Przeniesienie z Wix do Shopify

Przejście z Wix na Shopify


Wix i Shopify to dwa popularne na świecie narzędzia do tworzenia stron internetowych, z których każdy jest godnym i najbardziej znanym przedstawicielem swojej niszy. Podczas gdy Shopify jest zaufane oprogramowanie eCommerce świetnie sprawdza się w rozwoju małych i dużych sklepów internetowych z pełną funkcjonalnością. Wix to wszechstronny kreator stron internetowych, którego specjalizacja sprowadza się do tworzenia wszelkiego rodzaju projektów. Sklepy internetowe nie są wyjątkiem.

Jeśli chodzi o tworzenie Sklepy internetowe oparte na Wix, jest jednak jedna rzecz, o której należy pamiętać. Pomimo szerokiej gamy funkcji i narzędzi oferowanych przez system, nie jest to najlepszy wybór do tworzenia dużych projektów eCommerce. Wynika to z ograniczeń funkcjonalności systemu.

Jeśli więc masz już sklep internetowy zbudowany z Wix i nagle zauważysz, że Twoja oferta produktów rośnie (lub po prostu planujesz go zwiększyć), możesz zdać sobie sprawę, że potrzebujesz bardziej funkcjonalnej i przestronnej strony internetowej. Oznacza to, że najwyższy czas przenieść swoją witrynę Wix do Shopify. Kreator eCommerce naprawdę przoduje w tworzeniu sklepów internetowych i nie pożałujesz decyzji, jeśli chcesz osiągnąć znaczący wynik w dłuższej perspektywie.

Jak przenieść stronę z Wix do Shopify – The Ultimate Guide:

 1. Przeniesienie strony z Wix do Shopify – czy warto??
 2. Wix kontra Shopify – jaka jest różnica?
 3. Jak przeprowadzić migrację z Wix do Shopify – przewodnik krok po kroku
 4. Jak przenieść własną nazwę domeny z Wix do Shopify
 5. Professional Wix do Shopify Migration Services

Podejmując decyzję o przejściu z Wix na Shopify, należy wziąć pod uwagę wiele czynników, aby przejście było skuteczne, bezproblemowe i płynne. Głównym zadaniem jest przeniesienie nazwy domeny, hostingu i treści witryny bez utraty bieżących pozycji wyszukiwarki. Przekonajmy się, co trzeba zrobić, aby przeprowadzić migrację z Wix do Shopify.

1. Przeniesienie strony z Wix do Shopify – czy warto??

Jeśli obecnie szukasz odpowiedzi na to pytanie, z pewnością zdecydowałeś się na przejście z Wix na Shopify. Jest to rozsądne rozwiązanie, jeśli zamierzasz promować swoją firmę w Internecie i ekspansję na nowe rynki. W rzeczywistości możesz mieć różne powody, aby przenosić się z jednej platformy na drugą, z wyjątkiem chęci rozwoju firmy.

 • W miarę rozwoju firmy prędzej czy później sprostać potrzebie zwiększenia zapasów produktów lub natężenie ruchu.
 • Twoje przychody również wzrosną, co ostatecznie spowoduje konieczność zarządzania sklepem internetowym na bardziej zaawansowanej specjalistycznej platformie.
 • Wreszcie możesz napotkać funkcje problemów, których nie lubisz w Wix – dzieje się tak również, podczas gdy wciąż eksplorujesz funkcjonalność systemu.

Bez względu na powód migracji z Wix do Shopify, nie pożałujesz tej decyzji. Fakt, że Shopify to znane na całym świecie oprogramowanie eCommerce, już mówi samo za siebie. Mimo że Wix zawsze był i jest obecnie najlepszym na świecie twórcą stron internetowych, który nie ma żadnych niszowych konkurentów, Shopify jest niewątpliwie najlepszym rozwiązaniem, jeśli chodzi o niszę e-commerce.

Zrób Wix, aby przenieść Shopify

Porównując dwie platformy, nie można nie zauważyć, że oba systemy mają fantazyjny i nowoczesny wygląd. Jednak eksperci zgadzają się co do faktu, że Shopify to czyste rozwiązanie eCommerce, które pierwotnie zostało wprowadzone do operacji handlowych. Dlatego wyróżnia się bogactwem profesjonalnych narzędzi i funkcji eCommerce. Oprócz tego oprogramowanie jest proste i przyjazne dla użytkownika oraz umożliwia tworzenie responsywnych stron internetowych bez żadnych umiejętności kodowania.

Otwierając sklep internetowy z Shopify, będziesz mógł skorzystać z szerszej gamy opcji sprzedaży. Należą do nich kanały mediów społecznościowych, integracja ze znanymi na całym świecie platformami handlowymi, bezpośrednia współpraca z kupującymi i partnerami handlowymi itp. Zatem jeśli naprawdę uważasz, że Twoja firma internetowa potrzebuje aktualizacji, przejście na Shopify będzie rozsądnym rozwiązaniem.

2. Wix kontra Shopify – jaka jest różnica?

Wix i Shopify są liderami swoich nisz. Oba są świetne, jeśli chodzi o łatwość użycia, funkcjonalność i opcje dostosowywania projektu, chociaż mają różne cele i zastosowania.

Shopify, zaprojektowany specjalnie do celów handlu elektronicznego, oferuje wiele niszowych funkcji, których nie można znaleźć u konkurencji. Oprogramowanie zapewnia dostęp do niesamowita różnorodność dostosowywania projektu, narzędzia marketingowe i promocyjne.

Jednocześnie może wydawać się dość skomplikowanym rozwiązaniem dla zaawansowanych użytkowników. Wix jest lepszą opcją pod tym względem. Kreator stron został stworzony specjalnie z myślą o potrzebach i umiejętnościach początkujących. Platforma jest intuicyjna, logicznie skonstruowana i dość prosta dla wszystkich. Nie trzeba posiadać umiejętności programowania ani dbać o niuanse technologiczne do pracy z platformą. Cały proces uruchamiania stron internetowych z systemem zajmuje tylko kilka godzin.

Mówiąc o aspekcie funkcjonalności, Shopify oferuje zadziwiający zestaw funkcji i narzędzi eCommerce. Pod tym względem Wix nieco pozostaje w tyle, ale wynika to z początkowej specjalizacji systemu, a nie z powodu złego zestawu funkcji.

Shopify zawiera niesamowity pakiet opcji marketingowych, promocyjnych, dostosowywania projektu i zarządzania treścią. Dostarcza niesamowity zestaw narzędzi Commerce od razu po wyjęciu z pudełka, a także zestaw narzędzi do śledzenia statystyk i narzędzi analitycznych, ofert specjalnych i programów lojalnościowych oraz wiele innych zalet.

Sopify e-commerce

System wyróżnia się także z tłumu dzięki zintegrowanemu systemowi sprzedaży, różnorodnym opcjom płatności, licznym rozszerzeniom innych firm itp. Kolekcja szablonów eCommerce jest również na najwyższym poziomie.

Funkcje Wix eCommerce nie są tak rozbudowane, ale nadal dobrze sprawdzają się w rozwoju małych i średnich sklepów internetowych. Kreator stron internetowych oferuje zestaw elastycznych motywów, w których można również przeglądać kategorię sklepu internetowego. Obsługuje dziesiątki opcji płatności, integracje eCommerce, opcje rabatów, widżety App Market i wiele innych niszowych korzyści.

E-commerce Wix

Gdy dotyczy aspektu polityki cenowej, systemy różnią się także pod względem liczby planów i ich kosztów. Podczas gdy plany Shopify są droższe i koncentrują się na eCommerce, subskrypcje Wix dzielą się na dwa typy – plany dla standardowych stron internetowych i te dla projektów eCommerce / biznesowych. Ich funkcje są wszechstronne, a koszt jest więcej niż przystępny.

Obie usługi umożliwiają uruchamianie sklepów internetowych i zarządzanie nimi, ale Shopify okazuje się lepszym rozwiązaniem ze względu na silną koncentrację na eCommerce i różnorodne funkcje niszowe.

3. Jak przeprowadzić migrację z Wix do Shopify – przewodnik krok po kroku

Proces przejścia z Wix na Shopify obejmuje kilka niezbędnych kroków. Zasadniczo będziesz musiał zająć się przeniesieniem witryny (w tym dostępne treści) i transfer nazwy domeny.

Musisz także dostosować ustawienia witryny i parametry SEO, aby projekt nie stracił pozycji w wynikach wyszukiwania. Zapoznaj się ze szczegółowym przewodnikiem, jak przenieść swój sklep oparty na Wix z Wix do Shopify.

 1. Zarejestruj się w Shopify najpierw dowiedz się, co platforma ma do zaoferowania i czy jesteś gotowy do pracy.
 2. Zaimportuj dane ze sklepu internetowego Wix do Shopify. Możesz użyć jednego z wyżej wymienionych narzędzi, ale nie spodziewaj się, że uzyskasz najlepszy wynik. Oczywiście ręczne przesłanie wszystkich danych zajmuje więcej czasu, ale jest to jedyny pewny sposób, aby wszystko właściwie zrobić. W tym celu uzyskaj dostęp do pulpitu nawigacyjnego Wix i wyeksportuj produkty ze swojego sklepu internetowego do plików CSV. Następnie przejdź do odpowiedniej sekcji Shopify i zaimportuj je. Powtórz tę samą procedurę z listami klientów.
 3. Sprawdź, w jaki sposób Twoje produkty zostały wyeksportowane i czy prawidłowo wyświetlają się w Twoim sklepie Shopify. Shopify pozwala na bardziej szczegółowe opisy produktów. Nie śpiesz się, wypełniając wszystkie pola (nazwy produktów, tytuły, cechy, zdjęcia, opisy, opisy meta) i zaktualizuj brakujące. W razie potrzeby utwórz kolekcje produktów. Rozsądne jest wybieranie specjalnych aplikacji asortymentowych, które system oferuje do śledzenia i sprawdzania dostępności produktów oraz kontroli asortymentu dostępnego na magazynie. Jest to szczególnie ważne, jeśli masz duży sklep internetowy.
 4. Dostosuj swoją nową stronę Shopify. Gdy tylko zakończysz przesyłanie produktów i zarządzanie nimi, najwyższy czas przejść do dostosowywania sklepu internetowego. Shopify wyróżnia się wysokiej jakości szablonami odpowiednimi dla różnych nisz eCommerce. Wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twojej branży, zainstaluj go i skorzystaj z wielu narzędzi dostosowywania projektu, aby nadać motywowi wymagany wygląd.

Chodzi o przeniesienie treści witryny z Wix do Shopify. Po zakończeniu czynności opisanych powyżej możesz przejść do migracji nazw domen. To kolejny ważny proces, o którym nie należy zapominać.

4. Jak przenieść własną nazwę domeny z Wix do Shopify

Jeśli chodzi o transfer nazw domen, większość użytkowników (zwłaszcza tych, którzy nigdy nie zajmowali się procesem samodzielnie) napotyka wiele problemów i ma wiele pytań.

Aby proces ten był wygodny i prosty dla każdego użytkownika, przedstawiliśmy szczegółowy przegląd najpopularniejszych rozwiązań przenoszenia nazw domen. Zobacz je teraz.

Przeniesienie nazwy domeny Wix na Shopify

Jeśli kupiłeś nazwę domeny od Wix i zamierzasz całkowicie przenieść ją do Shopify, oto szczegółowe wskazówki, jak to zrobić bez utraty pozycji w wyszukiwarce:

 1. Zaloguj się za pomocą Wix i dotrzeć do „Moje domeny”Strona.
 2. Wybierz wymaganą domenę zamierzasz się przenieść (jest to obowiązkowe, jeśli posiadasz kilka domen), Kliknij “zaawansowane”, A następnie„Przenieś z dala od Wix”Tabs.
 3. Wybierz kod EPP aby wysłać go na swój e-mail. Pamiętaj, że zgodnie z zasadami ICANN przeniesienie domeny z Wix nie będzie możliwe, jeśli minęło mniej niż 60 dni od jej zakupu. To samo dotyczy sytuacji, gdy zmienisz informacje rejestracyjne domeny.
 4. Jeśli wszystko jest w porządku, określ trasę transferu domeny Shopify. Proces migracji zostanie zakończony automatycznie w ciągu 7 dni od wysłania zapytania.
 5. Zaktualizuj ustawienia. Jeśli zamierzasz sprzedawać produkty fizyczne w sklepie internetowym Shopify, musisz wcześniej dostosować wymagane ustawienia. Dotyczy to głównie opcji płatności, wysyłki i podatków. Te ustawienia można dostosować w pulpicie nawigacyjnym Shopify. Jeśli zamierzasz sprzedawać tylko cyfrowe produkty / usługi, możesz również tutaj wyłączyć funkcję wysyłki.

Łączenie nazwy domeny Wix z Shopify bez transferu

Jeśli zamierzasz połączyć swoją nazwę domeny z Shopify, ale z jakiegoś powodu nie chcesz jej przenosić (jeśli chcesz na przykład przetestować system) istnieje możliwość podłączenia domeny bez jej pełnej migracji. Można to zrobić poprzez wskazanie rekordów DNS twojej witryny Wix. Poniżej wymieniono niezbędne kroki, które należy wykonać, aby proces zakończył się sukcesem:

 1. Przed rozpoczęciem procedury połączenia uzyskaj odpowiednie informacje DNS z sekcji kontroli domeny na pulpicie nawigacyjnym Wix.
 2. Powiadom centrum pomocy technicznej / hosta Shopify że zamierzasz wskazać im nazwę domeny bez zmiany serwerów nazw. Jest to ważne, ponieważ nie będziesz w stanie tego zrobić na swoim koncie Wix. Jeśli nadal musisz zmienić serwery nazw, musisz wrócić do ustawień domeny i przenieść go z Wix, aby dalej połączyć go z Shopify.
 3. Po rozwiązaniu problemów z ustawieniami przejdź do „Moje domeny”Na koncie Wix, wybierz odpowiednią domenę (jeśli masz ich kilka) i kliknij „zaawansowane”.
 4. Następnie edytuj ustawienia DNS i usuń / zaktualizuj swoje rekordy CNAME. Następnie usuń / zaktualizuj swoje rekordy A..
 5. Zapisz zaktualizowane rekordy DNS i sprawdź sposób, w jaki twoja domena Wix połączyła się z Shopify.

Przeniesienie własnej domeny do Shopify

Jeśli utworzyłeś sklep internetowy za pomocą Wix, używając własnej nazwy domeny (kupiony poza Wix), możesz także całkowicie migrować do Shopify. W rzeczywistości możesz przenieść domenę na jeden z dwóch sposobów – albo przez przeniesienie jej do Shopify, albo przez podłączenie do nowego konta. Najpierw sprawdźmy opcję transferu.

Po podjęciu decyzji o przeniesieniu nazwy domeny jej dalsze zarządzanie automatycznie przechodzi do Shopify. Oznacza to, że będziesz musiał dostosować ustawienia domeny, dokonać płatności i odnowić je bezpośrednio w panelu administracyjnym systemu. Aby móc dokonać transferu, musisz upewnić się, że okres rejestracji aktywnej domeny przekracza 60 dni oraz że masz dostęp do konta oferowanego przez pierwotnego dostawcę domeny. Oto lista kroków niezbędnych do przeniesienia domeny osobistej do Shopify:

 1. Sprawdź zasady transferu oferowane przez dostawcę nazwy domeny. Informacje te są zwykle dostępne w centrum pomocy platformy. Przeczytaj uważnie przed rozpoczęciem procesu przesyłania.
 2. Zaloguj się do swojego konta operatora, potwierdź, że e-mail jest z nim powiązany, ponieważ będziesz otrzymywać wiadomości weryfikacyjne podczas całego procesu przesyłania.
 3. Odblokuj nazwę domeny chcesz przejść w sekcji ustawień.
 4. Uzyskaj kod autoryzacyjny użyjesz do przeniesienia domeny.
 5. Przejdź do panelu administracyjnego Shopify, Kliknij “Sklepy online”, A następnie„Domeny”.
 6. Kliknij “Połącz istniejącą domenę przycisk, a następnie kliknij „Przenieś w swojej domeniePrzycisk ”(jeśli jest to pierwsza domena, którą próbujesz przenieść).
 7. Kliknij “Przenieś domenę, wprowadź domenę, którą chcesz przenieść, kliknij „Kolejny”, A następnie kliknij„Zweryfikuj domenę”. Jeśli wszystko wykonałeś poprawnie, a nazwa domeny będzie gotowa do przeniesienia, zobaczysz „Domena odblokowana”Wiadomość. Kliknij “Kolejny”, Aby zakończyć procedurę. Jeśli system generuje „Domena zablokowana”, Sprawdź ustawienia wprowadzone na etapie przygotowawczym.
 8. Sprawdź adres e-mail, aby zweryfikować przelew, wpisz EPP (upoważnienie) kod oferowany przez dostawcę nazwy domeny. Kliknij “Kolejny” i “Bu and Transfer” guziki. Sprawdź wiadomość e-mail, aby ponownie potwierdzić transfer.

Po ukończeniu wszystkich etapów pomyślne zakończenie transferu zajmie około 20 dni. Shopify wyśle ​​Ci wiadomość potwierdzającą po zakończeniu zadania.

Łączenie własnej nazwy domeny z Shopify

Inną opcją jest połączenie własnej nazwy domeny z Shopify bez transferu. Oznacza to, że nadal będziesz mógł zarządzać własnymi ustawieniami nazw domen, odnowić je i w razie potrzeby dokonać płatności. Oto wytyczne dotyczące połączenia z domeną, które musisz wykonać:

 1. Dodaj swoją domenę do sklepu Shopify. Aby to zrobić, przejdź do panelu administracyjnego Shopify, przejdź do „Sklep internetowy”, A następnie„Domeny”. Kliknij “Połącz istniejącą domenę”. Następnie kliknij „Kolejny”I rozpocznij konfigurację.
 2. Jeśli nazwa domeny została zakupiona od zewnętrznego dostawcy, musisz to zrobić edytować niektóre ustawienia DNS, w tym rekord A, który powinien wskazywać adres IP Shopify, ale pamiętaj, że ten krok może mieć wpływ na inne parametry i ustawienia, takie jak na przykład przekazywanie wiadomości e-mail.
 3. Aby dostosować ustawienia, zaloguj się na konto zarejestrowane u poprzedniego dostawcy domeny. Znajdź sekcję Ustawienia DNS i poszukaj obszaru zarządzania domeną oraz konfiguracji DNS.
 4. Edytuj rekord A. wskazać wymagany adres IP Shopify (23.227.38.65) i zapisz zmiany.
 5. Znajdź rekord CNAME w ustawieniach DNS i zmień www. Rekord CNAME w taki sposób, że wskazywałby na shops.myshopify.com. Postępuj zgodnie z wytycznymi wygenerowanymi przez system. Zapisz rekord CNAME i sprawdź połączenie nazwy domeny, aktywując wiadomość e-mail z potwierdzeniem wysłaną przez Shopify. Podsumowując, procedura połączenia może potrwać do 48 godzin.

Czy skończyłeś wszystkie kroki? Następnie możesz przetestować swoją nową stronę Shopify, aby sprawdzić, czy wszystkie elementy są na swoich miejscach i czy działa dobrze. Jeśli wszystko jest w porządku, możesz uznać migrację Wix za Shopify za sukces i rozpocząć rozwój firmy internetowej!

5. Professional Wix do Shopify Migration Services

Przejście z Wix na Shopify jest całkiem realne i możesz samodzielnie poradzić sobie z zadaniem, jeśli znasz podstawowe kroki i specjalne niuanse związane z każdą platformą. Istnieje wiele usług, które oferują przeniesienie strony internetowej. Jest rzeczą oczywistą, że takie opcje wydają się wygodniejsze na pierwszy rzut oka, ponieważ nie musisz zawracać sobie głowy procesem i tylko czekać na wynik. Gdy zaczniesz sprawdzać wynik, możesz zauważyć wiele błędów, które mogą ostatecznie zagrozić bezpieczeństwu i funkcjonalności Twojej witryny.

Co więcej, narzędzia do migracji witryn często nie są tanie i nie ma sensu płacić za usługi, które mogą nie być pomocne na dłuższą metę i mogą powodować problemy, które mogą zaszkodzić Twojemu nowemu projektowi. W związku z tym nie jest to najlepszy sposób na przełączanie witryny z jednej platformy na drugą. Coś może nie pójść zgodnie z oczekiwaniami i będzie to po prostu strata czasu i pieniędzy.

Zamiast tego sensowne jest powierzenie tego zadania profesjonalistom. Możesz wybrać jedną z dwóch rozsądnych opcji tutaj.

Pierwszy korzysta z narzędzi oferowanych przez Cart2Cart, co pozwala na automatyczną migrację Wix do Shopify. Platforma ręcznie przeniesie każdy element zawartości witryny, uwzględniając wszystkie niuanse i specjalne wymagania. Jednak to Ty będziesz odpowiedzialny za końcowy wynik.

Cart2Cart

Drugą opcją jest skontaktowanie się z niezależnymi guru Shopify, oferującymi swoje usługi pod adresem https://experts.shopify.com/. Eliminuje to potrzebę samodzielnego wykonywania wszystkich etapów procesu przesyłania strony internetowej, ponieważ eksperci systemu zajmą się wszystkimi sepsami. Musisz tylko zamówić usługę i sprawdzić wynik. Otóż ​​to.

Shopify ekspertów

Jednocześnie musisz być gotowy do omówienia wszystkich szczegółów swojego zamówienia, aspektów cenowych, terminów, wymagań dotyczących migracji, parametrów sklepu internetowego i innych niezbędnych problemów w szczegółach, aby później nie napotkać problemów.

Dolna linia

Jeśli chodzi o budowę dużego w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego z setkami produktów i wieloma funkcjami, wybór platformy pełnej funkcji jest koniecznością. Wix i Shopify to dwa znane na całym świecie systemy i możesz założyć sklep internetowy z dowolnym z nich. Wszystko zależy od twoich potrzeb i wymagań eCommerce.

Jeśli jednak posiadasz już sklep oparty na Wix i chcesz przenieść jego funkcjonalność na zupełnie nowy poziom, migracja do Shopify będzie rozsądnym rozwiązaniem, które ostatecznie się opłaci. Nie dlatego, że Wix jest zły pod względem opcji eCommerce. To dlatego, że Shopify to specjalistyczne oprogramowanie eCommerce, które początkowo było ukierunkowane na rozwój dużych hipermarketów internetowych.

Proces ręcznego przełączania z Wix na Shopify wymaga czasu i wysiłku, ale zdecydowanie jest tego wart, jeśli masz nadzieję, że przyniesie Ci to dobry wynik. Istnieje pewien problem związany z przenoszeniem domen i treści oraz dostosowywaniem ustawień. Aby uprościć zadanie, pamiętaj o krokach i wskazówkach wymienionych w powyższym przewodniku i zachowaj spójność na każdym etapie. Szczególną uwagę należy poświęcić transferowi nazw domen, gdzie wszystko zależy od dostawcy hostingu, z którym masz do czynienia.

Jeśli nie chcesz zawracać sobie głowy ręczną migracją Wix do Shopify, warto skorzystać ze specjalnych usług lub zatrudnić freelancera to spełni twoje zadanie. Należą do nich zarówno usługi online, które zapewniają automatyczną migrację witryny, jak i pomoc ekspertów Shopify, którzy niezależnie wykonają wszystkie kroki. Każda z tych opcji ma swoje zalety i wady. Pamiętaj więc o tych wszystkich niuansach, aby podjąć naprawdę bezstronną decyzję. Jest to pewny sposób, aby migracja Wix to Shopify zakończyła się sukcesem.

Zamów transfer strony internetowej

Często zadawane pytania dotyczące migracji do Shopify Migration

Pytanie: Czy Wix jest dobry dla eCommerce?

Odpowiedź: Wix ma potężny silnik eCommerce, który oferuje wiele narzędzi dostosowywania projektu, funkcje sklepu internetowego, responsywne szablony branżowe, ustawienia płatności i wysyłki. Umożliwia to tworzenie wysokiej jakości sklepów internetowych z systemem. Pamiętaj jednak, że Wix jest świetny tylko w przypadku uruchamiania małych i średnich projektów eCommerce. Jeśli potrzebujesz hipermarketu z tysiącami produktów oferowanych do sprzedaży i zaawansowanymi funkcjami, warto przejść na specjalistyczny system niszowy, taki jak Shopify.

Pytanie: Czy Wix umożliwia dropshipping?

Odpowiedź: Tak, sklepy Wix mogą teraz łączyć się z najpopularniejszymi usługami dropshipping. Należą do nich Modalyst, Printful i Printify. Integracja z tymi platformami pozwala organizować i zarządzać biznesem dropshipping na podstawie twoich wymagań i osobistych kryteriów.

Pytanie: Czy Wix jest kompatybilny z Shopify?

Odpowiedź: Częściowo tak. Możesz importować produkty z Wix do Shopify, na przykład kompilując pliki CSV z opisami. Jeśli jednak chcesz zaimportować cały projekt i strukturę witryny Wix do Shopify, nie będziesz w stanie tego zrobić z powodu ograniczeń funkcjonalności.

Pytanie: Czy możesz przenieść Wix do Shopify??

Odpowiedź: Możliwe jest przeniesienie sklepu internetowego z Wix do Shopify. Cały proces będzie obejmował przenoszenie treści i nazw domen z dalszym dostosowaniem ustawień projektu i ustawień funkcjonalności. Możesz obsłużyć ten proces ręcznie lub przy pomocy profesjonalnych usług.

Pytanie: Czy Shopify jest lepszy niż Wix?

Odpowiedź: Niepoprawne jest dawanie Shopify przewagi nad Wix, ponieważ obie platformy są znanymi przedstawicielami branży projektowania stron internetowych. Różnią się jedynie niszowym ukierunkowaniem. Wix to wszechstronny kreator stron internetowych, który umożliwia tworzenie sklepów internetowych. Z kolei Shopify to w pełni funkcjonalne oprogramowanie eCommerce z rozbudowanymi funkcjami konfiguracji sklepu internetowego wymaganymi do uruchomienia i zarządzania wszystkimi typami sklepów internetowych, w tym hipermarketów.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map