Ознайомлення з мережами доставки вмісту для швидшого веб-сайту WordPress

Якщо ви шукаєте способи зробити ваш веб-сайт WordPress швидшим завантаженням, щоб забезпечити користувачам більш приємне враження та скористатися всіма перевагами, пов’язаними з цим, то, можливо, ви натрапили на CDN абревіатури або мережу доставки вмісту.


Мережі доставки вмісту, по суті, розміщують значну частину вмісту вашого веб-сайту на таких серверах поширюється по всьому світу. Перевага цього полягає в тому, що відвідувач переходить на ваш веб-сайт, вміст може завантажуватися з найближчого до них центру обробки даних, збільшуючи час, необхідний для завантаження сторінки.

>> Завантажте свою версію PDF для друку тут << [/ sociallocker]

Хоча ви можете скептично ставитись до різниці, яку розташування сервера може мати від досвіду відвідувача вашого веб-сайту, дослідження показали що мілісекунд дійсно має значення. Повільне завантаження може вплинути на рівень задоволеності користувачів, на надійну надійність та на цілі конверсії вашого веб-сайту.

Тож чи продаєте ви товари на своєму веб-сайті, чи просто хочете запропонувати найкращий можливий досвід користувача, користуючись послугами CDN, це може дуже допомогти вам досягти своїх цілей.

Карта мережі CloudFlare

CloudFlare CDN мережева карта

Як працює служба CDN?

Хоча мережі доставки вмісту перебувають у царині веб-хостингу, вони надають послуги різного типу. Зазвичай CDN буде використовуватися для розміщення статичних аспектів вашого веб-сайту WordPress, таких як медіа-контент, включаючи файли зображень, аудіо та відео, а також файли JavaScript та CSS.

Служба CDN скопіює статичний вміст веб-сайту на їх розподілену мережу серверів, які є розташований у центрах обробки даних по всьому світу. Потім, кожного разу, коли відвідувач звертається до сторінки на вашому веб-сайті, цей вміст завантажується з найкращого сервера, щоб доставити вміст якнайшвидше з усіх доступних варіантів.

Вибравши постачальника послуг CDN, ви повинні налаштувати свій веб-сайт для підключення до їх серверів. Однак після цього початкового налаштування з вашого боку більше нічого не можна робити, оскільки служба CDN управляє розподілом статичних файлів на їх серверах. Вони також дбають про підрахунок та підключення відвідувача до відповідного центру обробки даних, який забезпечить оптимальний час завантаження сторінки.

Хто CDN не для

Якщо ваш веб-сайт не має великого вмісту або глобального охоплення, можливо, не потрібно реально користуватися послугами мережі доставки вмісту..

Місцеві веб-сайти, які обслуговують певне географічне розташування, можуть бути краще знайти веб-хостингу з центром обробки даних у своїй цільовій області. Хоча користувачі, які базуються на будь-якому місці, все ще можуть отримати доступ до веб-сайту, ті, хто в основному географічному районі, відчують швидше завантаження веб-сайту.

Крім того, якщо ваш веб-сайт не містить великого вмісту, особливо великих медіа-файлів, послуги CDN можуть не забезпечити найкращу віддачу від інвестицій, якщо ви ще модернізуєте веб-хостинг.

На що слід звернути увагу при виборі послуги CDN

Ось контрольний список пунктів, які слід враховувати під час покупок на послугу CDN, яка може пришвидшити доставку вмісту вашого веб-сайту:

Наскільки розповсюджені їх сервери

Чим більше ви знаєте про своїх відвідувачів та де вони базуються географічно, тим краще оснащеним ви будете, коли мова йде про вибір CDN.

Якщо більшість відвідувачів перебувають у США та Великобританії, то обов’язкове забезпечення будь-яких потенційних служб CDN, у яких ви знаходитесь у списку, має центри обробки даних у цих місцях. Крім того, якщо немає структури, де базуються ваші відвідувачі у вас справді глобальна аудиторія, то пошук CDN, який відображає це, повинен бути пріоритетним.

Як працюють їх плани ціноутворення?

Зазвичай послуги CDN стягуються за кількістю даних або пропускною здатністю, яку використовуватиме ваш веб-сайт, хоча це не завжди так. Хоча розробити об’єм дискового простору для вашого веб-сайту порівняно просто, встановити кількість пропускної здатності, яку він споживає, є менш простим, особливо, коли намагаються взяти до уваги коливаються рівні трафіку.

Це може зробити прогнозування вартості CDN більше зверненим і пропущеним, ніж могло б бути. Однак як найкращі CDN будуть пропонувати гнучкі плани які дозволяють переходити з одного рівня або рівня на інший у міру того, як ваші потреби зростають або зменшуються, ви можете уникнути оплати за більшу пропускну здатність, ніж вам потрібно або використовувати.

Чи надають вони підтримку WordPress?

Якщо ваш веб-сайт створений за допомогою WordPress або іншої CMS або видавничої платформи, то перевірка будь-яких потенційних CDN підтримує, що програмне забезпечення є життєво важливим. Хоча багато хто бажає, деякі можуть забезпечити більше інтеграції, ніж інші. Це може включати індивідуальні послуги та сумісність із популярними плагінами кешування, такими як популярні та безкоштовні W3 Загальний кеш або Супер кеш WP плагіни.

Ці плагіни роблять це дуже легко інтегрувати CDN з вашим веб-сайтом WordPress, а також мати багато інших переваг. Це робить їх підтримкою або подібним варіантом, на який варто звернути увагу при виборі постачальника послуг.

Найкращі варіанти CDN для користувачів WordPress

Тепер, коли ви знаєте, що таке CDN, і яким чином він може принести користь вашому веб-сайту, а також деякі речі, на які слід звернути увагу при виборі послуги, ось кілька варіантів, які ви можете захотіти придивіться уважніше.

MaxCDN

MaxCDN включає велику підтримку WordPress, включаючи інтеграцію з плагіном W3 Total Cache. Насправді, краще зрозуміти, як ця служба працюватиме з вашим веб-сайтом, ви можете перегляньте їх посібник з налаштування для WordPress та користувачів W3 Total Cache.

MaxCDN пропонуємо безкоштовну пробну версію а ціни починаються від всього 9 доларів на місяць, це доступний спосіб збільшити швидкість вашого веб-сайту.

CloudFlare

CloudFlare є ще одним популярним вибором серед користувачів WordPress. Визнаючи це, цей CDN зробив їхню послугу максимально легкою у налаштуванні для веб-сайтів WordPress, наскільки це можливо, та є створили власний плагін за це.

CloudFlare пропонує більше, ніж просто послуга мережі доставки вмісту, однак їхні платні CDN-плани починаються від 20 доларів на місяць, і вони не стягуються, залежно від того, яка пропускна здатність споживає ваш сайт. Вони теж є безкоштовні плани доступні для легких користувачів.

WPPronto

WPPronto раніше діяв під назвою WPCDN, що повинно дати вам деяке уявлення про послуги, на яких вони спеціалізуються.

Зараз компанія пропонує хостинг WordPress з інтеграцією з CloudFlare CDN в основі їх хостинг-планів. Ціни починаються від 20 доларів на місяць, що включає хостинг для одного веб-сайту WordPress на твердотільному диску та необмежену пропускну здатність CloudFlare CDN. Ви також отримуєте доступ до команди спеціалізованих експертів із підтримки WordPress та захисту декількох шарів, щоб захистити свій сайт.

Висновок

Сподіваємось, тепер ви зможете побачити значення використання CDN для розміщення деякого вмісту вашого веб-сайту.

Якщо це звучить як послуга, від якої отримає користь ваш веб-сайт, то наведені вище рекомендації пропонують кілька великих планів, які підходять для різноманітних веб-сайтів, від щоденних блогів, однак до прибутків веб-сайтів та інтернет-магазинів..

Якщо у вас виникли запитання щодо мереж доставки вмісту чи інших форм веб-хостингу, залиште коментар нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map