Як повернути старий вміст, коли у вас немає ідеї

Цікаво, про що написати для своєї наступної публікації в блозі? Ви все ще намагаєтесь придумати свій наступний пост у соціальних мережах? Давайте зіткнемося з цим: одна з найскладніших частин написання чудового контенту – це гарна ідея.


Як змінити старий вміст

Ви могли сидіти там цілий день з головою в руках і очима на порожньому екрані комп’ютера і придумати абсолютно нічого. Хороша новина полягає в тому, що вам не потрібно щоразу щось нове брендове.

Швидше за все, у вас вже є справді гарна ідея. Де? Подивіться ваш старий вміст, і це обов’язково розкриє ідею. Не знаєте, як це переробити, щоб ви пропонували щось нове? Перегляньте наступні поради, щоб розпочати роботу.

Переваги зміненого вмісту

Зміст має бути новим, свіжим та захоплюючим. Це те, що ти постійно чуєш, правда? Але переробка вмісту може мати і свої переваги. Очевидною перевагою є те, що це економить ваш час на розробку та тестування нової ідеї, але ви отримуєте більше від цього. Серед цих переваг:

 1. Це допомагає створити свій авторитет. Якщо говорити про одну і ту ж тему кілька разів, ви зможете отримати визнання з цього питання.
 2. Це добре для SEO. Навіть якщо вміст не тотожний, ви, ймовірно, будете використовувати ті самі ключові слова, що робить його корисним для SEO. Якщо ви використовуєте ідею за межами свого веб-сайту та посилаєтесь на оригінальну публікацію, це ще краще для SEO.
 3. Це допомагає досягти широкої аудиторії. Незалежно від того, оновлюєте ви стару публікацію блогу, щоб зробити її вічнозеленішою чи змінюєте форму вмісту, ви, ймовірно, наберетеся багатьох людей, які ніколи не бачили оригінальний вміст.

Як визначити вміст, який варто переосмислити

Перш ніж продовжувати та переробляти будь-яку стару ідею, ви повинні розглянути, які ідеї варто переробити. Чесно кажучи, більшість контенту можна переробити, але вам доведеться переробити його з правильних причин. Ви б не хотіли перевидавати публікацію в блозі, яка повністю провалилася вперше. Натомість ви хочете переробити вміст навколо ідеї, щоб зробити більш чітку заяву.

Однак загалом ви побачите, що вміст, який варто переробити:

 • Вічнозелений: Виберіть тему, яка є актуальною і сьогодні. Порада. Якщо ви шукаєте швидкий трафік, можете спробувати скрутити ідею, щоб зробити її своєчасною та цікавою, підключивши її до недавньої події.
 • Неповні: Чи маєте більше сказати на тему? Тоді це, безумовно, тема, яку варто знову використовувати! Якщо ви сказали все, що вам потрібно сказати – так само, як і всі інші – тоді подумайте пропустити цю тему.
 • Популярні: Погляньте на те, що раніше було добре. Перегляньте звіт про головні сторінки Google Analytics або скористайтеся інструментом на зразок Ahrefs, щоб дізнатися, який вміст отримав більшість акцій, лайків чи посилань. Швидше за все, це тематика, яка цього разу спричинить результати – якщо припустити, що ви не повторюєте все, що читачі вже чули – тож придумайте способи подати цю інформацію, використовуючи свіжий підхід.

5 способів відновити старий вміст

Знайшли ідею, яку хочете переробити? Ось кілька пропозицій щодо повернення теми до життя.

1. Напишіть продовження

Якщо ви не збиралися вперше сказати все, що хотіли, скористайтеся цією можливістю, щоб подвоїти свої ідеї. Скажімо, наприклад, що ви написали пост під назвою “10 поширених інвестиційних помилок, яких слід уникати”. Швидше за все, люди роблять зграю набагато більше, ніж 10 інвестиційних помилок. Напишіть нову публікацію в блозі відповідно до розділу “Ще 10 інвестиційних помилок, яких слід уникати”.

2. Копай глибше

Більшість публікацій в блогах – і навіть електронні книги – лише дряпають поверхню теми. Запропонуйте своїм читачам більше цінності, заглибившись лише в одну точку від оригінального вмісту. Наприклад, скажімо, що ваша електронна книга має назву “101 прості поради, які зроблять вас маркетинговою профі”.

Однією з ваших порад є використання впливових факторів у вашій ніші. Для нового повідомлення в блозі чи електронної книги зосередьтеся лише на маркетингу, що впливає на вплив. Зберіть нові приклади, статистику та цитати, щоб розширити цю тему ще більше. (Ознайомтеся з Брайаном Діном техніка хмарочоса).

3. Візьміть іншу точку зору

Прийняття нової точки зору не завжди означає, що вам потрібно перейти на сторону. Все, що вам потрібно зробити – це взяти ідею, але розповісти історію з іншого боку. Наприклад, ваша початкова публікація в блозі, можливо, відповідала «Як побудувати стратегію маркетингу соціальних медіа, яка працює».

Цього разу ви можете написати про “10 речей, які мої діти навчили мене будувати успішну стратегію соціальних медіа”. Деякі пункти, які ви презентуєте, можуть перетинатися, але досвід та історія все нові для ваших читачів.

4. Подаруйте його новій аудиторії

Думаєте, ваша аудиторія почула все, що ви маєте сказати? Це чудово! Зараз саме час наблизитися до нової аудиторії. Деякі приклади того, що ви можете зробити, включають:

 • Повторна публікація старої публікації гостя у власному блозі чи навпаки (маючи на увазі інструкції сайту та хто є власником вмісту).
 • Перетягування уривків із вашої електронної книги та розміщення їх у своєму блозі або консолідація публікацій блогу в електронній книзі.
 • Використання старих твітів та налаштування їх, щоб ви могли поділитися ними у Facebook.
 • Завантаження старого відео YouTube на нову платформу.

Якщо ви переробляєте старий вміст, переконайтесь, що перегляньте його та перевірте, чи він є актуальним і сьогодні, і при необхідності перегляньте його.

5. Перетворіть його в іншу форму змісту

Повідомлення в блозі не повинні жити як лише публікації в блозі. Ви завжди можете приймати вміст у блозі чи електронну книгу та перетворювати його у візуальний чи аудіоформат (або навпаки). Приклади включають:

 • Перетворення вмісту електронної книги в інфографіку (як її створити безкоштовно на Canva).
 • Використання вашої публікації в блозі як відеозапис.
 • Використання вмісту підкастів у презентації “Слайд-спіл”.

Повторне призначення контенту, подібного до цього, дозволяє використовувати ці різні форми вмісту разом для доповнення один одного, що може принести користь вашій аудиторії залежно від того, як вони навчаються. Наприклад, вставіть відео посилання перед публікацією в блозі або посилання на свій подкаст із презентації слайд-долю.

Якщо придумати хороші ідеї, не потрібно змушувати життя з вас. Іноді вам просто привітатися з ідеями, які дивляться вам в обличчя. Як ви повторно призначите свій наступний вміст?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map