Про що створити веб-сайт?

Що стосується створення веб-сайту, пошук теми чи ідеї може бути надзвичайно важким – і навіть коли ви придумали кілька ідей, як дізнатися, чи справді ваша ідея для веб-сайту корисна?


про що створити веб-сайт

>> Клацніть тут, щоб завантажити PDF-файл <<

Зрештою, я впевнений, що ти погодишся, що немає сенсу запускати веб-сайт, який поспілкується з однією людиною та його собакою.!

Якщо ти знайдеш себе намагаються придумати тему чи ідею для наступного веб-сайту то саме час приступити до того, щоб розум тикав.

Створіть веб-сайт про те, що ви захоплені

Багато людей вирішують створити веб-сайт про щось, що вони є зацікавлений в – і складання списку ваших пристрастей, безумовно, може стати хорошою відправною точкою.

Чи є ваша пристрасть садівництво або альпінізм, базування вашого веб-сайту навколо предмета, близького вашому серцю, може бути хорошою ідеєю настільки, наскільки це буде легко вам залишатися мотивованим розвивати його в довгостроковій перспективі.

Окрім того, цілком імовірно, що ти вже збираюся мати хороші знання навколо теми, тому придумати ідеї для нового змісту має бути досить просто. Ви вже повинні бути в курсі того, що є гарячим на цьому конкретному ринку та підтемами, які ваша аудиторія буде цікавою.

Однак існує проблема зі створенням веб-сайту лише тому, що ви захоплені цією темою – а це те, що ви не завжди знаєте, чи є гідний ринок для нього.

Якщо ваша пристрасть гольф, то це може бути хорошою ідеєю, але що робити, якщо ваша пристрасть – збирання пупка в пупку? Так, мені кажуть, що таке хобі насправді існує, але скільки інших людей поділяють ваш інтерес?

Створіть веб-сайт про щось, що принесе вам гроші

Якщо ви хочете заробити гроші на своєму веб-сайті, то вдвічі важливо дослідити потенційні ніші, а потім вибрати ту, яка має значний ринок і хороший потенціал прибутку.

Якщо ви шукаєте ідеї, почніть, переходячи до партнерської мережі Clickbank і ознайомитись з категоріями на своєму ринку. Тут є багато тем, але, як правило, все, що стосується грошей, здоров’я чи добробуту, є «вічнозеленим».

Далі, і ви, можливо, не подумали про це, подивіться на журнальний стенд у вашому місцевому магазині та спостерігайте за пропозиціями. Якщо є журнал, що висвітлює цю тему, то це потенційно вигідна тема.

Також перегляньте зворотній бік журналу та подивіться на компанії, які рекламують у межах випуску. Здорова реклама реклами зазвичай сигналізує про потенціал прибутку.

Якщо ви все ще боретесь за ідеї, то ознайомтесь Google Trends щоб дізнатися, про які предмети зараз говорять люди. Поточні тенденції можуть стати потенційним золотом, але не забудьте також подумати про те, наскільки довготривалими можуть бути деякі з цих ідей.

Збирання своїх ідей і прийняття рішення

На сьогодні ви, сподіваємось, створили кілька потенційних ідей – але чи є якась із них корисна? Щоб дізнатися, перейдіть до пункту Планувальник ключових слів Google. Цей корисний інструмент розроблений насамперед для людей, які проводять кампанії AdWords, однак він надає дуже корисну інформацію про щомісячні обсяги пошуку (кількість людей, які шукають певне ключове слово).

Введіть у своєму списку деякі ключові слова, що стосуються предметів / ніш, і дізнайтеся, скільки пошукових запитів проводиться для кожного. Ви повинні мати можливість приблизно оцінити, наскільки популярною та потенційно вигідною є певна тема.

Корисні ресурси

http://fatmumslim.com.au/sweet-ideas-50-things-to-blog-about/

http://chrisbrogan.com/100-blog-topics-i-hope-you-write/

http://chrisbrogan.com/100-blog-topics/

http://www.molly-greene.com/101-blog-topic-ideas/

http://fizzle.co/sparkline/81-blog-topic-ideas

http://www.copyblogger.com/brainstorm-blog-topics/

Тема блогу & Генератори вмісту

http://www.hubspot.com/blog-topic-generator

http://www.portent.com/tools/title-maker/

http://ideas.contentforest.com/

Веб-сайт & Генератор ідеї блогу

http://www.businessnewsdaily.com/3253-business-idea-generator.html

http://www.kickmeta.com/

http://www.mytopbusinessideas.com/online/

Тепер, коли ви придумали чудову ідею, все, що вам потрібно зробити, – це отримати доменне ім’я та хостинг та розпочати створення сайту. Якщо вам потрібна допомога в створенні блогу, ознайомтеся з нашим посібником для початківців тут.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map