Як завести блог та заробити гроші: міф чи реальність?

Блог – це чудовий спосіб залучення нових клієнтів та клієнтів на веб-сайт з метою збільшення доходу. Однак власне ведення блогів – це також перевірений спосіб заробити гроші в Інтернеті.


як завести блог і заробити гроші

Якщо зробити все правильно, публікація вмісту у вашому блозі може стати бізнесом саме по собі. Той, який має потенціал конкурувати та навіть перевищувати доходи, пропоновані від багатьох традиційних форм зайнятості.

Блог для розваги має багато переваг, серед яких радості творчого самовираження, допомоги іншим та спілкування з однодумцями, не кажучи вже про катартичний досвід випускання ваших розладів. Однак це також дуже можливо заробляти гроші з a блог, а в деяких випадках заробляти багато грошей.

Якщо ідея заробітку за допомогою блогів звучить привабливо, ця публікація дасть вам кілька порад про те, як можна перетворити цю мрію в реальність. Ви також знайдете приклади успішних блогерів, які заробляють здоровий дохід в Інтернеті.

Хто знає, розпочавши свій власний блог сьогодні, цього разу наступного року, ви також можете бути на шляху до заробляючи п’ять цифр на місяць від блогів про вашу пристрасть.

Блог смарт-пасивного доходу

Ведення журналів: поволі розбагатійте

Чудова новина про ведення блогів – це те, що хтось із комп’ютером чи навіть планшет або смартфон і Інтернет-з’єднання може розпочатися. Хоча найкраще вкласти трохи грошей заздалегідь, щоб забезпечити свій власний блог, а не покладатися на безкоштовну послугу, розміщену на чужих серверах, нічого не перешкоджає вам перейти на WordPress.com та запустити блог зараз.

WordPress Mobile Blogging

Однак цей низький бар’єр для входу має свої мінуси. Для одного, існує вже безліч блогів, що висвітлюють кожну тему, яку можна уявити, і всі бажають уваги своєї цільової аудиторії.

Хоча погана новина полягає в тому, що більшість блогів не зароблять грошей, хороша новина полягає в тому формула заробляти гроші з блогу досить просто: публікуйте чудовий контент для конкретної аудиторії та робіть це регулярно.

Словом, якщо ви хочете заробити гроші від блогів, ви повинні бути в ньому на тривалий час. Мало того, але потрібно бути готовим до роботи, часто на місяці, а то й довше, не бачачи жодних результатів.

Однак, якщо ви один з небагатьох, хто може продовжувати пісні часи, коли ніхто не відвідує ваш веб-сайт або не читає вашу роботу, і зробіть це з іншого боку, є хороший шанс у вас з’явиться те, що потрібно щоб стати фінансово успішним блогером.

Про що слід писати в блозі?

Ми дізнаємось, як ваш блог незабаром буде отримувати дохід, але для більшості блогів – це рекомендація або рекламування продуктів та послуг пов’язані з темою блогу. Але як вибрати тему чи кут для свого блогу?

Деякі питання, які можуть допомогти вам придумати тему вашого блогу, включають:

 • Чим ви захоплюєтеся?
 • Які теми ви вже знаєте більше, ніж пересічна людина?
 • Що б ви хотіли стати експертом?

Якщо ви експерт у чомусь, а то й просто більш обізнаний, ніж пересічна людина, ви в змозі допомогти іншим.

Однак навіть якщо у вас немає нічого кращого, і ви також з радістю будете писати регулярно, ще одним варіантом є навчання на роботі. Чи є щось, чого ви завжди хотіли навчитися чи стати експертом?

Можливо, ви завжди хотіли вчитися нова мова, або стати програмістом. Задокументувавши свій блог від початківця до експерта у вашому блозі, ваша аудиторія може стежити за собою і теж вчитися.

Перш ніж зупинитися на темі вашого блогу, частина процесу відбору також повинна включати визначення того, чи є тема може бути вигідною чи ні. Один із способів сказати – це встановити, чи є в цій галузі підприємства, що пропонують послуги чи рішення? Чи є пов’язані продукти, які ви можете просувати?

Однак, навіть якщо у вашому блозі немає очевидного товару чи послуги, які ви могли рекламувати або рекомендувати своїм читачам, ви все одно можете заробляти гроші на цій темі, оскільки ми висвітлюємо наступну.

Як заробити свій блог

Що стосується монетизації або отримання доходу з вашого блогу, є багато варіантів. Однак, три основні методи монетизації виділятися з натовпу:

Показ рекламних оголошень у вашому блозі – випробуваний варіант. Якщо ви щойно запустили свій блог, ви поки що не зможете привернути увагу високооплачуваних рекламодавців. Однак навіть новітні блоги можуть приєднатися до Google AdSense програмуйте і починайте показувати рекламу, залежну від контексту. Ці реклами зароблять вам від декількох центів до кількох доларів, кожен раз, коли хтось клацає на них.

Рекомендовані товари чи послуги може також заробити вам здоровий дохід. Багато організацій пропонують партнерську програму, за допомогою якої ви можете заробити комісію за кожного клієнта, якому ви відправляєте його шлях. Одним з найбільших прикладів цього є Амазонка та їх Асоційована програма.

Amazon Associates

Що б ви не блогували, на Amazon має бути пов’язаний продукт. Направляючи своїх читачів у магазин, ви можете заробити до 10% від того, що вони витрачають протягом наступних 24 годин. Спробуйте завітати на веб-сайти будь-якого постачальника продуктів або послуг, пов’язаних із темою вашого блогу, щоб побачити, чи є у них партнерська програма, до якої ви можете приєднатися..

Навіть якщо у вас немає рекламодавців або партнерських програм, пов’язаних із темою вашого блогу, це ніщо не заважає вам монетизувати свій блог за допомогою створення власного продукту чи послуги. Після створення аудиторії постійних читачів, щось таке просте, як створення електронних книг Kindle для вашої аудиторії може потенційно заробляти вражаючих п’ять цифр на місяць.

Монетизуйте за допомогою електронних книг Kindle

Що стосується створення продукту чи послуги, запитайте себе, з якими спільними проблемами стикаються ваші читачі? Чи допоможе їм додаток для смартфонів? Чи можете ви запропонувати послугу, яка вирішить їхні проблеми? Чи можете ви створити зону членства або курс, щоб навчити їх долати свої проблеми?

Однак ви вирішили монетизувати свій блог, вам доведеться розпочати публікацію високоякісного, безкоштовного контенту, щоб створити свою аудиторію та репутацію. Тільки тоді ви матимете будь-який успіх у показу рекламних оголошень, просуванні послуг або запуску власної продукції.

Не сподівайтесь стати мільйонером

Хоча ви не повинні розраховувати стати мільйонером і кинути роботу протягом ночі, залежно від теми вашого блогу та кількості роботи, яку ви готові розмістити на своєму веб-сайті, насправді немає причин, чому він не міг би в кінцевому підсумку стати ваше основне джерело доходу.

Окрім того, щоб заробляти гроші безпосередньо, ваш блог також має потенціал відкрити багато нових можливостей. Це може варіюватися від налагодження зв’язків з однодумцями, розмовних занять, використання вашої аудиторії для запуску власного підприємства або просто приземлення, яке ви пропонуєте, щоб використати нові знайдені навички ведення блогів та контент-маркетингу для просування інших брендів, підприємств та веб-сайтів..

Що стосується заробітку в Інтернеті, то блог – ідеальне місце для початку. Хоча блоги можуть бути самоціллю, хто знає, куди це могло вас відвести?

Блог історії успіху

Мережа наповнена успішними блогами, і багато хто з цих блогерів із задоволенням діляться своїми історіями, щоб допомогти іншим йти по їх стопах..

У своєму популярному блозі з інтернет-маркетингу Метью Вудвард не тільки ділиться, скільки він заробляє від блогів щомісяця, але також звіти про доходи від інших блогерів, які заробляють гроші в Інтернеті.

The Школа цифрової фотографії – прекрасний приклад блогу, який його автор започаткував як пристрасний продукт, перш ніж перетворитись на повноцінна машина для отримання грошей. Ділячись порадами щодо того, як робити чудові фотографії, а потім рекомендувати читачам пов’язані з продуктами, а також публікувати електронні книги, цей блог мав змогу отримувати прибуток з великим успіхом.

Фітнес ботанік злилися дві пристрасті її творця: нердизм і фітнес. Результатом став дуже вдалий блог, який породив велику спільноту, прибуткові електронні книги, пакет преміум членства, і живі події.

Якщо вам потрібно трохи більше натхнення перед тим, як розпочати свій блог, інші мотиваційні історії успіху про блогера включають: Яро Старак, Кочовий Метт, блог про скейт-курорт і Дзенські звички, назвати лише кілька.

Висновок

Хоча почати блог легко, лише ті, хто готовий витрачати час і зусилля, щоб регулярно публікувати якісний контент, швидше за все, досягнуть своєї мети заробляти гроші.

Якщо ви можете знайти спосіб допомогти цільовій аудиторії та запропонувати їм щось, чого не можна легко знайти в іншому місці, то є всі шанси, що ви можете бути гордим власником успішного блогу.

Для багатьох успішних блогерів їхній блог виявився плацдармом для світу можливостей, які вони інакше ніколи не вважали б можливими. Якщо ви готові до виклику, то започаткування блогу сьогодні може бути найкращим, що ви коли-небудь робили.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map