Як пришвидшити свій сайт, не витрачаючи статки на виділений веб-хостинг

Скільки часу потрібно для завантаження вашого веб-сайту? Ви можете цього не знати, але швидкість вашого веб-сайту може мати величезний вплив на те, наскільки він успішний. Ви знали, що 40 відсотків люди відмовляться від вашого веб-сайту, якщо завантаження займе більше трьох секунд? Або це Час завантаження сторінки впливає на рейтинг пошукових систем?


швидкість wordpress
Зображення через Flickr Шон Макенте

Ви можете зробити багато речей, щоб скоротити час завантаження, як-от оптимізація зображень та мінімізація HTTP-запитів. Також є можливість оновити хостинг на спеціалізований сервер. На жаль, це може принести вам кілька сотень доларів на місяць. Тож що робити, коли ви оптимізували свій сайт і досі не можете виправдати величезну вартість присвяченого хостингу?

Нещодавно я зробив невеликий експеримент. Нижче я покажу вам, як я прискорив свій сайт і які варіанти є.

Чому спільний хостинг сповільнює ваш веб-сайт

Спочатку спробуємо зрозуміти, чому ваш веб-сайт повільний. Якщо ви поїхали з найдешевшим пакетом, який пропонує ваш хост, то ваш веб-сайт розміщений на спільному сервері. Спільний сервер дещо схожий на житловий комплекс. Ви отримуєте власний маленький куточок його (свою “квартиру”), але всі веб-сайти на цьому сервері використовують ті самі ресурси, як, наприклад, як ви можете розділити басейн або стоянку у вашому житловому комплексі.

Усі ваші сусіди використовують один і той же час, пам’ять та дисковий простір процесора, і це може спричинити те, що деякі люди називають «вузьким місцем». Начебто занадто багато людей намагаються використовувати басейн вашої спільноти, щоб у ньому не було місця для купання. Залежно від вашого хоста, ви можете ділитися цими ресурсами з кількома сотнями (а в деяких випадках тисячами) інших веб-сайтів.

З іншого боку, з присвяченим хостингом ви отримуєте весь комплекс для себе. Уявіть, як би швидше та безпечніше було б ваш сайт, якби вам не потрібно було ділитися цими ресурсами. Ось чому такий тип хостингу вимагає такої високої плати.

Але чи є між ними? Так! Можливий перехід від основного пакету спільного хостингу, не проходячи весь шлях до спеціалізованого хостингу.

Як я прискорив свій сайт?

Я визнаю це Я захоплююсь QuickSprout. Neil Patel пропонує цей чудовий інструмент, де ви можете ввести домен свого сайту, а потім отримаєте детальний звіт про швидкість та SEO. Що я помітив під час перевірки своїх звітів, це те, що мої веб-сайти надто повільні. Знаючи, що швидкість сайту впливає на рейтинг пошукових систем, я можу лише припустити, що мені боляче.

Мені хотілося чогось швидшого.

У мене немає тонни грошей, щоб кинути на свій веб-хостинг, тому я трохи провів дослідження. Я виявив, що оновлення пакету Bluehost.com Plus (найпопулярніший пакет хостингу) до їх пакету Business Pro може дати деяку швидкість, яку я шукав. У своєму дослідженні я натрапив на людей, які казали, що такий варіант буває іноді краще, ніж VPS хостинг. Я подумав, що буду брати за це кілька додаткових доларів на місяць, особливо коли я знав, що зможу переключитися назад, якщо захочу. Пакет також постачався з безкоштовним сертифікатом SSL та виділеним IP-адресою, і все це за 20 доларів на місяць.

(Ось цікаво взяти до уваги: Під час оновлення вони врахували хостинг, за який я вже заплатив, і застосували його як “знижку” до своєї покупки.)

Незважаючи на те, що пакет Business Pro все ще знаходиться на спільному сервері, він має свої переваги. За даними Bluehost, у пакеті Pro на 80 відсотків менше користувачів на сервері. Це означає, що на кожного користувача доступно набагато більше ресурсів.

Знаючи, що я буду приймати це завдання, я здійснив тест QuickSprout на двох своїх веб-сайтах і зробив знімок екрана, щоб я міг порівнювати до і після. Ось попереднє:

Веб-сайт №1:

тест на швидку кірку

Веб-сайт №2:

тест на швидку кірку

Не змінюючи жодної іншої речі про мої сайти, ось як виглядав тест після переходу мого веб-сайту на новий сервер.

Веб-сайт №1:

тест на швидку кірку

Веб-сайт №2:

тест на швидку кірку

Будемо чесними; Я не веб-дизайнер. У мене є інші області мого сайту, які я міг би прибрати, але зрозуміло, що оновлення хостингу щось зробило для швидкості сайту. Я почав з 20-секундного часу відповіді на веб-сайті №1 і пішов до 3-секундного часу відповіді!

Які ваші варіанти?

Отже, ви хочете оновити веб-хостинг? Якщо ви не в порядку зі спільним сервером і просто хочете щось трохи краще, ніж основний пакет, тоді сміливо пориньте у бізнес-пакет. Мені не шкода, що я це зробив. (Не можу сказати напевно, чи це через кращий хостинг, але я помітив, що рейтинг моїх пошукових систем піднімається з моменту оновлення, так що це вже інша прихильність.)

Можливо, ти не працюєш із Bluehost. Напевно, ви все ще знайдете удачу з бізнес-планом над базовим планом, незалежно від того, хто розміщує ваш веб-сайт. Але я просто одна дівчина з кількома діловими веб-сайтами та власним блогом. Ви можете відчути, що взагалі переросли спільний хостинг.

Якщо це так, ваш інший варіант – перейти на VPS хостинг. Віртуальний приватний сервер більше нагадує кондо, ніж квартиру. Поки ви ділитесь будівлею, менше мешканців, і вам не потрібно ділитися ресурсами. Загалом час і ресурси CPU діляться між усіма, але вони розподіляються таким чином, щоб частина їх була присвячена кожному користувачеві. Це означає, що ваші сусіди не можуть обігнати всі ваші ресурси.

VPS-хостинг також забезпечує більшу гнучкість та контроль над вашим веб-сайтом, наприклад, можливість встановити будь-яке програмне забезпечення, яке ви хочете. Це також збільшить ваші ресурси, щоб ви могли обробляти більше файлів і трафік на своєму сайті. Крім того, є багато планів на вибір, щоб ви могли визначити, яку швидкість, обсяг пам’яті, пропускну здатність та оперативну пам’ять потрібно присвятити вашому акаунту. Хостинг VPS може принести вам близько 60 доларів на місяць за гідний план.

Який би план ви не вибрали, подумайте, де ви перебуваєте та де хочете бути. Хостинг VPS для вас зараз може бути трохи крутим (це для мене, і саме тому я пішов із планом Business Pro від Bluehost.com), але ви можете відчути, що вже переросли спільний хостинг. Прагніть чогось, що дозволяє ефективно керувати вашими файлами та трафіком.

Як ви вважаєте, вашому веб-сайту потрібен новий план хостингу? Який варіант ви вибрали для оновлення свого облікового запису?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map