Zakładanie agencji projektowania stron internetowych

założenie agencji projektowania stron internetowych


Osoby i firmy muszą napotykać różne przeszkody na drodze do uznania w dziedzinie projektowania stron internetowych. Przy tak wielu niestandardowych zespołach i ugruntowanych markach, nowe startupy i freelancerzy muszą walczyć o swoje miejsce na szczycie. Kilku naprawdę odnosi sukcesy, a coraz więcej specjalistów zdaje sobie sprawę z prawdziwej wartości wyboru gotowych rozwiązań do tworzenia stron internetowych.

Branża projektowania stron internetowych ma pewne luki, które wydają się być głównymi przeszkodami na drodze do sukcesu, Usługi White Label wspierane przez narzędzia do budowania stron internetowych SaaS ułatwiają firmom i osobom indywidualnym dotarcie do grupy docelowej z wystarczającymi zasobami i doświadczeniem, aby zostać dystrybutorem lub partnerem białej marki. Tym razem przeanalizujemy niektóre z najlepszych twórców stron internetowych oferujących opcje białej etykiety, które mogą pomóc Ci rozpocząć działalność w zakresie projektowania stron internetowych.

1. Zakładka

Zakładka Agencja projektowania stron internetowych

Bookmark to zaawansowany kreator stron internetowych oparty na sztucznej inteligencji oparty na sztucznej inteligencji, który wykorzystuje innowacyjne technologie w celu uruchomienia udanego biznesu projektowania stron internetowych. Jego Program agencyjny jest dobry zarówno dla firm, jak i osób spragnionych nowych źródeł dochodów. Możesz stworzyć profesjonalne witryny dla klientów w mniej niż 3 minuty z do 750 kategorii biznesowych do wyboru.

Zakładka Pulpit nawigacyjny agencji projektowania stron internetowych

Platforma pozwala użytkownikom stworzyć pełnowymiarową agencję projektowania stron internetowych z jednym pulpitem nawigacyjnym, aby śledzić wszystkich klientów w jednym miejscu. Każdy z Twoich klientów otrzyma indywidualny dostęp do swojego konta z unikalnym loginem i hasłem, aby samodzielnie wprowadzić niezbędne zmiany i aktualizacje. W tym samym czasie będziesz mieć dostęp do ich kont zdalnie z pulpitu nawigacyjnego.

Zarówno agencje, jak i klienci indywidualni docenią elastyczny system rozliczeniowy wyposażony w samodzielnie zintegrowany procesor handlowy obsługiwany przez Stripe. System powiadomi Cię o każdym zakupie zakończonym lub odrzuconym. Jako agencja zajmująca się projektowaniem stron internetowych lub osoba prywatna możesz zdecydować, czy płacić stałą opłatę i samodzielnie obsługiwać proces płatności. W takim przypadku opłaty mogą się różnić w zależności od liczby klientów i planów.

Metoda płatności za zakładki

Na przykład abonament Pro kosztuje od 7 do 10 USD za klienta, podczas gdy w biznesplanie obowiązuje stawka od 17 do 20 USD. Lub możesz zostawić rozliczenie w zakładce, zarabiając 60% z każdego zakupu pomimo liczby klientów i stawek. Zostań agentem kosztuje cię od 99,95 USD rocznie. Jeśli chcesz sprawdzić, jak działa system, wystarczy 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

Wypróbuj agencję zakładek

2. Ucraft

Biała etykieta Ucraft

Ucraft to potężne narzędzie do tworzenia stron internetowych z wielokrotnie nagradzanym programem Rozwiązanie White Label. Jest to dobre dla agencji zajmujących się projektowaniem stron internetowych i osób, które chcą z łatwością tworzyć strony internetowe dla swoich klientów. Rozwiązanie jest dobre dla przedsiębiorstw i freelancerów. Jest wyposażony w aktualny kreator stron internetowych, wbudowane instrumenty rozliczeniowe i wiele innych.

Kreator witryn z białą etykietą na platformie jest dobrym rozwiązaniem do tworzenia witryn z własną marką bez niestandardowych dodatków. Możesz zbudować solidną obecność online dzięki swojej wyjątkowej stronie internetowej, która jest łatwa do sprzedaży i promocji. Wystarczy umieścić własne logo i markę, aby zwiększyć rozpoznawalność firmy i rozpocząć interakcję z klientami.

Ucraft Logo Maker

Ucraft zapewnia wystarczającą ilość środków do współpracy z klientami. Możesz tworzyć własne plany cenowe, a także otrzymywać zamówienia bezpośrednio od swoich klientów. Otrzymają indywidualny login i hasło, aby wprowadzić wszystkie niezbędne zmiany na swoich nowych stronach internetowych. W tym miejscu możesz pomyśleć o niestandardowych narzędziach rozliczeniowych. Na szczęście rozwiązanie białej etykiety Ucraft nie wymaga integracji systemów płatności innych firm. Platforma przetworzy dla ciebie wszystkie zakupy.

Edytor Ucraft

Po dopracowaniu wszystkich środków komunikacji i interakcji możesz zacząć budować strony internetowe dla swoich klientów. Ucraft może pochwalić się łatwym w użyciu narzędziem do tworzenia stron internetowych, które nie wymaga dużego zaplecza technicznego. Każdy może uruchomić swoją firmę zajmującą się projektowaniem stron internetowych z intuicyjnym systemem „przeciągnij i upuść” oprócz darmowego hostingu dostarczanego przez Google Cloud, bez potrzeby zajmowania się skomplikowanymi platformami CMS, takimi jak WordPress. Możesz swobodnie korzystać z własnych szablonów, a także samodzielnie opracowanych profesjonalnych układów Ucraft dostępnych na żądanie w zależności od planu.

Plan dla osób prywatnych i agencji zajmujących się projektowaniem stron internetowych zaczyna się od 479 USD miesięcznie, co jest dalekie od opłacalności. W przypadku ograniczonego budżetu możesz potrzebować tańszych rozwiązań.

Wypróbuj Ucraft White Label

3. IM Creator

IM Creator Biała etykieta

IM Creator należy do pionierów White Label świetne rozwiązania dla sprzedawców, osób fizycznych, agencji projektowania stron internetowych i dostawców hostingu. Użytkownicy mogą wybierać spośród kilku planów dostosowanych do różnych potrzeb. System jest oparty na zaawansowanych technologiach, dzięki którym możesz ustanowić, rozwijać i promować swoją markę online.

Rozpoczęcie pracy z komunikatorem IM Creator jest bardzo proste. System ma własnego kreatora konfiguracji, który pozwala łatwo zaangażować się w rozwiązanie White Label. Uruchomienie w pełni markowej witryny agencji zajmującej się projektowaniem stron internetowych zajmuje około kilku minut.

Możesz zacząć budować swój całkowicie markowy biznes od podstaw lub zdecydować się na możliwości rebrandingu IM Creator. Oznacza to, że możesz swobodnie korzystać z własnej domeny lub nazwy marki bez niestandardowych reklam i etykiet. Nie ma również potrzeby integracji platform stron trzecich.

Pulpit nawigacyjny White Label Creatora wiadomości błyskawicznych

System nie ogranicza cię do ilości witryn do zbudowania. Każdy plan zawiera nieograniczoną liczbę licencji, co oznacza, że ​​możesz utworzyć tyle stron internetowych dla swoich klientów, ile potrzebujesz, bez dodatkowych opłat i dodatkowych kosztów. Co więcej, Twoi klienci otrzymają nieograniczone miejsce do przechowywania, co pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Platforma ma wbudowany system śledzenia ze szczegółowymi raportami przedstawiającymi współczynnik konwersji i inne kluczowe KPI. Jednak nie jest dostępne we wszystkich planach. Musisz więc wybrać ten, który zapewnia wystarczającą liczbę funkcji dla Twojej konkretnej potrzeby biznesowej.

Jeśli chodzi o paczki, cena wejścia wynosi 350 USD rocznie w przypadku standardowego abonamentu White Label. Ma nieograniczoną liczbę licencji i jest odpowiedni dla freelancerów i małych firm. Plan Host It Yourself zawiera rozszerzoną listę funkcji za 2500 USD rocznie. Jest najlepszy dla rozwijających się agencji projektowych i firm hostingowych. Każdy plan obejmuje wsparcie 24/7.

Wypróbuj komunikator IM Creator White Label

Kluczowe zalety używania białej etykiety w biznesie projektowania stron internetowych

Usługi White Label zwiększają wydajność. Poza tym nie musisz zatrudnić niestandardowych projektantów stron internetowych do wykonania niektórych zadań. Ten fakt sprawia, że ​​współpraca stron trzecich jest bardziej opłacalna. Oto kilka innych powodów, dla których warto korzystać z platform białej etykiety:

 • Bądź widoczny dla klientów – Usługi White Label pozwalają zwiększyć widoczność i rozpoznawalność wśród konkurentów. Jednocześnie możesz skupić się na kilku realizowanych projektach jednocześnie i nigdy nie przekroczyć terminu, który jest niezbędny dla Twoich klientów.
 • Poprawiona lojalność klientów – możesz świadczyć usługi markowe. Z pewnością poprawi to twoją wiarygodność i wiarygodność. Nazwa marki powiązana z Twoją firmą wzmocni lojalność klientów.
 • Profesjonalna pomoc – ta zaleta działa świetnie dla początkujących. Projektanci stron internetowych z niewielkim doświadczeniem mogą zawsze liczyć na profesjonalną pomoc bardziej doświadczonych ekspertów w ramach pakietu białej etykiety. Twoi klienci otrzymają bezbłędny produkt z Twoją marką.
 • Ekonomiczne rozwiązanie – ta funkcja dotyczy zarówno osób, które chcą ulżyć portfelowi, jak i agencji projektowych o ograniczonych budżetach. Samodzielne uruchomienie agencji od podstaw może wydawać się jeszcze droższe niż wybranie białej etykiety.
 • Rozwiązywanie problemów – będziesz musiał od czasu do czasu rozpatrywać skargi klientów. Jest w 100% naturalny dla każdej niszy biznesowej. Dzięki białej etykiecie zyskujesz profesjonalnego asystenta do rozwiązywania różnych problemów. Niektóre platformy oferują dodatkowe funkcje, takie jak gwarancje zwrotu pieniędzy, korekty projektów, bezpłatne stereotypy itp.

Funkcja może się różnić w zależności od platformy. Z tego powodu musisz być bardzo uważny przy wyborze dostawcy białej etykiety. Projektowanie stron internetowych polega na doskonałej jakości i aktualnych funkcjach. Przed wybraniem platformy dla swojej agencji należy wziąć pod uwagę kilka kluczowych czynników.

Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze partnerów biznesowych White Label

Wybór odpowiedniego białego labilnego partnera określi reputację Twojej agencji w Internecie. Zawsze pamiętaj, że to nie ty szukasz pomocy, ale partner White Label Cię reprezentuje. Upewnij się więc, że:

 • Dobre dopasowanie – weź pod uwagę swoje przyszłe cele. Czy jesteś zespołem projektowym lub freelancerem poszukującym rozszerzenia? Niektóre platformy oferują specjalne funkcje dla początkujących lub studentów, podczas gdy inne są bardziej skoncentrowane na już istniejących agencjach. Wybierz ten, który będzie służył twoim konkretnym celom.
 • Reputacja online – zawsze ma znaczenie świetna reputacja w sieci. Współpraca z nieznanymi firmami to strata czasu. Wybierz zaufanych partnerów widocznych w Internecie. W przeciwnym razie nie ma sensu z nimi współpracować.
 • Przezroczystość – zakup świni w szturchnięciu nie jest dobrym pomysłem. Upewnij się, że platforma ma wersję demonstracyjną bezpłatnego okresu próbnego. Miej oko na warunki umowy i ceny. Wszystkie sekcje muszą być jasne i łatwe do zrozumienia.

Dolna linia

Wejście w niszę branży projektowania stron internetowych wymaga dobrego zaplecza technicznego, kreatywności i innowacyjnego podejścia. His to jedyny sposób, aby spełnić wymagania klientów, jeśli chodzi o tworzenie dla nich stron internetowych. Brak podstawowych zasobów może być trudnym wyzwaniem, chyba że wybierzesz partnerów wewnętrznych w obliczu platform do tworzenia stron internetowych białej marki.

ZakładkaZakładka to zaawansowany kreator stron AI. Jest to dobre dla tych, którzy planują jedynie uruchomienie agencji projektowania stron internetowych. Przystępne ceny i zestaw podstawowych funkcji pozwolą Ci przejść do trybu online w kilka minut i zacząć tworzyć funkcjonalne strony internetowe dla klientów. bookmark.com

UcraftUcraft Rozwiązanie White Label to nieco bardziej elastyczna platforma z wystarczającą liczbą narzędzi do tworzenia, promowania marki i promowania Twojej firmy w Internecie. Pomimo bogatego w funkcje planu cena jest nieco zbyt wysoka, szczególnie dla freelancerów, którzy mogą mieć trudności z opłaceniem rocznej opłaty. Ucraft.com

XPRS IM Creator wygląda na najbardziej elastyczne rozwiązanie z różnymi planami spełniającymi wymagania osób i firm. Rozwiązanie z białą etykietą jest dostarczane z nieograniczoną liczbą licencji, pulpitem użytkownika i systemem śledzenia do monitorowania konwersji. imcreator.com

Główną ideą korzystania z zasobów stron trzecich jest stopniowe budowanie wzajemnych relacji zarówno z obsługą, jak i klientami, ponieważ nigdy nie możesz być pewien ostatecznego ROI. Posiadanie własnego partnera może zapobiec nieoczekiwanym awariom w przyszłości. Z tego powodu musisz być w 100% pewien, że wybrana platforma odpowiada Twoim potrzebom.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map