5 речей, які ваші конкуренти не роблять зі своїми блогами

Багато блогерів починають вести блог із менталітетом “Якщо ви побудуєте його, вони прийдуть”. Чи то дивно, що це 95 відсотків блогів покинуті?


Однак це не означає, що ви залишилися без конкуренції. WordPress самостійно хостів 74,6 мільйона сайтів, тож якщо ви вказуєте на 5%, які не були покинуті, ви все ще переглядаєте 3,7 мільйона активних блогів WordPress. Зрозуміло, що не всі ці блоги є у вашій галузі, але ви все одно можете знайти тисячі блогів, які змагаються за увагу тієї самої аудиторії.

конкуренція

Як же тоді ваш блог може вижити у світі, наповненому вмістом? Як ваш блог зробить вплив? Це просто. Погляньте на своїх конкурентів і переконайтеся, що ваша стратегія блогу знаходиться на кілька кроків вище їхньої. Почніть з розгляду цих п’яти речей, які більшість ваших конкурентів не роблять, і як ви можете це зробити по-іншому.

1. Вони не активно це рекламують

Якщо ви почнете свій блог думати: “Якщо я буду його, тоді прийде”, ви придумаєте інше, і саме там багато ваших конкурентів не вистачать. Впевнені, що вони можуть опублікувати нову публікацію відразу або поділитися нею у Facebook, але ці публікації можуть швидко загубитися в морі соціальних оновлень.

Це не означає, що важко конвертувати трафік через соціальні медіа. Насправді соціальні медіа можуть бути чудовим способом просувати ваш блог, але це потребує більше зусиль, ніж натискання на кнопку спільного доступу.

Інші ідеї просування вашого блогу в соціальних мережах включають:

 • Використовуйте такі інструменти, як Google Hangouts, щоб сприяти взаємодії з підписниками
 • Приєднуйтесь до груп Google+ і LinkedIn та діліться своїми публікаціями, коли вони сприяють розмові
 • Спілкування з іншими у вашій галузі та обмін своїми статтями в блозі
 • Щебетати та ділитися своїми статтями кілька разів на день, включаючи старий вміст
 • Хостинг чату в Twitter
 • Включаючи посилання на ваш блог у ваших профілях

Але активне просування вашого блогу йде набагато далі, ніж соціальні медіа. Деякі інші ідеї, не пов’язані з соціальними мережами, включають:

 • Приєднання до форумів та створення стосунків з однодумцями та впливовими людьми
 • Коментуючи подібні блоги
 • Додавання URL-адреси вашого блогу до візитної картки
 • Використання коштів маркетинг впливу
 • Гість блогів
 • Синдікація вашого вмісту на авторитетних платформах

Найголовніше, що потрібно пам’ятати про те, що ці маркетингові тактики спрацюють – це сприяти дискусії, а не спамувати вашу мережу та благати про трафік.

2. Вони не займаються оптимізацією в SEO

Багато блогерів не включають оптимізацію пошукових систем у свою стратегію, оскільки це здається складним. Правда полягає в тому, що люди, як правило, надмірно ускладнюють це. Незалежно від того, що забути про SEO або зосередитись на цьому занадто сильно, ви можете зашкодити рейтингу вашої пошукової системи. Звичайно, ви хочете з’явитися в пошукових системах, тому що він залучає більше половини трафіку в Інтернеті.

Ось лише кілька порад щодо SEO, про які можуть забути ваші конкуренти:

 1. Не думай про це занадто важко. Чим більше ви намагаєтеся вставити ключові слова у свою копію, тим гірше ви можете це зробити. У той же час, ви не можете повністю ігнорувати SEO.
 2. Перегляньте свою структуру постійних посилань. Переконайтеся, що ваші URL-адреси містять ключові слова. Така структура, як https://www.domainname.com/post-name, зазвичай працює добре.
 3. Додайте текст Alt до зображень, включаючи ключові слова.
 4. Зосередьтеся на високоякісних, добре зароблених посиланнях. Кількість посилань на ваш сайт не має значення як якість цих посилань. Ви можете заробляти високоякісні посилання, створюючи чудовий вміст, на який люди хочуть посилатися, вибудовуючи стосунки з впливовими особами та відвідуючи блоги. Просто пам’ятайте про це побудова посилань – це не все, і вам слід врахувати й інші фактори SEO.
 5. Переконайтеся, що ваш блог зручний для мобільних пристроїв.
 6. Розглянемо сертифікат SSL.

Коли багато блогерів повністю ігнорують SEO, деякі забирають речі надто далеко, намагаючись маніпулювати пошуковими системами. Найкраще, що ви можете зробити, це створити зручний для користувачів досвід, оскільки саме такі пошукові системи, як Google, шукають.

3. Вони не публікуються послідовно

Якщо у вас немає налаштованого редакторського календаря для вашого блогу, як ваші підписники знають, коли слід повернутися за свіжим вмістом? Незалежно від того, чи оновлюєте ви свій блог раз на тиждень або щодня, у вас повинен бути розклад. Це спонукає людей підписатися та продовжувати повертатися для отримання більшого вмісту щодня чи щотижня.

Як Хабспот покласти це:

Частота є ключовою для успішного ділового блогу та племені відданих читачів.

Однак планувати свій графік – це не все, що стосується налаштування очікувань вашої аудиторії. Це також допомагає у картографуванні ваших тем та типів вмісту, щоб забезпечити цікаве різноманіття та оптимізовану соціальну та пошукову стратегію. Якщо ви створили команду учасників, цей крок також є важливим для спілкування.

Не знаєте, з чого почати? Hubspot пропонує: завантажити безкоштовно редакційний календар щоб поставити вас на правильний шлях.

4. Вони не будують громаду

Навіть після того, як ви створили свій блог і почали набирати трафік, у вас може виникнути непростий час для повернення унікальних відвідувачів. Ось тут важливо заохочувати громадськість читачів. Кілька ідей, як створити свою спільноту, включають:

 • Заохочення відвідувачів підписатися на ваш розсилку (та послідовно надсилати їх)
 • Створення на вашому сайті області форумів, де люди можуть брати участь у розмові
 • Увімкнення функції коментування ваших публікацій
 • Створення груп соціальних медіа, таких як група у Facebook, щоб розмова могла продовжуватися поза блогом
 • Налаштування сторінок соціальних фанів для свого блогу
 • Відвідування блогів ваших читачів та коментування їх публікацій
 • Розміщення Google Hangouts із групами підписників
 • Планування живих зустрічей

Майте на увазі, що не потрібно виконувати всі ці поради. Наприклад, у вас може не бути форуму та групи у Facebook, але варто розглянути способи підтримувати зв’язок зі своєю спільнотою за межами публікацій свого блогу.

5. Вони не пишуть для своєї аудиторії

Одна помилка, яку зазвичай роблять блогери-початківці, – це розповісти про себе або про свій бізнес. Як правило, блоги не досягають своєї остаточної мети. Читачі, як правило, хочуть дізнатися про себе, тому, коли ви говорите лише про свій бізнес, продукти та досягнення, люди задаються питанням, що вміст може зробити для них. У будь-якому разі діліться інформацією про свій бізнес, але лише тоді, коли це важливо для вашої аудиторії.

Натомість врахуйте свою цільову аудиторію. Що вони вже знають і що хочуть знати про вашу галузь? Надайте інформацію, базуючись на їхніх потребах, і зосередьтесь на тому, як ви можете їм допомогти, перш ніж почати просити послуги.

Незважаючи на те, що існує багато блогів, які все роблять правильно, ви, швидше за все, натрапите на ще багато, які ще мають покращитись. Правда полягає в тому, що якщо ви докладете зусиль для підтримки свого блогу та спільноти, ви вже випереджаєте свою конкуренцію і на шляху до успіху..

Що ще ви помітили, що блоги роблять те, що їх конкуренти не є? Поділіться своїми думками у розділі коментарів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map