Ей чувак, де мій веб-сайт? Що відбувається, коли збої в веб-хостингу

Одна з найбільш дратівливих / дивовижних / дратівливих речей, яку ви можете відчути в Інтернеті, – це під час пошуку певного веб-сайту, лише щоб виявити, що його більше немає. Мало того, що він просто недоступний, він, схоже, повністю зник. Як правило, в цьому випадку сюрприз може обернутися розчаруванням, і ви просто рухаєтесь далі, можливо, думаючи, що повернетесь до нього пізніше. Однак це зовсім інша історія, коли сайт, до якого ви намагаєтесь отримати доступ, є власним.


>> Клацніть тут, щоб завантажити PDF-файл <<

Сюрприз перетворюється на розчарування, а потім швидко на роздратування, оскільки ваш платний веб-хостинг кинув кулю. Звичайно, якщо ви покладаєтесь на свій веб-сайт за гроші, то роздратування може обернутися терором, оскільки суми втраченого доходу почнуть наростати у вашій голові.

час простою веб-сайтуЦей сценарій реалізується для багатьох власників сайтів, але так мало хто знаходить, як це відбувається і що це для них означає. Тут ми розглянемо в простому розумінні причини та наслідки збою сервера та що, якщо що, ви можете зробити, якщо це трапиться з вами.

Ваш сервер веб-хостів – це з’єднання між вашим веб-сайтом, що зберігається в кіберпросторі, і всіма користувачами, які можуть переглядати його, коли хтось шукає його в Інтернеті. Тож має сенс, що якщо щось не зіпсується із сервером вашого веб-хоста, який розміщує ваш сайт, то щось піде не так із доступністю вашого веб-сайту..

Більшість компаній, що займаються хостингом, гарантують 99,9 відсотка “часу роботи”, тобто ваш веб-сайт повинен бути “практично” в режимі онлайн постійно. Тож коли ваш веб-сайт більше не видно, а все працює на домашньому комп’ютері, як правило, трапилося щось із сервером, на якому розміщується ваш сайт.

Якщо у серверів виникають проблеми, що впливають на ваш сайт, це зазвичай спричиняється «збоєм» програмного забезпечення, яке запускає сервер, і в цьому випадку ваш веб-сайт може бути повністю недоступним або подавати повідомлення про помилку замість звичайного вмісту.

Коли ваш веб-сайт не може отримати доступ через те, що відбувається з сервером, це називається “простоєм” на веб-сайті. Часом простої можуть бути запланованим сценарієм, але часто події є більш серйозними або зловісними наслідками. Далі подано список визнаних причин простою сервера;

 • Заплановано – хостинг-компаніям потрібно оновити програмні програми, операційні системи та апаратні компоненти.
 • Компоненти виходять з ладу – можуть виникнути дефекти програмного забезпечення, компоненти обладнання можуть стати несправними, можуть виникнути помилки програмування, а також віруси та пошкодження файлів.
 • Помилка оператора – некваліфіковані оператори можуть ненавмисно видаляти файли.
 • Перевантаження сервера – від несподіваного масового сплеску трафіку чи зловмисних намірів.
 • Зловмисні користувачі – навмисне видалення файлів та злому для збиття сервера.
 • Природні катастрофи – такі як шторми, землетруси, повені.

Ми вже торкнулися впливу, який може мати час простою сервера на ваш веб-сайт. Далі подано більш розширений перелік того, що ви можете очікувати, коли це станеться;

 • Повільна завантаження – зазвичай це відбувається в період “м’якого” простою, тобто ваш сайт буде видно в Інтернеті, однак він буде погано працювати.
 • Не видно – ваш веб-сайт взагалі не завантажуватиметься та не буде доступний для користувачів. Це типовий сценарій у періоди «важкого» простою.
 • Шкідливий вміст – ваші веб-сторінки викрадені, а звичайний вміст видалено або замінено.
 • Помилки HTTP – “вичерпані” повідомлення внаслідок повільного підключення до вашого веб-сайту.

Очевидно, що важливо, щоб будь-який час простою було вирішено негайно, особливо якщо ви покладаєтесь на свій веб-сайт, щоб забезпечити будь-який дохід. Тривалі умови відсутності в Інтернеті можуть коштувати вам грошей, втратити клієнтів, відбити потенційних рекламодавців і, в кінцевому рахунку, вплинути на ваш рейтинг у пошукових системах..

Щоб трохи реалізувати справжню вартість простою веб-сайту. Минулого місяця і Google, і Amazon зазнали аварій. Amazon.com зійшов на 40 хвилин і повідомлялося що це коштувало Amazon 5 мільйонів доларів втрачених продажів. Це приголомшливі $ 120 000 за хвилину.

Коли ваш веб-сайт надмірно впливає на час простою, є кілька речей, які ви можете зробити за короткий термін;

 • Переконайтеся, що сайт справді не працює – протестуйте його з іншого джерела та підтвердіть його іншою стороною. Існує безліч сайтів на кшталт www.downforeveryoneorjustme.com що ви можете скористатися перевіркою, чи справді сайт не працює.
 • Визначте причину – дослідіть можливі негайні причини, такі як домен із минулим терміном чи помилка програмування. Це позбавить вас горя, якщо виявите, що проблема не в тому, що стосується самого сервера.
 • Зверніться до приймаючої компанії – у більшості постачальників відкрита підтримка 24/7/365, і вони можуть порадити будь-які відомі проблеми та тривалість затримок.
 • Повідомте користувачів або клієнтів – якщо у вас є акаунти соціальних медіа у Twitter та Facebook, розмістіть на них оновлення статусу щодо поточної проблеми.

У більшій схемі речей, збої на сервері, які викликають простої веб-сайту, є виключенням із правила. Той факт, що ми підняли цю справу, все ж виявляє, що те, що розміщено в кіберпросторі, може так само легко відпасти назад. Зважаючи на це, ви можете зробити кілька речей, щоб запобігти стихійним лихам, якщо це трапиться з вами.

Переконайтеся, що ви використовуєте надійний веб-хостинг із перевіреною тривалістю тривалості роботи (ось порівняння двох найкращих хостів). Якщо у вас є більше одного веб-сайту, розмістіть його в іншій компанії, щоб ви могли спілкуватися з ним, якщо один веб-сайт знижується. Переконайтеся, що у вас є резервні копії важливих електронних листів та повідомлень.

Уникайте автоматичного включення до найдешевших планів хостингу, і обов’язково обговоріть свої вимоги щодо хостингу з потенційними постачальниками, включаючи їхні рівні підтримки, щоб вам було максимально комфортно, щоб ваша присутність в Інтернеті залишалася безпечно обслуговуватися.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map