Я підписався на веб-хостинг. Тепер що?

Так ти хочеш створити веб-сайт. Це чудово! Ви вирішили скористатися власноруч розміщеним варіантом, тому ви зареєструвались для пакету веб-хостингу. А тепер ви дивитесь на свою інформаційну панель, цікавитесь, куди йти далі. Які дії ви робите, щоб фактично створити і запустити свій веб-сайт?


Не хвилюйся За допомогою цього короткого посібника ми допоможемо вам перейти від лише існування облікового запису веб-хостингу до повноцінного функціонування веб-сайту.

підписалися на хостинг, тепер що

Крок 1: Налаштування вашого доменного імені

Якщо ви ще не маєте Доменне ім’я, ви захочете придбати його. Ви можете пройти будь-якого постачальника доменних імен, але його можна простіше встановити, якщо ви придбаєте доменне ім’я через свого хоста (якщо вони пропонують цю опцію). Якщо ви проходите через свого хоста, процес повинен бути таким же простим, як вибір та реєстрація доменного імені.

Залежно від вашого хоста, можливо, ви вже вибрали своє доменне ім’я під час реєстрації. Деякі хости також мають один безкоштовний домен, тому вам, можливо, не доведеться витрачати нічого, щоб створити свій перший.

Якщо ви купуєте свій домен у іншого постачальника, пов’язати його зі своїм обліковим записом може бути трохи складніше, хоча це неможливо. Для цього вам доведеться оновити сервери імен вашого домену. Ваші сервери імен контролюють, куди ваш домен доходить до своїх файлів, коли люди відвідують ваш веб-сайт. Мет уже розповів, як це зробити на другому кроці “Отже, ви зареєстрували доменне ім’я. А тепер що? “

Крок 2: Встановіть вашу CMS

Далі вам знадобиться система управління вмістом (CMS), щоб ви могли розпочати створення свого веб-сайту та додавання вмісту. Одна з найпопулярніших систем управління контентом – це WordPress. Як додатковий бонус, він безкоштовний, тому у вас не буде ніяких додаткових витрат, пов’язаних із цим програмним забезпеченням.

Інша хороша новина? Більшість хостинг-компаній мають прості в установці варіанти WordPress. Просто перейдіть на панель приладів, і вам слід побачити управління веб-сайтом або панеллю програм. Там ви повинні знайти кілька варіантів веб-конструктора, включаючи WordPress. Вам не потрібно вибирати програмне забезпечення WordPress, якщо ви цього не хочете, але це має свої переваги, такі як безкоштовне та надто зручне користування. Просто натисніть, щоб встановити, і ви готові розпочати створення свого веб-сайту!

Альтернативні варіанти

Якщо ви вже створили свій веб-сайт, вам доведеться завантажувати файли свого веб-сайту за допомогою облікового запису FTP. Ваш господар повинен мати інструкції, як це зробити.

Якщо ви переходите з одного хоста на інший, ви можете прочитати докладніше про те, як це зробити в “Як перейти на новий хост – без простоїв”.

Крок 3: Створіть свій веб-сайт

Тепер, коли у вас є система управління вмістом, ви можете приступити до створення свого веб-сайту. Ваш хост повинен був надіслати вам електронний лист із зазначенням способу доступу до інформаційної панелі CMS. Наприклад, для WordPress, ви перейдете до http://www.yourdomainname.com/wp-admin, а потім введете облікові дані для входу, на які хост вам надсилав електронне повідомлення..

Почніть з вибору теми. У WordPress просто перейдіть на «Огляд» > Теми та переглядайте безкоштовні та платні варіанти. Крім того, ви можете завантажити власну тему, якщо у вас була спеціальна зроблена або придбана за межами системи. Після того, як ви встановите свою тему, натисніть кнопку Налаштувати або перейдіть до Огляд > Параметри теми, щоб внести власні зміни. Якщо ви знайомі з кодуванням HTML, ви також можете перейти до “Огляд” > Редактор, щоб змінити макет, кольори та інше про свою тему.

Далі перейдіть на вкладку «Сторінки» та відредагуйте вміст на домашній сторінці. Додайте більше сторінок за необхідності та перейдіть до “Огляд” > Меню для зміни способу відображення ваших сторінок на навігаційній вкладці. Нарешті, перейдіть до Зовнішнього вигляду > Віджети для упорядкування вмісту бічної панелі та нижнього колонтитулу. Перед тим, як оголосити про запуск веб-сайту, не бійтеся вивчити інші параметри, наприклад загальні налаштування.

Крок 4: Перевірте, чи працює ваш сайт

Залежно від того, як ви налаштували свій обліковий запис, ваш веб-сайт, ймовірно, вже працює. Введіть своє доменне ім’я в адресний рядок просто для впевненості. Якщо це не перенесе вас на створений веб-сайт, можливо, доведеться оновити сервери доменних імен. Якщо у вас все ще виникають проблеми, вам потрібно зв’язатись із своїм хостом, щоб визначити проблему.

Додаткові речі, які ви можете зробити:

Щойно у вас є веб-хостинг, ви можете зробити кілька додаткових кроків, щоб влаштуватися. Вони не потрібні жодними способами, але ви можете виявити, що кроки нижче корисні.

Налаштування акаунта електронної пошти

Багато веб-хостингів пропонують послуги електронної пошти, де можна створити власну електронну пошту, пов’язану з вашим доменом, наприклад [захищено електронною поштою] Ви можете використовувати цей електронний лист для службових чи адміністративних цілей. На інформаційній панелі має бути розділ “облікові записи електронної пошти”, де можна налаштувати облікові записи та отримати доступ до поштової скриньки. Хороша новина полягає в тому, що багато веб-хостів підтримують безкоштовні адреси електронної пошти як частина вашого хостингового пакету.

Придбайте або активуйте свої додатки

Доповнення додаються до вашого основного хостингового пакету. Деякі приклади включають додаткові доменні імена, конфіденційність доменних імен, SSL-сертифікати, виділений IP, послуги резервного копіювання сайту тощо. Навіть якщо деякі з цих параметрів постачаються разом із вашим пакетом хостингу, можливо, вам доведеться активувати їх на панелі приладів, тому не бійтеся вивчити параметри служби додатків, щоб побачити, що є у вашому пакеті хостингу та що ви можете додати для невелика плата.

Додайте субдомен

Піддомен – це розширення вашого основного домену. Наприклад, mail.yahoo.com є субдоменом Yahoo.com. Піддомен діє як унікальна веб-адреса для певної області вашого сайту. Наприклад, якщо ви хочете створити діловий веб-сайт і блог, ви можете вибрати щось на зразок blog.yourdomain.com, щоб зробити цю ділянку свого веб-сайту пам’ятною, але при цьому все ще легко бути доступною для клієнтів..

Не всі власники веб-сайтів хочуть або потребують субдоменів, але якщо це зробити, процес досить простий. Для більшості хостів просто перейдіть до Доменів > Субдомени з інформаційної панелі. Потім визначтеся з потрібним субдоменом і виберіть папку, з якої субдомен буде завантажувати його вміст.

Перехід від облікового запису хостингу до повноцінного веб-сайту не потребує великої роботи. Згадані вище кроки можуть розпочати вас за лічені хвилини. Якщо у вас виникає конкретний запитання щодо того, де знайти файли або виконати певні функції, не забудьте звернутися до свого постачальника хостингу, оскільки процеси будуть відрізнятися від хоста до хоста.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map