Огляд послуг Midphase, особливості, ціни та багато іншого

Midphase народився в 2003 році і має всі можливості, необхідні для сайтів усіх типів. Будучи в хостинговій індустрії п’ятнадцять років, Midphase обіцяє надавати послуги хостингу для будь-якого бюджету та потреб.


У них є команди по всьому світу – у великих містах, таких як Провіденс та Солт-Лейк-Сіті, штат Юта, через Атлантичний океан у Лондоні, Великобританії та на Сході, як у Львові, Україні.

Організація намагається забезпечити безпеку даних клієнтів. Дані Midphase, обіцяючи зберегти інформацію про користувачів під зафіксованим доступом, зберігаються в центрі обробки даних рівня 3 у безпечному для катастроф просторі в Солт-Лейк-Сіті, штат Юта.

Захищений цілодобовим спостереженням, датацентр має резервні генератори живлення для резервних генераторів живлення та оснащений навісом холодного охолодження ряду.

Midphase хостинг пропонує вигідні ціни та надає користувачам безліч варіантів для своїх серверів.

Огляд послуг та ціни

МІДФАЗА

Midphase, крім базового веб-хостингу, пропонує широкий спектр послуг.

Доменні імена, хостинг WordPress, будь-який тип веб-хостингу та додаткові функції, такі як Cloudflare та Sitelock, дають вам безліч корисних варіантів на вибір.

Домени

Домени

Вибір правильного доменного імені може змінити успіх веб-сайту. Він визначає ваш образ в Інтернеті. Світ сприйме вас відповідно.

За допомогою Midphase ви зможете знайти ідеальне доменне ім’я для свого сайту. Виберіть своїх кращих продавців або перегляньте їх новіші розширення домену. Більшість варіантів відповідатиме будь-якому бюджету.

Домени на основі місцезнаходження, як правило, є найдорожчими. Такі назви, як .ca та .tokyo, коштують $ 16,99 / рік, тоді як інші, як-от .la, можуть становити цілих $ 39,50 / рік.

Нові доменні імена також дещо дорожчі, що стосується доменів. .агенція коштує $ 23,99 / рік, тоді як .solutions коштує $ 29,99 / рік.

Однією корисною функцією, яку надає Midphase, є інструмент пошуку доменних імен. Все, що вам потрібно зробити – це ввести доменне ім’я, яке ви хочете дізнатись про доступні розширення домену. Вони також мають інструмент масової реєстрації для тих, хто потребує кількох доменах.

Домен Midphase має декілька функцій, зокрема:

 • Одна безкоштовна веб-сторінка на домен
 • Переадресація електронної пошти від до 5 різних облікових записів електронної пошти
 • Безкоштовний повний контроль DNS
 • 24/7 Підтримка клієнтів
 • Безкоштовний захист конфіденційності домену під час реєстрації нового домену

Здається, це одна з найкращих веб-служб хостингу Сігналы абмеркаваннящоб придбати ваш домен у.

WordPress хостинг

WordPress хостинг

Midphase також пропонує послуги хостингу WordPress. 25% усіх сайтів використовують онлайн WordPress, і це найпопулярніша платформа для бізнесу, блогерів та сайтів електронної комерції. Midphase пропонує три основні категорії сайтів WordPress, включаючи електронну комерцію, блоги та веб-сайти.

Хостинг WordPress від Midphase починається від $ 1,99 / місяць і включає такі функції, як автоматичне видалення зловмисного програмного забезпечення, 10 Гб місця на диску SSD, доступ до FTP, 50 оптимізованих тем, 30-денна гарантія повернення грошей та багато іншого.

Хмарний, виділений, VPS та керований хостинг

Хмарний, виділений, VPS та керований хостинг

Від спільного хостингу до завзятого хостингу та всього, що знаходиться між ними, Midphase робить це все.

Учасники програми отримують можливість обирати між усіма доступними методами хостингу, який краще, спільний, присвячений або хмарний хостинг? включаючи:

 • веб хостинг
 • Хмарний хостинг
 • Віртуальні приватні сервери SSD
 • Виділені сервери
 • Керований хостинг

Хмарний хостинг надається з користю для можливості масштабування змінних вимог на веб-сервері. Для сайтів, які потребують максимальної продуктивності та гнучкості, керований хмарний сервер часто є ідеальним рішенням. Плани починаються від $ 45,82 / місяць.

SSD VPS-сервери оснащені блискавичним підключенням і дозволяють точно контролювати. Сервери VPS також високо масштабовані. Плани починаються від $ 8,00 / місяць.

Виділені сервери призначені для тих, кому потрібен повний пакет з точки зору хостингу – повний контроль, максимальна безпека та налаштовані параметри. Більші корпорації та контролери чутливих даних віддають перевагу цьому варіанту. Плани починаються від $ 117.60 / місяць.

Керований хостинг поєднує в собі найкращі як спільний хостинг, так і присвячений хостинг. Завдяки керованому хостингу, ви можете користуватися всіма перевагами присвяченого хостингу без зайвих зусиль запускати та підтримувати власний сервер.

Цілий технічний колектив буде обробляти деталі для вас (звичайно, за ціну). Як і у інших постачальників, це найдорожчий варіант. Плани починаються від $ 216,60 / місяць.

Додаткові послуги

У Midphase також є варіанти деяких додаткових функцій для електронної пошти, безпеки та SEO.

Їх інструмент “Гуру для веб-сайтів” стверджує, що показує, де найбільше не вистачає вашому SEO, і пропонує зміни, щоб їх покращити. Використання цього інструменту починається від $ 14,95 / місяць.

Midphase пропонує послуги Cloudflare як безкоштовне доповнення до вашого сайту. Cloudflare допомагає підвищити безпеку вашого веб-сайту, передаючи весь його трафік через мережу доставки вмісту. Більше двох мільйонів сайтів використовують Cloudflare.

Зберігаючи ваші дані в 35 різних місцях по всьому світу, ваш сайт може охопити будь-яку мережу, яка вимагає цього вдвічі швидше. Пошукові системи та відвідувачі сайту будуть найбільше задоволені. Цей спосіб зберігання також збільшує час роботи вашого сайту майже до 99,99%. Знову ж таки, Cloudflare безкоштовно отримує хостинг Midphase.

Крім того, Midphase надає можливість розміщення $ 0,50 / місяць хостингу електронної пошти та $ 1,67 / місяць сканування виявлення зловмисного програмного забезпечення Sitelock.

Це лише вступ до послуг, пропонованих Midphase.

Відгуки про послуги Midphase

Дівчина, використовуючи ноутбук

Midphase має чотиризірковий загальний рейтинг TrustPIlot.com всі ці відгуки – це п’ять зірок, тож можна припустити, що загальна сума була знижена через декілька розлючених тролів. Це само по собі говорить про те, що Midphase може бути однією з найкращих доступних хостингових послуг.

Давайте розглянемо деякі з цих п’ятизіркових відгуків від TrustPilot.com.

Позитивні відгуки про середню фазу

Один користувач на ім’я “D.M.S.B.Randiligama” стверджує, що вважає Midphase вищим за інші 5 великих компаній, що займаються хостингом, якими він або вона користувався в минулому. Цей користувач описує їх ефективність як “дуже високу” і каже, що у них є “найкраща цілодобова служба підтримки клієнтів”.

Тайлер Wearing of Sideways Gaming Network дає Midphase п’ятизірковий рейтинг. Поскаржившись на тему, як GoDaddy виявився “марним” для хостингу домену, він протиставляє досвід, який він мав там, у Midphase, кажучи, що у них “чудова підтримка” та “відсутність прихованих платежів”.

Джефферсон Імбі характеризує послугу як “дивовижну”. Він каже, що використовує Midphase більше 5 років і просто перейшов на власний виділений сервер. Протягом багатьох років вони залишалися «дуже дивовижними» та своєчасно реагували на підтримку квитків.

Звичайно, ці три огляди розміщені на самому сайті Midphase, тобто вони можуть бути упередженими. Чи приймаєте ви негативні відгуки про свою послугу на своєму сайті? Напевно, ні.

Один позитивний аспект, який з’являється знову і знову в цих оглядах, пов’язаний із роботою часу роботи сервера. За даними переважної більшості користувачів, веб-сайти, розміщені на серверах Midphase, мають в середньому близько 99,97%. Найчастіше час роботи навіть ближче до 100%. Порівняйте це із середньою галуззю 99,94%.

Ще одна значна перевага, яку часто згадують, – це те, що Midphase пропонує безкоштовну міграцію веб-сайтів та передачу файлів. Якщо деякі конкуренти стягують до 150 доларів за просто переміщення існуючого сайту на новий сервер, Midphase дозволить вам робити це безкоштовно. Отже, якщо у вас вже є сайт і ви незадоволені вашим поточним провайдером хостингу, це може дати вам стимул подати Midphase.

Багато хто відзначає, що обслуговування клієнтів у Midphase є чудовим. Деякі люди стверджують, що вони вирішили свої проблеми протягом 40 хвилин або менше. Компанія пропонує безкоштовну та міжнародну підтримку по телефону.

Проте в інших місцях є менш позитивні відгуки про Midphase.

Негативні відгуки про середню фазу

Одне, що повторюється знову і знову, – це те, наскільки жахлива підтримка клієнтів у Midphase.

Це цікаво, якщо врахувати, що саме зворотне – це позитивні відгуки. Деякі кажуть, що це здорово, інші кажуть, що це найгірше у світі.

Звичайно, непросто мати постійну підтримку клієнтів. Це важко відповідати на дзвінки та спілкуватися із розчарованими клієнтами цілий день. Можливо, негативні люди застали когось у поганий день або просто трапилось невдача та звернутися до некомпетентного представника служби обслуговування клієнтів.

Одне точно – майже кожна компанія в Інтернеті сьогодні має скарги на підтримку клієнтів десь там. Деякі клієнти ніколи не будуть задоволені незалежно від того, чим займаєтесь. А деяким людям просто подобається бути тролями та перебирати всіх у кіберпросторі, куди вони можуть.

Незалежно від причини, негативні відгуки, які вказують на неякісне обслуговування клієнтів, як основну суперечку, слід розглядати у правильному контексті.

Трохи повільний час завантаження сторінки – ще одна потенційна проблема. Один користувач зареєстрував свій середній час завантаження сторінки протягом восьми місяців з кінця третього кварталу 2017 року до початку другого кварталу 2018 року. Вони встановили, що для завантаження їх сторінки потрібно від 1,088 до 1,299 мс..

Це насправді не велика справа – дорожчі варіанти можуть мати трохи кращі часи завантаження, але не набагато. Повільне завантаження на кілька сотень мілісекунд не спричинить великої проблеми для більшості людей і може коштувати знижених витрат у порівнянні з конкурентами.

Інші, однак, особливо ті, що працюють на комерційних сайтах, які сильно покладаються на конверсії та зручність використання, можуть віддавати перевагу розміщенню свого бізнес-сайту в іншому місці. Невелике зростання цін на хостинг, які сплачуються, можна компенсувати збільшенням прибутку.

Тіру М. з Paycardriving.info описує свій досвід Мідфази як “кошмар”.

Він каже, що їхня підтримка зовсім не “корисна”, повільно відповідати половину часу, і він, схоже, вирішує питання з одним представником служби підтримки на ім’я Давидом. Ця людина просто каже Тіру М. надсилати йому електронний лист щоразу, коли у нього є проблеми, і більше нічого.

Цей користувач також стверджує, що їх сервер в один момент знизився протягом цілих 24 годин.

Мерріл Гіс із thegoosenest.com каже, що він платить 150 доларів США за перенесення своїх веб-сайтів далеко від Midphase та на сервери іншого постачальника послуг хостингу.

Його основна скарга полягає в тому, що з тих пір, як компанію зламали хакери, вони були настільки надмірно захищеними, що обмежують функціональність сайтів своїх користувачів. Важко навіть увійти, не звертаючись у службу підтримки.

За словами цього користувача, Midphase не варто, навіть за велику ціну. Зауважує, що кожен раз, коли вам потрібно буде увійти в службу обслуговування клієнтів, це занадто багато клопоту, каже він.

Хашем Захран із сайту hashemzahran.com зазначає, що “Мідфаза була найгіршою в технічній підтримці”. Він вважає причиною своєї критики довгий час відгуку на квитки на підтримку.

Однак його згадка про очікування п’яти годин на відповідь на квиток з високим пріоритетом не така вже й погана в порівнянні з більшістю компаній там, незалежно від того, чи працюють вони в веб-хостингу чи інших службах. Він також стверджує, що онлайн-чати марні і що представники будуть “говорити з вами протягом 90 хвилин, не вирішуючи вашої проблеми”.

Схоже, у більшості негативних відгуків про Midphase є одне спільне: поганий досвід із підтримкою клієнтів.

Висновок: Підсумок огляду середньої фази

Людина, використовуючи ноутбук

Загалом, Midphase – це чудова угода для спільного веб-хостингу. Вони пропонують усі варіанти, котрі, можливо, знадобляться – спеціалізовані сервери, хмарні сервери, віртуальні приватні сервери, керовані сервери і, звичайно, спільні сервери. Додаткові додатки також багаті.

Наскільки ми можемо сказати, всі переглянуті вище відгуки стосувалися спільних серверів, розміщених Miphase. Якщо хтось не заявить інакше, можна припустити, що вони використовують спільний сервер, оскільки це найпоширеніший і найдоступніший варіант хостингу.

Якщо ви тільки починаєте, Midphase – це фантастичний варіант.

Крім того, якщо у вас вже є сайт і хочете змінити хостинг-провайдерів, Midphase – ідеальне рішення, враховуючи, що вони дозволяють вам мігрувати ваш сайт на 100% безкоштовно..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map