3 поширених помилок маркетингового впливу (і як їх уникнути)

Якщо ви блогер, ви щодня чуєте тонни маркетингових термінів. Вам, ймовірно, досить зручно з такими фразами, як оптимізація пошукових систем, маркетинг контенту та маркетинг соціальних медіа, але ви коли-небудь використовували силу маркетингу, що впливає?


Можливо, ви спробували це, і це не вдалося, або ви просто граєте з ідеєю. На якому б етапі ви не знаходитесь, важливо зрозуміти, яку тактику використовувати, щоб ваші зусилля окупилися.

Спершу погляньте на те, що таке маркетинг-впливщик та три помилки, яких слід уникати, і дізнайтеся, як використовувати маркетинг впливу, щоб сприяти та розвивати ваш блог.

маркетинг впливу

Що таке маркетинг впливів?

Маркетинговий вплив – це процес налагодження стосунків з лідерами вашої галузі, щоб допомогти вашим повідомленням охопити широку аудиторію. Одним із прикладів маркетингу influencer є повідомлення електронною поштою популярному блогеру у вашій ніші та прохання його твітнути останню публікацію.

Ідея полягає в тому, що оскільки у них є така величезна послідовність і сильна відданість клієнтів, їх послідовники перетворяться на ваш трафік.

3 Поширені помилки з маркетингу щодо впливу

Маркетинг для впливів – це дуже проста концепція, але її часто неправильно розуміють. Це не завжди так просто, як надсилати пару електронних листів щоразу, коли ви публікуєте нову публікацію. Ось три помилки, які блогери схильні робити з маркетингом influencer:

1. Якщо не вдалося спочатку зв’язатись із впливом

Згадка про вплив на ваш останній твіт не гарантує ретвіт. Так само, якщо ви надсилаєте електронний лист із впливовими особами (коли вони не мають уявлення про те, хто ви є), ваш електронний лист, ймовірно, перейде безпосередньо до папки сміття.

Щодня інфлюенси отримують багато повідомлень, які важко йти в ногу. Ніл Патель, наприклад, звіти, що отримують понад 400 електронних листів на день.

Ви можете виділити свою електронну пошту, переконавшись, що впливовий вас впізнає. Протягом місяця або близько того (принаймні), перш ніж зв’язатися з впливовими людьми, займайтеся ними, щоб вони ознайомилися з вами. Ось лише кілька способів зробити це:

 • Коментуйте свої публікації в блозі та соціальних мережах
 • Поділіться своїми публікаціями в блозі (і обов’язково згадайте їх, щоб вони побачили!)
 • Ревітуйте свої твіти
 • Надішліть їм дружній електронний лист, який не є саморекламним, наприклад, люб’язним зазначенням непрацездатного посилання чи іншої проблеми на своєму веб-сайті

Це основи для початку роботи, але сміливо проявляйте творчість. Наприклад, ви можете опублікувати фотографію у Twitter, на якій показано, що ви використовуєте – і любите! – свій продукт. (Обов’язково включіть їхню ручку Twitter у свій твіт.)

2. Попросити порушників ділитися невідповідним вмістом

Завдяки такому простому визначенню маркетингу, що впливає на вплив, можна дуже легко ввійти в думку, що все, що вам потрібно, – це лише одна акція від лідера вашої галузі. Все, що вам потрібно зробити, – це стріляти по одній пошті та пооф, ви отримуєте трафік, про який завжди мріяли.

Але просити акцій на будь-яку стару тему – марна трата часу. Як згадувалося, впливові зайняті, і вони щодня отримують тони таких запитів. Блогер з SEO не збирається витрачати час на обмін фітнесом зі своїми підписниками. (У цьому випадку ви, напевно, орієнтуєтесь на неправильних впливових!)

Навіть якщо вони впізнають ваше ім’я чи обличчя, вони все ще потребують приводу поділитися вашим вмістом. Ви можете попросити лідера в галузі SEO тестувати вашу статтю про тактику SEO, але якщо ваша публікація в блозі стосується тих самих речей, які люди чули раніше, як їм вигідно від того, щоб поділитися нею?

Щоб впливові могли поділитися вашим вмістом, він повинен певним чином резонувати зі своїми читачами чи їхнім брендом.

Ось лише кілька прийомів публікації в блозі, які можуть збільшити ваші шанси лідерів галузі, які діляться вашим вмістом:

 1. Використовуйте цитати або виділяйте приклади безпосередньо від впливових осіб, на яких плануєте націлитись. Якщо ви можете заздалегідь отримати від них пряму цитату, наприклад, для експертного рекрутного посту, це ще краще! Коли вони згадуються у вашому вмісті, ваша публікація в блозі одразу стає відповідною їх марці.
 2. Надайте альтернативну точку зору нещодавньому допису в блозі впливу. Це не завжди буде добре, особливо, якщо ви ображаєте впливового діяча, але якщо ви надаєте розумну альтернативну точку зору, яка змушує людей думати, є хороший шанс, що впливовий поділиться публікацією, оскільки це стосується своїх читачів.
 3. Блог про важливу для новин тему в ніші впливу. Якщо це тема, про яку впливає діяч вперше, ймовірно, вони поділяться вашим вмістом як оригінальним джерелом історії новин. Однак, щоб це було ефективно, вам, як правило, доводиться бити інших в історії, і це повинно бути досить шокуючим, щоб впливовий зв’язувався з ним емоційно і бажав, щоб його послідовники відчували так само.

Нещодавно я брав участь у експертна округла посада написав Саскія Сміт.

Я одразу помітив інших впливових людей, які ділилися тим самим дописом у соціальних мережах, тому я поцікавився у Саскії про її успіх. Ось що вона мені сказала:

«Найголовніша річ у розробці експертної статті – це те, що вона дає вам можливість зв’язатися з впливовими діячами у вашій галузі. Це було менше, ніж Пройшло 24 години з моменту публікації публікації, але це вже моя найуспішніша публікація на сьогоднішній день з понад 90 соціальних акцій.

Я обов’язково надіслав швидким електронним листом всім учасникам, як тільки публікація вийшла наживо, щоб подякувати їм та запропонувати їм поділитися нею зі своєю аудиторією.

Мене було в захваті від того, що багато з них поділилися публікацією на багатьох платформах. Оскільки це відносно новий блог, я дуже задоволений результатами.

Це не тільки принесло мені новий трафік, але я також маю отримувати пару відвідувачів з досвіду – я б сказав, що це був успіх у всьому світі! ”

3. Орієнтація на найбільші назви в галузі

Хоча це необов’язково помилка сама по собі, надто висока стрілянина – це не найкраща ставка. Це тому, що всі намагаються змусити топ-лідерів у своїй галузі поділити свою посаду, і більшість випадків впливові просто не мають можливості зробити це все.

Це означає, що зусилля, які ви докладете до маркетингу, які впливають на вплив, можуть побачити незначні результати, якщо ваші публікації ніколи не будуть надані спільним.

Однак якщо ви маєте на меті встановити зв’язок із впливовими представниками середнього рівня у своїй ніші, вони, ймовірно, отримуватимуть менше запитів на спільний доступ і матимуть більше часу, щоб по-справжньому зв’язатися з вами, хоча пам’ятайте, що вони все ще зайняті, тому будьте поважні до свого часу.

Тож скажімо, що ви орієнтуєтесь на найбільше ім’я, яке можете Ви можете один раз отримати твіт у твіті і побачити величезний сплеск у трафіку, але скільки часу знадобилося вам, щоб дістатися туди?

Орієнтуючись на впливових суб’єктів середнього рівня або інших блогерів, що знаходяться над вами, ви можете не побачити такого ж негайного спайка трафіку, але ваш вміст, швидше за все, частіше ділиться, що призводить до збільшення загального трафіку в цілому.

По суті, ці три помилки можуть коштувати ваших витрат часу, роблячи ваші зусилля марними. Ключ – вибудовувати справжні стосунки. Потім, коли настане час, ви можете попросити соціальну частку або згадку в їхньому бюлетені.

Просто запам’ятай: Лідери в будь-якій галузі є зайнятими людьми, і якщо вони будуть продавати що-небудь в Інтернеті, це буде вміст, якому вони довіряють від людей, яких вони знають.

Не потрібно бути найкращими друзями, але якщо зараз ви будуєте невеликі стосунки, у майбутньому ви побачите багато нагород.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map