IX огляд веб-хостингу: ціни, плани, рейтинги та багато іншого!

Поки 1991 рік – Ви знаєте, ще в темні століття – Інтернет можна було використовувати лише для освіти та досліджень. Школи та науково-дослідні установи використовували спеціальні сервери, тому не було потреби в сторонніх веб-хостингах.


Однак сьогодні все, що змінилося, пропонують широкий спектр послуг та продуктів. Але так багато варіантів на вибір, однак, важко відрізнити серйозних гравців від тих, хто не був побудований до останнього.

Одна з давніх компаній – це коротка компанія, яка розпочалася в 1999 році з сервер в середній західній вітальні. З тих пір він став хостингом майже у своєму центрі обробки даних 11000 квадратних футів у Колумбусі, штат Огайо. Як говориться на їхньому веб-сайті, цей встановлений досвід та стійкий ріст означають, що вони не здійснюють польотів за ніччю, які відключаються незабаром.

Однак у 2015 році Endurance International Group (EIG), яка має портфоліо з 60 веб-хостингових послуг, включаючи Bluehost, HostGator та Сайт5. Це призвело до того, що клієнти побоюються, що компанія буде закрита, і їхні рахунки будуть перенесені на одного з інших хостинг-провайдерів EIG. І все-таки навіть через два роки після цього оголошення у IX все ще було те саме.

Це змінилося в січні 2018 року, коли IX повідомив своїх клієнтів, що вони будуть перенесені. Де зараз стоять речі? Чи варто все ж вважати IX хостинг-послугами? Як IX порівнюється з Site5?

Ми розглянемо всі ці основи та інше в цьому огляді.

Як працює IX веб-хостинг?

логотип веб-хостингу

IX пропонує такі послуги, як веб-хостинг, віртуальні приватні сервери (VPS) та реєстрація домену. Доступні додатки включають сертифікати рівня захищених сокетів електронної комерції (SSL), рахунки продавців, а веб-сайт рухомий сервіс, безпека SiteLock та програмне забезпечення для створення веб-сайтів.

Для користувачів також є добре розроблена база знань, включаючи поширені запитання, статті та відео. Підтримка клієнтів пропонується електронною поштою та чатом. Витрати на спільний веб-хостинг для Linux та Windows коливаються від 3,95 до 7,95 доларів на місяць, VPS Linux від 54,95 до 89,95 доларів на місяць, а VPS для Windows від 69,95 до 104,95 доларів на місяць.

Uptime є ключовим для кожної послуги веб-хостингу – зрештою, якщо на вашому веб-сайті більше нічого не має значення – ІХ зробив це пріоритетним завданням. IX володіє власним центром обробки даних 3-го рівня (N + 1) замість спільного використання, а надлишки, вбудовані в систему 3-го рівня, означають, що джерела живлення врівноважуються, щоб уникнути перегріву, а у випадку відключення електроенергії – два промислові генератори для забезпечення постійної робочої потужності. Штаб-квартира компанії також розташована в її центрі обробки даних.

Безпека також є важливим пріоритетом, як було підрахуно Сігналы абмеркаванняодин веб-сайт зламається щороку, а IX використовує SiteLock для захисту своїх сайтів. Служби моніторингу створені, щоб негайно повідомити вас, якщо будь-яка з ваших веб-адрес відображається у чорних списках від Google, McAfee та / або Norton.

Служби виявлення щодня перевіряють понад 12 мільйонів веб-сторінок і файлів, розміщених на IX, на наявність вірусів та інших зловмисних програм. Якщо шкідливий код Ідентифіковано, служби відновлення автоматично виправляють код веб-сторінки, щоб запобігти зараженню комп’ютерів відвідувачів.

Унікальні можливості IX веб-хостингу

Веб-хостинг сайту

Ключове слово, яке слід використовувати при описі хостингових послуг IX, – “необмежено”. Навіть їх базовий рівень $ 3,95 на місяць спільно розміщений хостинг включає необмежену кількість пам’яті, необмежену пропускну здатність, необмежену кількість розміщених доменів та необмежену кількість облікових записів електронної пошти.

Бази даних MySQL та MSSQL безкоштовні разом із надмірними мережами та маршрутизацією. Крім того, додаткові продукти та послуги IX додатково розширюють можливості користувачів.

Одним із прикладів є система торгових рахунків IX, яка доступна клієнтам США. Це добре інтегрований процесор кредитних карток, який не тільки працює для продажу в Інтернеті та аукціонів, але також може використовуватися для замовлення по телефону та пошті. Ніякої плати за додатки немає, а налаштування є швидким та простим як інтерфейс програмування додатків (API) використовує безкоштовний віртуальний термінал. Він працює з усім основним програмним забезпеченням для кошиків, а плата за транзакції починається лише з 1,15%.

Побудовник веб-сайтів IX також потужний і простий у використанні для тих, хто не хоче мати справу з гайками та болтами кодування. Є багато шаблонів на вибір – ви навіть можете створювати власні сторінки Facebook – а його інструменти та інструменти для перетягування дозволяють вам налаштувати вигляд вашого сайту відповідно до ваших потреб.

Ви можете в будь-який час редагувати свої сторінки, усі вони є оптимізований для пошукових систем і шаблонів, готові до мобільних пристроїв для зручного перегляду на смартфонах та інших мобільних пристроях. Ціна за все це лише 5 доларів на місяць.

Ціноутворення

Є два плани хостингу: спільний (Linux та Windows) та VPS (X4 та X8 Linux та Windows).

Як зазначалося вище, спільні плани мають необмежений обсяг пам’яті та пропускну здатність. Обидва плани хостингу включають необмежену кількість розміщених доменів. Кожен спільний план також включає щонайменше один безкоштовний домен. (Додаткові домени можна придбати за $ 12,95.)

Усі плани VPS поставляються з двома спеціалізованими адресами Інтернет-протоколу (IP). Ціни нижче – за місяць.

Спільний хостинг

Linux:

 • Експерт ($ 3,95): До 2 виділених IP-адрес та 1 безкоштовний домен
 • Business Plus ($ 7,95): До 3 виділених IP-адрес та 2 безкоштовних домену
 • Безлімітний Pro ($ 7,95): До 15 виділених IP-адрес та 3 безкоштовних домену

Windows:

 • Business Plus (4,50 доларів): 3 безкоштовних IP-адреси та 2 безкоштовних домену
 • Безлімітний Pro ($ 9,95): 15 безкоштовних IP-адрес та 3 безкоштовних домену

VPS хостинг

Linux:

 • X4 ($ 54,95): 4х процесорних ядер, 768 МБ оперативної пам’яті, 1500 Гб передачі даних, 50 Гб пам’яті, cPanel або панелі управління Plesk
 • X8 ($ 89,95): 8x процесорних ядер, 2048 МБ оперативної пам’яті, передача даних 2000 ГБ, сховище 100 ГБ, cPanel або панель управління Plesk

Windows:

 • X4 ($ 69,95): 4x ядра процесора, 768 МБ оперативної пам’яті, передача даних 1500 ГБ, сховище 50 ГБ, панель управління Plesk 10
 • X8 ($ 104,95): 8x процесорних ядер, 2048 МБ оперативної пам’яті, передача даних 2000 ГБ, 100 Гб пам’яті, панель управління Plesk 10

Хочете пробний драйв? Ви можете спробувати будь-який із планів IX безкоштовно протягом семи днів, і навіть після придбання додаткової тридцятиденної гарантії повернення грошей.

Що думають люди IX?

різні люди мислять

Існує дві останні думки о IX: до та після оголошення січня 2018 року про міграцію Site5.

Загалом, коли говорили про товари та послуги IX, користувачі відчували неоднозначні почуття. Для деяких технічні проблеми та час простою були мінімальними, ціни були конкурентоспроможними, а обслуговуючий персонал був одночасно обізнаним та корисним. Акцент IX на оптимізацію пошукових систем (SEO) також розглядався як плюс.

Для інших користувачів, однак, “необмежений” місце для зберігання не завжди працювали таким чином на практиці, а час простою був частішим, ніж 99,9% гарантованого тривалості роботи. Крім того, не існує чіткої політики щодо частоти резервного копіювання даних, і немає спеціального плану сервера.

Після оголошення міграції Site5 користувачі повідомили, що обслуговування клієнтів закінчується телефоном, і це доступне лише через електронну пошту чи квиток на підтримку. Крім того, з початку 2018 року.

Переміщення сотень тисяч облікових записів і пов’язаних даних завжди повільно і проблематично, і деякі Сігналы абмеркаваннячас простою в день або більше або навіть втрачені дані про сайт.

Що ми думаємо

чоловік і жінка мислення

З огляду на перехід на Site5, головне – це те, як його продукти та послуги співпадають із IX.

Як і IX, він пропонує спільний хостинг та VPS-плани, але крім того, він пропонує хостинг для реселерів та виконує нічні резервні копії даних. Site5 використовує операційну систему Linux, тоді як IX використовує Linux і Windows. (Site5, на відміну від IX, також не підтримує ASP.NET.). Спільні плани хостингу Likeite5 забезпечують необмежену пропускну здатність та зберігання даних. Два його більш дорогі плани також підтримують необмежену кількість веб-сайтів, але основний план має лише один.

Три плани Site5 для спільного веб-хостингу дорожчі, ніж IX, і навіть зі знижкою на щорічну покупку підписки коливаються від 8,95 до 14,95 дол. США на місяць. VPS хостинг трохи більше, ніж IX ціни вище. На відміну від IX, не надаються безкоштовні домени.

Отже, як будуть вирішені відмінності між IX та Site5?

Проста відповідь: Хто знає?

Тривожний веб-сайт IX не дає зрозуміти, що клієнти та послуги переміщуються на Site5.

Лише при спробі зробити покупку вам надається можливість увійти за допомогою свого облікового запису IX або зареєструвати новий на сайті5. Також на сайті5 немає інформації про IX міграцію. Облікові записи соціальних мереж Site5 також не допомагають. Його сторінка у Facebook не оновлювалася з серпня 2016 року, а її акаунт у Twitter – із серпня 2017 року.

Чесно кажучи, ви катаєте кістки, підписавшись на IX веб-хостинг. Незважаючи на те, що у нього є відомий досвід, власний центр обробки даних, дуже конкурентоспроможні ціни та надійні варіанти веб-хостингу, ситуація більшою мірою підвищується в більшості людей, щоб взяти на себе навіть щомісячний план.

Врешті-решт, прийняття рішення про переміщення веб-сайтів від одного постачальника до іншого може бути непростим завданням навіть у вашому власному графіку. Враховуючи масштабну масштабність переміщення 500000 веб-сайтів та даних IX, вам варто зачекати, поки пил осяде, перш ніж ризикувати своїми веб-сайтами, даними та клієнтами.

Потім, залежно від того, як узгоджуються договори клієнта IX з Site5 після завершення міграції, ви можете просто знайти себе з великою кількістю.

Хочете перевірити топ-500 веб-хостингових компаній? Візьміть перегляд списку щоб дізнатися більше.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map