Огляд та порівняння MDDHosting


MDDHosting – це менша веб-хостинг-компанія, що базується в Муресвіллі, штат Індіана, з хостинг-центром у Денвері, штат Колорадо.

Для всіх, хто цікавиться тим, як обробляються веб-сторінки в Інтернеті, такі веб-хостингові компанії, як MDDHosting, пропонують технологію та технічні ноу-хау, необхідні для підключення вашої інформації та бізнесу до Інтернету. Користувачі купують сервіс, дисковий простір та технології у веб-хостинг-компанії, щоб зберігати свій веб-сайт на сервері та доставляти його через Інтернет.

З такою кількістю веб-хостингових компаній там може бути важко знайти потрібну компанію для ваших потреб. Навіть діапазон цін і можливостей може відрізнятися, що ускладнює знання, чи працюєте ви з правильною для вас компанією.

Як менша хостинг-компанія, яка пишається прозорістю та зв’язком із клієнтами, вони можуть здатися хорошим варіантом для блогерів та компаній, які потребують меншого веб-сайту, але чи відповідають функції обіцяним?

MDDHosting

Давайте розглянемо, що може запропонувати MDDHosting.

Що робить MDDHosting унікальним?

Орієнтуючись на обслуговування клієнтів та надання особистого зв’язку з клієнтами, багато функцій та інструментів, які пропонує MDDHosting, орієнтовані на клієнтів, які хочуть трохи більше від свого постачальника веб-хостингу.

Давайте розглянемо деякі функції та параметри, які роблять MDDHosting унікальним.

1. Настроювані плани хостингу

Веб-сайт MDDHosting

Багато постачальників веб-хостингів пропонують суворі варіанти своїх планів хостингу. Є різні яруси, на які можна вибрати, із цілим рядом цін, можливостей та можливостей. Для клієнтів, яким може знадобитися щось, що знаходиться між рівнями, вибору не так вже й багато.

MDDHosting дозволяє налаштувати ваш хостинг-пакет під ваші конкретні потреби, включаючи спільні хостинг-рішення. Опції починаються від ½ ядра процесора, одного домену та всього 10 гіг смуги пропускання на місяць. Оскільки ви ділитесь простором з іншими компаніями, більшість спільних хостинг-сервісів не дозволяють цей рівень налаштування. Це гарантує вам отримання необхідного, не платячи за функції, яких ви не маєте.

Навіть VPS (віртуальний приватний сервер) містять параметри налаштування. MDDHosting включає стандартний VPS-хостинг, а також преміальні варіанти хмарного хостингу. Налаштувати ваш пакет так само просто, як використовувати слайд-панель. Ви можете швидко спроектувати сервер за вашими вимогами.

2. Технічні характеристики SeRver

Сайт CloudLinux

Багато компаній тримають свої технічні характеристики якнайдалі від потенційних клієнтів. MDDHosting дуже чітко забезпечує прозорість і навіть включає на свій веб-сайт фотографії серверів на базі Денвера. Всі сервери використовують 48 ядерний або більш високий процесор і мінімум 256 ГБ оперативної пам’яті.

MDDHosting використовує твердотілі накопичувачі (SSD) для своїх сервісних служб LiteSpeed ​​і ClouldLinux. Вони пропонують подвійне підключення на 10 Гбіт / с до Інтернету. Сервери були модернізовані до широкодоступної, розповсюдженої та самолікувальної мережі зберігання SSD за допомогою StorPool, блочного рішення для зберігання даних, що спеціалізується на хмарних системах. За даними MDDHosting, ця система забезпечує 900-відсоткове збільшення операцій вводу-виводу за секунду та збільшення загальної пропускної здатності на 1200%. Система, стверджують вони, забезпечує значно більшу продуктивність та надійність.

MDDHosting пропонує низьку вартість, але надзвичайно швидкий та надійний веб-хостинг на просунутих серверах. Вони вкладають час, гроші та думки в технологічні ресурси, які вони використовують, і це показує.

3. Резервне копіювання веб-сайтів

Резервне копіювання

MDDHosting пропонує повне резервне копіювання вручну з розділу резервного копіювання на вашому cPanel (графічний інтерфейс на базі Linux для управління веб-сайтом). Повна резервна копія включає налаштування FTP та електронної пошти, вашу базу даних та веб-сайт. Так само ви можете відновити свій веб-сайт за допомогою cPanel.

4. Створення та дизайн веб-сайту

Веб-сайт SitePad

MDDHosting використовує SitePad, інструмент для створення веб-сайтів із більш ніж 300 різними темами. SitePad включає більше 40 популярних віджетів перетягування, які ви можете використовувати на своєму сайті, включаючи повзунки, насичений текст, зображення, відео, аудіо, соціальні медіа, Карти Google та контактні форми. Ви також можете створювати сторінки в SitePad, а потім автоматично публікувати їх на своєму сайті. Усі теми в SitePad чутливі до мобільних пристроїв.

SitePad – це чудовий варіант для компаній та користувачів, які вже мають сайт і хочуть додати або оновити сторінки. Для користувачів, які хочуть створити новий сайт з нуля, шаблони та відсутність віджетів та додатків можуть бути проблемою..

5. Підтримка електронною поштою через MDDHosting

Ручна робота на ноутбуці

MDDHosting підтримує електронну пошту. Ви можете створити обліковий запис електронної пошти за допомогою свого cPanel через MDDHosting. За додаткову плату ви можете придбати фільтр електронної пошти, SpamExperts, щоб заблокувати зловмисне програмне забезпечення, спам та віруси. Ви можете переглянути електронну пошту за допомогою SpamPanel, переконавшись, що у вас є доступ до електронної пошти, яка раніше була підкаранна фільтром.

6. Безпека сайту

Блокування

Безпека сайту за допомогою MDDHosting обробляється з SiteLock за невелику плату. SiteLock забезпечує щоденне сканування зловмисного програмного забезпечення на предмет вразливості сайту та небезпечного коду. Сервіс автоматично видаляє загрози, виявлені на вашому сайті. SiteLock встановлюється автоматично, забезпечуючи миттєвий захист без необхідності встановлення.

SiteLock також пропонує TrueShield, брандмауер веб-додатків, як додатковий захист. MDDHosting також пропонує (за додаткову ціну) SiteLock Emergency Response, який надає екстрену допомогу для відновлення сайту, який був зламаний.

7. Інші особливості

Інші особливості ПК

Окрім веб-хостингу, MDDHosting пропонує також преміальний хмарний хостинг для підприємств.

Завдяки висококласному хмарному хостингу компанії можуть замінити сервери на місці на хмарний сервер через MDDHosting. Хмарні сервери дуже доступні, стійкі до помилок і надзвичайно масштабовані, що робить їх відмінним рішенням для зростаючого бізнесу.

За допомогою MDDHosting ви маєте доступ до необмеженого місця на диску на SSD та передачі даних. Підвищити потужність хмарного сервера легко. Параметри починаються з 2 ядер процесора та 2 ГБ оперативної пам’яті і проходять аж до основної системи з 16 процесорами з 16 ГБ оперативної пам’яті..

Ціни на MDDHosting

План планування MDD

Плани MDDHosting надзвичайно налаштовані, і компанія пропонує купони, які можна використовувати для зниження вартості покупки. Ціни можна масштабувати залежно від необхідних функцій та вимог. Ми розглянемо базову ціну для типових планів та додаткових варіантів.

Ціни на плани спільного хостингу включають:

 • Настроюється: $ 3,00 / місяць за ½ ядра процесора та 1 ГБ оперативної пам’яті. У вас також є 1 домен, 1 ГБ пам’яті SSD, пропускна здатність 10 ГБ і 5 баз даних MySQL.

 • Преміум: $ 24,25 / місяць за 2 ядра процесора та 2 ГБ оперативної пам’яті. Ви також маєте необмежену кількість доменів, необмежену пам’ять SSD, необмежену пропускну здатність та необмежену базу даних MySQL.

 • Кожен з цих планів може збільшуватись з більшою потужністю. Знову-таки, силою MDDHosting є можливість масштабування сервісу веб-хостингу під ваші потреби.

 • Окрім спільного хостингу для веб-сайту, MDDHosting включає також преміум хмарний хостинг. Існують різноманітні яруси для хмарного хостингу. Ми показуємо тут чотири з них.
 • PR2: $ 25,00 / місяць для 2 ядер процесора та 2 ГБ оперативної пам’яті. Також включає необмежений простір на диску та пропускну спроможність SSD.
 • PR8: $ 100 / місяць для 8 ядер процесора та 8 ГБ оперативної пам’яті. Також включає необмежений простір на диску та пропускну спроможність SSD.
 • PR12: $ 150,00 / місяць для 12 ядер процесора та 12 ГБ оперативної пам’яті. Також включає необмежений простір на диску та пропускну спроможність SSD.
 • PR16: $ 200,00 на місяць для 16 ядер процесора та 16 ГБ оперативної пам’яті. Також включає необмежений простір на диску та пропускну спроможність SSD.
 • MDDHosting пропонує кілька рівнів ціноутворення для розміщення сайтів реселерів. Торговельні посередники використовують MDDHosting для розміщення веб-сайту, що продається продавцем. Усі облікові записи торгових посередників включають Softaculous для завантаження та керування віджетами, а також конструктор сайтів SitePad та необмежену пропускну здатність:
 • Базовий реселлер: $ 24,50 на місяць для до 50 акаунтів cPanel та 50 ГБ місця на диску.
 • Проміжний посередник: $ 49,50 / місяць для до 100 акаунтів cPanel та 100 ГБ місця на диску.
 • Розширений реселлер: $ 74,50 / місяць для до 150 акаунтів cPanel та 500 ГБ місця на диску.
 • MDDHosting пропонує віртуальні приватні сервери (VPS). Усі яруси включають управління cPanel, повний доступ до кореня та безкоштовну настройку.
 • VZ 2G: 99,95 дол. США на місяць для 100 ГБ пам’яті, 1 ТБ передачі даних, 2 ядер ЦП та 2 ГБ оперативної пам’яті.
 • VZ 4G: $ 179,95 / місяць для 200 ГБ пам’яті, 3 ТБ передачі даних, 4 ядер процесора та 4 ГБ оперативної пам’яті.
 • VZ 6G: $ 249,95 / місяць для 300 ГБ пам’яті, 5 ТБ передачі даних, 6 ядер процесора та 6 ГБ оперативної пам’яті.
 • MDDHosting пропонує кілька рівнів безпеки SiteLock, що дозволяє клієнтам вибрати план, який підходить саме їм.
 • Сігналы абмеркаванняЗнайти: $ 24,99 / рік за сканування вашого сайту на наявність шкідливих програм. Включає до 25 сторінок.
 • Сігналы абмеркаванняВиправити: 99,99 дол. США на рік (або 14,99 дол. США на місяць) для автоматичного пошуку та видалення шкідливого коду. Включає до 500 сторінок.
 • Захисти: $ 299,99 / рік (або $ 49,99 / місяць) для пошуку, виправлення та запобігання загрозам прискорення веб-сайту. Включає до 500 сторінок.
 • MDDHosting продає на вашому сайті різноманітні сертифікати SSL для додаткового захисту. До них належать:
 • RapidSSL: $ 35,00 / рік із 256-розрядною силою шифрування
 • GeoTrust QuickSSL: $ 125,00 / рік за повністю кваліфіковане доменне ім’я, що пропонує динамічну печатку сайту та необмежену ліцензію на сервер.
 • GeoTrust True BusinessID з EV $ 179,00 / рік. Сертифікат забезпечує найвищу безпеку, динамічну печатку сайту та необмежену ліцензію на сервер.
 • MDDHosting також забезпечує фільтрацію спаму по електронній пошті.
 • Фільтрування електронної пошти: $ 2,99 / місяць за домен для послуги фільтрації спаму SpamExperts.

Громадське сприйняття MDDHosting

Люди гуляють

Є багато людей, які люблять MDDHosting і все, за що вони стоять.

Багатьом подобається низька вартість та надійність, яку ви отримуєте від MDDHosting. Він базується на стабільній системі з високоякісним центром обробки даних, і клієнти відчувають, що це відображається в режимі роботи та надійності. Вони отримують систему високого класу без високої ціни.

Іншим подобається настроюваний сервіс та ціноутворення через MDDHosting. Завдяки надзвичайно низьким цінам, які можна легко збільшити, рецензенти вважають, що ніколи не платять більше, ніж потрібно за веб-хостинг. Прозорість у їхніх послугах та обладнанні – ще одна часто цитується перевага MDDHosting.

Незважаючи на ці переваги, інші відчувають, що MDDHosting – це невелика компанія, яка бореться з багатьма проблемами, які має невелика компанія. Сюди входить відсутність підтримки клієнтів. Деякі клієнти скаржаться, що на отримання відповіді, коли проблема виникає, можуть зайняти кілька днів. З такими щільними вікнами для кожного настроюваного рівня, подолання лімітів легко, особливо для зростаючих підприємств, що може призвести до скарг на ціноутворення. Інших турбує професіоналізм частини команди підтримки, коли виникають проблеми.

Як MDDHosting порівнюється з ринком

Жінка тримає долар

Порівняно з іншими веб-хостинговими послугами, MDDHosting – це менша компанія, і це відображається деяким чином.

MDDHosting не має ресурсів великих конкурентів. Вони не пропонують спеціалізованих серверів і не пропонують справжню підтримку в режимі 24/7, хоча вони обіцяють реагувати якомога швидше через систему квитків. Клієнти залишаться чекати, коли їм потрібно буде відповісти на запитання або у випадку виникнення проблеми.

Немає такої підготовки, як у вас з іншими постачальниками веб-хостингів, і менша підтримка сторонніх додатків. У багатьох службах та функціях, таких як міграція веб-сайтів, бракує деталей.

Але MDDHosting знає, як грати на своїх силах у послугах, які вони пропонують. Вони є меншою компанією, і багато клієнтів знають і регулярно працюють з власником компанії. Деякі клієнти говорять про те, щоб забрати телефон, щоб безпосередньо говорити з ним.

MDDHosting нічого не приховує. Вони точно кажуть людям, яке обладнання та технології вони пропонують, і навіть включають на свій веб-сайт фотографії серверного обладнання. Вони пишаються тим, наскільки прозорі вони як компанія, і це показує.

Мало хто з інших компаній пропонує налаштовані варіанти, які ви маєте з MDDHosting. Якщо ви точно знаєте, що вам потрібно і потрібно, ви можете бути впевнені, що саме ви отримаєте з MDDHosting.

Що ми думаємо про MDDHosting

Хтось працює на ноутбуці

MDDHosting – це менша компанія, і ми зустрічаємо деякі проблеми з використанням меншого приватного постачальника веб-хостингу. Особистий зв’язок із кожною взаємодією для деяких людей чудово підходить, але коли система стикається з проблемою, і вам потрібні ресурси та підтримка значно більшої компанії, у вас це не буде з MDDHosting.

Але якщо ви не турбуєтесь про роботу з меншою компанією, MDDHosting забезпечує стабільну систему та позитивний досвід для більшості клієнтів. Вони можуть бути невеликими, але вони мають доступні ресурси для більшої роботи та компаній, готових до масштабу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map