Як почати блог

Якщо ви хочете будь-якої присутності в Інтернеті, то вам потрібно завести блог. Але як ти насправді заводиш блог? Наявність власного блогу дозволить висловити свої погляди та думки перед захопленою аудиторією, просувати та продавати продукцію як власника та афілійованого підприємства та, головне, позиціонувати себе як експерта у вибраній вами ніші чи темі.


як завести блогБлоги також забезпечують гнучку платформу, на якій можна заробляти гроші на рекламі, пов’язаній з вашим інтересом, складати список лояльних підписників, які можуть вірусним чином поширювати ваше повідомлення, демонструвати актуальні відео, які можуть стати миттєвими хітами, і дозволяти настільки багаторічну взаємодію, що ваше ім’я або бренд може бути відхилений від незрозумілості, щоб слава швидше, ніж будь-які інші засоби сьогодні.

Пошук ніші

Перший крок до створення блогу – це базувати його вміст навколо тренд-вічнозеленої ніші або теми, яка має великий інтерес у людей, які шукають в Інтернеті. Тенденційні ніші, як правило, зосереджені на діяльності знаменитості або випуску довгоочікуваного фізичного продукту.

Ці теми, як правило, домінують в Інтернеті протягом короткого періоду часу і можуть створювати сплеск цільового трафіку до блогів, створених спеціально, щоб скористатися їх негайним зверненням. Модні теми можна легко знайти на наступних сайтах;

Вічнозелені ніші відрізняються від тенденційних інтересів тим, що вони є довговічними за своєю природою і мають майже необмежені кути, які можна використовувати для створення контенту. Бажано створювати блоги навколо вічнозелених тем, оскільки їх довговічність означає, що люди завжди шукатимуть інформацію про них.

Блог, побудований навколо вічнозеленої ніші, має вміст містити тисячі сторінок із вмістом, створювати величезну кількість шанувальників однодумців та отримувати величезну кількість «авторитету» чи упередженості у рейтингу від пошукових систем..

Найпопулярніші вічнозелені ніші – це ті, що стосуються будь-якої з безлічі тем на ринках здоров’я, багатства та способу життя.

Ідеї ​​для вічнозелених нішевих блогів часто отримують із сайтів, які можна знайти за наступним посиланням; http://www.nichehacks.com/101-resources-discover-hot-niche-ideas/

Незалежно від тієї ніші, яку ви обрали в якості фокуса для свого блогу, важливо підтвердити, що до цієї теми є достатній інтерес у людей, які шукають її в Інтернеті. Існує багато “інструментів”, які дозволяють розкрити цю інформацію, один з яких – Планувальник ключових слів, доступний через ваш безкоштовний обліковий запис Google AdWords.

Коли ви входите у свій обліковий запис, виберіть “Планувальник ключових слів” на спадному вкладці “Інструменти та аналіз”.

Виберіть перший варіант, а потім шукайте нові ключові слова. Потім ви можете ввести своє ключове слово “ніша”, вибрати своє місцезнаходження та “Отримати ідеї”. Перейдіть на вкладку “Ідеї ключових слів”, щоб виявити кількість точних щомісячних пошукових запитів за вашим ключовим словом та іншими пов’язаними термінами.

Хоча не існує жорсткого і швидкого правила щодо рівнів пошуку, все, що перевищує 5000 пошукових запитів, є ознакою дуже вагомої ніші для введення.

Реєстрація доменного імені

Тепер, коли ви створили свою нішу, наступним кроком є ​​реєстрація доменного імені, яке визначає вашу нішу і миттєво фіксує вміст вашого блогу. Існує багато джерел, з яких можна придбати доменне ім’я, два найповажніші сайти – Namecheap.com та GoDaddy.com.

Згідно з нашим досвідом, Namecheap.com менш нав’язливий у своїх рекламних оголошеннях, а пошук в Інтернеті за “купоном namecheap.com” надасть цілий ряд кодів, які можна використовувати для отримання знижки при купівлі Вашого TLD, доменного імені верхнього рівня, який закінчується в .com, .net або .org.

Хоча не потрібно реєструвати домен, який явно відповідає вашій темі, він повинен, як мінімум, малювати тему вашого блогу..

Пошук веб-хостингу

Якщо ви ще не отримаєте хостинг, це буде вашим наступним і майже завершальним кроком для отримання вашого блогу в Інтернеті. Як і у постачальників доменів, існує цілий ряд платформ, що можуть розміщувати ваш домен та підтримувати файли, що складають ваш блог.

Популярне рішення для хостингу – HostGator, і ви знову можете знайти купони зі знижкою в Інтернеті на перший місяць. HostGator.com запропонує вам вибір пакунків. Коли ви починаєте, спільний “Baby Plan” надасть усе необхідне.

Після створення облікового запису вам потрібно “підключити” своє доменне ім’я та обліковий запис хостингу, що дозволить відображати ваш блог в Інтернеті.

Просто увійдіть у свій обліковий запис Namecheap.com та перейдіть до свого фільтра “Управління доменами”. Поставте прапорець біля свого доменного імені, виберіть опцію “Перенести DNS в Webhost”, введіть два сервери імен, які HostGator вам надіслав електронною поштою при реєстрації, і збережіть зміни. Тепер ви готові встановити свій перший блог.

В інтересах є сайти, які дозволяють створювати безкоштовні блоги. Деякі з більш відомих сайтів, які часто називають веб-сайтами 2.0, включають;

Хоча для створення цих блогів немає необхідних технічних можливостей, ми рекомендуємо їх використовувати лише як основний веб-сайт для вашого основного блогу. Нерозумно покладатися на ці блоги як на ваш головний сайт, оскільки ви не маєте повної свободи розміщувати на них будь-який потрібний вам вміст..

Використовуючи свій блог як засіб для створення вашого бізнесу, найкраще використовувати платформу, яка не має обмежень, що застосовуються до тих, що згадані вище.

Вибір платформи блогу

Найбільш популярне та рекомендоване програмне забезпечення, за допомогою якого можна створити свій блог, знаходиться на платформі WordPress.org. WordPress – це гнучкий і настроюваний сценарій, до якого ви можете додати тисячі віджетів і плагінів, щоб внести зміни до свого блогу і навіть використовувати його як повноцінну систему управління вмістом.

Ви можете встановити свій блог WordPress, увійшовши у свій обліковий запис хостингу та розмістивши розділ програмного забезпечення на панелі керування хостингом. Виберіть піктограму “QuickInstall”, потім “WordPress” та вкладку “Продовжити”. У спадному меню http: // виберіть своє доменне ім’я та обов’язково залиште сусіднє поле порожнім.

Заповніть залишки та натисніть кнопку “Встановити зараз”. Клацніть посилання “тут”, яке випливає нижче; у вас зараз щойно встановлений блог! Відео інструкції до процесу можна знайти на сторінці підтримки HostGator.com.

Закінчивши установку свого блогу, ви можете завітати на головну сторінку нового блогу, ввівши його доменне ім’я у своєму браузері. Зараз на сайті показано ваш блог на тему за замовчуванням WordPress.

Тема – це просто встановлення, яке ви можете змінити в адміністративній області свого блогу, щоб змінити його вигляд. Існує незліченна кількість як безкоштовних, так і платних тем; вибір одного із них – це лише питання особистого вибору.

Тепер, коли ви знаєте, як завести блог, веселощі починаються з навчання, як зробити так, щоб він виглядав і функціонував конкретно на ваш смак. В Інтернеті існує багато курсів, які допоможуть вам пройти процес. Спочатку це може здатися непосильним, однак якщо ви тренуєтесь один крок за часом, ви можете стати одним із наступних професіоналів, які ведуть свій блог так само, як ви зараз..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map