Порівняння веб-хостів? Це основні 5 особливостей, які слід розглянути

Ви коли-небудь читали щось стільки разів, що це дало вам крутити голову? Саме так ми почували себе, коли вперше зайшли в часто невідому пустелю, яка є веб-хостингом.


>> Клацніть тут, щоб завантажити PDF-файл <<

важливі функції веб-хостингуВсе, що ми хотіли, – це компанія, що займається веб-хостингом, яка робила все необхідне, щоб підтримувати наші веб-сайти в Інтернеті та працювати. Коли ми порівнювали господарів, було так багато читати про те, що кожен з них пропонував і чому ця компанія була кращою для нас, ніж наступна, і так це йшло до тих пір, правильно чи неправильно, ми здалися і просто вибрали одного.

Що існує вправа неправильно, щоб пройти це. Відтоді ми трохи роздумували над хостингом і тепер точно знаємо, на що саме слід звернути увагу, приймаючи рішення. Всі вони мають купу компонентів для них, але ми знайшли (крім ціни) 5 основних функцій, які слід враховувати при виборі веб-хоста.

Перший крок перед початком полювання на хостинг – це дізнатися себе, які ваші наміри щодо вашого веб-сайту чи бізнесу. Якщо ви створюєте невеликі сайти з кількома сторінками або навіть більші сайти, більш авторитетні, чи плануєте ви в будь-який час розширити масштаб до того, що може запропонувати вам регулярна пропозиція хостингу? Більшість функцій, що надаються популярними хостинг-компаніями, такими як hostgator.com, bluehost.com або webhostinghub.com, застосовні до всіх сайтів, але для великого бізнесу потрібні більші можливості, ніж ваш стандартний працівник домашнього офісу або автор веб-сайту.

Однак, масштабування постачальника може не мати для вас ніяких наслідків, але ми хотіли посадити насіння у вашій увазі, оскільки, залежно від вашого розміру зараз чи вниз, це може бути більш переконливим фактором, ніж п’ять особливостей, які є перечислені нижче. Якщо ви чітко розумієте свої наміри щодо хобі або бізнесу свого веб-сайту, ці функції стосуватимуться вас, а також більшості населення, що володіє веб-сайтом в Інтернеті..

1. Замовник та технічна підтримка

Багато хто з вас може бути здивований, що ми почали виходити за ворота з цією функцією, а не говорити про щось більш технічне. Ну, ми, безумовно, доберемося до цього, але, в першу чергу, якщо ви думаєте оплатити хостинг-провайдера, який не пропонує цілодобово клієнтів та технічну підтримку, то ви робите собі дуже велику послугу.

Якщо ваш веб-сайт вирішить подарувати вам горе в державне свято, ви навряд чи будете щасливі чекати до наступного робочого дня, щоб вивчити проблему. Ми пропонуємо зв’язатися з будь-якими “потенційними” хостами через кожну точку контактів, яку вони пропонують. Таким чином, ви можете судити про їх час відгуку, а також про знання їхніх операторів. Також корисно перевірити відгуки інших користувачів. Якщо хтось мав поганий досвід роботи з послугою свого постачальника, швидше за все, він повідомляє про це іншим.

2. Своєчасність / надійність

Багато великих, відомих хостинг-компаній пропонують 99,99% гарантії. Це просто означає, що саме ви можете очікувати, що ваш веб-сайт буде видно в Інтернеті. Навіть при такому рівні безперервної роботи, хостинг-провайдери дозволятимуть приблизно 100 хвилин простою щотижня, незалежно від того, роблять вони це очевидним чи ні.

Уважно прочитайте їх умови, щоб зрозуміти, в якій мірі вони несуть відповідальність за час простою вашого сайту. Будь-який хост, який не може мати вас в Інтернеті практично «весь час», витрачає ваш час і коштує вам грошей. Дізнайтеся про їхню історію з відключенням електроенергії та відмов обладнання. Визначте, коли вони ініціюють заплановані відмови від технічного обслуговування, і запитайте, чи це включено в їх угоду про продовження часу.

3. Місце на диску

Ваш хост повинен мати достатньо місця на своєму сервері, щоб він міг розмістити ваш сайт, особливо якщо ваш сайт виходить за межі всіх “дзвіночків”. Якщо ваш сайт сповнений відео, анімації, аудіозаписів та графіки, або ви плануєте це зробити таким чином, хостинг-провайдер повинен мати можливість розмістити додатковий простір, який потрібен вашому сайту, щоб функціонувати з цими функціями.

Остерігайтеся претензій на необмежений простір, оскільки ви можете бути здивовані несподіваними прихованими умовами. Як правило, ви отримаєте більше дискового простору, ніж потрібно, але розумно переконатися, що ви маєте цей розум від початку.

4. Пропускна здатність

Ви не хочете, щоб ваш сайт стикався з простоєм або ваш рахунок не стягував додаткових зборів у вигляді штрафу за отримання занадто багато відвідувачів щомісяця. Пропускна здатність, пропонована вашою хостинг-компанією, повинна забезпечити більш ніж достатню передачу або завантаження даних з вашого сайту тим, хто відвідує. На вашу пропускну здатність впливають також електронні листи, які ви надсилаєте, особливо якщо вони мають вкладення.

Підтвердьте свій дозволений рівень гігабайт перед входом. Навіть якщо ви використовуєте більше пропущеної пропускної здатності та залишаєтесь в Інтернеті, в результаті повільна пропускна здатність дозволить користувачам дуже швидко залишати ваш сайт.

5. Резервні копії

Веб-сайти можуть втратити дані від відмов диска, програмних помилок і навіть хакерів, щоб назвати кілька. Завжди важливо помилятися з боку обережності та гарантувати, що всі дані для вашого веб-сайту мають резервну копію. Деякі хостинг-компанії будуть регулярно створювати резервні копії один раз на 24 години або навіть кілька разів на день, тоді як інші робитимуть це щотижня.

Дізнайтеся, чи дозволяє панель управління провайдером завантажувати власні копії даних вмісту та, у разі втрати даних з будь-якої причини, наскільки здатний хост отримувати втрачену інформацію. Як і у всьому, вам слід уточнити, чи виникають якісь витрати на використання служб резервного резервного копіювання.

Під час дослідження провайдерів веб-хостингу для ваших веб-сайтів, трохи виграш тепер може заощадити вам багато болю. Проведіть деякий час, читаючи огляди та звертаючись до свого короткого списку хостів. Кожен буде рекламувати цілий спектр послуг та переваг, проте пам’ятайте про перераховані тут функції як стабільне керівництво для прийняття остаточного рішення.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map