Розпочати власний блог краси за ціною менше 100 доларів – Сумарно прості та легкі кроки

Ніша краси є і веселою, і захоплюючою. Сама по собі галузь є дуже динамічною, тому тенденції постійно розвиваються, а теми постійно змінюються.


Якщо ви захоплені косметикою, загальним здоров’ям, доглядом за шкірою, зачісками, косметичними засобами та модою, то ви можете вирізати собі місце в Інтернеті з блогом краси.

як завести блог краси за ціною менше 100 доларів

Навіщо заводити блог краси?

Вам не потрібно мати ступінь письма чи професійну письменницьку освіту почати свій власний блог краси.

Насправді багато найпопулярніших блогів в Інтернеті створені людьми, які просто пишуть про те, що їх найбільше хвилює, і постійно оновлюють своїх читачів інформативними та дотепними повідомленнями.

З вашого власного блогу є багато переваг. Перш за все, ви можете заробляти гідний дохід за допомогою реклами та підключень до компаній краси та моди.

Ви також можете зв’язатися з роздрібними товарами краси, щоб отримати додатковий дохід.

Також є чимало косметичних блогерів, яким надсилають товари для тестування та оглядів, іноді навіть до того, як товари потраплять у магазини.

Це дозволяє піддаватися останнім тенденціям індустрії краси, велика перевага, якщо ви хочете стати авторитетом у цій ніші.

Перш ніж розпочати роботу

Важливо мозковий штурм прямо на початку. Коли натхнення потрапить на вас, сядьте та вирішіть, про який аспект індустрії краси ви б хотіли вести блог. Потім складіть список публікацій, які ви хочете написати.

Найважливіше запитання, яке ви можете задати: “Якби я був своїм власним читачем блогу, що б мені було цікаво читати?”

Також подумайте про різні “підкатегорії”, через які ви можете обертатися. Наприклад: відгуки про товар, виріб дня, поради щодо макіяжу та випадкові речі.

Далі перегляньте інші блоги та спостерігайте за тим, що вам подобається та не подобається за змістом, темами, стилем написання та загальним виглядом.

Не копіюйте нікого, звичайно, але оглянувшись навколо, допоможете вам перетікати ваші творчі соки та отримати кілька ідей про те, як ваш блог може бути різним.

Також подумайте, як додати медіа до своїх публікацій, таких як відео чи фотографії. Це допоможе, якщо у вас є камера високої чіткості, яка знімає чіткі фотографії, а також програмне забезпечення для редагування фотографій для корекції кольорів та обрізання.

Також врахуйте вашу цільову частоту опублікування. Чи бажаєте ви чи зможете публікувати щодня, раз на тиждень чи кожні 3 дні? Зауважте, що незалежно від частоти, яку ви вирішите, важливо регулярно публікувати повідомлення.

Ви легко втратите читачів, якщо ваша публікація буде непослідовною. Насправді було б простіше, якщо ви можете писати повідомлення заздалегідь, а тоді просто «плануйте» їх на майбутні дати.

Тепер, як ви заробляєте гроші? Є кілька способів монетизації вашого блогу. Найпопулярніший спосіб – через Google Adsense – ви можете заробляти прибуток, коли глядачі натискають на рекламу у вашому блозі.

Nitty-Gritty – легкі кроки для створення власного блогу краси

Підводячи підсумок, є чотири простих кроки щодо того, як запустити блог краси:

 1. Виберіть постачальника веб-хостингу
 2. Отримайте доменне ім’я
 3. Встановіть WordPress
 4. Прикрасьте свій блог краси

Але перш ніж ми перейдемо до цих кроків, поговоримо спочатку про хостинг – чи вибрати безкоштовний або платний хостинг.

Що у світі безкоштовний хостинг?

Якщо це ваше перше ведення блогів, ви б добре почати з безкоштовного хостингу. Безкоштовний хостинг означає, що ви можете розпочати свій блог, нічого не платячи через хостинг-провайдера. Найкращі приклади – blogger.com та wordpress.com.

Чому варто вибрати безкоштовний хостинг?

Найкраща перевага використання безкоштовного хостингу блогу – це, звичайно, вам не доведеться витрачати нічого, щоб розпочати роботу. Все, що вам потрібно зробити – це зареєструватися в акаунті, і ви готові піти.

Вам не доведеться турбуватися про використання кредитної картки за щомісячну або щорічну плату.

Безкоштовний хостинг блогів – це також відмінний варіант, якщо у вас не малий досвід веб-дизайну. Більшість безкоштовних хостинг-провайдерів, таких як WordPress.com, мають готові шаблони блогів.

Все, що вам потрібно зробити, – це вибрати бажану тему, а потім введіть своє перше повідомлення. Ви також можете налаштувати свій блог до певного моменту.

Нижче

Найбільшим недоліком безкоштовного хостингу блогів є те, що ви не володієте доменом. Ваша URL-адреса завжди буде як “beauty.wordpress.com”, а не просто “beauty.com”.

Хоча бути субдоменом може бути досить хорошим для тих, хто тільки починає, вам буде складніше масштабувати свій блог, якщо ви хочете бути визнаним авторитетом у ніші краси або коли ви хочете створити свій власний назва або бренд.

Ще одним недоліком у використанні безкоштовних хостингових служб є наявність обмежених можливостей у плані налаштування. За допомогою безкоштовного хостингу в блогах ви можете змінювати теми, макети, кольори та шрифти, але ви не можете очікувати багато функціональності на своєму сайті.

Крім того, вам доведеться боротися з великою кількістю оголошень у своєму блозі.

Вибір платного хостингу

Якщо ви розпочали свій блог за допомогою безкоштовного хостингу, і ви отримали гідне наступне, ви можете розширити масштаб, перемістивши свій блог на платний хостинг.

Ось переваги:

 • Ваш власний домен – Одне з найкращих переваг, коли ви обираєте преміальний хостинг блогу – це володіти ім’ям або доменом вашого блогу. Чому це важливо? Володіння доменом полегшує людям запам’ятовувати адресу вашого веб-сайту. Ви також можете створити свій блог для особистого брендингу і монетизувати це буде простіше.
 • Ваш власний електронний лист – всі провайдери платних хостингів дозволяють вам отримати одну чи більше налаштованих електронних адрес. Наприклад, якщо ваш домен блогу “beauty.com”, ви можете мати адресу електронної пошти, наприклад [захищено електронною поштою] або [захищено електронною поштою].Таким чином, вам не доведеться використовувати вашу особисту адресу Gmail або Yahoo, коли ви відповідаєте своїм підписникам. Ви також можете налаштувати автовідповідачі для комунікаційних та маркетингових цілей.
 • Простий у користуванні веб-сайт Builder– в той час як преміум-хостинг в основному використовують досвідчені розробники веб-сайтів, початківець з нульовими знаннями кодування може ним користуватися. Завдяки розробникам веб-сайтів, включених у пакети хостингу, ви можете створити свій блог краси, просто натискаючи та перетягуючи елементи. Найкраще в цьому полягає в тому, що ви можете повністю налаштувати свій сайт із більшою функціональністю, темами, макетами та кольоровими схемами відповідно до ваших уподобань та брендинг.
 • Немає реклами– оскільки ви заплатили за хостинг-пакет, ваш блог буде абсолютно без реклами, окрім тих, які ви самі розмістили.
 • Плагіни та віджети—Платний хостинг блогу дозволяє підвищити зручність роботи та функціональність вашого веб-сайту за допомогою плагінів, додатків та віджетів. Ви також можете додавати канали та галереї зображень із своїх облікових записів соціальних медіа.
 • Монетизуйте свій блог – багато безкоштовних хостинг-провайдерів заявляють у своїх умовах і положеннях, що ви не можете монетизувати свій блог, а це означає, що ви не можете запропонувати свій простір для реклами. Google Adsense також не схвалює безкоштовні розміщені блоги для монетизації.

На даний момент ви зможете визначити, який варіант хостингу вибрати. Для преміум-хостингу можна вибрати багато, і настійно рекомендується перевірити відгуки щодо обраного вами хостинг-провайдера, щоб ви дізналися, чи буде він відповідати вашому бюджету та потребам хостингу.

Зауважте, що купуючи хостинг-пакет, він зазвичай постачається з реєстрацією доменного імені. Вам не доведеться купувати доменне ім’я, тому вам не доведеться витрачати більше.

Тепер, коли ви маєте уявлення про хостинг, поговоримо про вибір вашого імені блогу та отримання доменного імені.

Вибір дивовижного доменного імені

Так, це може бути складним кроком. Сама кількість варіантів може стати причиною плутанини. Ось декілька порад, які допоможуть вам допомогти:

 • Поєднайте улюблені слова, які збігаються з індустрією краси. Запитайте себе: що вас хвилює про нішу краси? Яка ваша особистість і як це пов’язано з вашим інтересом до ведення блогів? Які ваші улюблені слова? Чим ти захоплюєшся? Які теми ви хотіли б висвітлити у своєму блозі? Які слова найкраще б описали ваш блог?
 • Мозковий штурм та записуйте слова, пов’язані з вашим брендом чи темою. Запишіть все, що спадає на думку. Потім можна скористатися тезаурусом і написати ще кілька споріднених слів. Тепер у вас буде банк слів, який ви можете вибрати.
 • Сортуйте варіанти, короткий список та визначте, що добре поєднується. Ви можете попросити інших людей прочитати те, що ви до цього часу увійшли до списку, і звідти виберіть ті, які легко можна вимовити.
 • Перейдіть до GoDaddy або Namecheap і перевірте, чи є ті, які у вас в списку. Короткі, 2-складові доменні імена завжди кращі. Не використовуйте тире з тире (example-beauty.com), як це важко запам’ятати.

Додаткові поради

Завжди тримайте це коротко, мило і просто. Назва вашого блогу має точно збігатися з вашою URL-адресою, щоб не було плутанини. Грайте в слова і використовуйте дотепні. Ім’я блогу повинно легко запам’ятовуватися, писатися та вимовлятися.

Встановлення WordPress

Після того як ви зареєструвались на хостинговому плані та доменному імені, вам потрібно буде скористатись зручною для користувачів платформою для блогів – WordPress.

WP – найпопулярніша у світі система управління вмістом, яка допомагає блогерам легко керувати своїм вмістом, наприклад додавати нові публікації, змінювати їх, оновлювати та видаляти вміст та налаштовувати його, щоб зробити його красивішим.

Вам не доведеться витрачати додаткові витрати на WordPress, оскільки він часто включається навіть у найпростіші пакети веб-хостингу. Установка – це дзифф, але ми покажемо вам, як це зробити поетапно.

Для цього ми будемо використовувати BlueHost як приклад (якщо вам потрібна допомога в реєстрації в Bluehost, тоді перегляньте цей покроковий посібник)

Крок 1: Увійдіть до свого нового облікового запису BlueHost і натисніть «Хостинг». Знайдіть панель «Веб-сайт», а нижче ви знайдете WordPress.

Крок №2: Натисніть «Встановити». Вас перенесуть на іншу сторінку. Виберіть домен і натисніть “Перевірити домен”.

Крок №3: Поставте прапорець “Я прочитав умови” і натисніть “Встановити зараз”.

Крок №4: З’явиться вікно з написом “Ми встановлюємо WordPress для вас”. Зачекайте від 2 до 5 хвилин, щоб процес завершився. Після завершення натисніть «Переглянути процеси», а потім «Переглянути облікові дані».

Крок №5: Вам потрібно буде ввести свої дані для входу на наступній сторінці. Клацніть на “Admin URL”, а потім введіть своє ім’я користувача та пароль.

Ваша установка WordPress завершена, і ви вже офіційно створили свій блог краси за ціною менше 100 доларів.

Зробити ваш блог краси красивим

Отже, ви зараз ведете блог краси. Само собою зрозуміло, що ваш шаблон повинен бути красивим – досить відображенням вашої ніші. Залежно від вашого смаку та стилю, ви можете перейти до мінімалістичної теми або ж по-справжньому барвистому шаблону.

Важливим є збереження організації та чистоти вашого макета. Ваші читачі повинні мати можливість легко знайти інформацію, яку вони шукають. Якщо ви маєте намір розмістити багато фотографій, використовуйте високоякісні зображення.

Існує багато безкоштовних тем WordPress окрім того, що ви бачите на своїй панелі приладів WP. Якщо ви ще не можете придбати преміальні теми WordPress, перейдіть на сторінку www.wordpress.org/themes і шукайте теми, пов’язані з красою WordPress.

Ще один варіант, рекомендований, оскільки вам не доведеться витрачати занадто багато часу на налаштування дизайну і вигляду і відчуття, – це рухатися з премійна краса WordPress тема від themeforest.net (коштує близько 50 доларів).

Встановлення теми – вітер. Просто натисніть на “Зовнішній вигляд”, потім натисніть “Теми”, виберіть “Додати нову”, виберіть тему, а потім натисніть “Завантажити тему”. Безкоштовні та преміальні теми мають детальну інструкцію щодо того, як розпочати роботу.

Фінальні думки

Вести блог краси – це і корисне, і складне завдання. Найважливіші речі, які ви повинні пам’ятати – це відданість, послідовність та пристрасть. Не сподівайтесь, що це буде хітом протягом ночі.

Для створення великої читацької аудиторії потрібен час. Будьте терплячі, і нехай ваша красива пристрасть сяє у вашому блозі, і винагорода буде великою.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map