Найбільш нудна стаття про cPanel, яку ви коли-небудь прочитаєте!

Читати про факти нудно. Чорт, деякі люди, що не знають в Інтернеті, вважають, що теми веб-хостингу є абсолютно нудними, адже все, про що вони говорять, – це факти. На щастя для нас як більш кмітливих вебпренерів, ми насолоджуємось навчанням про щоденні речі, які полегшують наші інтернет-починання.


>> Клацніть тут, щоб завантажити PDF-файл <<

Натхнені користувачем слова, такі як “швидкий”, “простий” та “надійний”, настільки ж цікаві для нас, як почути, що функції “управління файлами” легше покращуються завдяки “покращенню” сервера та можливостям “інтерфейсу”..

Це насправді не набагато краще за це. Якщо ви такі, як ми, і ця термінологія налаштовує ваше серце на перегони, то читайте далі, коли ми заглиблюємось у дикий світ Росії cPanel, не розкриваючи нічого, окрім монотонних деталей, безглуздих фактів та безтурботного показу функцій, які в цілому дозволять виявити саме те, що потрібно знати, щоб взяти під контроль власну присутність в Інтернеті.

Що таке cPanel?

що таке cpanel?Коли ви увійдете в свій спільний хостинг-акаунт, графічний інтерфейс (GUI) що вітає тебе, це твоє “панель управління”, програмне забезпечення на базі Linux, яке дозволяє навіть найновішим веб-майстрам змінювати та налаштовувати аспекти хостингу та веб-сайту.

Простіше кажучи, веб-функціонал cPanel дозволяє використовувати його прості в навігації точки та кліки, зручні для значків засоби автоматизації “контролювати” практично всі частини веб-сайтів на своєму хостинг-акаунті.

Він має трирівневу структуру, що просто означає, що він має можливості не тільки для кінцевих користувачів веб-сайту, як ви, щоб використовувати, але також, що веб-хостингові торгові посередники та адміністратори також можуть керувати його можливостями зі звичайного веб-браузера.

Доступ до свого cPanel із веб-переглядача так само просто, як введення yourdomainname.com/cpanel, а потім введення даних про вхід.

Особливості cPanel

Хостинг cPanel настільки багатий на інструменти, що пропонує майже нескінченні можливості навіть зеленому користувачеві керувати своїм сайтом. Розбивка на найпопулярніші функції включає наступне;

 • Електронна пошта – панель керування електронною поштою дозволяє отримати декілька варіантів ділового спілкування, такі як створення облікового запису, видалення, переадресація, створення фільтра та блокування спаму, щоб назвати кілька.
 • Управління файлами – cPanel зберігає інформацію про ваш сайт, організовану на сервері, з параметрами для декількох доменів, субдоменів, доступу до FTP-сервера, даних на дисковому просторі та резервного копіювання файлів.
 • Управління доменом – єдиний інтерфейс дозволяє контролювати властивості веб-сайту, включаючи додатки та параметри субдомена, переспрямування та припарковані домени.
 • Редагування сценаріїв – проста установка нових функцій, таких як блоги, кошики для покупок, онлайн-чати та форуми. Програма “Fantastico” SimpleScript дозволяє встановити в один клік багато систем управління контентом, таких як WordPress.
 • Безпека – можливості обмеження доступу, підключення та передача файлів, параметри обмеження IP та безпека веб-сайту менеджера SSL / TLS.
 • Адміністрація бази даних – MySQL та phpMyAdmin для створення користувацьких баз даних.
 • Статистика серверів – для управління продуктивністю вашого сервера.

Переваги cPanel

Для користувача простий інтерфейс cPanel робить управління веб-сайтом легким та інтуїтивним, не проводячи суворих навчальних вправ.

Що стосується самого програмного забезпечення, наступні додаткові переваги роблять цю панель управління кращим вибором для користувачів спільного хостингу;

 • Сумісність – сумісний із плагінами та широким спектром веб-додатків.
 • Легкий портативний – дозволяє легко переносити веб-сайти між хостинг-провайдерами.
 • Доступне – широко використовувана програма, яка робить її життєздатною для розміщення компаній та кінцевих споживачів.
 • Особливості багаті – пропонує єдиний магазин для більшості початківців та досвідчених власників веб-сайтів.
 • На основі знань – Є багато простого доступу до інформації в Інтернеті, щоб дізнатися більше про cPanel. Опції включають “Майстер роботи” після входу в обліковий запис хостингу, посилання “Довідка” внизу інтерфейсу cPanel та посилання на творців програмного забезпечення на домашній сторінці cpanel.net..

Недоліки cPanel

Як і у будь-якій програмі, програмному забезпеченні або засобі, заснованому на користувачі, недоліки повинні бути принаймні враховані при врахуванні повного досвіду cPanel. До найбільш актуальних в даний час відносяться;

 • Непрофесійний вигляд – порівняно з іншими доступними інтерфейсами, деякі користувачі вимагають більш «спеціалізованого» вигляду.
 • Сумісність з розмірами – cPanel – це насамперед для веб-сайтів, що мають малі та середні розміри. Для великих сайтів можуть знадобитися інші варіанти хостингу.
 • Уразливість – як і будь-яке програмне забезпечення, дані cPanel можуть сприймати ризики безпеки перед запуском запланованих оновлень.

Завдяки своїм достоїнствам, програмне забезпечення cPanel сьогодні є найпопулярнішою, багатофункціональною панеллю управління для спільного хостингу в Інтернеті.

Як це захоплююче, ми розуміємо, що більшість людей вважають за краще читати інгредієнти на своїй зерновій коробці, ніж дізнаватися про бізнес, який підтримує їх веб-сайти в Інтернеті. На щастя, вам не потрібно залишатися в курсі кожної нудної деталі та факту.

Розуміння принаймні основ вашого хостингу cPanel, але проходить довгий шлях до того, щоб, хоча ви перебуваєте у нудьзі, ви добре розбираєтесь у доступних вам варіантах для збереження свого веб-сайту живим, оновленим та в Інтернеті.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map