Найпопулярніші 7 хостинг сайтів ASP.NET – Посібник для початківців

Ви хочете створювати свої власні динамічні веб-сторінки на відміну від використання інтерфейсу перетягування та перезавантаження третьої сторони, який навіть не вимагає навичок кодування? Ви розробляєте веб-додатки та послуги?


Якщо це так, ви можете бути одним із багатьох користувачів ASP.NET, яким потрібно знайти потрібного постачальника веб-хостингу.

ASP.NET – це серверна система з відкритим кодом, розроблена Microsoft і спочатку випущена в 2002 році. ASP.NET, на відміну від ASP, не є мовою програмування. Однак він підтримує мови програмування, такі як Visual Basic і C #.

Натомість об’єктно-орієнтований підхід ASP.NET та кешування на стороні сервера дозволяє прискорити процес розробки, використовуючи менше коду. Станом на 2018 рік, 13% усіх веб-сайтів використовувати ASP.NET, хоча це переглядаючи лише один мільйон найкращих веб-сайтів у світі.

Незважаючи ні на що, якщо ви використовуєте ASP.NET, ви робите це, тому що хочете, щоб ваші веб-сторінки та програми запускалися швидко та ефективно. Це означає, що вам також потрібен найкращий хост ASP.NET для вашого веб-сайту, щоб максимізувати ці зусилля.

Як ми обираємо рейтинг

5 зірок

Подивіться, ми розуміємо: ціна є критичною при виборі послуги хостингу ASP.NET.

Але це не єдиний розгляд.

На додаток до цього, наші рейтинги базуються на інших факторах, які можуть однаково впливати на вибір, який ви робите: функції, онлайн-база знань та підтримка клієнтів. Лише переглянувши велику картину – не лише одну її частину – ви зможете прийняти правильне рішення.

Це особливо важливо, оскільки майже всі хостинг-провайдери пропонують значні знижки за щорічну закупівлю послуг, але ви ніколи не хочете отримувати зрікання покупця через кілька тижнів після вибору, який виявляється не найкращим для ваших потреб..

Особливості:

 • Які варіанти хостингу ASP.NET?
 • А як на рахунок зберігання і пропускну здатність?

Інтернет-база знань:

 • Які ресурси доступні в Інтернеті?
 • FAQ?
 • Підручники? Відео?

Обслуговування клієнтів:

 • Коли вам потрібна допомога, яка допомога доступна?

Топ-7 хостинг-сайтів ASP.NET

Навігація по всіх технічних дзвіночках серед хостинг-сайтів ASP.NET може бути приголомшливою. Отже, погляньте на мініатюрні відгуки нижче, щоб дізнатися основні факти про кожного з цих постачальників послуг.

1. А2 хостинг

А2 хостинг

Спочатку називався Iniquinet, A2 хостинг був заснований у 2001 році Брайан Мутіг як хобі.

Як приватну компанію, її фінансові показники та кількість користувачів важко визначити. Однак, за останніми оцінками, щорічний дохід становив 27 мільйонів доларів. Найбільшими точками продажу хостингу A2 є його платформа SwiftServer і сервери Turbo для надзвичайно швидких завантажень сторінок..

Усі плани включають необмежену кількість даних про зберігання та передачу даних, а також безкоштовні сертифікати рівня захищених сокетів (SSL) на безпечні та твердотілі накопичувачі (SSD).

Крім того, користувачі будуть використовувати панель управління Plesk Onyx 17.8. Облікові записи продавців PayPal можна легко інтегрувати, і є автоматичний інсталятор одним кліком для WordPress, Joomla та Drupal.

Виділені IP-адреси доступні для всіх планів менш ніж за 2 долари на місяць. A2 хостинг має 99,9% гарантії безперервного часу, а також 24-годинну підтримку клієнтів та різноманітні поширені запитання щодо різних тем.

Вартість: 4,90 дол. США на місяць (план з 1 доменом, 5 субдоменами та 25 адресами електронної пошти) до 10,78 доларів на місяць (турбо-план з необмеженими доменами, піддоменами та адресами електронної пошти)

Рейтинг:

2. ХостГатор

ХостГатор

ХостГатор користувачі варіюються від осіб, що мають один веб-сайт, до Fortune 500 компаній.

Кожен план HostGator включає безкоштовну передачу веб-сайтів, передачу скриптів та передачу MySQL. Панель управління Plesk забезпечує простий доступ до статистики веб-сайту, захищених паролем каталогів та веб-менеджера файлів. Крім того, існує щотижневе резервне копіювання даних поза сайтом, і ви можете мати необмежену кількість автовідповідачів та псевдоніми електронної пошти.

Після придбання EIG у 2013 році HostGator виникла кілька багатоденних відключень, але з тих пір час його роботи постійно наближався до 100%, і він має відносно швидкі завантаження сторінок..

Існує цілодобова підтримка по телефону, спілкуванню в чаті та довідкових квитках, але деякі рецензенти відзначили, що час вирішення питань збільшився з моменту прийняття EIG. Існує велика колекція поширених запитань для тих, хто любить з’ясовувати речі самостійно.

Хочете дізнатися більше про HostGator? Перевіряти для отримання додаткової інформації, а також купона зі знижкою.

Вартість: 4,72 дол. США на місяць (персональний план з одним доменом плюс необмежений обсяг пам’яті та пропускну здатність) до 14,36 дол. США на місяць (план підприємства з п’ятьма доменами, необмеженим обсягом пам’яті та пропускною здатністю та безкоштовним виділеним IP-адресою).

Рейтинг:

3. 1&1

1 і 1

1&1 була заснована у 1988 році, її продукція доступна по всій Європі та Північній Америці. Це один з найбільших постачальників веб-хостингів у світі з більш ніж 13 мільйонами клієнтських контрактів, 70 000 серверів, 7 000 співробітників та центрами обробки даних у Європі та Канзасі.

Окремі користувачі, а також малий та великий бізнес складають свою клієнтську базу для розміщення хостингу, реєстрації доменів та електронна комерція рішення.

1&Плани хостингу 1 мають конкурентоспроможні ціни, і навіть опція низького класу постачається такими функціями, як безкоштовний домен, необмежена пропускна здатність та зберігання, п’ять баз даних MSSQL 2017 та сертифікати SSL.

План верхнього кінця дозволяє мати до 25 баз даних, захист Sitelock Basic, захист від зловмисного програмного забезпечення та мережі доставки вмісту (CDN), підтримувані Railgun, щоб забезпечити максимальну швидкість між серверами та мережею. 1&1 також має незалежно перевірену швидкість завантаження на повній сторінці, яка швидша, ніж GoDaddy або HostGator.

Пробіг гарантовано становить 99,9%. Обслуговування клієнтів доступне цілодобово за допомогою телефону та чату, а також є відповідний довідковий центр із поширеними питаннями.

Вартість: 7,99 дол. США на місяць (100 облікових записів електронної пошти) до 14,99 дол. США на місяць (необмежена кількість електронних рахунків)

Рейтинг:

4. GoDaddy

GoDaddy

заснована як Jomax Technologies в 1997 році і вважається найбільшою в світі веб-хостинговою послугою на основі частки ринку.

У 2017 році він мав понад 17 мільйонів клієнтів у всьому світі та 6000 співробітників. GoDaddy також є, найвідомішим, веб-хостинговим сервісом завдяки своїм раціональним телевізійним оголошенням протягом багатьох років, особливо тим, що виходили під час щорічної футбольної гри Super Super Bowl.

Її численні нагороди за підтримку клієнтів включають виграш уже шостий рік поспіль премію Стіві за виняткове обслуговування клієнтів у 2017 році.

Найпростіший план GoDaddy підтримує один веб-сайт зі 100 гігами пам’яті та необмеженою пропускною здатністю.

Крім того, ви отримаєте безкоштовний домен із придбанням річного плану. (Усі плани включають встановлення WordPress, Joomla та Drupal одним натисканням кнопки.) Це підходить для базового сайту, оскільки ви матимете доступ до Microsoft Office 365 Business Email на рік разом з однією базою даних MSSQL (200 мег) та 10 Бази даних MySQL (по 1 гіга кожна).

План вищого рівня, який підходить для декількох сайтів з високим трафіком, забезпечує необмежену кількість веб-сайтів, сховищ даних, користувачів FTP та баз даних MySQL та MSSQL. Ви також отримуєте безкоштовне доменне ім’я, а також сертифікат SSL. Преміальна система доменних імен (DNS) також забезпечує більш надійний, безпечний та швидкий доступ до веб-сайтів.

Одне головне, що слід зазначити, хоча плани спільного хостингу GoDaddy підтримують ASP.NET, оскільки з жовтня 2017 року ці плани більше не включають новіший додаток ASP.NET Core. Якщо ви використовуєте ASP.NET Core, для використання GoDaddy вам знадобиться план виділеного сервера, який значно дорожчий, ніж параметри спільного хостингу.

Хочете дізнатися більше про GoDaddy? Погляньте на це, що також включає купон на знижку.

Вартість: 7,99 дол. США на місяць (економічний план) до 16,99 дол. США на місяць (кінцевий план

Рейтинг:

5. InterServer

InterServer

Сьогодні компанія володіє двома центрами обробки даних у Секауку, Нью-Джерсі, та одним у Лос-Анджелесі, Каліфорнія, та надає такі послуги, як хмарні віртуальні приватні сервери (VPS), колокація, виділені та швидкі сервери та віртуальний хостинг.

Як і HostGator, його клієнтська база включає як окремих користувачів, так і компанії Fortune 500.

InterServer пропонує один варіант хостингу ASP.NET, який включає необмежену передачу даних, зберігання, SSL-сертифікати, FTP-акаунти та акаунти електронної пошти. Крім того, є панель управління Plesk, сховище Raid-10 та щотижневе резервне копіювання даних. Користувачі обмежені до 25 веб-сайтів / доменів, хоча дозволено необмежений піддомен.

Він також підтримує понад 100 хмарних програм із встановленням одним кліком для WordPress, CubeCart, Magento та кілька інших. InterServer гарантує 99,9% часу роботи та має широку колекцію навчальних посібників, а також підтримку 24/7 живого телефону.

Вартість: 5 доларів на місяць

Рейтинг:

6. Рідина

Рідка павутина

Заснована в 1997 році, Liquid Web впроваджував повністю керовані рішення для веб-хостингу протягом більше двадцяти років.

Поточний щорічний дохід перевищує 100 мільйонів доларів, і він має понад 30 000 клієнтів у 130 країнах, 500 000 підтримуваних сайтів та 5 глобальних центрів обробки даних. Однією з акцентів є обслуговування клієнтів, оскільки вона обіцяє мати «найкорисніших людей у ​​житті», доступних для цілодобової підтримки.

Рідка мережа Web – це найдорожчий варіант у цьому списку, оскільки він використовує лише спеціалізовані сервери, тож вам захочеться уважно ознайомитись з його можливостями, щоб переконатися, що ціна вам варта. На нижньому кінці стоїть двогігдовий Storm SSD-сервер з можливістю використання безкоштовного сервера Windows 64 або 2012 року з 64-розрядним сервером з підтримкою мережевого, апаратного та віртуалізаційного шарів..

Або за $ 10 більше на місяць є повністю керований Windows 64-бітний сервер з панеллю управління Plesk. До п’яти терабайт щомісячної передачі даних є безкоштовними, і всі сервери мають одну загальнодоступну IP-адреса з можливістю додати до семи більше за долар кожен. Це також обіцяє 100% часу роботи.

Liquid Web має велику базу знань із сотнями навчальних посібників, а також цілодобовою підтримкою телефону та чату. Крім того, всі технічні працівники мають понад 300 годин навчання, і ви можете поговорити з фахівцями, які мають сертифікати в Windows, Red Hat Linux і Cisco.

Вартість: 110 доларів на місяць і вище на основі додаткових продуктів і послуг

Рейтинг:

7. Реєструйтесь

Зареєструйтесь

Horman Interactive Corporation в 1994 році, Register.com спочатку створив програмне забезпечення для створення веб-сайтів, а також перейшов на веб-хостинг та домен реєстрація.

Компанія, придбана Web.com у 2010 році, має штаб-квартиру в Нью-Йорку, а додаткові офіси – у Лондоні, Балтіморі та Галіфаксі, Канада. Її основний бізнес орієнтований на задоволення потреб підприємців та власників малого бізнесу. В даний час Register.com управляє понад 2,5 мільйона доменів і WebHostDirectory.org був визнаний найкращим реєстратором домену 2012 року.

Усі плани мають необмежену передачу даних, один безкоштовний домен, 100 покажчиків домену, один автовідповідач на адресу електронної пошти та AWStats для веб-аналітики. У нижньому кінці користувачі можуть мати 300 гігів пам’яті, 25 FTP-акаунтів та 25 баз даних MySQL 300 гігів. План вищого рівня містить необмежену кількість даних про зберігання, FTP-акаунти та бази даних MySQL з тим самим необхідним додатковим сховищем для них..

Існує гарантія тривалості роботи, і веб-сайт Register.com пропонує численні навчальні посібники та поширені запитання. Крім того, є безкоштовні номери для обслуговування клієнтів. Ви також можете надіслати запит на планування зворотного дзвінка від обслуговуючого персоналу на обраний вами час.

Вартість: $ 5,95 на місяць (основний план хостингу) до $ 9,95 на місяць (преміум хостинг)

Рейтинг:

Що вам потрібно зробити?

Людина думає

Як і щоразу, коли ви оцінюєте товар чи послугу, ви повинні зробити перед собою одне ключове визначення: що вам потрібно зробити?

Якщо ви вже володієте ASP.NET, ви випереджаєте того, хто не має навичок кодування, кому потрібен інтерфейс перетягування створити веб-сайт.

Однак, маючи різноманітність варіантів хостингу ASP.NET, ви не хочете платити за те, що не будете використовувати, як-от непотрібні сховища, пропускну здатність чи адреси електронної пошти, і ви хочете переконатися, що у вас є те, що вам потрібно.

Зрештою, це також зводиться до масштабованості, оскільки завжди потрібно планувати майбутнє.

Там, де ти сьогодні, швидше за все, не там, де ти хочеш (або очікуєш) бути півроку чи року в дорозі. Стільки, скільки ви не хочете переплачувати за послугу, ви також не хочете бути змушеними перенести один або кілька проектів ASP.NET на новий послуги хостингу тому що ви раптом переросли те, що пропонує ваш поточний постачальник.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map