Отже, ви зареєстрували доменне ім’я. Тепер що?

Ви скористувались і придбали своє перше доменне ім’я. У цей момент ви можете трохи нервувати, або можете почувати себе схвильованими, розповівши всім, хто буде слухати вас про ваші плани щодо вашого особистого блогу або про майбутнє задум у створенні власного шумного бізнесу.


>> Клацніть тут, щоб завантажити PDF-файл <<

Незалежно від мотивації, багато людей, які щойно придбали свій домен, нечасто зупиняють свій прогрес. Раптом задоволення від того, що тільки що подолали одне головне перешкода для присутності в Інтернеті, зустрічається з наступною переважаючою перешкодою; що робити далі після того, як ви зареєстрували доменне ім’я?
тепер-що
Якщо це сценарій, за яким ви опинитесь, то ця стаття для вас. Хоча ми не можемо зробити вам іконку Інтернету за один прийом, ми можемо показати вам, як перейти від одноразового власника домену до впевненого творця веб-сайту в 3 дуже основних кроки.

Крок 1 – Отримайте хостинг

В Інтернеті є багато компаній, які будуть “приймати” вашу присутність в Інтернеті. Це просто означає, що вони надають сховище або житло, що дозволяє переглядати ваш веб-сайт в Інтернеті. Проявіть належну ретельність у цій галузі та прочитайте відгуки інших, щоб зрозуміти, які з них можуть бути найкращими для ваших цілей..

Деякі з найбільших відомих компаній включають HostGator.com та BlueHost.com, однак є ще багато, і дискусія про їхню цінність – ще одна тема. Якщо компанія, у якої ви придбали ваш домен, також пропонує хостинг, наприклад godaddy.com, і ви придбали цей комбінований план, тоді вам навіть не потрібно буде займатися цим кроком.

У випадках, коли ваш доменний обліковий запис є окремим об’єктом для будь-якого хостинг-сервісу, вам потрібно буде зареєструвати обліковий запис у хості веб-сайту, перш ніж ви зможете просунутися далі. Більшість людей, починаючи з домену, роблять це з особистим блогом на увазі або з прагненнями створити невелику та середню кількість присутніх в Інтернеті, принаймні в короткий термін. У цьому випадку хостинг-пакет для спільного використання, як правило, достатній для задоволення всіх ваших потреб в хостингу.

Цей спільний інструмент означає, що означає термін; що всі файли вашого веб-сайту матимуть спільне житло з файлами веб-сайтів, що належать іншим людям. Це жодним чином не впливає на функціонування вашого веб-сайту і є дуже економічно вигідним, дозволяючи розміщувати всі ваші веб-сайти без необхідності купувати додатковий хостинг.

Крок 2 – Змінення серверів імен

Після завершення етапів реєстрації з обраною вами хостинг-компанією ви отримаєте підтвердження електронною поштою з реквізитами свого облікового запису. Ці деталі містять певні критерії, які вам знадобляться для реєстрації вашого домену.

Хостинг-компанія може розміщувати ваш веб-сайт лише у тому випадку, якщо вони “підключені” до вашого доменного імені. Спосіб підключення домену до хоста – це “вказівка” серверів імен вашого домену на ваш хост. Сервери імен схожі на телефонні книги.

Вони існують у формі номерів, але каталог, у якому вони існують, дозволяє людям знаходити ваш веб-сайт і куди надсилати ваші електронні листи. Не отримуючи технічних даних, коли ви спрямовуєте свої сервери імен на вашу хостинг-компанію, це гарантує, що домен і хост веб-сайту можуть «спілкуватися один з одним», щоб ваш веб-сайт міг жити в Інтернеті.

Ви можете знайти реквізити свого сервера імен в електронному листі, який ви отримали від свого хоста. Ви отримаєте щонайменше два сервери імен, схожих на nsxxxx.hostname.com. Щоб вказати ці номери з вашого реєстратора домену на вашу хостинг-компанію, знайдіть своє доменне ім’я в обліковому записі реєстрації домену та перейдіть до пункту «передача DNS» (сервер доменних імен) або подібного посилання.

Введіть номери вашого сервера імен та збережіть зміни. Це дійсно так просто. Дозвольте зміні набути чинності до 48 годин, хоча це, як правило, досить швидко. Ця затримка часу відома як “розповсюдження”. Це період, який потрібно, щоб ваша хостинг-компанія визнала ваше вказане доменне ім’я.

Крок 3 – Встановіть свій веб-сайт

Ви можете встановити свій блог або веб-сайт навіть під час очікування розповсюдження серверів імен. Найбільш функціональний спосіб зробити це – увійти до свого облікового запису хостингу та перейти до категорії програмного забезпечення та служб (або подібних) на панелі керування.

Можливо, найефективніший тип сайту для встановлення відомий як WordPress.org і це можна зробити за допомогою функції, відомої як Fantastico De Luxe. Цей програмний засіб представлений привабливою піктограмою смайлика для обличчя, яка просто вимагає натиснути на нього. Звідти ви виберете WordPress, потім New Installation, виберіть свій домен у спадному полі та заповніть свої дані про реєстрацію перед вибором кнопки «встановити WordPress»..

Деякі панелі управління замінили опцію Fantastico для нових облікових записів функцією, відомою як QuickInstall, а інші надають можливість для обох. QuickInstall також розташований у категорії програмного забезпечення та послуг і відображається у формі значків у вигляді годинника та стрілки, або як дуже схоже зображення. Якщо це потрібна вам функція, то знову просто натисніть на піктограму, виберіть WordPress і стежте за своїм носом.

Обидві функції встановлення веб-сайту зручні для користувачів, і встановивши ваш перший веб-сайт, використовуючи їх, може стати пристрастю через їх простоту застосування.

Так ось у вас це є. Хоча реєстрація вашого доменного імені вперше стала тріумфом сама по собі, решта процедури початку роботи в Інтернеті також відверта, і ви змусите задуматися, чому ви цього не почали раніше.

Маючи душевний спокій, знаючи, що ви можете повторити цей процес у будь-який час, не потребуючи жодних технічних знань, справжня забава починається вже зараз із створення вашого сайту, додавання його особливостей та розвитку вашого хобі чи бізнесу до наступного рівня веселощів та успіхів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map