Топ-8 найкращих хостингових сайтів: від безкоштовного до преміального

кращі сайти для розміщення блогів


Перший блог – це зарахований до Джастіна Холла, студент Swarthmore College, у 1994 році, хоча термін “блог” (поєднання “web” і “log”) не був введений в життя лише через три роки.

З тих пір блоги зростали експоненціально, коли вони закінчилися 440 мільйонів блогів за останніми оцінками у всьому світі.

Ранні блоги, такі як Хол, були прославленими особистими домашніми сторінками, а платформи раннього ведення блогів обслуговували насамперед людей, які хотіли публікувати особистий контент. Хоча ці індивідуальні широкі блоги все ще існують, блоги, орієнтовані на ніші, орієнтовані на такі теми, як мода, подорожі, їжа, краса та батьківство, все більше популярні.

Ранні блогери також мали обмежені варіанти монетизації контенту, але зараз є потенціал для отримання значного доходу за рахунок реклами, партнерських програм, прямих продажів та плати за підписку на сайт..

З огляду на потенційне охоплення аудиторії, а також можливість заробити прибуток, важливо зробити правильний вибір для розміщення вашого блогу. Ознайомтеся з найкращими доступними веб-сайтами для розміщення блогів нижче, щоб визначити, який з них буде найкращим для вас.

Як ми обираємо рейтинг

Як ми обираємо рейтинг

Оцінюючи веб-сайт для розміщення блогу, важливо зробити цілісну оцінку, а не просто зосередитись на ціні. Зрештою, хоча ти хочеш співвідношення ціни та якості, ти хочеш платити лише за продукти та послуги, які відповідають вашим потребам.

Звичайно, ми включаємо інформацію про ціни нижче, але ми також розглядаємо ще дві ключові області, такі як набір функцій користувача – включаючи варіанти монетизації, де це можливо – та обслуговування клієнтів на цих найкращих веб-сайтах для розміщення блогів.

Особливості: Які різні варіанти та функціональні можливості доступні? У чому полягає простота використання?

Обслуговування клієнтів: Як відповідатимуть на ваші запитання та вирішувати ваші проблеми?

Ціноутворення: Чи є безкоштовний варіант або тільки платний? Які відмінності у планах?

Топ-8 найкращих хостингових сайтів

Наведені нижче ескізи подають огляд найкращих доступних варіантів, починаючи від просування особистого контенту в Інтернеті аж до головного рішення електронної комерції.

WordPress.comСігналы абмеркавання

wordpress.com

Давній і популярний веб-сайт для ведення блогів, WordPress.com був запущений у 2005 році. Як платформа для ведення блогів, так і хостинг-сайт, є надійна безкоштовна версія, завдяки якій можна отримати додаткові платні оновлення та програмне забезпечення проти спаму, а також рекламу..

За підрахунками WordPress.com, щомісяця понад 400 мільйонів людей переглядають понад 15 мільярдів сторінок, а сьогодні ним користується 25% усіх веб-сайтів в Інтернеті.

WordPress.com може використовуватися для створення не лише блогів, але й веб-сайтів усіх типів. Доступний широкий спектр безкоштовних і платних шаблонів, а інтерфейс перетягування та редактор WYSIWYG – інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні. Існує цілодобова підтримка клієнтів електронною поштою, а платні плани пропонують чати в реальному часі з “Інженерами щастя”. Ваш блог можна монетизувати через Google Adsense, партнерські посилання та / або безпосередньо продавати власні продукти.

Незалежно від того, чи є ви однією особою чи великою організацією, WordPress.com пропонує рівень обслуговування, який буде працювати для вас.

Вартість: безкоштовно (субдомен WordPress.com та обмежене зберігання) та платні плани від 4 до 25 доларів США на місяць (користувацьке доменне ім’я, додаткове сховище та можливість завантаження аудіо та відео). Бізнес-план верхнього рівня дозволяє встановлювати сторонні додатки та теми.


Перевірте веб-сайт

Рейтинг: 10/10

Tumblr

tumblr.com

Компанія Tumblr була заснована в 2007 році Девідом Карпом і в даний час належить Oath Inc., дочірній компанії Verizon.

Його спеціальністю є мікроблогінг через короткі текстові повідомлення та мультимедійний контент. Станом на 2018 рік Tumblr щомісяця розміщував понад 400 мільйонів блогів із понад 550 мільйонами відвідувачів.

Користувачі Tumblr рівномірно розподіляються між чоловіками та жінками, і це найпопулярніше в демографічному віці 18-29 років.

Існує сім типів публікацій за замовчуванням: текст, фото, цитата, посилання, чат, аудіо та відео.

На відміну від більшості інших веб-сайтів для ведення блогів, розроблених для досягнення оптимальної продуктивності на робочих столах, додаток Tumblr робить оснащення мікроблогінгами на вашому смартфоні.

Інші функції включають простий обмін, сподобання та повторне розміщення вмісту від інших користувачів Tumblr. Служба обслуговування клієнтів здійснюється електронною поштою 24/7, і користувачі можуть отримати доступ до значної бази знань.

Хоча деякі великі компанії використовують Tumblr, він більше підходить для приватних осіб та менших організацій.

Вартість: безкоштовно з платними опціями для користувацьких доменних імен та преміальних тем.


Перевірте веб-сайт

Рейтинг: 8/10

Блогер

blogger.com

Одна з оригінальних платформ хостингу блогу Blogger була запущена в 1998 році і належить Google з 2003 року. До 2013 року Google заявляла про 540 мільйонів активних користувачів. Однак це може бути трохи оманливим, оскільки він входить у набір продуктів Google, таких як Gmail та Документи Google, і важко точно знати, як визначено “користувача”.

Це як кожна копія операційної системи Windows 10, включаючи браузер Microsoft Edge, який вважається установкою, незалежно від того, користувач коли-небудь запускає її чи ні.

Простота Blogger – це благо і прокляття. З одного боку, обмежений набір функцій та параметрів налаштування означає, що для навігації не так багато дзвіночків. Крім того, вона інтегрована з іншими продуктами Google, такими як AdSense для отримання доходу.

З іншого боку, цей функціонал низького рівня робить його менш привабливим для більш досвідчених блогерів. Крім того, Google має історію припинення навіть популярних проектів з невеликим попередженням, тому вам доведеться регулярно створювати резервні копії вмісту. Обслуговування клієнтів передається в основному на форуми користувачів та онлайн-форми.

Ви можете запустити блог на Blogger, але якщо він почне розростатися, вам потрібно перейти на більш надійну платформу, як WordPress.com.Cost із платними іменними доменними іменами, доступними через домени Google.


Перевірте веб-сайт

Рейтинг: 7/10

Привид

ghost.com

Публікаційна платформа з відкритим кодом, Ghost була оприлюднена публічно у 2013 році після успішної кампанії Kickstarter, яка виконала початкову мету майже 35 000 доларів менше, ніж за день, і в кінцевому рахунку зібрала понад 250 000 доларів.

Спортивний, мінімалістичний підхід до ведення блогів, станом на 2018 рік Ghost має понад 1,3 мільйона встановлень. Основна програма для публікації безкоштовна, тоді як некомерційний фонд Ghost підтримує себе за допомогою платних варіантів хостингу.

На відміну від WordPress.com, який використовується для всіх типів веб-сайтів, Ghost налаштований на блогерів та письменників.

Однією цікавою функцією є редагування на розділеному екрані: відредагуйте свою публікацію зліва та перегляньте її версію в прямому ефірі справа. Крім того, якщо ви хочете використовувати іншу хостингову платформу, ви можете безкоштовно завантажити додаток Ghost на свій комп’ютер.

Усі плани включають необмежений обсяг зберігання. Більшість підтримки клієнтів здійснюється через поширені запитання. Клієнти Ghost (Pro) також мають підтримку електронною поштою.

Якщо ви серйозно ставитесь до написання, Ghost – це життєздатний варіант витрачати більше часу на створення вмісту і менше на керування веб-сайтом.

Вартість: 19 доларів на місяць (1 блог і 50 000 переглядів сторінок щомісяця) до 199 доларів на місяць (50 сайтів і 2 мільйони переглядів сторінок щомісяця)


Перевірте веб-сайт

Рейтинг: 7/10

СереднійСігналы абмеркавання

medium.com

Medium був запущений у 2012 році та розроблений Еваном Вільямсом, співзасновником Blogger та Twitter.

Його акцент майже виключно на обмін вмістом, а не на фокус електронної комерції, як-от сайти, такі як Wix та Squarespace. У 2017 році в “Середньому” було розміщено 60 мільйонів читачів щомісяця його вмісту.

Як і Ghost, Medium орієнтований на виробництво контенту. Існує обмежена кількість налаштувань ваших публікацій та веб-сторінок. Будь-хто може писати та публікувати вміст, який також може бути об’єднаний в інтернет-журнали. Письменники можуть вирішити, щоб окремі сторінки / публікації були доступні для будь-кого або лише платні абоненти.

Дохід генерується на тому, скільки «хлопок» (подібних до «лайків») стаття отримує від платних підписників у відсотках від щомісячної абонентської плати. Варіанти обслуговування клієнтів включають онлайн-довідкові квитки, підтримку електронної пошти та поширені запитання.

Якщо ви хочете витратити більше часу на написання та менше часу на керування веб-сайтом, Medium може стати для вас гарним вибором, особливо враховуючи його здатність легко монетизувати.

Вартість: безкоштовно (необмежена публікація, але ви можете читати лише 3 статті на основі підписки на місяць) або 5 доларів на місяць (необмежена публікація та доступ до всього вмісту)


Перевірте веб-сайт

Рейтинг: 7/10

ВіксСігналы абмеркавання

wix.com

Базований у Тель-Авіві, Ізраїль, Wix – це хмарний розробник веб-сайтів, запущений у 2006 році. Він використовує модель freemium: базовий додаток безкоштовний з низькою щомісячною платою за хостинг, а також доступні численні платні оновлення та варіанти..

До 2017 року було 110 мільйонів користувачів Wix, і в середньому щодня відбувається 45 000 нових реєстрацій.

Користувачі, що створюють веб-сайт, більше ніж платформа для блогів, можуть додавати щоденник через додаток Wix Blog. Створення веб-сайту легко за допомогою системи перетягування, яка не вимагає навичок кодування. Крім того, є багато платних додатків на вибір.

Однак безкоштовні програми обмежені, і базовий щомісячний план має на своєму сайті брендування Wix. VIP-план верхнього рівня включає підтримку телефону та електронної пошти, тоді як основний план покладається на FAQ.

Власникам малого бізнесу сподобаються варіанти електронної комерції, але якщо це не ви, інший сервіс може бути кращим вибором.

Вартість: від 5 доларів на місяць (1 гіга пропускної здатності та 500 мег пам’яті) до 25 доларів на місяць (необмежена пропускна здатність, 20 гігів пам’яті та безкоштовний користувацький домен)


Перевірте веб-сайт

Рейтинг: 6/10

Квадратний простір

squarespace.com

Заснований у 2003 році Ентоні Касаланою, будучи студентом університету штату Меріленд, Squarespace – це програмне забезпечення як послуга (SAAS), розроблена як єдиний магазин для побудови та публікаційних потреб вашого веб-сайту..

Він пропонує платформу для ведення блогів, службу хостингу, платформу електронної комерції, реєстр доменів тощо.

Squarespace – приватна компанія, тому кількість користувачів важко знати напевно. Більшість оцінок, однак, свідчать про те, що у нього менше 110 мільйонів користувачів Wix.

Squarespace пропонує добре розроблені шаблони для створення чітко вигідних веб-сайтів за допомогою інструментів перетягування та перетягування, які не потребують навичок кодування. Навіть базовий план веб-сайтів пропонує необмежену пропускну здатність та сторінки, в той час як плани інтернет-магазину електронної комерції дозволяють продавати необмежену кількість товарів без комісій за транзакції..

Усі плани забезпечуються цілодобовим обслуговуванням клієнтів електронною поштою та онлайн-чатом. Крім того, доступні поглиблені посібники та відеоуроки. Як і Wix, Squarespace можна використовувати для ведення блогів, але більше підходить для електронної комерції.

Якщо ви запустили блог на Squarespace, як тільки ви досягнете значного зростання, ви, швидше за все, захочете перейти на платформу на зразок WordPress.com з додатковими функціями.

Вартість: Базовий план веб-сайту становить 12 доларів на місяць (безкоштовне доменне ім’я постачається з щорічною покупкою), а розширений бізнес-план – 40 доларів США на місяць (гнучкі знижки на товари, рахунки клієнтів та опцію подарункової картки).


Перевірте веб-сайт

Рейтинг: 6/10

Weebly

weebly.com

Weebly був запущений у 2007 році трьома студентами Державного університету Пенсільванії, які розробили його для створення веб-сторінок для розміщення своїх онлайн-портфелів, як цього вимагає школа.

Як і Squarespace, він пропонує дві категорії планів: загальний розробник веб-сайтів та інтернет-магазини. До 2008 року у Weebly був один мільйон користувачів, а наразі він має понад 40 мільйонів. У 2018 році онлайн-послуга фінансових операцій Square оголосила, що купує Weebly.

Як і кілька сайтів у цьому списку, Weebly використовує інструменти та віджети для перетягування для створення вашого сайту.

Крім того, як Squarespace та Wix, Weebly – це більше веб-сайт, який може включати в себе блог, а не основний акцент на обмін вмістом, як Ghost або Medium. Безкоштовний план для приватних осіб дозволить вам спробувати всі його можливості перед оновленням до платного.

Варіанти обслуговування клієнтів включають електронну пошту, онлайн-чат та поширені запитання.

Якщо вас більше цікавить електронна комерція, ніж ведення блогів, Wix може стати для вас правильним вибором, особливо завдяки придбанню процесором онлайн-платежів Square.

Вартість: безкоштовно (обмежений обсяг пам’яті, піддомен Weebly та реклама Weebly) до 38 доларів на місяць (необмежений обсяг пам’яті, безкоштовне доменне ім’я та без комісійних платежів)


Перевірте веб-сайт

Рейтинг: 6/10

Що ти хочеш робити?

Що стосується того, щоб зробити вибір з усіх найкращих веб-сайтів для розміщення блогів, найважливішим питанням для відповіді є: Що ви хочете робити?

Якщо ви хочете витратити більше часу на написання та менше часу на керування веб-сайтом, Ghost або Medium може стати найкращою ставкою. Якщо вас більше цікавить електронна комерція, погляньте на Wix, Squarespace або Weebly.

Або, якщо ви хочете, щоб веб-сайт міг зробити це все, ви можете перейти з WordPress.com. Знання, куди ви хочете докласти своїх зусиль, дозволить вам прийняти найкраще можливе рішення.

Хочете дізнатися більше про те, на що звернути увагу, обираючи кращі веб-сайти для розміщення блогу? Перегляньте цю статтю на вимоги до Інтернету .

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map