На що звернути увагу при виборі веб-хоста для вашого сайту WordPress

Коли вибір веб-хостингу для веб-сайту WordPress варто вивчити, які додаткові функції WordPress пропонуються користувачам WordPress. Знаючи це, можна зробити ваше життя набагато простішим, якщо справа доходить до прийняття правильного рішення щодо того, хто буде розміщувати ваш веб-сайт.


Багато в чому Правильний тип веб-хостингу є ключовим для успішного сайту. Якщо зробити все правильно, це може допомога в SEO і призводять до збільшення продажів та конверсій.

на що звернути увагу в хостингу wordpress

Однак більше того, що сервіс веб-хостингу повинен забезпечити хорошу підтримку клієнтів, збільшити швидкість сайту, керувати оновленнями та безпекою, а також багато іншого.

Існує багато різноманітних функціональних пакетів для розміщення WordPress там і там важливо вибрати той, який найбільше піде на користь вашому сайту. Отже, що вам слід насправді шукати?

У цій публікації в блозі ми розглянемо деякі функції, які можуть дійсно принести користь користувачам WordPress, а також рекомендуємо деякі веб-хости WP, які можуть надати такий рівень обслуговування.

Встановлення WordPress одним натисканням кнопки

Важливою особливістю, на яку слід звернути увагу при виборі веб-хостингу для вашого веб-сайту WordPress, є “Встановити одним клацанням” Це буквально означає, що WordPress можна встановити лише одним клацанням миші, заощаджуючи багато часу та сил.

Особливості хостингу WordPress WP Engine

WP двигун є дуже популярним хостинговим сервісом для користувачів WordPress, оскільки він присвячений спеціально хостингу WordPress.

Крім усього іншого, WP Engine пропонує послугу встановлення одним кліком, і якщо у вас вже є інстальований WordPress сайт в іншому місці, вони перенесуть його на свої сервери безкоштовно.

Тому це чудовий хостинговий сервіс, який потрібно вибрати, якщо ви хочете швидкого та ефективного хостинг-провайдера.

Підтримка користувачів WordPress

З ростом програмного забезпечення багато веб-хости тепер пропонують конкретні WordPress підтримка клієнтів. Переконайтеся, що ви перевірте деталі підтримки, щоб побачити, чи конкретно вони згадують WordPress. Це може допомогти встановити, що вони мають досвід у підтримці. Це важливо для душевного спокою, щоб ви знали, що якщо проблеми виникають, то їх можна швидко розібрати.

Особливості WordPress Pagely

Pagely це сервіс, який пропонує спеціалізований хостинг для WordPress, і вони мають глибоке використання цього програмного забезпечення. Завдяки Pagely ви отримуєте доступ до їхньої служби технічної підтримки, яка працює цілодобово, якщо щось піде не так.

Сервери, оптимізовані для WordPress

Ще одна ключова особливість, яку потрібно шукати, – це веб-серверів які оптимізовані спеціально для WordPress. Це означатиме, що ваш сайт завантажується швидко та ефективно без помилок чи затримок. Основна причина високих показників відмов – повільний сайт. Вибір хостингу, на якому налаштовані сервери для WordPress, може насправді змінити час завантаження вашого сайту.

Отже, ваші відвідувачі залишаються зайнятими вмістом і залишаються на вашому сайті, можливо, купуючи товар чи послугу.

Особливості WordPress SiteGround

SiteGround пропонує хостинг для швидкого завантаження на серверах, оптимізованих для WordPress. З трьома окремими центрами обробки даних в Америці, Європі та Азії цей хостинг-сервіс є прекрасним вибором, якщо ваш сайт буде залучати відвідувачів з усього світу..

Керовані оновлення та автоматичні резервні копії

Послуга хостингу WordPress буде багатою керуйте оновленнями, автоматично встановіть для вас останню версію WordPress, а також запропонуйте можливість оновлення плагінів та тем за бажанням. Це дозволить забезпечити ваш веб-сайт ефективним, захищеним безпекою та в курсі останніх функцій та функціональності.

Якщо ви вибрали хостинг-сервіс, який від вашого імені оновлює WordPress, це економить ваш час і дає вам спокій, що ваш веб-сайт в хороших руках.

Особливості WordPress Pagely

Pagely знову має чудові умови для керованих оновлень та резервних копій. Вони реалізують основні оновлення WordPress та плагінів. Також Pagely створює резервні копії вашого веб-сайту щодня, щоб ви могли відновити свій сайт, якщо це потрібно з мінімальними порушеннями для ваших відвідувачів.

Постановочні сервери

А постановочний сервер це офлайн-зона, де ви можете виконувати роботи з розробки на вашому веб-сайті, не маючи їх доступних для відвідувачів. Після задоволення змін ви зможете перенести їх на свій веб-сайт, не ризикуючи порушити ваш веб-сайт внаслідок помилки кодування або ряду швидких змін, що заплутають відвідувачів..

Особливості WordPress GoDaddy

GoDaddy це відомий веб-хостинг, який нещодавно почав створювати реальні положення для обслуговування користувачів WordPress. Завдяки їх планам ви отримуєте доступ до постановочного середовища, де ви можете працювати на своєму сайті ізольовано, не порушуючи користувацького досвіду. Це чудовий ресурс, оскільки ви можете пограти зі своїм сайтом та створити дизайн та макет, перш ніж поділитися ним зі своєю аудиторією.

Ціноутворення

Пакети веб-хостингу відрізняються між собою ціна і вам потрібно знайти постачальника, який може керувати потребами ваших веб-сайтів, одночасно відповідає бюджету. Спеціальні хостингові послуги для WordPress, як правило, дорожчі, ніж стандартні плани, але вони мають додаткові функції та покращену продуктивність, яка може знадобитися.

Пам’ятайте, що ви можете змінити хостинг-провайдерів, тому, якщо ви хочете почати з дешевого плану, ви завжди можете оновити пізніше, як тільки ваш сайт і аудиторія виростуть, а гроші надійдуть..

Знижки від хостів та інших постачальників послуг WordPress також варто вивчити, оскільки вони можуть заощадити чималі гроші. Це завжди плюс, коли ви вперше запускаєте веб-сайт. Іноді теми або плагіни пропонуються зі знижкою, а іноді хостинг-провайдер пропонує свої послуги за більш низькою ціною, залежно від угоди.

Фінальні думки

Кожен з різних вищезгаданих веб-хостів може бути хорошим варіантом розміщення вашого веб-сайту WordPress. Складіть список того, що вам дійсно потрібно від вашого хостинг-провайдера, а потім перевірте, який із них найкращий. Однак не витрачайте на це занадто довго Вибір хостингу – це лише початок, у вас ще є цілий веб-сайт для створення.

Які функції ви шукаєте в веб-хості? Які особливості WordPress змусили б переключити веб-хостів? Будь ласка, поділіться своїми думками нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map