Stablehost: доступне рішення для веб-хостингу та експерт

Коли настає час вибрати а компанія, що займається веб-хостингом для вашого блогу, вашого персонального веб-сайту, вашого бізнесу чи веб-сайту електронної комерції є буквально тисячі варіантів для вибору.


З мільярдами сайтів, які з’явилися в Інтернеті з моменту, коли користувачі почали перебирати Інтернет 20 років тому, поле стало переповнене провайдерами веб-хостингу. Не дивно, що ця конкурентна арена означає, що існують усі рівні ціни та вартості.

Поряд із вартістю вашої хостингової компанії, вам слід врахувати наступне:

 • Швидкість
 • Безпека
 • Сервіс
 • Масштаб

Ми переглянемо їх по черзі, а потім поговоримо трохи про те, що може запропонувати Stablehost.

Що шукати у веб-хостингу

Глобус з процесором

Швидкість

Швидкість вашого веб-сайту безпосередньо пов’язана з пропускною здатністю, що є показником того, скільки потоків даних обробляє ваш сайт. Коли користувач отримує доступ до вашого веб-сайту за допомогою веб-переглядача, сервер хостинг-провайдера отримує запит, а потім відповідає, буквально подаючи вміст вашого сайту. Коли трафік на ваш сайт збирається, вам знадобиться більше пропускної здатності, щоб мати змогу доставляти більше даних та обробляти попит.

Безпека

Безпека є найважливішою у будь-якій справі чи сайт електронної комерції, звичайно. Ваші відвідувачі та клієнти повинні бути впевнені, що їх інформація захищена, особливо в сьогоднішньому середовищі даних у соціальних мережах та електронній комерції.

Асоціація кредитних карток Northn встановила набір стандартів для веб-сайтів безпеки та електронної комерції та веб-сайтів SSL сертифікат є ключовим для цих стандартів. Якщо ви коли-небудь помічали невеликий значок замка в розділі веб-адреси свого веб-переглядача, це означає, що на сайті є сертифікат SSL – це зашифроване посилання між веб-переглядачем та веб-сервером хоста. Це шифрування є гарантією того, що будь-яка інформація, передана між двома системами, буде безпечною та приватною. SSL сертифікати також покращують SEO-рейтинги для електронної комерції та бізнес-сайтів.

Сервіс

Сервіс, звичайно, також викликає величезне занепокоєння з будь-яким веб-сайтом. Якщо ви шукаєте веб-хостингову компанію, вам потрібно буде запитати, яке обслуговування клієнтів та підтримку вони можуть надати. Чи є цілодобова підтримка телефону? Чи здійснюється підтримка електронною поштою чи чатом? Провайдер пропонує систему довідкових квитків? Якщо так, то наскільки швидкий час виконання? Чи є якась гарантія продовження часу?

У світлі цих проблем, поговоримо про це Стабільний господар вони мають запропонувати.

Чому б не Stablehost?

Логотип Stablehost

У Stablehost ви можете вибрати кілька варіантів та рівнів, залежно від вашого сайту та ваших потреб.

 • WordPress: WordPress є далеко не найпопулярнішим варіантом для блогерів, оскільки понад 70 мільйонів користувачів у всьому світі використовують цю просту у користуванні платформу. Для користувачів WordPress Stablehost пропонує більше 10 000 безкоштовних тем, які ідеально підходять для мобільних пристроїв, планшетів чи ПК. Це ідеальний інструмент для блогерів, його можна встановити одним натисканням кнопки і повністю налаштовується HTML або код.
 • Спільний хостинг: якщо у вас менше веб-сайту, спільний хостинг – це відмінний варіант. Спільний хостинг просто означає, що на одному сервері обробляється кількість окремих веб-сайтів. Подумайте про сервер як про багатоквартирний будинок, а про кожен веб-сайт як про квартиру. Спільний хостинг може мати обмеження, що стосується місця для зберігання та ресурсів, але це рентабельно. Спільні хостингові рішення Stablehost включають необмежену кількість дискового простору, необмежену пропускну здатність, необмежену кількість веб-сайтів (з планами Pro або Platinum), підтримку електронної пошти 24/7/365 (електронна пошта та телефон із програмою Pro), усунення несправностей із сценаріями та захист DDoS.
 • Веб-хостинг для підприємств: Навіть якщо ви початківець або стартап, який не має досвіду, Stablehost дозволяє легко прокручувати варіанти корпоративного веб-хостингу. Ви можете насолоджуватися спокійним спокоєм та безпекою з необмеженим дисковим простором, необмеженою пропускною здатністю, необмеженою кількістю веб-сайтів (на рівнях Pro та Platinum), 500 облікових записів на сервері (50 на рівні Platinum), усунення несправностей із сценаріями, підтримка електронної пошти 24/7/365 (електронна пошта і телефон на рівні платини), і 2 Гбіт / с захисту DDoS.

Віртуалізовані приватні сервери

Багато власників веб-сайтів вважають, що віртуалізовані приватні сервери (VPS) є хорошим компромісом між спільними серверами та спеціальним хостингом, де кожен сайт має власний сервер. VPS включає в себе програмне забезпечення для віртуалізації, яке дозволяє кожному веб-сайту працювати так, ніби він розміщений на спеціальному сервері. VPS є гнучким та автономним, з виділеною кількістю ресурсів, які можуть функціонувати як окрема власна мікросистема.

Якщо ви думаєте, що VPS стане хорошим варіантом для вашого бізнесу, ознайомтеся з деякими планами та функціями VPS, які може запропонувати Stablehost, включаючи такі речі:

 • Програмне забезпечення для корпоративного рівня з 96 гігами оперативної пам’яті, жорсткими дисками SSD та подвійним обладнанням E5-2620 – все сучасне та надійне.
 • Експертна підтримка в галузі, з техніками рівня 3, які знають усе, що потрібно знати про їхні системи та сервери. Ніяких затримок, ніяких марень, ніяких невтішних невідповідей – просто міцна підтримка технічних працівників, які знають, про що говорять.
 • Технологія Virtuozzo та KVM
 • Банки серверів Phoenix, Chicago та Amsterdam

Усі VPS піддаються процесу перевірки шахрайства і потім активуються вручну (що може зайняти до 24 годин). Плани VPS пропонують швидкість до гігабіту, з поривами до 1000 Міт / с при необхідності. Власники веб-сайтів мають контроль над своїми сайтами, і всі плани VPS комплектуються кореневим доступом та SSH для автономії у прийнятті рішень та конфігурації. Зрештою, чий це веб-сайт, все одно?

Хостинг кластеру з високою доступністю

Якщо ви читали про кластеризовані мережі зберігання даних, але вас трохи відкладає ціна, Stablehost хоче поговорити з вами. Їх кластерні хостингові рішення відстежують стан здоров’я всіх накопичувачів SSD раз на 60 секунд. Щоразу, коли файл додається чи змінюється на веб-сайті, він автоматично переміщується на найкращий сервер, який є доступним у цей конкретний момент часу..

Якщо у вас є перевантаження або раптова проблема з обладнанням, ваш веб-сайт автоматично переходить на інший диск, тому у вас не виникає перебоїв у сервісному обслуговуванні та лише найкраща можлива ефективність. Ця система відмов і резервного копіювання означає, що несправні вузли виявляються автоматично, а веб-сайти призначаються на інший сервер протягом 60 секунд для забезпечення нульового простою.. Кластерний хостинг є особливо важливим варіантом для сайтів електронної комерції, які буквально не можуть дозволити собі простої.

Виділений хостинг

Для деяких сайтів єдиний шлях, який має сенс, є присвяченим хостингом. Якщо ви очікуєте багато трафіку, необхідність у великій пропускній спроможності або спокій, який забезпечить додаткову безпеку, присвячений хостинг – чудовий варіант.

Якщо це ви, Stablehost пропонує спеціальні серверні рішення, які є Linux-, На базі Unix або на базі Windows, із серверами, які масштабуються так, щоб вони відповідали будь-якому виділеному хостинговому бюджету або потребам. Ви можете вибрати 4, 8 або 16 ГБ оперативної пам’яті з доступними серверами, якщо вам потрібно більше, все з феноменальною продуктивністю та надійністю. Люди в Stablehost навіть безкоштовно перенесуть все з ваших поточних серверів на спеціалізовані сервери.

Ось швидка розбивка цін та пакетів для виділених серверів:


Екземпляр 1

ПРОФЕСІЙНИЙ

$

145

/ мо

 • Intel Pentium G3450 3.4GHz 2C

 • 4 ГБ оперативної пам’яті

 • Жорсткі диски 2 х 300 ГБ SAS

 • 2 ТБ трафіку


Резервувати зараз

PREMIUM

$

165

/ мо

 • Intel Xeon E3-1250L 2.0Ghz 4C

 • 8 ГБ оперативної пам’яті

 • Жорсткі диски 2 х 300 ГБ SAS

 • 2 ТБ трафіку


РЕЗЕРВУВАТИ ЗАРАЗ

УЛЬТИМАТ

$

245

/ мо

 • Intel Xeon E5-2603 v3 1,65 ГГц 6С

 • 16 ГБ оперативної пам’яті

 • Жорсткі диски 2 х 300 ГБ SAS

 • 4 ТБ трафіку


Резервувати зараз

Якщо ви шукаєте доменне ім’я, люди в Stablehost також охопили вас. Усі нові домени доступні з адресами .uk, .club, .xyz, .nyc або .bio, з безкоштовним захистом WHOIS для захисту вашої ідентичності в Інтернеті. Кожен домен має свою власну адресу електронної пошти, яку можна переслати на ваш поточний обліковий запис Gmail або Outlook, за допомогою редактора DNS та підтримки верхнього рівня, щоб допомогти вам, коли вам потрібна допомога.

Сігналы абмеркавання

Особливості сайту

Одним із аспектів Stablehost, який користувачі справді полюбили, є підбір інструментів та ресурсів, доступних для створення веб-сайтів з нуля. Stablehost пропонує сотні шаблонів з такими темами, як Ресторан, Бізнес, Портфоліо, Персонал, Блог тощо, створені за допомогою HTML5 та створені досвідченими, професійними дизайнерами.

Їх інструменти Sitebuilder прості у використанні – прості, як перетягування та видалення зображень (кодування не потрібно). Ви можете знайти відео-путівники та поширені запитання, які допоможуть вам пройти процес, з ресурсами, які легко підключать ваш сайт до соціальних медіа, таких як Facebook та Twitter. Шаблони оптимізовані для Інтернету, мобільних пристроїв та планшетів, а SEO-інструменти доступні навіть для покращення рейтингу пошукової системи вашого сайту за допомогою лише декількох клацань миші.

Реселлерська система

Хочете додати ще один потік доходу? Плани розміщення хостингу для торговельних посередників Stablehost дозволяють вам принести значний дохід, слугуючи власною де-факто веб-хостинг-компанією для клієнтів. За 9,95 долара США на місяць ви можете отримати базовий пакет на 20 ГБ дискового простору та розмістити до десяти клієнтів, або оновити до Pro з 40 Гб дискового простору та до 50 клієнтів за 19,95 доларів на місяць. Для торгових посередників високого класу, які хочуть взяти 50 клієнтів або більше, є пакет Plus, що має 60 ГБ дискового простору і до 100 клієнтів.

Усі вони оснащені апаратним забезпеченням SSD-накопичувача, необмеженою пропускною здатністю, кешування PHP LiteSpeed ​​(до дев’яти разів швидше, ніж більшість серверів), стандартним програмним забезпеченням cPanel для управління веб-сайтами та резервною копією R1, яка зберігає тижні відновлення точок відновлення та створює резервні копії всіх сайтів на щоденній основі. І звичайно, ви можете розраховувати на ту саму чудову підтримку, яку ви очікували в довідковому центрі Stablehost. Ви також можете стати афілійованою компанією Stablehost, заробляючи до 55 доларів США для кожного клієнта, якого ви звертаєтесь до них (все оплачується через PayPal).

Про Стаблехоста

Стабільний господар

Поряд з фантастичним вибором послуг та функцій за низькими цінами, це деякі з найважливіших речей Стабільний господар таке чудове місце для ведення бізнесу:

 • Stablehost – це щільно в’язана команда з близько 15 людей, які глибоко займаються тим, чим займаються, і які можуть привернути особисту увагу до ваших потреб. Це далеко не величезний безликий мега-бренд, що займає веб-хостингові компанії, які мають тисячі співробітників і ставляться до вас більше як до числа (або до суми у головній книзі), ніж до компанії чи фізичної особи.
 • Панелі управління Stablehost для веб-хостингу та VPS-хостингу є стандартними для галузі. Не потрібно винаходити колесо, і Stablehost хоче полегшити клієнтам контроль над своїми веб-сайтами, а також не потрібно швидко рухатися за цілком новою системою панелі управління, коли вони переключаються на розміщення компаній, що приймають хостинг.
 • Хоча основна група Stablehost може бути невеликою, вони є приватною власністю і постійно перебувають у зростаючому трасі зростання з моменту створення в 2009 році. Вони не несуть боргу і складають усі доходи назад у Stablehost для спритності та чуйності. Вони – клієнтська компанія, яка продовжує пропонувати клієнтам нові функції та нові досягнення.

Це лише кілька речей, які роблять Stablehost унікальним вибором з усіх тисяч постачальників веб-хостингів по всьому світу. Вони пропонують поєднання безпеки, сервісу, гнучкості та швидкості за цінами, які перемагають конкуренцію, коли ви порівнюєте запропоновані фактично і ставите на стіл за ціною..

Найкраще, що їхні послуги та варіанти є повністю масштабованими, і вони готові розвиватися, коли ваш бізнес вилітає або ваш веб-сайт починає приносити більше трафіку. Stablehost не вірить у підключення до вас послуг та цін, які перевищують необхідні, сподіваючись, що ви з часом зможете перерости в нього..

Якщо ви розглядаєте варіанти веб-хостингу, то, безумовно, варто витратити час на те, щоб спробувати.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map