Назад до школи: навіщо вам порівнювати компанії з веб-хостингу

Більшість із нас пам’ятають старі добрі часи в школі, коли нам дали есе чи доручення написати чи представити на уроці. Перше, що ми зробили б – це дізнатися деяку інформацію з даної теми. Важливо, щоб ми зрозуміли все, що нам потрібно було знати про цю тему, перш ніж продовжувати своє завдання. Це були важливі основні дослідження.


>> Завантажте свою версію PDF для друку тут << [/ sociallocker]

Назад до школиНезважаючи на те, що цей самий принцип застосовується до будь-якого, що стосується наших інтернет-справ, дивно тоді чути про кількість страшилок про погані хостингові компанії, що заполонили Інтернет, де проблеми виникли у людей, які просто не проводили жодного дослідження як їх початкового пункту..

До! Старанність

Не виняток із цього є в дуже конкурентній галузі Росії веб хостинг, найважливіша третя сторона, яка грає головну роль в успіху нашого веб-бізнесу. Якщо ви ще не вибрали веб-хостингу або хочете змінити постачальників, читати далі, щоб відкрити перелік питань, які вам слід задавати до підписання пунктирною лінією. Стрибки спочатку на двох футах, щоб зареєструватися у веб-хостингу, можуть дуже швидко перемогти вас над головою.

Історії горя в Інтернеті рясніють від людей, які потрапили в гарячу воду від вибору будь-якої хостингової компанії, просто тому, що вона була популярною постачальником, мала приємну домашню сторінку, була найдешевшою (так) або тому, що, ну, просто бути таким же, як і інші.

У цій грі трохи досліджень можуть пройти довгий шлях до того, щоб ваш Інтернет-досвід був і безпечним, і корисним. Там, де багато нових блогерів та початківців веб-прем’єр не виходить, – це вже на самому початку їхньої онлайн-подорожі.

Вони швидко придумують ідею для веб-сайту чи блогу, не замислюючись і не плануючи майбутнє свого веб-сайту, а потім сліпо продовжують реєстрацію хостингового облікового запису, який абсолютно не відповідає їхнім потенційним потребам.

Отже, маючи це на увазі, ваш Перше джерело порівняння веб-хостингу – це “ти”. Перш ніж необережно взяти на себе зобов’язання, врахуйте будь-який майбутній ріст або хоча б зміну напрямку вашого веб-сайту.

З можливим найважливішим питанням, яке ви вирішили, тепер слід звернути свою увагу на дослідження, до яких потрібно зайнятись деяким часом, перш ніж сплачувати хостинговій компанії щомісячну або річну плату за оренду, яка може не підійти вам..

Гарне місце для початку – це усунення тих, що мають жахливі відгуки нинішніх та колишніх користувачів цієї компанії. Простий пошук “Порівняйте веб-хостингові компанії” розкриє перелік «найкращих та найгірших» постачальників та причини цих висновків.

Потім, після встановлення вашого короткого списку, ви можете звернутися до кожного потенційного хоста зі списком критеріїв, які повинні спричинити позитивні дзвінки з наступного контрольного списку;

Умови контракту

Дослідіть тонкий шрифт у формі “умов і положень”, які в тексті повідомляють вам про те, що ви, ймовірно, не скажете комусь в електронному листі. Дізнайтеся про лазівки, які можуть сприяти компанії, коли виявите, що “необмежений хостинг” насправді не означає те, про що йдеться. Читаючи цей розділ на сайті компанії, ви також отримаєте додаткові запитання, про які ви б інакше не замислювались чи не бачили записані в інших місцях.

Резервне копіювання сервера

Поставити під сумнів регулярність створення резервних копій та план реагування компанії, якщо щось сталося, що спричинило збої на сервері та втрату даних. Все, що потрапило в резервні копії, також має бути доступним через cPanel.

Час роботи сервера

Простій сервера може зруйнувати ваш бізнес. Необхідно враховувати питання провайдера, які вирішують проблеми простою, і які, якщо такі є, варіанти резервного копіювання для їх живлення..

Плани хостингу

Знайте, скільки файлів може підтримувати хост (простір на диску) і скільки трафіку може привернути ваш сайт (пропускна здатність), щоб ви могли отримати додаткові функції, якщо потрібно.

Клієнтська та технічна підтримка

Якщо хост, який ви розглядаєте, не пропонує 24-годинну підтримку, швидко рухайтеся далі.

Панель управління

Якщо компанія не використовує найновіші галузеві стандарти, включаючи опцію панелі управління, де ви можете особисто підтримувати свій сайт, то пропустіть їх.

Масштабованість

Ми торкнулися цього питання в першу чергу, тобто, якщо у вас є плани зростати, то ваш обліковий запис хостингу повинен мати можливість зростати разом з вами. Наприклад, Bluehost або HostGator дозволяє оновити з загального до vps або виділеного серверного плану

Заключні слова

Я жодним чином не наводив тут вичерпного списку, а скоріше деякі важливі елементи хостингу, які повинні слугувати більш ніж відправною точкою для ваших дослідницьких цілей. Робіть домашнє завдання, шукайте в Інтернеті, розслідуйте новини щодо імен хостингу, перевіряйте форуми, задайте питання та поговоріть з окремими хостинг-компаніями.

Після того, як ви закінчите це, ваші шанси отримати “+” від вашої старанності, сподіваємось, знайдуть відображення в корисному довгостроковому хостинговому досвіді.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map