Чи “Безлімітний” веб-хостинг дійсно необмежений?

Слово “необмежений” – це чудово. У своєму сирому вигляді він говорить про те, що коли хтось пропонує необмежену кількість того, що я хочу, тоді я збираюся розпочати досить солодку їзду.


>> Клацніть тут, щоб завантажити PDF-файл <<

це необмежений хостинг дійсно необмеженийАбо так я подумав свого часу. Зібраний з необмежених закусочних закусочних, витягнутий перед босом за зловживання необмеженими правилами лікарняних листків, і заборонений на лаву для необмеженої кількості мін на футбольному полі необмежену кількість разів, він відчував все більше і більше, як коли б я займався чимось постуретом необмежені пропозиції, мені завжди вдавалося закінчитися. Потім, коли я зайшов у світ створення веб-сайтів, я помітив, що багато компаній-хостингів пропонують «необмежено» це, те та щось інше. Мій попередній досвід одразу підняв червоні прапори з цим… ну, може, не відразу, я все-таки схвильований! На сьогодні, на щастя, я набагато досконаліший у вживанні цього слова, зокрема, те, що деякі хостинг-компанії можуть “реально” надати після того, як вони заманюють вас своїми необмеженими рішеннями.

Якщо ви досить новачок в концепції хостингу веб-сайтів, але ви знаєте, що вам потрібно мати хостинг, щоб ваш сайт жив в Інтернеті, то ви, можливо, все ще знаходитесь в стадіях спроби вирішити, яка саме хостинг-компанія має найкращий план для вас. Під час подорожей хостингом є дуже хороший шанс, що ви натрапите на сайти, які пропонують необмежену пропускну здатність та необмежену кількість дискового простору. Отож, ми тут на одній сторінці, давайте швидко переглянемо, що таке два об’єкти, що допоможе нам отримати кращу перспективу як кінцевого споживача щодо того, що хостинг-компанії намагаються нам продати. Пропускна здатність – це кількість даних, яка може бути передана з вашого веб-сайту до браузера пошукових користувачів, які відвідують ваш сайт. Чим більше графіки та відео на вашому сайті, тим більше пропускна здатність вашого сайту знадобиться для правильної роботи. З іншого боку, місце на диску – це місце, яке ви виділили для зберігання свого сайту на сервері хостинг-компанії.

Зараз ви можете подумати про те, “що робити” з пропускною здатністю та дисковим простором, оскільки “хост з найбільшим” – це реклама необмеженої кількості цих об’єктів. Гарна думка! Однак подумайте над цим. Якщо ваш веб-сайт розміщений на спільному сервері з тисячами інших сайтів, в певний момент часу його потужність може продовжувати додавати все більше пропускної здатності та дискового простору. Сервер – це фізична одиниця, її розмір не може бути кінцевим. Десь повинен бути жорсткий ліміт ресурсу. Це стосується не лише обмеження сервера зберігання даних. Коли ви також бачите необмежену кількість пропозицій щодо доменів, субдоменів, електронних облікових записів та будь-якого іншого, що хостингова компанія кидає в пакет прихильників, то для постачальника кошти будуть коштувати, що їх потрібно буде скоротити до своїх клієнтів десь уздовж лінії.

Як тоді, чи можуть хостингові компанії юридично рекламувати, що вони дадуть вам “необмежену кількість”? Що ж, вони можуть, тому що, коли ви підписалися з ними, ви сказали їм, що вони можуть (можливо наосліп) погодитись на їхні умови обслуговування, не перевіряючи, який сенс стоїть за умовами вашого хостингу. Дрібний шрифт десь вказуватиме на те, що посилання на пропозицію “необмеженого” – це дійсно пропозиція, що вони не ставлять обмеження на рівень активності вашого веб-сайту. Тобто, якщо ваш веб-сайт не стає настільки великим від ваших додатків до нього або настільки популярний, що не може навантажувати ресурси сервера. Якщо це станеться, ваш веб-сайт можна перенести в автономний режим. Ви коли-небудь шукали сайт лише для того, щоб знайти на його місці білу сторінку із жирним чорним шрифтом, що кричить “Перевищена межа смуги пропускання”?

Тепер, на даний момент, ви можете думати, що це звучить абсолютно несправедливо щодо власників веб-сайтів, схожих на те, щоб вони опинилися на волі цих великих тиранів-хуліганів, що приймають конгломерати. Це трапляється рідко. Якщо ви добре розумієте, що ви маєте намір створити на своєму веб-сайті, і наскільки великі ви очікуєте його набуття, швидше за все, вам навіть не доведеться думати про будь-які потенційні проблеми з вашим хостинг-провайдером. Насправді ваш обліковий запис, швидше за все, навіть не наблизиться до використання виділеної пропускної здатності. Також не буде облікових записів інших користувачів, з якими ви ділитесь сервером. Це означає, що пропускна здатність та інші квоти, застосовані до облікових записів на сервері, можуть бути збережені до розумної суми за дуже справедливу та привабливу ціну. У більшості випадків це виявляється виграшним для обох сторін.

Безлімітні плани хостингу – це дуже хороший варіант з точки зору вартості та сервісу, якщо вам зручно, що ви не будете додавати надлишків на свій сайт, щоб наблизити обмеження щодо використання через край. Якщо ви не впевнені, виконайте пошук в Інтернеті для інструментів порівняння хостингу, які дозволять вам ввести очікувані дані про використання та знайти хоста, який може найкращим чином відповідати вашим потребам. Також прочитайте TOS хоста перед тим, як увійти, і якщо виникнуть сумніви, зверніться до своїх потенційних постачальників, щоб отримати підтвердження щодо будь-яких проблем щодо ваших “необмежених” переваг, які їм пропонують.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map