Як підвищити безпеку веб-сайту WordPress, не встановлюючи більше плагінів

Незалежно від того, чи керуєте ви веб-сайтом як цікавий сторонній проект, як комерційна організація, чи десь посередині, його захист повинен бути одним із ваших головних пріоритетів.


Хоча там є багато плагінів, розроблених для підвищення безпеки вашого веб-сайту WordPress, якщо ви схожі на мене, ваш веб-сайт, ймовірно, вже скрипить під вагою зростаючої бібліотеки доповнень та розширень.

Як підвищити безпеку свого веб-сайту без плагінів WP

Тож якщо ви хочете посилити безпеку свого веб-сайту WordPress без встановлення додаткових плагінів WordPress, то ця стаття дасть вам кілька корисних порад, які можуть допомогти вам зробити саме це.

Переконайтеся, що плагіни & Теми актуальні

Оновлення WordPress

Почнемо з найосновніших порад, але, мабуть, найважливіших: постійне оновлення програмного забезпечення WordPress, а також будь-яких встановлених тем та плагінів..

Кожен плагін та тема, встановлена ​​на вашому веб-сайті WordPress, є потенційним маршрутом до заднього кінця вашого блогу та його базового коду та бази даних для тих, хто має зловмисні наміри. Це не означає, що всі плагіни та теми становлять загрозу безпеці, а іноді виникають недоліки. Після цього розробники прагнуть вирішити ці проблеми, випустивши оновлення свого коду.

Тому забезпечивши, що всі компоненти вашого веб-сайту є актуальними, ви можете значно мінімізуйте ризик зламу вашого веб-сайту через вразливість додатка або теми, яку ви використовуєте, або навіть через саме програмне забезпечення WordPress.

Регулярно входячи в адміністраторську область вашого веб-сайту WordPress, ви можете залишатися в курсі доступних оновлень. Завдяки зручній піктограмі, яка відображається на приладовій панелі, ви можете швидко побачити, чи є у вас якісь оновлення. Тепер WordPress навіть включає в себе можливість автоматично оновлюватись, і залишити цю функцію увімкненою – це гарна ідея для більшості користувачів.

Зміцніть комбінацію свого імені користувача та пароля

Інший спосіб, коли хакери можуть отримати доступ до вашого веб-сайту, – це вгадати ваше ім’я користувача та пароль. Незалежно від того, чи роблять вони це вручну або за допомогою програмного забезпечення для введення якомога більшої кількості комбінацій, ви можете покращити безпеку свого веб-сайту WordPress, гарантуючи, що вибране ім’я користувача та пароль не легко знайти..

Обліковий запис користувача адміністратора

Перше місце для початку – це зміна імені користувача облікового запису адміністратора для вашого веб-сайту. Багато веб-сайтів WordPress просто використовують “адміністратор” як ім’я користувача для цього потужного облікового запису, який контролює всі аспекти вашого веб-сайту. Якщо ваш веб-сайт використовує це ім’я користувача, ви даєте хакерам почати зламати цю комбо.

Видалити обліковий запис користувача адміністратора

Тому зміна імені користувача для цього облікового запису – чудова ідея. На жаль, ви не можете просто перейменувати обліковий запис через екран профілю користувача. Отже, замість того, щоб вносити ці зміни через базу даних WordPress, найпростішим підходом є просто створити новий обліковий запис адміністратора з більш неясним іменем користувача, а потім увійти на свою інформаційну панель WordPress з цим обліковим записом, перш ніж видаляти оригінальний обліковий запис адміністратора користувача..

Видалити вміст користувача

Не потрібно турбуватися про втрату вмісту при видаленні облікового запису користувача. Просто натисніть його новому користувачеві після натискання кнопки видалення.

Використання безпечний пароль є наступним кроком у цьому процесі. Ключовим тут є використання якомога більше різних типів символів, таких як цифри, літери та спеціальні символи. За допомогою a сильний інструмент генератора паролів, ви можете придумати кілька вдосконалених комбінацій, які комусь буде важко зламати. Єдиним недоліком є ​​те, що такі безпечні паролі важко запам’ятати; Щоб подолати це, ви можете розглянути можливість використання менеджера паролів, такого як LastPass або 1Password.

Ще одна хороша практика – це регулярно переглядайте та видаляйте будь-які неактивні облікові записи користувачів на вашому веб-сайті.

Зберігайте своє ім’я користувача приватним

Ще один крок, який ви можете зробити – це зробити приховати своє ім’я користувача від відвідувачів. Найкращий спосіб зробити це – змінити поле “Відображати ім’я публічно як” у своєму профілі користувача на щось інше, ніж ваше ім’я для входу.

Загальнодоступне ім’я користувача

Тепер ваші читачі побачать це ім’я замість власного імені користувача поруч із публікацією, яку ви написали у своєму блозі.

Змініть URL-адресу сторінки входу в WordPress

Однією з основних причин хакерам подобається відвідувати веб-сайти WordPress – популярність цього програмного забезпечення. Оскільки хакерська сила може бути грою з числами, чим більше сайтів ви можете атакувати, тим більше шансів на успіх.

За замовчуванням сторінки для входу для всіх веб-сайтів WordPress можна знайти за однією URL-адресою або адресою (http://yourdomain.com/wp-login.php). Однак, о зміна URL-адреси сторінки для входу ви можете поставити одну додаткову перешкоду перед будь-якими потенційними загрозами безпеки вашого веб-сайту. Хоча такий підхід зазвичай не подолаємо стійку атаку на вашому веб-сайті цілком може бути достатньо, щоб відкласти відвідувачів, які нюхають ваш веб-сайт.

Поки за допомогою плагіна може зробити процес зміни URL-адреси вашої сторінки входу в WordPress порівняно нерозумним та простим, при цьому вручну це не повинно перевищувати більшість користувачів. Це повідомлення на форумах підтримки WordPress надаються поради щодо затемнення сторінок входу в WordPress без плагіна.

Вибір веб-хоста, орієнтованого на безпеку

Вибір веб-хостингу для вашого веб-сайту WordPress, який твердо зобов’язаний забезпечити безпеку сайту, може зняти з вас більшість обов’язків, якщо справа стосується збереження вашого веб-сайту захищеним.

Не тільки хороший веб-хостинг може подбати про постійне оновлення програмного забезпечення WordPress, запобігання хакерам та іншим загрозам безпеці, але також може підтримати вас у відновленні вашого веб-сайту, якщо щось піде не так.

Поки немає однозначної відповіді на питання про хто найкращий веб-хостинг WordPress, переглянувши наш архів відгуків, ви зможете знайти найкращий хост веб-сайту WordPress для своїх потреб.

Висновок

Сподіваємось, у вас зараз є кілька поважних порад, які ви можете застосувати на практиці сьогодні, щоб посилити безпеку вашого веб-сайту WordPress.

Програмне забезпечення WordPress по суті не є небезпечним, але його популярність допомогла зробити його привабливою ціллю для хакерів. Однак, дотримуючись цих кроків і стаючи більш ініціативним що стосується безпеки вашого веб-сайту, ви можете залишитися на крок попереду хакерів і зробити зусилля щодо отримання доступу до вашого веб-сайту більше проблем, ніж варто.

Якщо у вас є якісь поради, поради чи питання щодо підвищення безпеки веб-сайту WordPress, не покладаючись на плагіни, поділіться ними нижче в коментарях.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map