Як створити весільний веб-сайт – Покрокове керівництво

Ваша весілля йдеться про вас і вашу майбутню наречену чи наречену. Звичайно, як ви, напевно, вже виявили, є також багато інших людей. Родина та друзі з усього світу (та з різних часових поясів) постійно потребуватимуть та потребуватимуть інформацію про весілля. Не відставати від усього може бути проблемою.


як створити весільний веб-сайт

Ми з дружиною нещодавно відсвяткували нашу 8-річну річницю весілля. Тоді, під час нашого весілля, я пам’ятаю, як гарно було б, якби у нас був весільний веб-сайт, але я відмовився від цієї ідеї, оскільки не знав, як її зробити. Якби я знав лише те, що зараз знаю. Сподіваємось, ця публікація в блозі покаже вам, наскільки відносно просто та доступно створити сайт про вас та вашу майбутню дружину чи чоловіка.

Один з популярних варіантів для багатьох пар – це створити весільний веб-сайт. Цей сайт може обслуговувати різноманітні потреби від заручин до закінчення медового місяця. Як правило, пари використовують весільний веб-сайт як:

 • місце для вітрини фотографії
 • спосіб спілкування інформація про весілля
 • подарунок реєстр
 • спосіб захоплення RSVP
 • і більше

Налаштувати весільний веб-сайт досить легко, навіть якщо ви не особливо підковані до Інтернету. Плюс, весільний веб-сайт може дійсно заощадити багато часу. Опублікувавши відповіді на поширені запитання безпосередньо на своєму сайті, ви можете надати просте джерело інформації для своїх гостей.

Звичайно, напевно, в кожній родині є принаймні один член, якому мільйон разів потрібно сказати одне і те ж – але весільний веб-сайт все ще може значно зменшити кількість питань, з якими вам доведеться мати справу..

Нижче наведено покрокове керівництво про як зробити весільний сайт.

>> Клацніть тут, щоб завантажити PDF-файл <<

Як назвати свій весільний сайт

Ваш сайт потребує імені, яке можуть запам’ятати ваші гості. Як правило, найкраща ставка – це ви прізвища вашого партнера. Поміркуймо, що не кожен, хто користується цим сайтом, буде обов’язково дуже знайомий з Інтернетом, тому ви хочете, щоб сайт, який вони могли легко знайти.

За цим рядком ви, ймовірно, хочете пов’язати свій сайт зі своєю сторінкою у Facebook. Якщо у когось є труднощі з пошуком вашого веб-сайту, він все ще може, ймовірно, знайти вашу сторінку в Facebook.

Ви можете використовувати будь-якого постачальника комерційних доменних імен і придбати будь-яке доступне ім’я домену, яке ви бажаєте. Однак зазвичай кращим способом отримання доменного імені є використання хостинг-провайдера, який надає безкоштовний домен.

Використання хоста для налаштування доменного імені, як правило, найпростіший і найшвидший спосіб піднятися та працювати (див. Наступний розділ)

Розміщення вашого весільного сайту

Один хост ми рекомендуємо Bluehost. Вони недорогі, надійні та пропонують безкоштовні доменні імена. Для весільних веб-сайтів нам подобаються варіанти цін Bluehost. Ви, ймовірно, не збираєтеся підтримувати свій сайт роками та роками. З Bluehost ви не будете укладені в довгостроковому контракті, який вам не потрібен.

Bluehost Зареєструйтесь

Перегляньте наш покроковий посібник, як зареєструватися в Bluehost

Змініть свій сервер імен

Хостинг-компанії потрібно підключити ваше доменне ім’я, перш ніж ваш веб-сайт зможе перейти в реальному часі. Вам потрібно буде вказати сервери імен вашого домену на хост. Не хвилюйтеся – більшість робіт виконується автоматично.

Ви знайдете деталі в електронному електронному листі, надісланому від хоста. Вони надішлють вам два сервери імен, які виглядатимуть як xxxxx.hostname.com. Знайдіть своє доменне ім’я у своєму обліковому записі та знайдіть щось на кшталт Transfer DNS. Тут ви вводите свій сервер імен. Визнання вашого домену може зайняти до 48 годин, коли ваша компанія, що займається хостингом. Це називається “поширення”.

Якщо ви купуєте хостинг із Bluehost, тоді ви отримуєте безкоштовне доменне ім’я, і вам не доведеться турбуватися про зміну серверів імен

Встановлення вашої CMS

Весільний веб-сайт без вмісту – це як весілля без танцювального майданчика. Люди з’являться, але їх не так вже й багато, коли вони приїдуть.

Для публікації вашого контенту на вашому сайті потрібна система управління вмістом. WordPress це, мабуть, найпопулярніша CMS там, і це, мабуть, те, що ви хочете використовувати. Він для початківців досить простий, але достатньо складний, щоб реально налаштувати свій сайт.

Встановити WordPress ще простіше за допомогою Softacoulous. Це безкоштовне програмне забезпечення дозволяє встановити WordPress «одним клацанням».

Налаштування зовнішнього вигляду вашого веб-сайту не є надзвичайно складним, і це дійсно щось, що варто враховувати. В ідеалі ваша сім’я та друзі часто відвідуватимуть ваш веб-сайт. Чому б не зайняти трохи часу, посидіти з коханою людиною і створити сайт, який справді відображає вас двох? Ви будете створювати більше, ніж просто веб-сайт – ви будете створювати пам’ять.

Вибір весільної теми WordPress

Вибравши систему управління вмістом, тепер ви можете створити свій веб-сайт. На інформаційній панелі WordPress можна фактично додавати та редагувати сторінки. Щоб потрапити на панель приладів, просто дотримуйтесь інструкцій, які вам надсилатиме WordPress.

Тема – загальний вигляд веб-сайту. Вибираєте тему, вибравши Зовнішній вигляд & Теми. Є безкоштовні та платні варіанти. Хоча безкоштовні приємні, вони також досить базові та загальні на вигляд.

Вам не потрібно проектувати погляд з нуля, щоб мати вигляд все своє. Існує багато популярних сайтів з темами, спеціально для весіль. Нам подобаються деякі ці весільні теми від topicforest.net.

Wordpress теми весілля

Додавання вмісту до вашого весільного сайту

Вибравши тему, настав час додати вміст. Перейдіть на вкладку “Сторінки” та відредагуйте вміст на домашній сторінці. Потім ви можете додати більше сторінок за своїм бажанням. Ось якийсь вміст, який ви хочете додати:

 • Подробиці про час та місце весілля
 • Інформація про житло та маршрути в аеропорт та з нього
 • Фотографії Що таке Весільний веб-сайт без набору фотографій? Крім весілля, ви можете включити фотографії з заручин, репетицій і навіть медового місяця
 • Що б ти не любив. Чим більше вмісту ви надаєте, тим більше відвідувачів вашого сайту буде відчувати, що вони є частиною вашого весілля

Налаштування облікових записів електронної пошти

Ваш веб-хост, ймовірно, запропонує безкоштовну послугу електронної пошти. Ви можете створити власну електронну пошту, пов’язану з вашим доменом. Також, на ймовірній панелі, ви, можливо, на панелі інструментів матимете розділи облікових записів електронної пошти, де ви зможете створювати нові облікові записи та читати повідомлення.

Ви можете пов’язати дві адреси електронної пошти з вашим доменним іменем. Ви можете надати одну електронну адресу своїм друзям та родичам, щоб вони могли зв’язатися безпосередньо з вами. Потім ви можете надати ще одну адресу електронної пошти людям, з якими ви маєте справу в професійному ролі, наприклад, квітникаря, громадського харчування тощо. Це може допомогти вам організуватися в час, який часто буває досить шаленим.

Перевірка наявності вашого веб-сайту в прямому ефірі

Щойно ви налаштували свій вміст (або принаймні розпочали його зараз) і вибрали ідеальну тему, вам потрібно переконатися, що ваш сайт в Інтернеті. Швидше за все, ви вже готові йти. Тим не менш, ви хочете ввести свою адресу в браузері (або в декількох різних браузерах), щоб переконатися, що ваш сайт відображається належним чином.

Якщо ваш сайт не завантажується, ваш перший крок – оновити сервери доменних імен. Якщо ви не впевнені, як це зробити, або ви думаєте, що може виникнути інша проблема, зверніться до свого веб-хостингу за спеціалізованою допомогою.

Ви хочете запустити свій сайт принаймні за кілька місяців до весілля. Ваші гості захочуть інформацію про подорожі та домовленості про готелі якнайшвидше. Після весілля вам, мабуть, слід залишити сайт принаймні, поки ви не зможете опублікувати фотографії з відпустки на медовому місяці.

Створення весільного реєстру

Ви можете перелічити потрібні елементи на своєму веб-сайті, але це лише початок. Ви також можете допомогти гостям купувати фактично ваш весільний подарунок. Багато магазинів пропонують Інтернет-реєстр, де ваші гості можуть придбати подарунок на весілля, не виходячи з дому.

Підключення до соціальних медіа

Незалежно від того, хочете ви людей чи ні, вони звернуться до соціальних мереж для отримання інформації про ваше весілля. Більшість веб-сайтів дозволять вам легко вставляти свої Facebook, Twitter та інші профілі соціальних медіа.

Що стосується публікацій у соціальних мережах, ви завжди можете скеровувати людей до вашого веб-сайту. Ще одна ідея, яку ви можете спробувати, – це створити список електронних листів для своїх гостей. Коли у вас є нова інформація на вашому веб-сайті, ви можете використовувати свій список електронних листів та профіль соціальних медіа, щоб надсилати повідомлення про те, що ваш веб-сайт весілля має новий вміст.

Ви не зможете уникнути соціальних мереж, але, можливо, захочете зберегти основну частину весільних розмов на своєму веб-сайті. Ваші друзі в соціальних мережах можуть включати колег, знайомих та інших, які, можливо, не захочуть почути кожну деталь майбутніх вихованців. На вашому веб-сайті, однак, ви можете розміщувати скільки завгодно вмісту. Зрештою, саме тому люди відвідують.

Весільний веб-сайт для вас?

Одним словом: Так.

Великий чи маленький, більшість весіль виграють від весільного веб-сайту. Веб-сайт допомагає з’єднати друзів та родичів у всьому світі. Ви заощадите цінний час, надаючи гостям прості у користуванні ресурси для подорожей та логістичної інформації. Крім того, кожен може насолоджуватися фотографіями та іншими цікавими речами – навіть якщо вони не можуть особисто відвідувати.

Вийти заміж і планувати весілля може бути насиченим і хаотичним. На щастя, налаштувати весільний веб-сайт досить легко, навіть якщо ви насправді не людина з комп’ютера. Після того, як весілля закінчиться, і хвилювання вщухне, ваш сайт стане чудовим віртуальним сувеніром, який можна назавжди скарбити.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map