3 варіанти створення веб-сайтів (і який вибрати)

Ви думаєте про створення блогу? Тоді їх численні варіанти створення веб-сайтів ви можете використовувати. Ви, ймовірно, натрапили на декілька онлайн-інструментів, таких як WordPress, Blogger та Squarespace. З такою кількістю варіантів, як ви знаєте, з чого почати?


Починай тут!

Нижче ми розглянемо три варіанти побудови веб-сайтів, які вам доступні, щоб допомогти вам визначитися, яким маршрутом рухатись.

робоча область

1. Безкоштовний веб-сайт Builder

Перший варіант – вибрати безкоштовний інструмент на зразок:

 • WordPress.com
 • Блогер
 • Вікс
 • Weebly
 • Веб
 • Tumblr

Плюси:

Якщо ви просто опускаєте пальці ніг у воду, безкоштовний конструктор веб-сайтів може стати чудовим вибором. Ви отримаєте доступ до безкоштовних попередньо створених веб-тем, а також покрокові інструкції щодо налаштування свого сайту.

Не потрібно ніяких знань з кодування і не потрібно завантажувати файли. Крім того, плата за пов’язаний із запуском вашого сайту не стягується!

Мінуси:

Якщо все це звучить занадто добре, щоб бути правдою, це не так. Просто недоліки у використанні подібних безкоштовних інструментів є лише недоліками. Для одного, теми та параметри налаштування, як правило, обмежені, це означає, що ваш сайт не матиме унікального професійного почуття до нього.

Крім того, якщо ви не заплатите за користувальницьке доменне ім’я (веб-адресу), у URL-адресі вашого веб-сайту (наприклад, vašite.wordpress.com) у вас є фірмовий термін, і на вашому веб-сайті можуть відображатися оголошення, які ви не можете вимкнути..

Пізніше може бути важко перейти на кращий варіант для більшої гнучкості, безпеки та професіоналізму.

Використовуйте безкоштовні інструменти, коли:

 1. Ви загальний нобіб і вам потрібна проста платформа, яка дає багато рекомендацій.
 2. Ви запускаєте невеликий проект або непрофесійний сайт (наприклад, особистий блог).
 3. У вас обмежений бюджет.
 4. Ви не проти трохи любительського почуття свого сайту.

2. Самостійний розміщувач веб-сайтів

Самостійний розміщувач веб-сайтів дуже схожий на безкоштовні інструменти на стероїди. Ви знайдете ці програми легко орієнтуватися з тими ж покроковими посібниками, які доступні в Інтернеті, і зазвичай вам не потрібна тонна кодування знань.

Різниця полягає в тому, що за допомогою безкоштовного розробника веб-сайтів файли вашого веб-сайту розміщуються на серверах компанії, а це означає, що вони мають більше контролю над вашим сайтом, як-от можливість розміщення реклами у вашому вмісті.

Вибираючи самостійне розміщення, ви орендуєте місце на сторонній сервер.

Одним із прикладів цього є програмне забезпечення WordPress.org. Ми вже обговорювали різницю між WordPress.org та WordPress.com, тому перевірте це, якщо ви не знайомі з кожним варіантом.

По суті, якщо ви проходите маршрут самостійного розміщення, ви підпишетесь на рахунок у такому хості, як Host Gator або Bluehost, і заплатите невелику щомісячну плату. Потім ви можете використовувати повну версію WordPress та насолоджуватися більшою гнучкістю, що надасть вашому сайту більш професійну привабливість.

Плюси:

Оскільки ви розміщуєте свої файли на сторонньому сервері, ви маєте більше контролю над своїм сайтом та кращою безпекою. Крім того, самі інструменти зазвичай пропонують більше варіантів, завдяки чому ви можете просто не мати доступ до безкоштовних інструментів.

Це може призвести до професійного вигляду сайтів за низькою ціною, не вимагаючи великих технічних знань.

Мінуси:

Хоча розробник веб-сайтів, що розміщується на власному веб-сайті, зробить трюк для більшості особистих блогерів та власників малого бізнесу, ви побачите, що все ще є деякі обмеження щодо зовнішності, налаштування та вмісту, і перенести веб-сайт з одного хоста може бути важко. або платформа для іншого.

Крім того, ви також маєте справу з платою порівняно зі створенням вашого сайту абсолютно безкоштовно.

Використовуйте власний веб-сайт для створення веб-сайтів, коли:

 1. Ви не маєте багато технічних знань, але хочете багато гнучкості.
 2. Ви запускаєте професійний веб-сайт, наприклад, для вашого бізнесу.
 3. Ви хочете щомісяця розміщувати на своєму веб-сайті десь від 5 до декількох сотень доларів.

3. Автономний веб-редактор

Незважаючи на те, що існує велика кількість дискусій, де детально розглядаються вищезгадані веб-розробники веб-сайтів, багато нових власників веб-сайтів не знайомі з третім варіантом, а саме з використанням окремого веб-редактора. По суті, ви зможете створити свій сайт з нуля.

Однак, це варіант, який вимагає багато знань, тому це не найкращий шлях для того, щоб повний новачок хоробрив на самоті. Однак ви можете найняти дизайнера, який створить ваш сайт за допомогою цього методу.

Вам все одно доведеться платити за обліковий запис веб-хостингу, але замість того, щоб скористатися покроковим інструментом створення веб-сайтів, ви завантажите власні файли сайту на сервер свого хоста.

Плюси:

За допомогою окремого веб-редактора ви побачите, що є численні переваги. Перш за все, ви матимете повний контроль над візуальною привабливістю сайту. Ви також можете контролювати зручність роботи та отримувати трохи більше контролю в оптимізації пошукових систем.

Якщо ви вирішили навчитися створювати свій власний сайт, хороша новина полягає в тому, що вам не потрібно переучувати цілком нову систему щоразу, коли ви перемикаєте веб-хост або вибираєте новий інструмент для створення веб-сайтів..

Натомість ви матимете знання для передачі своїх навичок на кількох хостах, навіть якщо вони не пропонують інструмент для створення сайтів. Через передачу ви не заблоковані у веб-хості чи інструменті, тож можете брати файли свого веб-сайту із собою.

Мінуси:

Очевидно, що для створення вашого сайту з нуля потрібні знання кодування. Якщо ви вирішите найняти когось, хто вже має ці навички, це додасть до бюджету вашого веб-сайту. Однак це може окупитися, якщо ви прагнете до гнучкості та унікального сайту.

Використовуйте окремий веб-редактор, коли:

 1. Ви створюєте професійний сайт і потребуєте його повністю налаштованого.
 2. У вас є бюджет на оплату дизайнера веб-сайтів або знання, щоб самостійно створити свій сайт.

Не обов’язково існує один “правильний” спосіб створення вашого веб-сайту. Напрямок, який ви вирішите взяти, залежатиме від ваших цілей, бюджету та знань.

Однак вибір правильного для себе варіанту з початку роботи може зробити кращий досвід у майбутньому. Таким чином, вам не потрібно турбуватися про перемикання компаній або запуск наново.

З якого варіанту для створення веб-сайтів, на вашу думку, ви почнете? Поділіться своїми ідеями з нами в розділі коментарів нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map