Twórcy witryn: sprawdzone najlepsze programy partnerskie i partnerskie

sprawdzone najlepsze programy partnerskie i partnerskie dla twórców witryn


Program partnerski – jest jedną z najbardziej rozpowszechnionych i zyskownych praktyk marketingu internetowego, która pozwala osiągnąć jednocześnie kilka celów. Otrzymujesz doskonałą okazję do rozpoczęcia i promowania swojego biznesu internetowego i masz doskonałą szansę na wygenerowanie z niego zysku. Sam proces marketingu afiliacyjnego przy użyciu twórców stron internetowych oznacza zastosowanie określonej strony internetowej do generowania ruchu dla innych stron internetowych.

Jako właściciel witryny możesz zachęcać innych użytkowników do przyłączenia się do programu partnerskiego usługi, z którą współpracujesz, aby uzyskać przychody z tego partnerstwa. Oczywiście, im więcej klientów dołączy do systemu na dłuższą metę, tym wyższy będzie Twój zysk. Ostateczna kwota, którą otrzymasz, jest zwykle obliczana procentowo dla każdego nowego klienta, który dołącza do systemu z powodu twoich rekomendacji i wysiłku. Podobnie przychody mogą być generowane na podstawie liczby odwiedzin strony internetowej, wielkości sprzedaży online i innych parametrów, które zależą od warunków programu partnerskiego.

Aby dołączyć do programu partnerskiego, musisz się zarejestrować i postępować zgodnie z warunkami, które zapewnia. Aby znaleźć najlepsze rozwiązanie oferowane przez twórców stron, warto zapoznać się z najpopularniejszymi dostępnymi opcjami. I właśnie to zrobimy od razu.

Najlepsze 3 najlepsze programy partnerskie i partnerskie

Program partnerski Wix

Program partnerski Wix

Program partnerski Wix – jest przeznaczony dla entuzjastów systemu, którzy chcą promować wiodącą na świecie platformę do tworzenia witryn internetowych, uzyskując wiele przychodów za przystąpienie do programu. Będąc jednym z niezaprzeczalnych liderów w niszy projektowania stron internetowych, Wix umożliwia uruchamianie i zarządzanie różnego rodzaju stronami internetowymi. Jest to system, który działa doskonale dla wszystkich kategorii użytkowników – od nowicjuszy po ekspertów ds. Projektowania stron internetowych.

Każdy może dołączyć do programu partnerskiego Wix w celu promowania systemu na swoich stronach internetowych i zarabiać za to prowizje. Aby to zrobić, powinieneś zapisać się do Programu Afiliacyjnego (proces jest łatwy i szybki – wystarczy wypełnić formularz online, aby to zrobić) i zacząć przyciągać nowych użytkowników ze swojej witryny, zachęcając ich do przyłączenia się do systemu.

Kluczowe cechy programu afiliacyjnego Wix:

 • Wysokie opłaty za konwersję. System oferuje ponad 100 USD za każdą konwersję (sprzedaż) dokonaną za pomocą linku partnerskiego.
 • Nieograniczona liczba poleceń. System nie określa żadnych ograniczeń dotyczących liczby skierowań, które można skierować na stronę internetową. W rezultacie im większy ruch generujesz i im więcej klientów subskrybuje abonament premium, tym wyższy będzie Twój zysk.
 • Dostęp do deski rozdzielczej. Dołączając do programu partnerskiego, uzyskujesz dostęp do pulpitu nawigacyjnego, z którego możesz efektywnie tworzyć i zarządzać swoimi kampaniami. Możesz tutaj śledzić wielkość ruchu, sprawdzać parametry płatności, dostosowywać raporty, przeglądać szczegółowe statystyki projektów i uzyskiwać dostęp do wielu sekcji (seminaria internetowe ekspertów, wiadomości & Zasoby, centrum ekspertów, narzędzia & Przewodniki, blog ekspertów itp.).

Możesz złożyć wniosek o konto partnerskie na odpowiedniej stronie oficjalnej strony internetowej. System powiadomi potencjalnego Partnera o decyzji Potwierdzenia / Odrzucenia w ciągu 10 dni. Pamiętaj, że witryny zawierające nadużycia, promocyjne, nielegalne, obraźliwe, nadużycia lub inne niezgodne z prawem treści mogą nie być zgodne z warunkami Programu Partnerskiego, a zatem mogą zostać odrzucone, aby do niego dołączyć.

Wszystkie podmioty stowarzyszone, które mogą dołączyć do programu, otrzymają indywidualny kod śledzenia w celu dokładnego raportowania, śledzenia i kontroli opłaty za polecenie. Pozwoli ci to rozpocząć promocję kreatora stron poprzez podłączenie kreacji Wix i opublikowanie linków systemowych na twojej stronie, które przekierują klientów do systemu, zachęcając ich do przyłączenia się do niego. System oferuje również możliwość wyboru stron docelowych obejmujących różne tematy (małe firmy, turystyka, portfolio itp.), Do których użytkownicy będą mieli dostęp od samego początku.

Płatności

Mówiąc o płatnościach, każdy Partner otrzyma stały przychód dla każdego nowego użytkownika abonamentu Wix Premium, który dołącza do systemu za pośrednictwem dostarczonego kodu śledzenia.

 • 40 USD / użytkownika dla 1-30 klientów,
 • 60 USD / użytkownika dla 30–60 klientów
 • 80 USD / użytkownika za ponad 51 klientów.

Wix przygotuje zaktualizowane raporty okresowe, zapewniające działania sprzedażowe Polecanych Użytkowników kierowane przez Partnera. Jest to potrzebne do obliczenia kwoty zwrotu, która będzie bezpiecznie chroniona przez system. Możesz otrzymać zwrot pieniędzy w ciągu 45 dni po zakończeniu każdego miesiąca kalendarzowego, chyba że suma jest niższa niż 200 USD. W takim przypadku pieniądze zostaną automatycznie dodane do nagrody w następnym miesiącu. Jeśli suma nie przekroczy limitu 200 USD w ciągu trzech miesięcy, Wix zastrzega sobie prawo do anulowania umowy bez ponoszenia odpowiedzialności.

Wszystkie płatności są dokonywane w dolarach amerykańskich za pośrednictwem systemu PayPal, przelewu bankowego lub innej opcji, którą Wix uważa za najbardziej odpowiednią dla każdego konkretnego przypadku. Jeśli system ma jakiekolwiek obawy dotyczące nieuczciwych działań podjętych przez Partnera, ma prawo opóźnić płatność do 180 dni w celu wyjaśnienia sytuacji.

Zostań partnerem Wix

Program partnerski Shopify

Program partnerski Shopify

Program partnerski Shopify – to zaawansowane i satysfakcjonujące rozwiązanie dla użytkowników i stałych klientów popularnego na całym świecie oprogramowania eCommerce. Obecnie partnerzy systemu mają ponad 800 000 firm na całym świecie, w tym znane marki, takie jak czasy nowojorskie, RedBull, Tesla Motors, Mozilla i inne. Oprogramowanie będzie działać świetnie dla handlowców, którzy będą mogli płynnie prezentować swoją pracę potencjalnym klientom przy minimalnym nakładzie wsparcia, umiejętności i doświadczenia. Dołączając do programu, możesz przenieść swój biznes eCommerce na zupełnie nowy poziom, zyskując z tego wiele korzyści.

Kluczowe cechy programu afiliacyjnego Shopify:

 • Produkt światowej klasy. Program partnerski Shopify umożliwia zaoferowanie klientom współpracy z najlepszym liderem branży eCommerce, który zapewni im niestandardowe rozwiązania i doświadczenia dopasowane do ich indywidualnych potrzeb marketingowych.
 • Kilka opcji partnerstwa. Shopify oferuje cztery typy partnerów, z których możesz wybierać w zależności od potrzeb i wybranego programu. Należą do nich partnerzy polecający (ci, którzy zarejestrowali konto partnerskie na stronie programu partnerskiego Shopify i promują usługę, tworząc unikalne linki polecające lub działając jako VAP – partnerzy o wartości dodanej bezpośrednio z handlowcami w sklepie deweloperskim systemu), programiści ( ci, którzy zarejestrowali się za pośrednictwem programu dla programistów systemu i są odpowiedzialni za tworzenie aplikacji motywów), eksperci (VAP, którzy weszli do programu ekspertów Shopify i znajdują się na liście katalogowej ekspertów Shopify) oraz partnerzy Plus (ci, którzy przestrzegają warunki programu partnerskiego Shopify Plus).
 • Specjalne korzyści. Partnerzy systemu mają prawo do uzyskania specjalnych rabatów na szeroki zakres usług oprogramowania potrzebnych do projektowania produktu, rozwoju biznesu, zarządzania projektami i testowania.
 • Nagrody finansowe. System oferuje udział w przychodach, który jest obliczany indywidualnie na podstawie typu Partnerstwa i planu, na który się wybierasz, oraz liczby skierowań, które kierujesz do systemu. Szczegółowe warunki zwrotu pieniędzy i alternatywne nagrody można znaleźć tutaj.

Płatności

Shopify oblicza opłaty, które Partnerzy uzyskują w ramach Planu Referencyjnego w okresach miesięcznych po otrzymaniu płatności od Dostawcy w przypadku, gdy sklep internetowy jest aktywny, a Partner wykonał co najmniej jedno Działanie Generujące Przychody w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Opłaty są obliczane przez system zgodnie z warunkami aplikacji i planów tematycznych na podstawie przychodów generowanych przez aplikację lub opracowanie motywu. Opłaty za abonament lub użytkowników programu kanałów naliczane są również raz w miesiącu na podstawie otrzymania płatności dostarczonej przez Sprzedawcę za poprzednie dwa kolejne miesiące.

System ma dwa Okresy Płatności, kiedy rozdziela opłaty między uczestników Programu. Dzieje się tak dwa razy w miesiącu: pierwszy okres płatności wydłuża się w pierwszej połowie miesiąca, a drugi okres – w drugiej części miesiąca. W przypadku, gdy suma płatności będzie mniejsza niż 25 USD do końca Okresu płatności, Shopify zastrzega sobie prawo do wstrzymania płatności do końca następnego okresu płatności.

W przypadku problemów związanych z oszustwem system może odroczyć płatność do momentu analizy ryzyka lub nawet wstrzymać ją na cały okres dochodzenia. System ma również prawo odmówić dokonania płatności w wielu przypadkach określonych w umowie partnerskiej.

Zostań partnerem Shopify

Program afiliacyjny Bluehost

Program partnerski Bluehost

Program afiliacyjny Bluehost – to zaawansowane rozwiązanie Bluehost, które umożliwia promocję platformy w Twojej witrynie za pomocą linków i niestandardowych banerów. Będąc oficjalnym WordPress dostawca hostingu, system opracował program, który ma proste zasady i pozwala generować ruch bez poważnych nakładów czasu i pieniędzy.

Aby zapisać się do programu, należy najpierw przesłać formularz rejestracyjny programu afiliacyjnego znajdujący się na osobnej stronie witryny. Wniosek zostanie następnie sprawdzony przez doświadczony zespół Bluehost, który powiadomi Cię o decyzji o zatwierdzeniu lub odrzuceniu. Jeśli zostaniesz zaakceptowany, program partnerski zaoferuje 65 USD za każdego użytkownika, który zarejestruje się w usłudze lub skorzysta z linków opublikowanych na Twojej stronie. Oczywiście, im więcej użytkowników przekierujesz do systemu, tym wyższe będą Twoje przychody.

Kluczowe cechy programu afiliacyjnego Bluehost:

 • Darmowa rejestracja. Rejestracja na platformie zajmuje tylko kilka minut i wcale nie musisz za to płacić! Zaraz po rejestracji do programu system wyśle ​​spersonalizowany kod śledzenia, którego będziesz musiał użyć na swojej stronie internetowej.
 • Brak limitów przychodów. System nie określa żadnych limitów dotyczących kwoty zysku, którą możesz wygenerować za pomocą Programu partnerskiego. Im więcej użytkowników przekierujesz do Bluehost – im wyższa będzie prowizja – to całkiem uczciwe!
 • Zaufana kontrola. Bluehost korzysta z niezawodnego zintegrowanego niestandardowego narzędzia do śledzenia. Tak zaawansowana i zindywidualizowana technologia pomaga śledzić liczbę polecanych gości, aby zapewnić sobie pełną nagrodę finansową.
 • Spersonalizowane kampanie. Platforma daje możliwość skonfigurowania i dostosowania każdej kampanii niezależnie. Możesz użyć linków śledzących, aby skategoryzować przekierowany ruch i obserwować jego skuteczność. Jest to również miejsce, w którym można porównać kampanie według szeregu istotnych parametrów, takich jak konwersje, kliknięcia i inne funkcje.
 • Narzędzia promocyjne. Dzięki Bluehost możesz wybierać i dodawać reklamy i banery, które idealnie pasują do niszy, wyglądu i stylu twojego projektu. W każdym razie, kto zna twoją grupę docelową lepiej niż ty, aby móc zaoferować chwytliwe dodatki, które z pewnością przyciągną uwagę użytkowników?

Opłaty prowizyjne są obliczane na podstawie stawek określonych przez Bluehost za każdy Kwalifikowany zakup. Aby poznać definicję i zasady wynikające z terminu „Kwalifikowany zakup”, początkowo warto przeczytać zasady Programu partnerskiego, ponieważ nie wszystkie zakupy dokonane przez klientów poleconych przez Bluehost można uznać za „Kwalifikowane”.

Jednocześnie system ma prawo wstrzymać opłatę prowizyjną, jeśli uczestnicy programu właśnie do niej dołączyli lub mają opłaty prowizyjne, które mogą zostać zakwalifikowane jako „potencjalnie fałszywe” na podstawie warunków programu. Prowizje mogą być wypłacane tylko wtedy, gdy Partner dostarczy wszystkie wymagane dokumenty adresowe i podatkowe.

Zapłata

Aby otrzymać płatność, suma prowizji powinna przekraczać 100 USD, a jeśli Kwalifikowanych zakupów dokonano w ciągu 90 dni od końca każdego miesiąca kalendarzowego. Wszystkie opłaty prowizyjne są przetwarzane przez około 45-60 dni po zakończeniu miesiąca lub każdego innego okresu uzgodnionego wcześniej z Partnerem.

System dokona płatności na konto wskazane w umowie. Jeśli musisz zmienić którąkolwiek z podanych informacji, powinieneś obowiązkowo pamiętać, że zmiana wybranej opcji płatności w konsoli Programu Afiliacyjnego może wejść w życie podczas dwóch cykli wypłaty. Od Ciebie zależy wybór systemu płatności PayPal lub ACH, aby otrzymać prowizję. Pamiętaj, że płatności PayPal są wysyłane ponownie w ciągu 120 dni od pierwotnej daty wydania, jeśli zdecydujesz się wprowadzić zmiany w podanych informacjach o koncie lub w ogóle odmówisz korzystania z systemu. Jeśli chodzi o opcję płatności ACH, Bluehost ma tendencję do oferowania jej tylko tym użytkownikom, których saldo prowizji przekroczyło 5000 USD w ciągu 90 dni.

Zostań partnerem Bluehost

Oprócz 3 programów partnerskich dla najlepszych twórców stron internetowych, istnieją również dwie godne alternatywy, które możesz wybrać, wybierając platformę do współpracy.

Program partnerski uKit

Program partnerski uKit

Program partnerski uKit – to korzystne rozwiązanie do generowania zysków oferowane przez jednego z najlepszych twórców witryn dla małych firm. Umożliwia profesjonalnym programistom, niezależnym projektantom i innym niszowym ekspertom uzyskanie nagrody finansowej dla użytkowników, których prowadzą do systemu.

Kreator stron internetowych zapewnia 30% rekompensaty za każdego nowo zarejestrowanego poleconego użytkownika, który jest obliczany na podstawie całkowitej kwoty płatności, które ten użytkownik inwestuje w system. uKit nie określa żadnych limitów maksymalnej kwoty płatności. Im więcej tym lepiej. Na podstawie warunków programu uzyskujesz pełny dostęp do panelu sterowania partnera z wieloma narzędziami promocji i marketingu. Ponadto program obejmuje wiele opcji generowania przychodów, których wysokość, różnorodność i warunki zależą od wybranego planu.

Twórca witryny dokonuje płatności na żądanie webmastera, przyznając, że suma płatności przekracza 50 USD. Pieniądze są przechowywane w systemie przez 14 dni. Płatności są dokonywane za pośrednictwem systemów PayPal lub Webmoney.

Zostań partnerem afiliacyjnym uKit

Program partnerski Weebly

Program partnerski Weebly

Program partnerski Weebly – to kolejne popularne rozwiązanie dostarczane przez twórcę strony Weebly. Działa świetnie dla freelancerów, którzy koncentrują się na tworzeniu projektów na zamówienie. Sieć marketingowa zapewniana przez system jest również znana jako program ShareASale, który działa jako pośrednik między twórcą strony a webmasterem.

Oferuje podmiotom stowarzyszonym różnorodne narzędzia do śledzenia w czasie rzeczywistym, narzędzia sprawozdawcze, a także regularne miesięczne opłaty prowizyjne. Co ważne, program jest całkowicie bezpłatny dla wszystkich, którzy mają zamiar do niego dołączyć.

Wśród korzyści programu partnerskiego Weebly warto wymienić 30% prowizji pobieranych za każdego napędzanego użytkownika. System nie nakłada żadnych ograniczeń na liczbę zaproszonych klientów ani wysokość prowizji, którą możesz zarobić. Inną funkcją jest 120-dniowe okno plików cookie, które zapewnia większą elastyczność i pozwala zarabiać nawet wtedy, gdy użytkownicy wahają się dokonywać konwersji przez długi czas.

Wreszcie, program Weebly pozwala na maksymalne wykorzystanie ruchu na Twojej stronie internetowej dzięki zastosowaniu wysokich EPC kreatora stron internetowych. Możesz uzyskać więcej możliwości zarabiania dzięki regularnym bonusom zapewnianym przez system.

Weebly dokonuje płatności na rzecz podmiotów stowarzyszonych 20. dnia każdego miesiąca za pośrednictwem systemu bezpośredniej wpłaty, czeku lub Payoneer. Aby jednak otrzymać płatność, opłaty prowizyjne powinny być równe lub przekraczać 50 USD.

Zostań partnerem stowarzyszonym Weebly

Dolna linia

Nisza projektowania stron internetowych nie pozostaje niezmienna – jej opcje i zalety pojawiają się regularnie, dając użytkownikom nieograniczoną swobodę tworzenia i zaawansowane opcje dostosowywania projektu. Nic dziwnego, że większość użytkowników decyduje się przetestować nieograniczone zalety twórców stron internetowych, aby rozpocząć i rozwinąć swoje możliwości biznesowe. Pod tym względem wykorzystanie zalet Programów Afiliacyjnych wprowadzanych przez twórców stron internetowych często okazuje się rozsądnym rozwiązaniem.

 • Program partnerski Wix to najlepszy program partnerski działa świetnie dla szerokiego grona odbiorców docelowych i zapewnia różnorodne opcje generowania przychodów na godnych warunkach.
 • Program partnerski Shopify to idealne rozwiązanie dla właścicieli witryn eCommerce, którzy dopiero rozpoczynają działalność lub planują ją promować, aby zwiększyć ruch i wysokie stawki prowizji.
 • Na uwagę zasługuje również program afiliacyjny Bluehost ponieważ platforma jest oficjalnym hostingiem popularnego na całym świecie WordPress CMS.

uKit i Weebly to dwa potężne systemy, które mają wiele do zaoferowania również swoim użytkownikom. Oba systemy zapewniają programy partnerskie w celu zwiększenia możliwości marketingu i promocji witryny. Oba narzędzia do tworzenia witryn internetowych mogą być używane jako doskonałe zamienniki do 3 najlepszych systemów opisanych w poście.

Budowniczowie witryn Programy partnerskie Porównanie Koszyk

WixShopifyBluehostZestawWeebly
Model płatnościjeden razjeden razjeden razstałyjeden raz
Opłata za prowizję (CPA)od 40 do 80 USDod 25 do 2000 USD65 USD30%30%
Wycofaj minimum200 USD25 USD100 USD50 USD50 USD
Okres płatnościraz w miesiącudwa razy w miesiącuraz w miesiącuw dowolnym momencieraz w miesiącu
Wstrzymanie płatności45 dni14 dni45-60 dni14 dni20 dni
Czas trwania pliku cookie90 dni30 dni90 dni365 dni120 dni
Metoda płatnościPayPal, przelewPayPal, płatność ACHPayPalPayPal, WebmoneyCzek, depozyt bezpośredni, Payoneer
ZastosowaćZastosowaćZastosować
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map