Чи безпечний ваш сайт від злому на спільному сервері хостингу?

Якщо безпека вашого веб-сайту чи блогу – це не те, про що ви занадто сильно хвилюєтесь, то, можливо, ви захочете почати приділяти цьому хоча б деяку увагу. Деякі нещасні власники веб-сайтів зазнають нападу на їх сайти неодноразово, незважаючи на їхню думку, зробивши все можливе, щоб цього не допустити. Але чи є вони?


>> Клацніть тут, щоб завантажити PDF-файл <<

Спільний хостинг захищений від зломуЗважаючи на те, що стільки веб-сайтів зберігаються на спільному сервері і призначені для захисту хоста, який їх розміщує, викликає занепокоєння те, що так багато реєструються випадків злому та спроб повідомляються з такою регулярністю. Якщо ви один із власників малих та середніх веб-сайтів, які платять своєму хосту, щоб захистити ваші веб-сайти, то, можливо, саме час переглядати свою позицію щодо цього питання та перевірити, чи спільний хостинг надає вашим інтернет-активам захист, яку ви очікувати.

Однією з причин того, що власники веб-сайтів обирають конкретну хостинг-компанію, є їх гарантія безпеки. Це стосується всіх рівнів хостингу, тому не дивно, що ті, хто має менші сайти, вибирають спільний сервер як спосіб заощадити гроші.

Захист безпеки, плюс нижча ціна, дорівнює економічно вигідному хостингу для середнього та більш серйозного власника сайту. Будь-яка справжня хостингова компанія представить своїм клієнтам спільного сервера, що, незважаючи на нижчу плату за хостинг, вони пропонують регулярні резервні копії, підтримують широку охорону брандмауера та заходи безпеки від усіх зусиль злому. Ці спроби хакерства можуть і зазвичай трапляються у таких формах;

 • Фішинг – хакери пробиваються на спільні сервери, щоб оновити конфігурацію сервера, дозволяючи фішинг-сторінкам відображатись з підкаталогу кожного сайту, розміщеного на постраждалому сервері. Фішинг заохочує користувачів сайту вводити приватні дані на підроблений веб-сайт, який виглядає майже так само, як оригінал.
 • DoS і DDoS – відмова в сервісі та розповсюджений відмова в хакерських послугах заповнюють сервери фальшивим трафіком, тому внутрішній доступ не потрібен для безстрокового призупинення доступу серверів до Інтернету.
 • Негідний доступ – бездротові точки доступу, які були незахищені необізнаними хостинг-персоналом, дозволяють проводити зовнішні бриджі та входи хакерами
 • Доступ до задньої двері – хакери в повній мірі користуються проблемами конфігурації, адміністративними помилками, поганими паролями та неправильно захищеними номерами.

У всіх цих подіях метою хакера є зламати сервери, збити мережі та отримати доступ до особистих фінансових та інших даних клієнтів..

Незважаючи на те, що ви, можливо, думаєте, сервери за замовчуванням дуже безпечні. Однак проблема безпеки для спільних серверів полягає в тому, що на одному сервері може бути більше 500 людей, кожен з яких має свій власний обліковий запис FTP. Оскільки так багато людей, що діляться одним сервером, недосвідчені або ледачі власники облікових записів у групі будуть використовувати надзвичайно основні паролі.

Ці паролі хакери легко зламають, які можуть отримати доступ до інших сайтів цієї людини, часто тому, що однакові паролі використовуються на всіх сайтах. Такі прості помилки власників веб-сайтів посилюються, коли хакери запускають автоматизовані сценарії проти паролів сервера. Крім того, пробій на один обліковий запис на сервері відкриває решту сайтів на цьому спільному сервері. Оскільки прості паролі є такою чесною грою для неетичного, важко звинувачувати хостинг-сервіс у цих інцидентах злому..

Хакер може, однак, статися також через вразливості в адмініструванні панелі управління, а також в отворах для безпеки в плагінах та доповненнях у таких додатках, як WordPress. Якщо ви один із власників сайтів, який зберігає свої веб-сайти на спільному сервері хостингової компанії, то ось кілька порад, які допоможуть вам запобігти спробам хакерів отримати доступ до ваших ресурсів;

 • Оновіть додатки, які ви використовуєте, зокрема WordPress. Це допоможе уникнути автоматичного скриптів, що збирають отвори у старих версіях. Це стосується і старих версій тем і плагінів.
 • Якщо ви використовуєте WordPress, то закріпіть його та зміцніть
 • Змініть ідентифікацію користувача на щось інше, ніж “адміністратор”, плюс скористайтеся кращим паролем, ніж, наприклад, password123
 • Оновіть додатки (довідкова служба, форуми), окрім WordPress, які також можуть пропустити точки входу.
 • Спілкуйтеся зі своїм веб-хостом, щоб переконатися, де це можливо, новітня версія їх операційної системи, як-от Linux.
 • Будьте обережні, щоб будь-який контакт від веб-хостингу вашого веб-хостингу запитував пароль або особисті дані.

Будь-який веб-сайт може бути чесною грою для зловісних намірів хакерів і, хотіли це чи ні, що включає сайти на спільних хостинг-серверах. Популярність цього варіанта хостингу, ймовірність зламу ваших сайтів є справжньою можливістю, однак, не варто витрачати свій час на стрес, оскільки “більшість” сайтів продовжують своє життя без проблем.

Найкращий шанс захисту ваших сайтів – це використовувати надійні паролі, оновити всі свої програми та поспілкуватися з вашою хостинговою компанією, щоб переконатися, що вони також старанно ставляться до безпеки системи..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map