Stablehost: pieejamu tīmekļa mitināšanas risinājums un eksperts

Kad pienāk laiks izvēlēties a tīmekļa mitināšanas uzņēmums jūsu emuāram, personīgajai vietnei, uzņēmumam vai e-komercijas vietnei ir burtiski tūkstošiem iespēju, no kurām izvēlēties.


Tā kā miljardiem vietņu, kas ir nonākušas tiešsaistē, kopš lietotāji pirms 20 gadiem sāka barot internetu, lauks ir pārpildīts ar tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Nav pārsteidzoši, ka šī konkurētspējīgā arēna nozīmē, ka pastāv visi cenu un vērtības līmeņi.

Papildus hostinga uzņēmuma izmaksām jums jāņem vērā šādi jautājumi:

 • Ātrums
 • Drošība
 • apkalpošana
 • Mērogs

Mēs apskatīsim tos pa vienam, un tad mēs mazliet runāsim par to, ko piedāvā Stablehost.

Ko meklēt tīmekļa mitināšanas risinājumā

Globe ar CPU

Ātrums

Jūsu vietnes ātrums ir tieši saistīts ar joslas platumu, kas norāda, cik lielu datu plūsmu jūsu vietne var apstrādāt. Kad lietotājs piekļūst jūsu vietnei, izmantojot pārlūkprogrammu, mitināšanas pakalpojumu sniedzēja serveris saņem pieprasījumu un pēc tam atbild, burtiski apkalpojot jūsu vietnes saturu. Palielinoties datplūsmai uz jūsu vietni, jums būs nepieciešams lielāks joslas platums, lai varētu piegādāt vairāk datu un rīkoties ar pieprasījumu.

Drošība

Drošība ir vissvarīgākā biznesā vai e-komercijas vietne, protams. Jūsu apmeklētājiem un klientiem jābūt pārliecinātiem, ka viņu informācija ir droša, it īpaši mūsdienu datu vidē gan sociālajos medijos, gan e-komercijā..

Northn kredītkaršu asociācija ir izveidojusi standartu kopumu tīmekļa drošības un e-komercijas vietnēm un vietnei SSL sertifikāts ir šo standartu atslēga. Ja esat kādreiz pamanījis nelielu piekaramās atslēgas ikonu pārlūkprogrammas tīmekļa adreses sadaļā, tas nozīmē, ka vietnei ir SSL sertifikāts – šifrēta saite starp pārlūku un resursdatora tīmekļa serveri. Šī šifrēšana ir garantija, ka visa starp divām sistēmām nodotā ​​informācija būs droša un privāta. SSL sertifikāti arī palielina SEO klasifikāciju e-komercijas un biznesa vietnēs.

apkalpošana

Apkalpošana, protams, rada arī lielas bažas par jebkuru vietni. Kamēr jūs meklējat tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, jums būs jājautā, kāda veida klientu apkalpošanu un atbalstu viņi var sniegt. Vai ir pieejams diennakts atbalsts pa tālruni? Vai atbalsts tiek veikts, izmantojot e-pastu vai tērzēšanu? Vai pakalpojumu sniedzējs piedāvā palīdzības biļešu sistēmu? Ja jā, cik ātrs ir apgrozījuma laiks? Vai ir kāda veida darbspējas garantija??

Ņemot vērā šīs bažas, parunāsim par to Stabils spoks viņiem ir jāpiedāvā.

Kāpēc ne Stablehost?

Stablehost logotips

Vietnē Stablehost jūs varat izvēlēties no vairākām dažādām iespējām un līmeņiem, atkarībā no vietnes un jūsu vajadzībām.

 • WordPress: WordPress ir tālu un vispopulārākā emuāru veidotāju iespēja, un vairāk nekā 70 miljoni lietotāju visā pasaulē izmanto šo ērti lietojamo platformu. WordPress lietotājiem Stablehost piedāvā vairāk nekā 10 000 bezmaksas motīvu, kas ir lieliski piemēroti mobilo, planšetdatoru vai personālo datoru lietošanai. Tas ir ideāls rīks emuāru autoriem, to var instalēt ar vienu klikšķi un pilnībā pielāgot HTML vai kods.
 • Dalīts mitināšana: ja jums ir mazāka vietne, dalīta mitināšana ir lieliska iespēja. Dalīts hostings nozīmē tikai to, ka vienā serverī tiek apstrādātas vairākas atsevišķas vietnes. Domājiet, ka serveris ir daudzdzīvokļu ēka, un katra vietne – kā dzīvoklis. Koplietotajai mitināšanai var būt ierobežojumi attiecībā uz krātuves vietu un resursiem, taču tā ir rentabla. Stablehost koplietotajos mitināšanas risinājumos ietilpst neierobežota vieta diskā, neierobežots joslas platums, neierobežotas vietnes (ar Pro vai Platinum plāniem), e-pasta atbalsts 24/7/365 (e-pasts un tālrunis ar Pro plānu), skriptu problēmu novēršana un DDoS aizsardzība.
 • Uzņēmējdarbības tīmekļa mitināšana: pat ja esat iesācējs vai iesācējs, kam nav pieredzes, Stablehost ļauj ērti izmantot uzņēmuma tīmekļa mitināšanas iespējas. Jūs varat baudīt pilnīgu sirdsmieru un drošību ar neierobežotu vietu diskā, neierobežotu joslas platumu, neierobežotu vietņu skaitu (Pro un Platinum līmenī), 500 kontu uz serveri (50 Platinum līmenī), skriptu traucējummeklēšana, 24/7/365 e-pasta atbalsts (e-pasts un tālrunis Platinum līmenī) un 2 Gbit / s DDoS aizsardzību.

Virtualizētie privātie serveri

Daudzi vietņu īpašnieki uzskata, ka virtualizētie privātie serveri (VPS) ir labs kompromiss starp koplietotajiem serveriem un speciālo mitināšanu, kur katrai vietnei ir savs serveris. VPS ir iekļauta virtualizācijas programmatūra, kas ļauj katrai vietnei darboties tā, it kā tā būtu izvietota uz speciāla servera. VPS ir elastīga un autonoma, ar piešķirtu skaitu resursu, kas var darboties kā izolēta mikrosistēma pati par sevi.

Ja domājat, ka VPS būs labs risinājums jūsu biznesam, iepazīstieties ar dažiem VPS plāniem un funkcijām, ko piedāvā Stablehost, tostarp šādām lietām:

 • Uzņēmējdarbības līmeņa aparatūra ar 96 gredzeniem RAM, tīri SSD cietajiem diskiem un duālo E5-2620 aparatūru – visa atjaunināta un izturīga.
 • Nozares ekspertu atbalsts ar 3. līmeņa tehniķiem, kuri zina visu, kas viņiem ir jāzina par viņu sistēmām un serveriem. Nekādas apstāšanās, nekļūdīšanās, neapmierinošas atbildes – tikai stingrs tehnisko darbinieku atbalsts, kuri zina, par ko runā.
 • Virtuozzo un KVM tehnoloģija
 • Fīniksas, Čikāgas un Amsterdamas serverbankas

Visiem VPS tiek veikts krāpšanas pārbaudes process, un pēc tam tie tiek manuāli aktivizēti (kuru pabeigšana var ilgt līdz 24 stundām). VPS plāni piedāvā ātrumu līdz gigabitam, ja nepieciešams, ar pārrāvumiem līdz 1000 Mit / s. Vietņu īpašnieki kontrolē savas vietnes, un visi VPS plāni ir komplektā ar piekļuvi saknei un SSH lēmumu pieņemšanas un konfigurācijas autonomijai. Galu galā, kura vietne tā ir, jebkurā gadījumā?

Augstas pieejamības kopu hostings

Ja esat lasījis par kopu krātuves tīkliem, bet jūs nedaudz kavē cena, Stablehost vēlas ar jums sarunāties. Viņu klasterizētie mitināšanas risinājumi uzrauga visu SSD disku veselību reizi 60 sekundēs. Katru reizi, kad fails tiek pievienots vai mainīts vietnē, tas tiek automātiski pārvietots uz labāko serveri, kas ir pieejams attiecīgajā brīdī.

Ja rodas pārslodze vai pēkšņa aparatūras problēma, jūsu vietne tiek automātiski pārvietota uz citu disku, tāpēc jūs nezaudējat pakalpojumu un tiek nodrošināta vislabākā veiktspēja. Šī nedrošo seifu un dublējumu sistēma nozīmē, ka neveiksmīgi mezgli tiek automātiski noteikti un vietnēm 60 sekunžu laikā tiek piešķirts cits serveris, lai nodrošinātu nulles dīkstāvi.. Klasterizēta mitināšana ir īpaši svarīga opcija e-komercijas vietnēm, kuras burtiski nevar atļauties dīkstāvi.

Dedicated Hosting

Dažām vietnēm ir jēga rīkoties tikai ar īpašu hostingu. Ja paredzat lielu trafiku, vajadzību pēc daudz joslas platuma vai mieru, kas nāk ar papildu drošību, lieliska iespēja ir veltīta mitināšana.

Ja tas esat jūs, Stablehost piedāvā speciālus servera risinājumus, kas ir Linux-, Unix vai Windows bāzes, ar serveriem, kuru mērogs ir piemērots gandrīz jebkuram veltītam mitināšanas budžetam vai vajadzībām. Varat izvēlēties no 4, 8 vai 16 GB operatīvās atmiņas ar pieejamajiem pielāgotajiem serveriem, ja jums nepieciešams vairāk, visi ar fenomenālu veiktspēju un uzticamību. Stablehost ļaudis pat bez maksas migrēs visu no jūsu pašreizējiem serveriem uz to speciālajiem serveriem.

Tālāk ir sniegts īss cenu un pakešu sadalījums speciālajiem serveriem:


1. piemērs

PROFESIONĀLI

USD

145. lpp

/ mēn

 • Intel Pentium G3450 3.4GHz 2C

 • 4 GB RAM

 • Cietie diski 2 x 300 GB SAS

 • 2 TB satiksmes


Rezervēt tagad

PREMIUM

USD

165

/ mēn

 • Intel Xeon E3-1250L 2.0Ghz 4C

 • 8 GB RAM

 • Cietie diski 2 x 300 GB SAS

 • 2 TB satiksmes


REZERVĒT TAGAD

ULTIMATE

USD

245

/ mēn

 • Intel Xeon E5-2603 v3 1,65 GHz 6C

 • 16 GB RAM

 • Cietie diski 2 x 300 GB SAS

 • 4 TB satiksme


Rezervēt tagad

Ja jūs meklējat domēna vārdu, Stablehost ļaudis arī jūs iekļāva. Visi jaunie domēni ir pieejami ar .uk, .club, .xyz, .nyc vai .bio adresēm ar bezmaksas WHOIS aizsardzību, lai tiešsaistē nodrošinātu jūsu identitāti. Katram domēnam ir sava e-pasta adrese, kuru var pārsūtīt uz jūsu pašreizējo Gmail vai Outlook kontu, izmantojot DNS redaktoru, un augstākā līmeņa atbalsts, kas palīdzēs jums, kad jums nepieciešama palīdzība.

Visiem, kas noklusina, tacu

Vietņu veidotāju funkcijas

Viens no Stablehost aspektiem, kuru lietotāji ir patiesi iemīlējuši, ir rīku un resursu izvēle, kas pieejami vietņu veidošanai jau no paša sākuma. Stablehost piedāvā simtiem veidņu ar tādām tēmām kā Restorāns, Uzņēmējdarbība, Portfolio, Personāls, Emuārs un citas, veidotas ar HTML5 un izveidotas ar pieredzējušiem, profesionāliem dizaineriem.

Viņu vietņu veidotāju rīkus ir viegli izmantot – tikpat vienkāršus kā attēlu vilkšanu un nomešanu (kodēšana nav nepieciešama). Jūs varat atrast video ceļvežus un bieži uzdotos jautājumus, kas var palīdzēt jums uzzināt visu procesu, izmantojot resursus, kas jūsu vietni var viegli savienot ar sociālajiem saziņas līdzekļiem, piemēram, Facebook un Twitter. Veidnes ir optimizētas tīmeklim, mobilajām ierīcēm un planšetdatoriem, un ir pieejami pat SEO rīki, lai uzlabotu vietnes meklētājprogrammu reitingu tikai ar dažiem peles klikšķiem.

Tālākpārdevēju sistēma

Vai vēlaties pievienot citu ieņēmumu plūsmu? Stablehost tālākpārdevēju mitināšanas plāni ļauj jums gūt ievērojamus ienākumus, kalpojot par klientu faktisko tīmekļa mitināšanas uzņēmumu. Par 9,95 ASV dolāriem mēnesī jūs varat iegūt pamata paketi, kurā ir 20 GB diska vietas, un uzņemt līdz desmit klientiem, vai arī jaunināt uz Pro ar 40 GB diska vietas un līdz 50 klientiem par 19,95 ASV dolāriem mēnesī. Augstākās klases pārdevējiem, kuri vēlas uzņemt 50 un vairāk klientus, ir pieejama pakete Plus ar 60 GB diska vietas un līdz 100 klientiem.

Tie visi ir aprīkoti ar SSD diskdziņa aparatūru, neierobežotu joslas platumu, LiteSpeed ​​PHP kešatmiņu (līdz deviņām reizēm ātrāk nekā vairumam serveru), nozares standarta programmatūru cPanel vietņu pārvaldībai un R1 dublējumu, kas saglabā nedēļu vērtus atjaunošanas punktus un dublē visas vietnes. katru dienu. Un, protams, jūs varat paļauties uz tikpat lielisku atbalstu, kādu jūs gaidījāt, izmantojot Stablehost palīdzības centru. Jūs varat arī kļūt par filiāli ar Stablehost, nopelnot līdz USD 55 par katru klientu, uz kuru jūs atsaucaties (visi maksājami caur PayPal).

Par Stablehost

Stabils spoks

Līdzās fantastiskam pakalpojumu un funkciju klāstam par zemām cenām, šīs ir dažas no lietām, kas to padara Stabils spoks tik lieliska vieta biznesa veikšanai:

 • Stablehost ir cieši saistīta komanda, kurā ietilpst apmēram 15 cilvēki un kuri ir dziļi iesaistīti darbos un var pievērst jūsu vajadzībām personīgu uzmanību. Tas ir tālu no milzīgajiem, sejas izteiksmīgajiem mega zīmolu tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kuros ir tūkstošiem darbinieku un kuri pret jums izturas vairāk kā pret skaitli (vai summu virsgrāmatā) nekā pret uzņēmumu vai personu.
 • Stablehost vadības paneļi tīmeklim un VPS mitināšanai ir nozares standarti. Nav nepieciešams no jauna izgudrot riteni, un Stablehost vēlas, lai klienti varētu viegli kontrolēt savas tīmekļa vietnes un, mainot hostinga uzņēmumus, nebūtu jācenšas sasniegt pilnīgi jaunu vadības paneļa sistēmu..
 • Lai arī Stablehost pamatgrupa var būt neliela, tie ir privātīpašums un kopš stabilitātes sākšanas 2009. gadā ir stabili uz augšu. Viņiem nav parādu un visi ieņēmumi tiek ielikti atpakaļ Stablehost veiklības un atsaucības labad. Viņi ir uz klientu orientēts uzņēmums, kas klientiem turpina piedāvāt jaunas iespējas un jaunus uzlabojumus.

Šīs ir tikai dažas no lietām, kas padara Stablehost par unikālu izvēli no visiem tūkstošiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju visā pasaulē. Viņi piedāvā drošības, pakalpojumu, elastības un ātruma apvienojumu par cenām, kas pārspēj konkurenci, ja salīdzina to, kas faktiski tiek piedāvāts, un tiek likts uz galda šajā cenu vietā.

Pats labākais, ka viņu pakalpojumi un iespējas ir pilnībā pielāgojami un ir gatavi izaugsmei, kad jūsu bizness sāk darboties vai jūsu vietne sāk ienest vairāk trafika. Stablehost netic tam, ka jūs piesaistīsit pakalpojumiem un cenām, kas pārsniedz jums nepieciešamo, cerībā, ka jūs galu galā varat tajā iekļūt.

Ja jūs meklējat tīmekļa mitināšanas iespējas, noteikti ir vērts savu laiku, lai dotu tām iespēju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map