Чи потрібно зареєструвати домен через веб-хостинг?

Чи плануєте ви створити свій перший веб-сайт? Тоді ви, швидше за все, заглянули в пакети хостингу. Одне з багатьох хостів, таких як Bluehost, – це те, що ви отримуєте безкоштовну однорічну реєстрацію домену у своєму акаунті.


На додаток до цього, ви завжди можете додавати нові доменні імена, реєструючи їх через свій хост.

Але це справді найкращий варіант? Деякі кажуть так; інші проповідують обережність. Нижче ми розглянемо обидві сторони аргументу.

зареєструвати доменне ім’я з веб-хостом

Хостинг проти реєстрації домену

Перш ніж ми зануримось у плюси та мінуси, давайте на хвилину розглянемо різницю між покупкою веб-хостингу та придбанням доменного імені.

Хоча ви можете отримати обох через одну і ту ж компанію, якщо ви хочете, не потрібно. Кожен – це окремий фрагмент даних для вашого веб-сайту.

Купуючи веб-хостинг, ви орендуєте місце на сервері для зберігання файлів свого веб-сайту.

Ваше доменне ім’я – це адреса, яку люди використовують для доступу до вашого веб-сайту. Однак інший реєстратор домену завжди може вказувати вашу веб-адресу на сервер, на якому розміщуються ваші файли.

Це дозволяє купувати реєстрацію вашого домену та веб-хостинг у різних компаній і все-таки змушувати їх працювати разом.

Гайки та носії болтів пропонує подумати над своїм доменним іменем, як SIM-карткою телефону. Можна вимкнути SIM-карту з іншою, і тоді телефон працюватиме з іншим номером телефону.

Ви можете отримати свою SIM-адресу та телефон у своєї телефонної компанії, або ви можете отримати SIM-адресу у них та придбати розблокований телефон в іншому місці. Доменні імена та веб-хостинг працюють однаково.

Тепер, коли ми розуміємо різницю, давайте перейдемо до плюсів і мінусів використання того самого постачальника для вашого доменного імені та веб-хоста.

Плюси реєстрації доменів за допомогою веб-хоста

Отже, у вас є безкоштовна однорічна реєстрація домену з вашим хостинговим пакетом? Ось пара причин, якими ви повинні скористатися.

Це робить налаштування простою

Правда в тому, що зареєструвати своє доменне ім’я простіше в тій же компанії, що розміщує ваш веб-сайт, і тому багато хостів пропонують цю послугу.

Наприклад, не потрібно змінювати сервери імен, що може бути складним, якщо ви не дуже підковані в техніці. Якщо ви не знаєте, про що я говорю, коли я кажу “сервери імен”, то вам буде набагато простіше зареєструвати свій домен через ваш хост, не переживаючи прогорнути тонни підручників, поки не знайдете той, який має сенс.

Оскільки це простіше і вам не потрібно чекати перенаправлення серверів імен, ваш веб-сайт може підніматися швидше.

Це зручніше

Так, простота зручна, але так це наявність усіх даних вашого веб-сайту в одному місці. Коли ви реєструєте своє доменне ім’я через свій хост, у вас є лише один обліковий запис, до якого ви маєте доступ, і одна комбінація імені користувача-пароля, щоб пам’ятати, щоб керувати бекендом вашого сайту.

Якщо у вас є кілька сайтів і ви розміщуєте всі свої дані в руках одного хоста, це ще легше керувати ними. Немає вашої мозку, яка намагається запам’ятати, яка компанія приймає домен.

Я зізнався, помилився пару років тому. Після того як я відстежив реєстратора, я не зміг отримати доступ до свого облікового запису, оскільки втратив інформацію про вхід та реквізити, необхідні для відновлення цієї інформації для входу..

Це була дивна ситуація, і мені було набагато простіше мати всі свої домени та інформацію про розміщення в одному місці.

Технічна підтримка завжди може допомогти

Коли для вас є однакова технічна підтримка з вашим доменним іменем та веб-хостингом, отримання довідки може виявитись менше клопоту..

З іншого боку, використання двох компаній може ускладнити речі. Якщо ви намагаєтеся вирішити проблему в тому, як вони з’єднуються, може бути багато взагалі назад, коли одна компанія може допомогти в одному аспекті, але вони не можуть допомогти іншому..

Якщо все знаходиться в одному місці, це означає, що ваша компанія-хостинг має доступ до всіх частин вашого веб-сайту, щоб вони могли краще допомогти вам.

Мінуси реєстрації доменів за допомогою веб-хоста

Я ніколи не думав, що буде збереження всіх даних вашого веб-сайту в одному місці. Я маю на увазі, це зручно і легко. Але я нещодавно зіткнувся з дискусіями, стверджуючи, що не варто цього робити. Ось чому:

Це важче перенести ваш домен

Скажімо, ви спробуйте хостинг-компанію і виявите, що вона вам не подобається. Однак ви любите своє доменне ім’я і хочете його зберегти.

Якщо він зареєстрований через ваш хост, вам доведеться пройти трудомісткий процес перенесення вашого доменного імені, перш ніж покинути веб-хост.

Якщо ваше доменне ім’я зареєстровано в іншому місці, вам просто потрібно вказати його на новий сервер через налаштування DNS.

Це не так безпечно

Проблема з довірою однієї компанії на всі ваші файли полягає в тому, що вони мають контроль над усім. Якщо ваш веб-хостинг зламаний, а ваше доменне ім’я зареєстровано через них, хакери можуть перенести ім’я домену далеко від вашого облікового запису.

Якщо ваш домен та веб-хостинг є окремими, ви менше шансів одночасно зламатись, що додає шару безпеки на ваш сайт.

Ваш веб-хостинг може володіти вашим доменом

Це те, що я чув кілька разів у своєму дослідженні, але я фактично не знаю веб-хостів, які роблять це. Але все-таки добре стежити за цим.

Проблема тут полягає в тому, що купуючи пакет веб-хостингу, деякі хости реєструють доменне ім’я на їх ім’я.

По суті, ваш пакет включає в себе оренду серверного простору та доменного імені, але не права власності на домен..

Це я не надто переживаю, якщо ви використовуєте авторитетну компанію. Наприклад, Говорить Блюхост, “Згідно з умовами угоди про реєстрацію вашого домену, ви зберігаєте право власності на ваш домен до кінця періоду його реєстрації.”

За допомогою них ви також можете перенести свій домен далеко від Bluehost або іншої людини.

Не забудьте перевірити умови будь-якого веб-хостингу, через який ви реєструєтесь, щоб не стикатися з цією проблемою.

Отже, який маршрут слід взяти?

Це питання, на яке не можна легко відповісти. Я все ще прихильник розміщувати всю свою інформацію в одному місці, тому що мені простіше, але ви повинні зважити плюси і мінуси самостійно.

Чи простота та зручність означають для вас більше, ніж безпеку?

Дайте мені знати в розділі коментарів, що ви думаєте. Чи зареєструєте ви доменне ім’я через веб-хостинг чи ні?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map