Bluehost vs. HostGator: порівняння двох найбільших брендів веб-хостингу

Намагаюся вирішити між Bluehost та HostGator, два найбільших бренда, що діють в Інтернеті? Тоді ви, мабуть, прочитали багато статей, де детально описуються їх пропозиції.


Насправді ми висвітлювали порівняння їхніх планів та послуг до Hosting Kingdom.

bluehost vs hostgator

Перевірте наше Bluehost проти HostGator побічне візуальне порівняння

Сьогодні ми збираємось подивіться на щось інше. Замість цього давайте розберемося в більш глибоких аспектах. Як веде кожен бренд і як вони порівнюють один одного? Погляньмо.

Фон компанії

Обидві компанії були засновані приблизно в один і той же час, що може бути причиною того, наскільки вони обидві приходять у цю галузь завдяки тому, що мають більше десяти років для створення свого бізнесу та досвіду. HostGator був заснований в кімнаті гуртожитку Флоридського Атлантичного університету в жовтні 2002 року, тоді як Bluehost розпочав роботу в 1996 році, але першими клієнтами не брав до 2003 року. Bluehost знаходиться в штаті Юта, а штаб-квартира HostGator переїхала з Флориди в Техас в 2006 році.

Обидва можуть похвалитися високою кількістю розміщених сайтів. На своєму веб-сайті Bluehost говорить, що вони працюють понад 2 мільйони веб-сайтів по всьому світу, тоді як HostGator розміщує колосальні 9 мільйонів.

Ви також виявите, що вони обидва претендують на численні нагороди. Лише кілька нагород, які виграв HostGator, включають:

 • Найкращий хост: огляд хостингу WordPress 2012
 • Найкращий хостинг для малого бізнесу: 2011 рік. Найкращий хостинг для малого бізнесу
 • Вибір редактора: Знайдіть нагороди вибору мого господаря 2011
 • 239-е місце з найшвидшим зростанням: Inc.com – найбільш швидко зростаючі компанії в Америці

Серед нагород Bluehost вони виграли:

 • Найкращий доступний хостинг: огляд хостів, січень 2013 року
 • Найкраща технічна підтримка: нагороди за бізнес-вибір PC Mag 2014

Веб-сайт

Дизайн

Bluehost та HostGator пропонують подібний досвід, коли справа стосується їх веб-сайтів. Обидва відкриваються з оглядом функцій служби та рекламують свої найнижчі ціни на веб-хостинг. Вони обидва продовжують розширювати додаткові функції та пакети.

На домашній сторінці на кожному веб-сайті розміщена вкладка навігації, щоб спростити пошук деталей про їхні пакети та бізнес. Вони також діляться своєю контактною інформацією прямо у заголовку, тому легко зв’язатися зі службою підтримки.

Хоча макет сайту дуже однаковий для обох підприємств, естетика сильно відрізняється. На Bluehost вас зустріне ділова атмосфера. HostGator, навпаки, змушує веб-хостинг почувати себе весело за допомогою мультяшних малюнків та яскравих кольорів. Це не означає, що HostGator не настільки орієнтований на бізнес або такий серйозний, як Bluehost; їм просто подобається зробити вам цікаві речі!

Щойно увійдіть у свій обліковий запис, ви побачите, що cPanel Bluehost та HostGator майже однакові за своїм розташуванням. Оголошення, посилання на навігацію та акції знаходяться на панелі зліва, тоді як всі ваші швидкі посилання на файли вашого веб-сайту організовані в різні розділи на сторінці. Щоб речі виглядали чудово, вони обидва використані піктограми, які допоможуть вам швидко знайти те, що ви шукаєте на своєму cPanel, будь то сподівання придбати новий домен або отримати доступ до своєї електронної пошти.

Що стосується веб-дизайну, один не конкурує над іншим; вони обидва розробили прекрасні веб-сайти, які в основному відрізняються своїм унікальним брендом.

Досвід користувача

Добре викладений дизайн та простий у засвоєнні матеріал робить обидва ці веб-сайти бізнес зручними для користувачів. HostGator полегшує перегляд їх пропозицій, перерахувавши їхні хостингові послуги та розпочавши ціни на кожен пакет на своїй домашній сторінці. Однак Bluehost також робить вивчення своїх пакунків простими, використовуючи вкладку “товари” на навігаційній панелі, і процес їх реєстрації є простим..

Пошук служб підтримки також є важливим для обох веб-сайтів, оскільки кожен з них містить вкладку підтримки, доповнену центром довідки та областю форуму.

Вони приховали свої кнопки соціальних публікацій та посилання на блог у нижній частині нижнього колонтитулу свого веб-сайту, тому не полегшується пошук цих посилань, коли ви шукаєте їх..

В цілому вони обидва зробили чудову роботу, щоб не відставати один від одного, щоб зробити свої веб-сайти зручними та привабливими.

Зміст

Оцінюючи вміст веб-сайту кожної компанії, ви побачите, що вони дуже схожі в методах, які використовують для перетворення перспектив. Вони обидва зберігають вміст свого веб-сайту коротким, точним і легким для читання для зручності користування.

Однак, HostGator містить кілька додаткових розділів на своїй домашній сторінці – наприклад, “Чому вибрати HostGator?” та “Що говорять інші про HostGator?” – це може зробити переконливіший аргумент для людей, які тільки починають веб-хостинг і не впевнені, у чому справа.

Зверніться до обох списків їх хостинг-пакетів, і ви знайдете схожий макет із деталізацією того, що ви отримуєте з кожним пакетом і як виглядає ціноутворення. Як і на їх домашній сторінці, HostGator йде трохи далі, ніж Bluehost, пояснюючи, що саме ви отримаєте, включаючи перелік варіантів CMS, які вони пропонують.

В цілому, HostGator виконує кращу роботу з пояснення своїх пропозицій для новачків, тоді як Bluehost не вистачає вмісту для клієнтської бази, яка вже знає, чого вони хочуть.

Маркетинг

Традиційний маркетинг

Оскільки обидві компанії залучили велику кількість користувачів, ви очікуєте, що їх маркетингові зусилля будуть дещо однаковими. Вони обидва мають партнерську програму та дозволяють легко знайти деталі на своєму сайті. HostGator, однак, робить кращу роботу, відкриваючи засоби масової інформації за допомогою засобів масової інформації та прес-набору, доступних для завантаження. На даний момент BlueHost не має прес-набору, який легко розміщений на їхньому веб-сайті; натомість вони перелічують свою “новинну кімнату” як “скоро”.

Обидва проводили традиційні телевізійні рекламні ролики, але ви побачите, що Bluehost проявляє активнішу позицію в маркетингу за допомогою короткого відео, ніж HostGator. Ви часто будете бачити рекламу Bluehost перед переглядом відео на Youtube. Оскільки ви можете пропустити ці оголошення за 5 секунд, Bluehost розробив серію жартівливих відео – “Bluehost за 5 секунд”- які швидко передають свої ідеї, а потім пропонують розважальний кліп.

Вони також пропонують заохочення до реєстрації, такі як пакети зі зниженими тарифами на перший рік.

SEO

Обидві компанії перейшли до форм вхідного маркетингу, що комплектується блогами компанії, каналами соціальних медіа та SEO тактикою. Такі ключові слова Google, як “веб-хостинг” або “спільний веб-хостинг”, ви побачите, що HostGator і Bluehost збираються головою до голови, щоб змагатися за найкращі місця на першій сторінці Google. Проте HostGator послідовно випереджає Bluehost за ці типи термінів.

Направлятися до Alexa.com, і ви можете дізнатися, чому. HostGator займає 454-й найпопулярніший сайт у світі, тоді як Bluehost займає 660. Хоча рейтинг Alexa не визначає рейтинги пошуку Google, ті ж методи, які HostGator використовував, щоб стати більш популярним веб-сайтом, також можуть допомогти їм у вищому рейтингу для SEO умови.

Соціальні засоби комунікації

Соціальні медіа можуть не мати такого впливу на популярність цих підприємств, як їх традиційні маркетингові методи та партнерські програми, але вони обидва досі розуміють важливість стратегії соціальних медіа..

ХостGator, однак, виявляється більш популярним на каналах соціальних медіа з більш ніж удвічі більше підписників у Facebook та Twitter, ніж Bluehost. Обидва щебетати досить рідко, але перейдіть до Facebook чи Google+, і ви обидва будете часто публікувати публікації. Як ніби вони не можуть отримати більше подібних у своїй бізнес-моделі, вони обидва діляться подібним вмістом на каналах соціальних мереж, включаючи такі речі, як поради та веб-сайти, оновлення публікацій у блозі та повідомлення про угоди та купони..

Навіть їх Youtube канали неймовірно схожі. Обидва мають рекламні, навчальні та навчальні відео. Bluehost вдається вимагати вдвічі більше абонентів, ніж HostGator, але HostGator має на 10 мільйонів більше переглядів відео, ніж Bluehost.

Bluehost також активно використовує інші популярні канали соціальних медіа, такі як Pinterest та LinkedIn, де HostGator навіть не перераховує ці посилання на своєму сайті. Однак, дивлячись на їхню активність та тип контенту, якими ділиться кожен, однак один не переважає над іншим у стратегії соціальних медіа.

Блог

Дизайн / макет блогу

В рамках своїх вхідних маркетингових зусиль обидві компанії використовують платформу для ведення блогів. Дизайн блогу Bluehost досить простий, але він вимагає унікального підходу, розміщуючи останні, популярні та посилання на категорії у верхній частині сторінки. І все-таки проста конструкція полегшує навігацію, якщо ви звернете увагу на пропозиції у верхній частині.

У блозі Bluehost деякі тексти, накладені на зображення зображень, роблять дати та заголовки часом важкими для читання. Також Bluehost не ділиться жодним текстовим фрагментом публікації блогу на домашній сторінці, тому у вас немає цього вступу, щоб допомогти визначити, чи хочете ви читати далі. На щастя, назви їхніх блогів зазвичай говорять достатньо, щоб викликати інтерес. Щойно ви потрапляєте до публікації в блозі, кнопки спільного доступу не існують. У кінці кожної публікації є прихована кнопка “Поділитися”, але якщо вона повинна з’являти параметри соціального доступу, вона не працює.

У блозі HostGator розміщено більше того, що ви очікували в типовому блозі, де повна публікація блогу розміщена на домашній сторінці. HostGator спрощує переміщення за допомогою бічної панелі разом із темами та категоріями, які ви можете вивчити.

Макет блогу Bluehost, здається, задовольняє переважно тих, хто знаходиться на мобільних пристроях, тоді як HostGator має більше традиційного настільного вигляду. Що стосується зручності для користувачів, то дизайн блогу HostGator пропонує простіший досвід.

Частота ведення блогів

Якщо ви часто шукаєте поради та поради, перейдіть до блогу HostGator. Вони оновлюватимуть вас кожного вівторка та четверга, що ефективно заповнило їхній блог з тоннами корисної інформації про створення вашого веб-сайту та ведення вашого бізнесу.

З іншого боку, Bluehost, схоже, не використовує розклад публікацій, що може трохи роздратувати, якщо ви намагаєтесь слідкувати за їх вмістом. Деякі місяці в світі Bluehost повністю мовчать, тоді як в інші місяці ви можете отримати від них п’ять і більше постів.

Види контенту

Оскільки компанії працюють в одній галузі, можна лише очікувати, що вони поділяться подібним вмістом. Вміст HostGator дуже корисний для того, щоб бути корисним для своїх клієнтів. Ви прочитаєте про теми, пов’язані безпосередньо з веб-хостингом, але вони також поділяться порадами щодо тісно пов’язаних цікавих областей, включаючи багато порад щодо малого бізнесу та поради щодо кампаній у соціальних мережах, які допоможуть вам досягти успіху на всіх кінцях вашого бізнесу..

Bluehost публікує частіше, коли у них є новини про їхній бізнес чи події, щоб оновити своїх клієнтів. Однак вони раз у раз наберуть корисні статті та інфографіку, а вміст, яким вони діляться, так само корисний, як і вміст HostGator.

Підтримка клієнтів

Незважаючи на те, що клієнти двох брендів, в той чи інший час, можуть скаржитися на підтримку клієнтів, є клієнти обох сторін, які захоплюються підтримкою, яку вони отримують. На щастя, обидві компанії спрощують зв’язок із службою підтримки. На веб-сайтах компаній ви знайдете номер виклику, опцію чату наживо та посилання на підтримку квитків. HostGator також відкритий для отримання факсів. Обидва можуть похвалитися технічною підтримкою 24/7, що дуже корисно для міжнародних клієнтів, які не працюють в одному часовому поясі.

Як і в інших сферах їхнього бізнесу, вони йдуть головою, щоб задовольнити підтримку клієнтів. Клієнти повідомляють, що орієнтовний час очікування підтримки HostGator становить близько 30 хвилин, тоді як клієнти Bluehost часто можуть зв’язатися з представником протягом 15 хвилин або менше. Звичайно, терміни очікування залежать від того, наскільки вони зайняті в даний момент часу.

У висновку

В цілому, Bluehost і HostGator – дуже схожі компанії, які використовують багато однакових ефективних тактик у веб-дизайні, маркетингу та підтримці клієнтів. Якщо порівнювати дві компанії на основі їхньої бізнес-моделі, а не їх пакетів та цін, це складне порівняння завдяки тому, наскільки вони схожі.

Як ти гадаєш? Якби вам довелося вибрати одну компанію, виходячи з того, як вони ведуть бізнес, з якою ви б краще піти? Повідомте нас у коментарі.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map