Як вирівняти свій веб-сайт WordPress безкоштовно за допомогою SumoMe

Чи знали ви, що є безкоштовний набір інструментів що ви можете додати на свій веб-сайт WordPress, щоб перетворити його на маркетингову машину, що генерує трафік? Встановивши один або декілька інструментів із цієї колекції, ви можете зробити свій веб-сайт не тільки кращим зі збору електронних адрес, але й більш ефективним у створенні потенційних клієнтів та соціальних акцій.


Не тільки це, але й інші інструменти в цьому пакеті також дають вам змогу краще зрозуміти, як ви працюєте відвідувачі взаємодіють з вашим веб-сайтом та його зміст. За допомогою цих інструментів ви можете дізнатися, де відвідувачі натискають на ваш веб-сайт, а також наскільки вони прокручують ваші сторінки.

Якщо ідея оптимізації та оновлення вашого веб-сайту WordPress для того, щоб отримати більше відвідувачів і поліпшити його коефіцієнт конверсії, то SumoMe набір інструментів може бути саме те, що ви шукаєте.

суммо

Якщо ви хочете дізнатися більше про цей плагін і які його додатки ви обов’язково повинні використовувати на своєму веб-сайті, тоді читайте далі для нашого посібник по SumoMe для WordPress.

SumoMe: Основні моменти

Хоча SumoMe та його інструменти можна використовувати на будь-якому веб-сайті, користувачі WordPress особливо щасливі, як просто встановити безкоштовний плагін core, потім активуйте окремі додатки або модулі, які вони хочуть використовувати.

Програми або інструменти, що складають пакет SumoMe, постійно оновлюються та додаються до. Однак на момент написання є дев’ять безкоштовних варіантів на вибір, включаючи:

 • Builder списку: форму для входу до електронної пошти
 • Поле прокрутки: форма електронної пошти із вставкою
 • Смарт-бар: банер повідомлення в рядку заголовка з додатковою формою для включення електронної пошти
 • Поділитися: кнопки обміну в соціальних мережах
 • Image Sharer: кнопки соціального обміну для певних зображень
 • Маркер: створити текстові цитати, що поділилися
 • Content Analytics: перегляд того, наскільки читачі прокручують сторінки вниз
 • Карти тепла: дивіться, де відвідувачі натискають у режимі реального часу
 • Контактна форма: збирайте повідомлення від читачів із вбудованим захистом від спаму

Основні моменти SumoMe – це засоби для розсилки електронних розсилок. Сюди входять програми Builder List і Scroll Box. Ці інструменти можна знайти в іншому місці, але часто в дорогих плагінах, таких як OptinMonster. Це робить SumoMe та його можливість додавати спливаючу лайтбокс або форми для входу електронної пошти для вставки на свій веб-сайт безкоштовно дуже привабливий.

Builder списку SumoMe

The тригери спливаючої форми електронної пошти дуже просунуті, що чудово. Це означає, що залежно від обраних вами налаштувань форми не відображатимуться до ідеального моменту. Це допоможе вам отримати найбільшу кількість підписок у своїх читачів, не дратуючи їх у цьому процесі.

Якщо ви хочете розширити свій список електронних листів і перетворити одноразових відвідувачів у підписників, з якими ви можете зв’язатися в будь-який час, модуль Builder List є ефективним і безкоштовний спосіб додавання спливаючих форм для включення на веб-сайт WordPress.

Під час розширення списку підписників електронної пошти важливо забезпечити, щоб ваш веб-сайт працював як ефективна машина перетворення цілей можливо, навіть важливіше. Це робить додатки Content Analytics та Heat Maps також дуже привабливими.

SumoMe Додати контент-аналітику

Додаток Content Analytics точно покаже вам як далеко прокручуються ваші відвідувачі внизу кожної зі сторінок вашого веб-сайту. Хоча ви можете подумати, що ваші відвідувачі читають кожне слово ваших статей, є хороший шанс, що значна кількість їх покине ваші сторінки, перш ніж вони закінчуються – незалежно від того, наскільки добре вони написані.

Знання, де більшість відвідувачів читають на ваших сторінках, дуже важливо. Озброїтися цією інформацією ви зможете потім позиціонуйте свої заклики до дій у місцях, де ви отримаєте найбільше переглядів, при цьому все ж надаючи відвідувачам можливість прочитати ваш вміст, перш ніж представити пропозицію – чи це посилання на придбання вашого продукту, підписку на ваші послуги чи якісь інші дії.

SumoMe Додати теплові карти

Додаток “Теплі карти” дає вам деяку подібну інформацію для використання для оптимізації вашого веб-сайту. Дозволяючи легко бачити, на які посилання натискають ваші відвідувачі, а які – ні, ви можете збільшити кількість відвідувачів, які потрапляють на ваші найважливіші сторінки, вносячи необхідні зміни.

Крім того, під час використання інструментів “Картографування тепла” завжди цікаво виявити, на які елементи сторінки ваші відвідувачі натискають, а не на посилання. Додавши посилання на ті області, на які натискають, ви можете легко переадресувати більше своїх відвідувачів на потрібні сторінки.

Початок роботи з SumoMe

Безкоштовний плагін можна встановити безпосередньо з вашого веб-сайту. Потім, після його активації, вам потрібно буде зареєструвати свій сайт, щоб отримати заявку на безкоштовний рахунок – на щастя, це займе лише кілька кліків і хвилин вашого часу.

Додати плагін SumoMe

Тепер, з переднього кінця вашого веб-сайту, ви можете натисніть на плаваючу піктограму для перегляду доступних вам програм або модулів. У магазині Sumo додатки поділяються за типом, включаючи як безкоштовні, так і преміальні варіанти.

Магазин SumoMe

Потім ви можете вибрати які програми вмикати на вашому веб-сайті. Після цього ви можете отримати доступ до параметрів налаштування для налаштування програми для вашого веб-сайту.

Опції преміум-класу

Хоча SumoMe включає в себе вражаючий набір безкоштовних інструментів, які можуть збільшити кількість трафіку, який отримує ваш веб-сайт, а також розширити список вашої електронної пошти, також доступні декілька преміальних оновлень.

Хоча це додаткові додатки, оновлення SumoMe Starter варто розглянути. Це тому, що це дає вам можливість приховуючи плаваючий значок від відвідувачів. Цей щомісячний внесок у розмірі 10 доларів США також надає вам доступ до підтримки електронної пошти преміум-класу, якщо вам коли-небудь потрібна допомога на вашому веб-сайті.

Після того, як плагін зарекомендував себе і допоміг вам або розширити список, або створити більше бізнесу, ви можете розглянути можливість оновлення до преміум-варіантів.

Висновок

Як повідомляється, програми SumoMe є використовується на понад 2 мільйонах веб-сайтів, включаючи деякі імена домогосподарств, такі як Airbnb та Social Media Examiner.

Це не тільки означає, що дуже малоймовірно, що цей продукт зникне, але і що розробники можуть зібрати величезну кількість даних про те, як використовуються додатки. Це говорить їм, які форми дизайну та конфігурації кнопок приводять до найвищих коефіцієнтів конверсії. Потім ця інформація дозволяє розробникам продовжувати налаштовувати свої додатки, щоб допомогти вам отримувати кращі результати від них.

Якщо ви шукаєте спосіб безкоштовно додавати форми для відтворення електронної пошти з високою конверсією на свій веб-сайт, то набір програм SumoMe – це потужний варіант, який продовжує ставати кориснішим з часом.

Дізнайтеся більше про SumoMe сьогодні

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map