16 типів веб-сайтів, які ви можете створити за допомогою WordPress

Якщо ви розглядали можливість створення веб-сайту для розваги чи для вашого бізнесу, ви, ймовірно, чули багато шумів навколо програмного забезпечення WordPress. Ви знаєте, що люди говорять про це чудово, але вам залишається цікаво, чи WordPress підходить саме вам.


Хоча програмне забезпечення є популярним серед блогерів, з ним можна зробити набагато більше. Хочете більше, ніж просто платформа для блогів? Розгляньте варіант власного розміщення WordPress, і ви будете на шляху до створення вашого мрійного сайту. Перегляньте нижче різні типи сайтів, які ви можете створити за допомогою WordPress.

веб-сайти, які ви можете створити за допомогою wordpress

1. Блог

Як вже згадувалося, WordPress – популярна платформа для ведення блогів, тож, хочете ви створити блог для бізнесу чи для задоволення, це легко зробити за допомогою WordPress. Все програмне забезпечення для ведення блогів вже є, тому вам просто потрібно вибрати одну з тисяч тем (або створити на замовлення), а потім розпочати заповнення свого сайту вмістом.

2. Сайт купонів

Якщо ви хочете заробити гроші на купонному сайті за допомогою партнерських посилань, WordPress – це чудова платформа для використання. З численними темами купонів, як Кліпер, та додаткові плагіни, які є у вашому розпорядженні, ви легко знайдете інструменти, необхідні для запуску вашого купонного сайту.

3. Правління

Як і у прикладі веб-сайту з купонами, для створення власної дошки робочих місць доступні безліч тем та плагінів, чи ви вирішили зробити це основним акцентом свого сайту, чи просто хочете розмістити завдання у своїй ніші. The Тема JobEngine це лише один варіант, щоб розпочати роботу, або ви можете працювати з плагіном типу Плагін WordPress Job Board. Одним із прикладів робочої дошки є ProBlogger, який використовує WordPress та містить розділ завдання.

4. Форум

Хочете створити форум на своєму сайті, щоб люди могли спілкуватися та спілкуватися? Все, що вам потрібно зробити – це додати плагін типу BB Press, і ви можете розпочати розмову в найкоротші терміни! Налаштуйте свої категорії та керуйте своїми користувачами на інформаційній панелі WordPress. Якщо ви шукаєте більше запитань&Формат, такі теми Запитати зробити це просто.

5. Каталог статей

Шукаєте створити каталог з нішевими статтями? WordPress дозволяє вам зареєструвати користувачів та подати вміст із переднього кінця вашого сайту. Такі теми, як Тема каталогу статті допоможе розпочати роботу.

6. Корпоративний / Бізнес-сайт

Якщо ви хочете створити веб-сайт для своєї корпорації, бізнесу чи некомерційного характеру, WordPress робить це дуже просто. Є тисячі бізнес-тем, з якими можна працювати, і ви зможете включити практично будь-яку потрібну вам функцію: від обміну найпростішою інформацією про ваш бізнес до створення інтернет-магазину, збору квитків на підтримку, що дозволяє клієнтам бронювати зустрічі в Інтернеті, і більше. Це ідеально для практично будь-якого бізнесу, з компанії з нерухомості до автосалонів для мам та поп-магазинів тощо.

7. Сайт бронювання

Незалежно від того, чи є ви готелем, рестораном, салоном чи будь-яким іншим бізнесом, який потребує зустрічей, ви можете використовувати WordPress, щоб ваші клієнти могли забронювати онлайн. Система бронювання Pro – один із прикладів преміального плагіну WordPress, який дозволяє легко забронювати онлайн.

8. Сайт для членства

Хочете запропонувати користувачам контент на основі передплати? WordPress дозволяє вам це робити, допомагаючи захистити свій вміст від широкої громадськості. Потім ви можете вибрати стягнення плати або запропонувати членство безкоштовно, перш ніж користувачі можуть отримати доступ до цього вмісту.

9. Соціальний сайт

Незважаючи на те, що ви не можете отримати стільки успіху, як Facebook або Twitter, ви все ще можете почати створювати свій власний веб-сайт у соціальних мережах за допомогою програмного забезпечення WordPress. BuddyPress є одним з найпопулярніших плагінів для створення соціальних сайтів.

10. Портфоліо

Хочете показати свої таланти під власним доменом? Незалежно від того, ви фотограф, письменник, архітектор, комік чи веб-дизайнер, є тисячі тем, які пропонують незліченну кількість способів відображення вашого портфоліо. ThemeForest.net перелічує понад 870 тем портфоліо для WordPress.

11. Сайт новин

Хочете поставити свої журналістські таланти на роботу? Створіть власний сайт новин! Прес-зала – лише один із прикладів теми новин, але доступно багато інших новин та макетів у стилі журналу. Навіть сайти, такі як CNN, Time та BBC America, використовують WordPress, тож точно можна створити макети та функції, як деякі з найпопулярніших новин.

12. Сайт електронної комерції

Шукаєте платформу, яка дозволить продавати вашу продукцію в Інтернеті? У цьому може допомогти WordPress. Почніть з такої теми, як електронна комерція, або переглядати незліченну кількість плагінів електронної комерції, як WooCommerce щоб розпочати перелік своїх товарів та збирати замовлення вже сьогодні. Ви навіть можете створити свій власний магазин Amazon за допомогою свого облікового запису Amazon Associates у поєднанні з кількома чудовими плагінами, щоб ви могли розпочати продаж продуктів, не потребуючи власного інвентарю. Best Buy – лише один із прикладів веб-сайту електронної комерції, що працює на WordPress.

13. Класифікований сайт

Хочете створити такий сайт, як Craigslist? Плагіни, як Класипрес почнете починати розміщувати свої оголошення. З його допомогою ви можете продати рекламний простір і навіть налаштувати пакети членства.

14. Вікі

Якщо вам цікаво створити веб-сайт на зразок Вікіпедії, де користувачі можуть співпрацювати у вікі-форматі, ви прийшли в потрібне місце. Починати ваш вікі-сайт WordPress дуже просто з такими темами Плоска база.

15. Огляд сайту

За допомогою плагінів після рейтингу ви можете створити сайт, на якому користувачі можуть переглядати та оцінювати продукти. Безкоштовні плагіни, як WP-PostRatings почнете вас розпочати.

16. Сайт із відгуками / підтримкою клієнтів

Якщо ваш бізнес прагне створити сайт, призначений для збору відгуків клієнтів або для надання підтримки клієнтам, не шукайте далі WordPress. Теми, як Ідеї чудово підходять для збору пропозицій клієнтів та відповіді на їх ідеї. В іншому випадку спробуйте щось подібне Тема підтримки бюро почати збирати квитки підтримки.

Як бачите, з WordPress ви можете зробити набагато більше, ніж просто вести блоги, якщо вам потрібні правильні теми та належні плагіни. Готові розпочати створення свого сайту? Почніть з порівняння веб-хостів, щоб рухатися до запуску вашого сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map