

Wypróbuj Shopify za darmo

Dodaj do zakładek AIDA – łatwy w obsłudze AI Kreator stron internetowych

Dodaj do zakładek AIDA - łatwy w obsłudze AI Kreator stron internetowych

Nazwa produktu:Dodaj do zakładek AIDA
Oficjalna strona internetowa:bookmark.com
Złożoność:Łatwy
Bezpłatny plan:bez limitu
Plan Premium:od 11,99 $ / mc
Założony:2014
Kwatera główna:Kanada
Spróbuj za darmo

Zakładka – to kreator stron internetowych w chmurze, który jest oparty na sztucznej inteligencji, a zatem wykorzystuje zaawansowane i współczesne podejście do tworzenia stron internetowych. Usługa doskonale nadaje się do tworzenia różnego rodzaju projektów, od prostych stron biznesowych i stron docelowych po sklepy internetowe.

Główne cechy

Zakładka wyróżnia się z tłumu dzięki bogatemu zestawowi funkcji i mnogości opcji dostosowywania projektu. Możesz użyć tego systemu do opracowania wysokiej jakości projektów, które różnią się funkcjonalnością, złożonością i niszowym ukierunkowaniem. Zestaw najważniejszych zakładek obejmuje obecnie:

 • Zintegrowane narzędzie sztucznej inteligencji;
 • Platforma blogowa i eCommerce;
 • Opcje tworzenia i zarządzania wydarzeniami;
 • Zaawansowana funkcja e-mail marketingu;
 • Tło wideo i integracja z mediami społecznościowymi;
 • Struktura oparta na modułach.

Plusy i minusy

Najważniejsze i najbardziej charakterystyczne cechy twórcy strony to jej sztuczna inteligencja projektowa (AIDA) asystent. To zautomatyzowane narzędzie, które dosłownie tworzy dla Ciebie stronę internetową, korzystając z przesłanych treści. Nie ma potrzeby posiadania umiejętności kodowania, aby uruchomić wysokiej jakości stronę internetową z AIDA, ponieważ wykonuje ona wszystkie kroki dla Ciebie. Kreator stron internetowych wykorzystuje zestaw gotowych modułów treści do stworzenia układu projektu, co upraszcza również proces projektowania strony internetowej (zobacz naszą kolekcję Przykłady stron zakładek).

Wady zakładek nie są tak istotne i nie mają poważnego wpływu na wynik. Tworzenie własnych bloków treści dla projektu nie jest wygodne, jeśli z jakiegoś powodu nie uda Ci się znaleźć gotowych modułów. Nie jest to jednak wymagane zbyt często, ponieważ wybór wstępnie zaprojektowanych elementów jest dość obszerny, a AIDA zmniejsza potrzebę ich zastosowania.

Koszt

Bookmark to darmowy program do tworzenia stron internetowych. Istnieje bezpłatny plan, który pozwala na testowanie zintegrowanej funkcjonalności systemu, ale zawiera szereg poważnych ograniczeń. Aby się ich pozbyć i uzyskać dostęp do pełnego zestawu funkcji potrzebnych do rozpoczęcia profesjonalnych projektów za pomocą narzędzia do tworzenia stron internetowych, konieczne jest uaktualnienie do płatnego planu. Na dzień dzisiejszy Zakładka oferuje następujące subskrypcje:

 • Professional (11,99 USD / mc) – nieograniczona przepustowość, miejsce do przechowywania, numer strony, bezpłatne połączenie domeny na 1 rok, usuwanie reklam, wsparcie premium, zaawansowane opcje SEO, ochrona hasłem, dostosowywane stopki;
 • Biznes (24,99 USD / mc) – Narzędzia eCommerce, karty 1000 produktów, połączenie z certyfikatem SSL, zarządzanie sklepem internetowym Android i iOS, handel w serwisie eBay, płatności PayPal itp..

Polityka cenowa zakładek jest umiarkowana, ale jej plany są warte inwestycji. Każda z nich zapewnia zestaw funkcji wymaganych do rozpoczęcia określonego typu projektu, czy to strony internetowej firmy, portfolio czy sklepu internetowego.

Wypróbuj zakładkę za darmo

Ucraft – Easy Website Builder (Gotowy na eCommerce)

Ucraft - Easy Website Builder (gotowy na eCommerce)

Nazwa produktu:Ucraft
Oficjalna strona internetowa:ucraft.com
Złożoność:Łatwy
Bezpłatny plan:bez limitu
Plan Premium:od 10 $ / mies
Założony:2014
Kwatera główna:Armenia
Spróbuj za darmo

Ucraft jest łatwy przeciągnij i upuść kreatora stron internetowych, która wyróżnia się w niszy projektowania stron internetowych jako wysokiej jakości platforma do uruchamiania, zarządzania i promowania różnego rodzaju projektów. Ze względu na swoją prostotę, Ucraft działa świetnie dla początkujących i ekspertów od projektowania stron internetowych, którzy mogą uzyskać dostęp do szerokiego zestawu narzędzi i opcji dostosowywania projektu.

Główne cechy

Ucraft oferuje szeroki wachlarz funkcji i narzędzi, z których użytkownicy mogą wybierać podczas pracy nad swoimi projektami. Wśród zalet systemu warto zwrócić uwagę na następujące kwestie:

 • Potężny eCommerce i blogowanie (Artykuły App) silniki;
 • Obsługa wielu języków;
 • Zaawansowane narzędzia projektanta;
 • Logo Maker;
 • Twórca strony docelowej;
 • Wysokiej klasy integracje innych firm.

Plusy i minusy

Ucraft oferuje bogatą kolekcję darmowych responsywnych szablonów, potężny silnik eCommerce do tworzenia sklepów internetowych oraz aplikację Artykuły do ​​tworzenia i publikacji postów. Dzięki funkcji obsługi wielu języków łatwo jest uruchamiać witryny internetowe w różnych językach i zarządzać nimi, aby zwiększyć liczbę docelowych odbiorców.

Zintegrowany Logo Maker pozwala zaprojektować logo jakości dla Twojego projektu, aby budować reputację marki, a wszechstronność rozszerzeń innych firm umożliwia integrację popularnych usług w celu lepszej promocji witryny i utrzymania klientów.

Liczba demeritów Ucraft nie jest dość istotna. Ogólna liczba szablonów, które kreator stron internetowych ma na stanie, jest nieco ograniczona i przekracza teraz 63 projekty. Co więcej, każdy szablon składa się z bloków treści, które implikują potrzebę edycji w sekcji bez możliwości zmiany położenia elementów, z których się składają. Te wady nie są jednak tak istotne i nie mają poważnego wpływu na końcowy wynik procesu tworzenia witryny.

Koszt

Jest tutaj całkowicie darmowy plan, który pozwala przetestować funkcjonalność systemu, a nawet rozpocząć proste projekty. Ucraft jest również znany ze swojego zintegrowanego Landing Page Creator, który jest bezpłatny dla wszystkich i umożliwia projektowanie wysokiej jakości stron docelowych na dobry początek działalności. Jeśli chodzi o płatne subskrypcje, kreator stron internetowych oferuje obecnie trzy opcje:

 • Strona internetowa Pro (10 USD / mies) – domena niestandardowa, bezpłatny hosting, obsługa wielu języków, funkcja osadzania kodu, 50 produktów, bezpłatny certyfikat SSL, zintegrowane Google Analytics;
 • Profesjonalny sklep (21 USD / mies) – zaawansowane narzędzia eCommerce, 1000 produktów, kupony rabatowe, 0% opłaty transakcyjnej;
 • BigCommerce (39 USD miesięcznie) – produkty bez ograniczeń, podatek VAT z odwrotnym obciążeniem, możliwość sprzedaży na Facebooku, Amazon i Ebay.

Ponadto kreator stron internetowych oferuje zaawansowane Rozwiązanie White Label dla profesjonalnych stron internetowych. Tutaj możesz wybrać jedną z dwóch opcji – Pakiet partnera (799 USD / mies) i Pakiet na własnym serwerze (1899 USD / mies).

Wypróbuj Ucraft za darmo

SITE123 – Jeden z najpopularniejszych konstruktorów SaaS

SITE123 - Jeden z najpopularniejszych konstruktorów SaaS

Nazwa produktu:SITE123
Oficjalna strona internetowa:site123.com
Złożoność:Łatwy
Bezpłatny plan:bez limitu
Plan Premium:od 10,80 $ / mc
Założony:2015 r
Kwatera główna:Izrael
Spróbuj za darmo

SITE123 – jest jednym z najłatwiejszych twórców stron internetowych, który zajął godne miejsce we współczesnej niszy projektowania stron internetowych. System został stworzony z myślą o potrzebach i wymaganiach początkujących, a zatem cechuje go łatwość użytkowania, wygoda, przystępność cenowa i intuicyjne podejście do projektowania stron internetowych. System jest godnym wyborem dla niedoświadczonych użytkowników, którzy chcą rozpocząć i zarządzać w pełni funkcjonalnymi projektami.

Główne cechy

SITE123 zapewnia bogaty zestaw funkcji, które świetnie nadają się do tworzenia stron docelowych, komercyjnych i niekomercyjnych projektów, blogów, portfolio i sklepów internetowych. System nie wymaga żadnych umiejętności kodowania, co jest prawdziwą zaletą dla większości programistów. Oto zestaw funkcji, które obejmuje platforma:

 • Logo Maker;
 • Darmowy internetowy kreator formularzy;
 • Wsparcie wielojęzyczne;
 • Rozbudowane opcje integracji z mediami społecznościowymi;
 • Bogaty rynek aplikacji.

Plusy i minusy

Kreator stron internetowych pozwala wybierać spośród dziesiątek darmowych responsywnych i w pełni konfigurowalnych szablonów pasujących do różnych nisz. Jego wielojęzyczne narzędzia dodatkowo umożliwiają tworzenie kilku wersji językowych projektu.

Aby zwiększyć wydajność projektu, system umożliwia integrację wielu rozszerzeń i widżetów (Galerie, narzędzia analityczne, serwisy społecznościowe, formularze, obsługa czatu na żywo, rezerwacja i więcej), formularze online, przyciski sieci społecznościowych itp. Istnieje również możliwość zaprojektowania i dodania logo witryny.

Jeśli chodzi o wady, SITE123 działa dobrze dobrze dla początkujących bez żadnej biegłości w kodowaniu, ale brakuje w nim zaawansowanych ustawień i zaawansowanych narzędzi do dostosowywania projektu dla profesjonalistów w zakresie projektowania stron internetowych. W wyniku takiego podejścia strony docelowe i sklepy internetowe utworzone za pomocą systemu są zbyt proste, szczególnie do użytku profesjonalnego. Wreszcie, plany SITE123 nie są dość funkcjonalne i zawierają wiele funkcji, aby umożliwić tworzenie profesjonalnych stron internetowych, ponieważ mają ograniczone opcje dostosowywania projektu.

Koszt

Dostępna jest bezpłatna subskrypcja zapewniająca 500 MB miejsca na dysku, 1 GB przepustowości i 10 zamówień na produkty miesięcznie. Gdy tylko zdecydujesz się przejść do trybu online i opublikować bogaty w funkcje projekt, będziesz mógł wybrać jedną z czterech płatnych subskrypcji. Obejmują one:

 • Basic (10,80 USD / mc) – 10 GB przestrzeni dyskowej, 5 GB przepustowości, bezpłatne połączenie nazwy domeny;
 • Zaawansowane (16,80 USD / mies) – 30 GB przestrzeni dyskowej, 15 GB przepustowości, do 50 produktów miesięcznie;
 • Professional (22,80 USD / mc) – 90 GB przestrzeni dyskowej, 45 GB przepustowości, 500 produktów miesięcznie;
 • Złoto (28,80 USD / mies) – 270 GB przestrzeni dyskowej, 135 GB przepustowości, nieograniczona liczba produktów miesięcznie.

Należy jednak wspomnieć, że koszt planów SITE123 różni się w zależności od lokalizacji, w której przebywa użytkownik. Upewnij się, aby sprawdzić koszty planów przed przystąpieniem do procesu tworzenia witryny.

Wypróbuj Site123 za darmo

IM Creator – darmowy kreator stron internetowych dla organizacji non-profit

IM Creator - darmowy kreator stron internetowych dla organizacji non-profit

Nazwa produktu:Kreator wiadomości błyskawicznych (XPRS)
Oficjalna strona internetowa:imcreator.com
Złożoność:Bardzo łatwe
Bezpłatny plan:bez limitu
Plan Premium:od 8 USD / mies
Założony:2011 r
Kwatera główna:USA
Spróbuj za darmo

IM Creator – to współczesny, w pełni funkcjonalny kreator stron internetowych, który jest idealnym rozwiązaniem dla artystów, przedsiębiorców, twórców i wszystkich osób, które planują uruchomić system projekty niekomercyjne oferujący wysoką funkcjonalność. IM Creator zapewnia prosty i intuicyjny proces tworzenia stron internetowych, zapewniając wiele narzędzi dostosowywania projektu w celu uzyskania najlepszych rezultatów.

Główne cechy

System zapewnia możliwość wyboru spośród zestawu funkcji i narzędzi, dzięki którym tworzenie stron internetowych jest wydajne i profesjonalne. Spójrz teraz na najbardziej imponujące funkcje kreatora stron internetowych:

 • Zintegrowana platforma blogowa;
 • Potężny silnik eCommerce;
 • Darmowe zasoby do projektowania stron internetowych;
 • „Paski & Technologia „Polydoms”;
 • Profesjonalne responsywne projekty.

Plusy i minusy

IM Creator pozwala wybierać spośród dziesiątek darmowych gotowych szablonów, które domyślnie reagują i można je w pełni dostosować. System zapewnia również dostęp do zintegrowanego edytora stron WYSIWYG, umożliwiając integrację HTML, aby zapewnić najlepszy możliwy wynik. Kreator stron internetowych jest również wyposażony w blogi i silniki eCommerce, a także profesjonalne narzędzia do optymalizacji SEO, które pozwalają maksymalnie wykorzystać proces dostosowywania projektu.

Mówiąc o wadach, twórca strony może wydawać się nieco przeciążony funkcjami i narzędziami, które wymagają dodatkowej eksploracji. Jego funkcja eCommerce nie jest tak zaawansowana, ponieważ system nie pozwala na przesyłanie wielu produktów na sprzedaż, a także istnieje ograniczona możliwość dostosowywania czcionek.

Koszt

IM Creator ma jedną istotną zaletę, która sprawia, że ​​system ma przewagę nad konkurencją. Jest całkowicie darmowy dla artystów, studentów i właścicieli witryn non-profit, zapewniając użytkownikom możliwość rozpoczęcia w pełni funkcjonalnych projektów bez żadnych inwestycji finansowych. Dla wszystkich użytkowników, którzy chcą założyć strony internetowe do celów komercyjnych, twórca stron internetowych oferuje następujące subskrypcje:

 • Licencja roczna (8 USD / mies) – jedna nazwa domeny, jedna strona internetowa, nieograniczone miejsce na dysku i przepustowość, silnik eCommerce, wsparcie techniczne premium, oznacza jednorazową płatność roczną w wysokości 96 USD / mc;
 • Licencja dwuletnia (11 USD / mies) – jedna nazwa domeny, jedna strona internetowa, nieograniczone miejsce na dysku i przepustowość, silnik eCommerce, wsparcie techniczne premium, oznacza jednorazową płatność półroczną, która stanowi 66 USD za 6 miesięcy;
 • Protokół SSL (21 USD / mies) – wyżej wymienione funkcje oraz połączenie certyfikatu SSL z wybraną nazwą domeny.

Ponadto IM Creator oferuje trzy typy subskrypcji White Label. Należą do nich plany Standard, Host It Yourself i kontrola serwerów, których koszt stanowi odpowiednio 350, 2500 i 25000 USD rocznie, w zależności od warunków, świadczonych usług i narzędzi.

Wypróbuj IM Creator za darmo

Mobirise – Offline Software Builder Software

Mobirise - Offline Software Builder Software

Nazwa produktu:Mobirise
Oficjalna strona internetowa:mobirise.com
Złożoność:Średni
Bezpłatny plan:bez limitu
Plan Premium:od 149 $
Założony:2015 r
Kwatera główna:Unia Europejska
Spróbuj za darmo

Mobirise – jest oprogramowanie do tworzenia witryn offline, który wymaga pobrania i instalacji przed przystąpieniem do procesu opracowywania projektu. System jest wyposażony w szeroki zestaw funkcji i narzędzi, które początkowo są zorientowane na potrzeby początkujących użytkowników. Kreator stron internetowych wyróżnia się z tłumu łatwością obsługi, która nie wpływa na funkcjonalność.

Główne cechy

Mobirise to dobry wybór dla tych, którzy zamierzają rozpocząć różnego rodzaju projekty, w tym portfele, strony internetowe dla firm, strony docelowe, promocje i inne. Obejmuje szeroki zakres funkcji, które przyczyniają się do skuteczności tworzenia stron internetowych. Najważniejsze z nich są następujące:

 • Zintegrowane rozszerzenia;
 • Setki bloków treści do opracowania układu strony;
 • Konstruktor stron AMP;
 • Zgodność z RODO;
 • Jakość i wygodny edytor kodów.

Plusy i minusy

Funkcja AMP umożliwia zwiększenie wydajności witryn mobilnych i sposobu, w jaki są one wyświetlane na różnych typach urządzeń mobilnych. Mobirise oferuje również możliwość osobistego wybrania i zintegrowania dziesiątek bloków treści w celu stworzenia własnego układu i struktury witryny. Dodatkowo istnieje możliwość podłączenia niestandardowych rozszerzeń: Lazy Load, ikony, koszyki zgodne z PayPal, suwaki, Google Analytics, Twitter Feed, Soundcloud i wiele innych.

Wygląda na to, że Mobirise nie ma dużo dolnych partii. Główną wadą systemu SaaS jest brak własnego zintegrowanego hostingu. Konieczność szukania tego w innym miejscu może stanowić problem dla niedoświadczonych użytkowników. Co więcej, staniesz przed koniecznością przechowywania plików na komputerze, aby móc w razie potrzeby zaktualizować projekt. Na koniec wszystkie strony internetowe, na których wyróżniono Mobirise, wyglądają nieco podobnie ze względu na ich strukturę opartą na blokach.

Koszt

Mobirise jest całkowicie darmowy dla wszystkich kategorii użytkowników, a także dla wszystkich typów projektów, czy to komercyjnych, czy niekomercyjnych stron internetowych. Aby nadać projektowi zaawansowany wygląd, możesz rozważyć zintegrowanie niektórych płatnych wtyczek / rozszerzeń, takich jak Edytor kodu (69 USD), Zestaw All-in-One (129 USD), Suwak WOW (29 USD), Koszyk PayPal (29 USD), Ikony (19 USD) itp. Ponadto bądź gotów zainwestować w hosting.

Wypróbuj Mobirise za darmo

Jaki jest najłatwiejszy w użyciu kreator stron internetowych?

Czy zamierzasz rozpocząć osobisty lub a strona internetowa firmy, powinieneś mieć długoterminowe cele i jasne zrozumienie celów, które chcesz osiągnąć. Powszechnie uważa się, że proces projektowania strony internetowej jest czasochłonny i trudny. Zależy to głównie od narzędzia do tworzenia stron internetowych używanego do wykonania zadania, a także od twoich umiejętności i wymagań dotyczących projektowania stron internetowych.

Wśród szerokiej gamy wysokiej jakości i funkcjonalnych twórców stron internetowych, Wix jest tym, który zajmuje wiodącą pozycję w większości krajów na świecie. Platforma wyróżnia się z tłumu dzięki łatwości obsługi i silnemu ukierunkowaniu na użytkownika. Zintegrowany edytor WYSIWYG, dostępność Wix ADI i standardowy edytor szablonów, a także setki darmowych, dostosowywalnych i gotowych na urządzenia projektów sprawiają, że jest to najprostsze rozwiązanie do projektowania stron internetowych dla początkujących i ekspertów od projektowania stron internetowych.

Jak łatwo jest stworzyć stronę internetową za pomocą Wix?

Uruchomienie strony internetowej nie powinno być wyzwaniem zarówno dla początkujących, jak i ekspertów od projektowania stron internetowych. W tym miejscu Wix okazuje się najbardziej rozsądnym rozwiązaniem. Kreator stron działa świetnie dla obu kategorii subskrybentów, ponieważ został stworzony z myślą o prostocie i koncentracji na użytkowniku. Wix to wysokiej jakości narzędzie do budowania stron internetowych, które pozwala rozpocząć i zarządzać dosłownie każdym rodzajem projektu. Niezależnie od tego, jaką stronę internetową zaczniesz z systemem, lista niezbędnych kroków będzie prawie taka sama. Oto główne etapy, które należy wykonać, aby uzyskać pełen funkcji Witryna oparta na systemie Wix.

 1. Zarejestruj się w systemie. Jako kreator stron internetowych SaaS, Wix zakłada rejestrację online, która jest łatwa, szybka i wygodna. Aby zarejestrować się w systemie, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, podać dane logowania lub użyć danych konta Facebook / Google, aby dołączyć do platformy. Cały proces zajmuje około kilku minut lub nawet mniej.
 2. Wybierz szablon. Wix może się pochwalić jedną z najbogatszych i najwyższej jakości galerii szablonów w niszy – liczba jego tematów przekracza 550 wzorów. Zapewnia to naprawdę imponujący wybór szablonów. Dla Twojej wygody projekty są podzielone na kategorie tematyczne pod względem poruszanego tematu. Wystarczy je przejrzeć, aby wybrać szablon najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom i wymaganiom branżowym.
 3. Dostosuj projekt. Gdy tylko wybierzesz szablon, możesz przystąpić do jego natychmiastowej personalizacji. Tam są dwie opcje edycji szablonu możesz wybierać spośród. Jeśli jesteś nowicjuszem, możesz użyć narzędzia Wix ADI, które dosłownie tworzy dla ciebie stronę internetową w trybie automatycznym, wykorzystując treści, które prześlesz na jej żądanie. Innym rozwiązaniem jest użycie zintegrowanego edytora Wix, który pozwala tworzyć wersje witryn stacjonarnych i mobilnych. Aby spersonalizować projekt, możesz tutaj przesłać zawartość, pobrać obrazy, wideo i inne pliki multimedialne. Ponadto można zintegrować widżety i usługi innych firm, aby zapewnić swojej witrynie wymaganą funkcjonalność i wygląd.
 4. Dostosuj ustawienia SEO. Wix to przyjazny dla SEO kreator stron internetowych, co oznacza, że ​​dba o efektywną promocję Twojego projektu w wyszukiwarkach. System ma zintegrowane narzędzie SEO Wiz, które pozwala ustaw parametry SEO i oferuje instrukcje krok po kroku, jak to zrobić.
 5. Wybierz plan. Mimo że Wix ma bezpłatną subskrypcję, dobrze sprawdza się w testowaniu systemu i ćwiczeniu umiejętności projektowania stron internetowych. Aby uzyskać dostęp do pełnej listy funkcji witryny, musisz uaktualnić do jednego z płatnych planów oferowanych przez konstruktora witryny. Wix obecnie ma kilka planów dla projektów Standard oraz Business / eCommerce. Wszystkie zapewniają możliwość bezpłatnego połączenia nazwy domeny, zintegrowanego hostingu i specjalnych narzędzi / funkcji, które mają znaczenie specjalnie dla Twojego typu projektu.
 6. Opublikuj projekt. Jak tylko skończysz wykonywać wszystkie powyższe kroki, możesz opublikować witrynę. Można to zrobić za pomocą zaledwie kilku kliknięć – ciesz się wynikiem i kontynuuj zarządzanie projektem, dodając wymaganą treść i aktualizując ją w razie potrzeby.

Chodzi o proces tworzenia stron internetowych z Wix. Jak widać, nie ma w tym nic skomplikowanego. Mówiąc ściślej, algorytm jest prawie taki sam, jak większość innych popularne kreatory stron internetowych. Postępuj zgodnie z zaleceniami, aby upewnić się, że robisz wszystko dobrze i przygotuj się na zainwestowanie wysiłku / czasu w tworzenie wysokiej jakości stron internetowych.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map