Автоматизовані резервні копії – це найбільш недооцінена функція веб-хостингу?

Кожен веб-сайт складається з файлів і сторінок, кожна з яких зберігається на сервері веб-хостингу. Коли хтось шукає сайт, всі ці частини збираються разом, щоб виявити фактичний веб-сайт, який ми бачимо, коли він відображається з нашого домашнього браузера.


>> Клацніть тут, щоб завантажити PDF-файл <<

резервне копіювання Тоді важливо, щоб хостинг-сервер був функціональним у будь-який час для того, щоб веб-сайти на ньому завжди могли бути активними, живими та переглядами в Інтернеті. Ви можете собі уявити стрес для власників веб-сайтів тоді, якщо сервер у будь-який момент вийшов з ладу.

Зважаючи на те, що комп’ютерний сервер – це машина, завжди існує ймовірність того, що він дійсно може «вийти з ладу», незважаючи на твердження від компаній-хостингів, що веб-майстри можуть очікувати майже стовідсоткового часу роботи.

Однак навіть хостинг-провайдери, які висувають ці претензії, знають, що вони не можуть гарантувати з впевненістю повний та загальний термін експлуатації без збоїв на сервері. Зважаючи на це, вкрай важливо, щоб був «резервний» план, і чим більше автоматизований цей інструмент, тим краще для всіх зацікавлених.

Що таке резервне копіювання веб-сайтів?

Коли ви створюєте резервну копію веб-сайту, ви захищаєте свої дані, створюючи копію оригінального вмісту. Резервне копіювання може бути виконано з різними інтервалами, і зберігає свої дублікати даних в іншому місці, щоб мінімізувати ймовірність втрати, якщо збій сервера стався в точці оригінального веб-сайту.

Якщо ваш сайт “знижується”, резервна копія дозволить вам швидко відновитись після помилок, отримати свої дані та швидко повернути ваш сайт в Інтернет. Насправді, причина створення резервних копій на вашому веб-сайті полягає в тому, що жоден з ваших оригінальних даних не втрачається в разі будь-якої аварії чи наміру, наприклад, сервер виходить з ладу і втрачає ваші дані або не дозволяє їм бути доступними, або в якщо хакер отримує доступ до вашого облікового запису та видаляє всі файли вашого веб-сайту.

Резервні копії забезпечують можливість повернутися назад у часі та використовувати раніше доступні дані.

Відповідальні хостингові компанії скажуть вам у своїх FAQ та TOS, що ви повинні зробити власні резервні копії, і це особливо вірно, якщо ви робите це вручну. За допомогою цього методу ви будете використовувати засоби, такі як FTP, для завантаження файлів свого веб-сайту на локальний комп’ютер.

Мінуси цього полягають у тому, що вам потрібно пам’ятати, щоб робити резервні копії регулярно, і завантаження може зайняти багато часу. У вас також не буде можливості не просто завантажувати файли, які змінилися (усі файли повинні бути завантажені), що є витратою на вашу пропускну здатність..

Усі завантаження потрібно контролювати, щоб забезпечити їх правильне завершення, і ви повинні придумати власний спосіб логічного управління та зберігання резервних файлів. Однак, може існувати спосіб, який вам зазвичай подобається, у формі автоматичного резервного копіювання веб-сайтів.

Автоматизовані резервні копії

Для хостинг-компаній, які пропонують автоматичне резервне копіювання, це справді може бути найбільш занижена функція веб-хостингу з яким ви можете або не можете бути знайомі. Беручи на себе велику вагу із зайнятих власників веб-сайтів, автоматичні резервні копії працюватимуть щодня, щотижня та щомісяця для всіх файлів, доменів, електронних листів та баз даних, доданих до вашого облікового запису хостингу. Звичайно, ви можете розраховувати на сплату більших витрат за цю послугу, але, враховуючи частоту, з якою ваші дані зберігаються для подальшого доступу, ви можете вважати ціну неактуальною..

Відповідальні хостингові компанії зазвичай використовують автоматизоване резервне рішення на своїх спільних хостинг-пакетах. Вони налаштовані таким чином, щоб ваш сайт відстежувався, тобто, коли виявляються будь-які зміни у вихідному коді вашого сайту, буде здійснено процес резервного копіювання для файлів, які стосуються, зберігаючи оригінальні дані свіжими та актуальними у випадку, коли це потрібно..

Ви також можете зробити додаткові резервні копії, коли потрібно, і вам не потрібно контролювати будь-який етап процесу. Ваші дані зберігатимуться, але не переглядаються, у захищених місцях і можуть бути завантажені на стільки пристроїв, скільки вам потрібно. Ви можете керувати своїми автоматизованими резервними копіями з панелі управління, не вимагаючи жодних технічних знань або не відчуваючи ускладнень вручну.

Важливість створення резервної копії даних ваших веб-сайтів стає більш очевидною, якщо ви один із тих, хто не пощастив, випадково втратив або зловмисно видалив інформацію про ваші веб-сайти. Хоча важливо для будь-якого бізнесу, всі власники веб-сайтів повинні вести свою діяльність без додаткової турботи про безпеку своїх інформаційних файлів.

У зв’язку з цим автоматизовані резервні копії вашого облікового запису хостингу гарантують, що ваші дані зберігаються точно, своєчасно та надійно, з мінімальним навантаженням та без перешкод у вашому розпорядку дня.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map