Повне керівництво про отримання сертифіката SSL – Покрокові інструкції

У цьому повному посібнику з отримання сертифіката SSL – ми обговоримо, як налаштування веб-серверів для безпечної роботи з браузерами має важливе значення для забезпечення душевного спокою та захисту бізнесу та споживачів від перехоплення їх транзакцій та даних для перегляду ненавмисними сторонами.


SSL розшифровується як шар захищеного сокета. Це термін, який використовується для опису взаємодії транзакції між мережевими серверами, ідентифікації веб-сервера до браузера або іншого сервера для забезпечення зашифрованих, безпечних передач даних.

З розповсюдженням злочинних вторгнень, спрямованих на веб-сайти та бази даних, порушення даних та відмову від службових атак, розпочатих проти бізнесу та соціальних медіа, безпечний доступ до ваших веб-сайтів є вкрай необхідним.

Отримання та встановлення SSL-сертифіката є одним із важливих кроків у захисті вашого веб-сайту від атак та хакерів.

Що таке сертифікат SSL?

Веб-сайт

З технічної точки зору, сертифікат SSL складається з невеликого файлу, встановленого на вашому сервері, який ідентифікує цифровий ключ організації та захищений стан. Цей файл містить криптографічний ключ, який шифрує дані, передані між браузером та сервером.

Саме цей сертифікат змушує браузер ідентифікувати URL-адресу веб-сайту із позначенням HTTPS і спричиняє відображення висячого замка, що вказує на надійність з’єднання з сервером..

Сертифікати SSL – це те, що пов’язує ім’я сервера або домену з місцезнаходженням власника та унікальною цифровою ідентичністю.

Навіщо вам це потрібно??

Безпека

Майже всі переймаються конфіденційністю Інтернету та захистом своїх персональних даних.

Більшість користувачів Інтернету, особливо ті, що здійснюють трансакції, що включають особисту чи фінансову інформацію, стали досить безпечними під час доступу до серверів, перевіривши, що вони підключені до захищеного сайту, перш ніж надавати таку інформацію.

Якщо ваш сайт не забезпечує безпечне з’єднання, багато користувачів швидко відмовляться від надання такої інформації, і це правильно.

Якщо ваш веб-сервер буде працювати з інформацією про кредитну карту для покупок чи інших транзакцій, стандарт безпеки даних платіжних карток (PCI DSS) вимагає, щоб ваш бізнес забезпечив безпечне середовище, перш ніж ви зможете обробляти, зберігати чи передавати такі фінансові дані.

Положення про переносність та підзвітність медичного страхування (HIPAA) також передбачають, що веб-сервери, які використовуються для зберігання або надання доступу до інформації про охорону здоров’я, використовують захист шифрування SSL.

Безпека транспортного шару (TLS) – це по суті оновлена ​​версія технології SSL, і багато користувачів все ще використовують термін SSL, щоб охопити обидва. TLS – це в основному рівень на рівні сеансу між додатками та транспортуванням даних, тоді як SSL – це шифрування для переданих даних. У цій статті вони разом називаються сертифікатами SSL.

Повне керівництво щодо отримання сертифіката SSL

Руки, що працюють на ноутбуці

Щоб отримати сертифікат SSL, бізнес або особа, яка запитує сертифікат, створює на сервері запит підпису сертифіката (CSR), генеруючи приватний ключ і відкритий ключ на сервері.

Цей файл надсилається до центру сертифікації (CA), який надасть сертифікат SSL, що містить лише відкритий ключ.

Цей CSR-файл використовуватиме CA для створення сертифіката SSL, який відповідає вашому приватному ключу. CA не дізнається ваш приватний ключ, але надішле сертифікат (файл) SSL для встановлення на ваш сервер.

Існує багато законних, визнаних джерел для отримання сертифікатів SSL, включаючи таких популярних постачальників:

 • GlobalSign
 • VeriSign
 • Digicert
 • Хмара
 • Давайте шифруємо
 • GoDaddy

Важливо придбати сертифікати SSL від авторитетних, визнаних постачальників сертифікатів, віднесених до категорії сертифікаційних органів (CA).

Види сертифікатів SSL

Хтось працює на ноутбуці

Сьогодні існує три основні типи сертифікації SSL з різним рівнем безпеки:

 • Перевірка домену – найнижчий рівень перевірки – КС підтверджує, що організація, яка запитує сертифікат, фактично має право власності на домен. Це може бути підтверджено просто через електронний запит до домену для підтвердження права власності.
 • Сертифікати, затверджені організацією – перевірка сертифікації сертифікатів буде включати фактичний контакт із запитуючою організацією, щоб гарантувати аутентифікацію запиту. Це стосуватиметься підтвердження відповідності місцеположення організації (міста, штату та країни та назви компанії) запиту на отримання сертифіката.
 • Сертифікат розширеної валідації – це найвищий рівень наданої перевірки. КС, що надає сертифікат, підтвердить ім’я, місцезнаходження заявника та компанію як дійсну юридичну особу. Вони також підтвердять, що бізнесу відомо про запит на отримання сертифіката SSL від ЦА, щоб переконатися, що запит є законним.

Додаткові критерії сертифікату SSL

Окрім основних типів / рівнів сертифікатів, існують відмінності залежно від ваших індивідуальних потреб:

 • Single-Name – цей сертифікат захищатиме лише одне конкретне доменне ім’я
 • Уайлдкард – wildcard SSL сертифікати захистять необмежений піддомен під одним доменом. Наприклад, сертифікат SSL, отриманий для www.mysite.com, захищає help.mysite.com та careers.mysite.com..
 • Уніфіковані SSL / багатодоменні сертифікати – використовуючи цей тип сертифікату, ви можете захистити до 100 доменів одним сертифікатом. Це дуже корисно і розроблено для необхідності захисту програм Office Communications та програм Microsoft Exchange у середовищі SAN.

Ціни на сертифікати SSL

Ціни на сертифікати SSL варіюються в широких межах: покупці, які обійшлися з витратами, здатні знайти 1-річний сертифікат за ціною до 17 доларів або навіть дешевше, а сертифікати з більш надійною захищеністю доступні на кілька сотень доларів.

Ціна залежить від тривалості підписки на SSL, рівня безпеки та кількості доменів, що підлягають захисту.

Будьте обережні, підбираючи свій ЦА, щоб гарантувати, що ви отримуєте рівень захисту, який відповідає вашим потребам, і що ви купуєте у надійного постачальника із послугами задоволеності клієнтів.

Причини використання сертифікатів SSL

Глобус і замок

Крім очевидних проблем безпеки, які створюють необхідність захистити як веб-сервер, так і захистити відвідувачів ваших сайтів, є додаткові причини зробити SSL-сертифікати стандартними для всіх серверів:

 • Рейтинг рейтингу пошукової оптимізації (SEO). Google уже вказав, що сповістить користувачів про візуальне сповіщення, коли вони не перебувають на захищеному сайті, захищеному SSL-сертифікатами
 • Більш захищена передача даних між сервером, підвищення безпеки транзакцій та зменшення можливості перехоплення даних
 • Вимоги відповідності PCI
 • На сайтах електронної комерції завжди повинні бути сертифікати SSL, щоб запобігти крадіжці особи
 • Правила HIPAA
 • Прищеплюйте довіру клієнтів, представляючи безпечні вказівки сайту

Ми сподіваємось, що цей повний посібник із отримання сертифіката SSL допоможе вам дізнатися про те, що вони бувають та як їх інтегрувати.

З легкістю отримання та впровадження сертифікатів SSL для своїх веб-серверів має сенс забезпечити цей рівень безпеки для вашого бізнесу та клієнтів..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map